Tel Awiw

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Tel Awiw: największe atrakcje

Tel Awiw: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Tel Awiw? Kliknij tutaj.

Tel Awiw: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.2 / 5

na podstawie 6489 opinii

Wycieczka pozwolila pokazać całe piękno krajobrazu morza martwego. Odpowiednio oszacowany czas do spędzenia w każdym z 3 miejsc przez co nie było poczucia gonitwy. Rewelacyjna przewodniczka Jenny, która stworzyła super atmosferę z grupą, posiadała dużą wiedzę, którą w ciekawy sposób przekazywała zwiedzającym.

Super wycieczka wszystkie najważniejsze punkty zwiedzone, nie było przy tym zbyt wiele chodzenia więc idealnie. Jeśli wybieracie opcje z Betlejem I Morzem Martwym to nie ma tylko wolnego czasu na zakup pamiątek w Jerozolimie oprócz 15 minut na kawę i 10 minut przy ścianie płaczu. Polecam :)

Wycieczka bardzo udana w szczególności Jerozolima, trafił nam się super przewodnik, przekazał nam masę ciekawych informacji. Betlejem oraz morze martwe także polecam, aczkolwiek nad morzem typowe miejsce pod turystów, bardzo wysokie ceny.

Bardzo fajna wycieczka,konkretnie i na temat.Autobus przyjechał pod miejsce wskazane na mapie ,wiec duży +.Ogółem polecam serdecznie,z chęcią wybrałbym się na podobną.

Perfect trip - amazing views and nature, very nice bathing in a dead sea. Samuel was good guider who told us many interesting things during a trip.