Teide

Teide: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Teide? Kliknij tutaj.

Teide: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 4262 opinii

Niestety kolejka linowa nie działała, ale przewodnik i kierowca zadbali o to i sprawili, że nasz dzień był wspaniały. Zwiedziliśmy park przyrodniczy i okolice i kilka razy zatrzymywaliśmy się, aby zrobić zdjęcia. Dostajemy również bilet na kolejkę linową z powrotem. Zdecydowanie polecam!

wart. Trochę więcej czasu może być lepiej, ale ładne widoki i dobre wyjaśnienia. Wycieczka odbywała się w trzech językach: angielskim, hiszpańskim i niemieckim. Jeśli jednak chcesz dostać się na szczyt, czas na Teide jest zbyt krótki. Poza tym ciasny, ale wystarczający.

Wycieczka bardzo udana , nam niestety nie udało się zdobyć szczytu wulkanu , ponieważ kolejka nie działała w tym dniu . Zamiast tego mieliśmy trekking u podnóży wulkanu , który równiez dostarczył nam wiele niesamowitych widoków :) Polecamy :)

To była bardzo fajna wycieczka, organizatorzy bardzo dobrze zorganizowali dzień i można zobaczyć wiele atrakcji Teneryfy. Lunch był dobry i była też opcja wegetariańska (najlepiej poprosić o to z wyprzedzeniem)

Francuski przewodnik top ciekawa wycieczka, wyjaśnienia i anegdoty na wyspie grzmotu w pełni usatysfakcjonowany