Atrakcje i wycieczki

Tegallalang

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Największe atrakcje

Skorzystaj z darmowej rezygnacji do 24 godzin przed atrakcją i otrzymaj pełny zwrot kosztów.


Tegallalang: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Tegallalang? Kliknij tutaj.

Tegallalang: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8 / 5

na podstawie 6316 opinii

Kolejny fantastyczny dzień dla mnie… chociaż zaczyna się jako śniadanie dla jednej z łobuzów… mojego przewodnika, Komanga. był bardzo opiekuńczy i opiekował się mną ... po prostu poprawiło się z dnia na dzień. Komang był bardzo wnikliwy i kompetentny i informował mnie dobrze podczas podróży. Zabrano mnie do pięknej świątyni, o której opowiedział mi wiele historii. Zabrał mnie też do sklepu z wyrobami ze srebra ... może trochę skomercjalizowanego, ale mimo to podobało mi się. Nie zapomnij się targować !!!! Widziałem też centrum batiku, na które nie byłem pod wielkim wrażeniem, ale nadal dobrze było je zobaczyć, a następnie rzeźbić w drewnie. Podobał mi się również lunch z widokiem, a następnie bardziej oszałamiające krajobrazy z jedzeniem i modlitwą na tarasach ryżowych ... to było po prostu zapierające dech w piersiach, a komang bardzo dobrze robił zdjęcia, gdy podróżowałem solo. Czułem się bardzo bezpiecznie i wygodnie ... gorąco polecam tę podróż z komangiem!

Mieliśmy fantastyczny dzień z Adi! Wybrał nas z naszego hotelu i dał przegląd dnia, który obejmował więcej przystanków, niż początkowo sądziliśmy! Adi był bardzo kompetentny i dobrze poinformowany i odpowiedział na wszystkie pytania, które mieliśmy! mieliśmy wspaniały dzień, a on wysadził nas w miłym miejscu na lunch z niesamowitymi widokami. Nie możemy polecić tej wycieczki, jeśli chcesz zobaczyć więcej centralnego Bali!

Dzień był pełen wydarzeń. Przewodnik był na tyle uprzejmy, że mógł zrobić tyle zdjęć, ile mógł, naszymi aparatami. Był bardzo entuzjastyczny i kiedy tylko mógł, opowiadał nam historię o miejscach, do których jedziemy. Nieustannie upewniał się, że nic nam nie jest. Sama trasa jest dobra, jeśli Twoim celem jest robienie naprawdę dobrych zdjęć z siebie, więc upewnij się, że masz gotowe stroje i pozy.

Ma-dé było absolutną ucztą! Kochaliśmy z nim dzień. On jest nie tylko fantastycznym przewodnikiem, ale ma także świetne poczucie humoru - a także może być gwiazdą wśród innych przewodników! Miał dla nas wiele fajnych faktów i czuliśmy, że naprawdę wiele się nauczyliśmy o kulturze balijskiej i Ubud. Gorąco polecam !!!

Najlepsza wycieczka i przewodnik, jaki kiedykolwiek miałem Nyoman Wijaya był najlepszym przewodnikiem w historii. Był tak dobrze poinformowany o wszystkim i dla nas zrobił wszystko. Szczerze mówiąc najlepszy przewodnik w historii. Chciałbym codziennie jechać na trasę Best of Bali. Dziękuję za najlepszy dzień na Bali.