Wybierz daty

Atrakcje i wycieczki Tegalalang

Wycieczki dostępne w dniu

  • Wycieczki całodniowe
  • Wycieczki prywatne
Liczba znalezionych atrakcji: 2
Sortuj według:

Tegalalang: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Tegalalang? Kliknij tutaj.

Ogólna ocena

4.8 / 5

na podstawie 1460 opinii

Kolejny fantastyczny dzień dla mnie… chociaż zaczyna się jako śniadanie dla jednej z łobuzów… mojego przewodnika, Komanga. był bardzo opiekuńczy i opiekował się mną ... po prostu poprawiło się z dnia na dzień. Komang był bardzo wnikliwy i kompetentny i informował mnie dobrze podczas podróży. Zabrano mnie do pięknej świątyni, o której opowiedział mi wiele historii. Zabrał mnie też do sklepu z wyrobami ze srebra ... może trochę skomercjalizowanego, ale mimo to podobało mi się. Nie zapomnij się targować !!!! Widziałem też centrum batiku, na które nie byłem pod wielkim wrażeniem, ale nadal dobrze było je zobaczyć, a następnie rzeźbić w drewnie. Podobał mi się również lunch z widokiem, a następnie bardziej oszałamiające krajobrazy z jedzeniem i modlitwą na tarasach ryżowych ... to było po prostu zapierające dech w piersiach, a komang bardzo dobrze robił zdjęcia, gdy podróżowałem solo. Czułem się bardzo bezpiecznie i wygodnie ... gorąco polecam tę podróż z komangiem!

Szczerze mówiąc, nie mogłem tego winić! ! To była nasza pierwsza podróż na Bali i nie wiedzieliśmy, czego się spodziewać. Ta trasa obejmowała wszystko, od świątyń, tarasów ryżowych, lunchu na wulkanie, wodospadu i małpiego lasu, które są obowiązkowymi atrakcjami na Bali. Podobało mi się również organizowanie kulturalnej części trasy z biżuterią i tworzeniem dzieł sztuki. A nasz przewodnik Antik był niesamowity, był świetny w języku angielskim i naprawdę odpowiadał na wszelkie pytania, które mieliśmy. Mówił tak szczegółowo o kulturze i tradycjach, szczególnie dotyczących świątyń. Świetnie się bawiłem na tej wycieczce i polecam ją każdemu, kto był na Bali wcześniej lub przyjeżdża na pierwszy pobyt 5/5 gwiazdek, ponieważ jest to również cały dzień i jest to najlepsza wycieczka na Bali w stosunku jakości do ceny

Nie wahaj się zarezerwować! Mój przewodnik nazywał się Nuri i był doskonały. W prawie każdej ważnej witrynie był wystarczająco szybki, aby dostarczyć mi dokładnych faktów statystycznych i historycznych. Z powodu niespotykanych warunków nie mogłem wejść do świątyń, ale to nie powstrzymało Nuri przed uczynieniem tej jednodniowej wycieczki niezapomnianą. Był na tyle miły, że zabierał mnie do innych turystycznych miejsc i oferował robienie zdjęć w każdej chwili. Jeśli ktoś ma szansę spotkać się z tym przewodnikiem lub po prostu zarezerwować w tej firmie turystycznej, po prostu wiedz, że czeka Cię wspaniałe przeżycie.

Przewodnik Bagus bardzo sympatyczny. Ciekawie o wszystkim opowiadal. Robil zdjecia. Wszystko przebieglo wedlug programu bez zbednego pospiechu. Bardzo ciekawy program. Wspaniale wrazenia z malpiego lasu i pol ryzowych.

Bardzo fajna wycieczka zwłaszcza przewodnik.Mily pomocny i co najważniejsze można się było bez problemu z nim porozumieć.Bardzo dziękujemy dla NURJEGO.Polecamy wszystkim wycieczki z NURIM.Miecia i Mirek.