Tel Awiw
wycieczki jednodniowe

Tel Awiw: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Tel Awiw? Kliknij tutaj.

Tel Awiw: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.1 / 5

na podstawie 3474 opinii

Na zwiedzanie Jerozolimy był to stanowczo zbyt krótki czas. Bardzo szybko przeprowadzono nas przez najważniejsze miejsca, brakowało czasu wolnego. Przewodnik zarówno w Jerozolomie jak i drugi w Betlejem nie był specjalnie zintegrowany z grupą. Wcześniej korzystaliśmy z innej wycieczki oferowanej przez getourguide i przewodniczka była bardzo zaangażowana , super przygotowana i złapała kapitalny kontakt z grupą.

Byliśmy w Kościołach,Kafarnaum,widzieliśmy Jezioro Galilejskie(szkoda ze mieliśmy tylko 10 min żeby je zobaczyc) Nasz przewodnik był bardzo chętny żeby nas czymś zaciekawić- bardzo zabawny człowiek,znał Biblię. Mieliśmy bardzo dobry czas.Jedynym minusem był bardzo drogi i jednocześnie marny obiad,nie najadłam się.

Wycieczka pozwolila pokazać całe piękno krajobrazu morza martwego. Odpowiednio oszacowany czas do spędzenia w każdym z 3 miejsc przez co nie było poczucia gonitwy. Rewelacyjna przewodniczka Jenny, która stworzyła super atmosferę z grupą, posiadała dużą wiedzę, którą w ciekawy sposób przekazywała zwiedzającym.

Super wycieczka wszystkie najważniejsze punkty zwiedzone, nie było przy tym zbyt wiele chodzenia więc idealnie. Jeśli wybieracie opcje z Betlejem I Morzem Martwym to nie ma tylko wolnego czasu na zakup pamiątek w Jerozolimie oprócz 15 minut na kawę i 10 minut przy ścianie płaczu. Polecam :)

Bardzo dobrze zorganizowane. Jedyny minus to to że straciliśmy na granicy 3 godziny. Finalnie w petrze byliśmy ok 13 więc na zwiedzanie plus obiad zostało nam tylko 3g :/ przestrzegam też przed sklepem z pamiątkami, gdzie zatrzymuje się autokar na pause... Ceny z kosmosu