Wybierz daty

Taras ryżowy Tegallalang, Indonezja

Taras ryżowy Tegallalang, Indonezja: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Taras ryżowy Tegallalang, Indonezja? Kliknij tutaj.

Taras ryżowy Tegallalang, Indonezja: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.9 / 5

na podstawie 425 opinii

To była niesamowita wycieczka, podczas której można odhaczyć wiele atrakcji Ubuds podczas jednej wycieczki. Udało nam się najpierw udać się do najbardziej ruchliwego wodospadu, aby uniknąć wskazówek, a następnie odwiedzić ten drugi. Lunch był pyszny, a widoki niesamowite. Huśtawka była super zabawna, a wizyta na tarasie ryżowym była miłym sposobem na zakończenie zajętych zajęć. Nasz przewodnik turystyczny Udi był niesamowity i zawierał wiele informacji na temat wielu miejsc i ogólnie kultury Balis. Kupił nam nawet lokalne jedzenie do spróbowania, co było ogromnym bonusem. Gorąco polecam tę wycieczkę i jeśli to możliwe, poproszę o Udi jako przewodnika.

Mieliśmy fantastyczny dzień z Adi! Wybrał nas z naszego hotelu i dał przegląd dnia, który obejmował więcej przystanków, niż początkowo sądziliśmy! Adi był bardzo kompetentny i dobrze poinformowany i odpowiedział na wszystkie pytania, które mieliśmy! mieliśmy wspaniały dzień, a on wysadził nas w miłym miejscu na lunch z niesamowitymi widokami. Nie możemy polecić tej wycieczki, jeśli chcesz zobaczyć więcej centralnego Bali!

Doświadczenie zapierało dech w piersiach. Wodospady, które odwiedziliśmy, były naturalnie oszałamiające i nie mogliśmy ich wystarczająco polecić. Saka - nasz kierowca, był super przyjazny, super kompetentny, zabrał nas do dodatkowego wodospadu, który był poza trasą, co było magiczne. Zabrał nas na tradycyjne jedzenie na lunch i był ogólnie fantastycznym kierowcą na wycieczkę. Nie mogłem o nim mówić wyżej. Serwis 10/10.

Peter był fantastyczny, naprawdę wiedział, co robi i był bardzo pomocny. Spędziłem cały dzień chodząc po kilku wodospadach na Bali i spróbowałem również kawy Luwak. Jest bardzo turystycznie i większość ludzi jest tam tylko po zdjęcia, więc pamiętaj o tym podczas rezerwacji.

Our guide and driver was perfect and kind. The adventure was excellent