Teide

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Teide: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 1345 opinii

Wycieczka była fantastyczna! Pani przewodnik bardzo komunikatywna, bardzo dużo nam opowiedziała - zarówno o samym wulkanie, jak i o całej wyspie. Objechaliśmy też inną trasą na wulkan, inną z powrotem, co było dodatkową atrakcją, bo mogliśmy zobaczyć inną stronę wyspy. Nie żałujemy ani jednej wydanej złotówki :)

Niezapomniany zachód słońca nad rozciągającymi się w dole chmurami. Piękne gwieździste niebo. Wiele ciekawych informacji o obiektach ma niebie, które można zobaczyć z bliska. Dobrze widoczna droga mleczna. Prowadzący podali wiele ciekawych informacji nie tylko o obiektach na niebie, ale i o Teneryfie.

najlepiej wybrać się w godzinach rannych (9-10), wtedy jest najmniej ludzi, najluźniej przy kasach i z parkowaniem, nie ważne co mówią w pogodzie, na kraterze zawsze wieje, więc coś ciepłego i przeciwwiatrowego mieć ze sobą należy, no i wodę

Najważniejsze miejsca ogarnięte, dzięki doskonałej organizacji, zaangażowaniu i wiedzy przewodniczki poznałam Teneryfę i mogę polecić ten rodzaj zwiedzania.

Amazing trip to the top of Teide. A lot of knowledge shared by the guide, she was really helpful and lovely for all the time. I highly recommend!