Teatro La Fenice

Teatro La Fenice
Liczba znalezionych atrakcji: 61
Sortuj wg::

Teatro La Fenice: najlepsze atrakcje w pobliżu

Teatro La Fenice – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Wenecja: Przejażdżka gondolą po Wielkim Kanale z komentarzem w aplikacji

Wenecja: Przejażdżka gondolą po Wielkim Kanale z komentarzem w aplikacji

Poczuj esencję Wenecji, odkrywając ukryte i malownicze drogi wodne w pobliżu Wielkiego Kanału podczas przejażdżki gondolą. Słuchaj komentarzy w aplikacji, aby dowiedzieć się więcej o mieście podczas podziwiania zabytków. Rozpocznij swoją aktywność od spotkania z gospodarzem, który wyjaśni kilka ciekawostek na temat historii gondoli i gondolierów. Uzyskaj bezpłatny dostęp do aplikacji z komentarzem na temat trasy podróży gondolą. Ciesząc się pięknem Wielkiego Kanału, podziwiaj wspaniałe pałace, takie jak Pałac Peggy Guggenheim Collection, Pałac Gritti, Kościół Salute, Punta della Dogana. Odkryj słynny na całym świecie Teatr La Fenice i Dom Mozarta wzdłuż romantycznych i ukrytych dróg wodnych. Na koniec przejażdżki podziwiaj zapierający dech w piersiach widok na Basen Świętego Marka z wyspą San Giorgio. Na koniec przeżyj rejs w wyjątkowej wirtualnej rzeczywistości, ślizgając się po spokojnych wodach Grand Canal o zachodzie słońca na przestrzeni wieków, a następnie odkryj kunszt i sekrety stojące za kultową wenecką łodzią, oglądając z bliska jej model w przekroju.

Wenecja: rejs gondolą po Canal Grande z komentarzem

Wenecja: rejs gondolą po Canal Grande z komentarzem

Odkryj kanały Wenecji na pokładzie gondoli. Ciesz się komentarzem na żywo od przewodnika, gdy gondolier zabierze Cię wąskimi drogami i wzdłuż Wielkiego Kanału. Dowiedz się więcej o pałacach, kościołach i atrakcjach miasta. Posłuchaj lokalnych opowieści oraz historii gondoli i gondolierów. Podczas podróży podziwiaj Dom Mozarta i miń wspaniały teatr La Fenice oraz kanał "De le Ostreghe". Kontynuuj podróż do najważniejszego kanału w Wenecji, Wielkiego Kanału. Udaj się w kierunku kościoła Salute, kolekcji Peggy Guggenheim i niektórych oszałamiających weneckich pałaców, które biegną wzdłuż kanału, takich jak Ca' Dolfin, Ca' Loredan, pałac Grimani i wiele innych. Zobaczysz także Punta de la Dogana i Basen Świętego Marka, zanim wrócisz do Campo San Moisè. Na koniec przeżyj rejs w wyjątkowej wirtualnej rzeczywistości, ślizgając się po spokojnych wodach Grand Canal o zachodzie słońca na przestrzeni wieków, a następnie odkryj kunszt i sekrety stojące za kultową wenecką łodzią, przyglądając się z bliska modelowi w przekroju.

Wenecja: Bilet wstępu do opery La Fenice z audioprzewodnikiem

Wenecja: Bilet wstępu do opery La Fenice z audioprzewodnikiem

Spraw, aby Twój pobyt w Wenecji był niezapomniany, i odwiedź teatr operowy La Fenice. Nawet jeśli nie masz czasu na obejrzenie spektaklu, skorzystaj z możliwości wstępu bez kolejki i podziwiaj piękny, awangardowy styl budynku. Wybierz audioprzewodnik z nagraniami w 7 różnych językach i poznaj sekrety teatru oraz jego historię od początku budowy po dzień dzisiejszy. Najważniejsze premiery międzynarodowych spektakli operowych mają miejsce właśnie w La Fenice. Odbywa się tutaj ponad sto występów rocznie.

Wenecja: rejs grupowy gondolą po Canal Grande

Wenecja: rejs grupowy gondolą po Canal Grande

Weź udział w przejażdżce gondolą po kanałach Wenecji z maksymalnie 5 innymi osobami i gondolierem. Płyń z gracją przez tajemnicze kanały Wenecji podczas spokojnej 30-minutowej wycieczki. Odkryj kanały Wenecji, które mają w sobie mnóstwo piękna i uroku, co na pewno uda Ci się zobaczyć podczas rejsu. Popłyń wzdłuż kultowej cieśniny Canal Grande i dryfuj po mniejszych szlakach wodnych.

Wenecja: Niezwykłe zabytki - wycieczka piesza z opcjonalną gondolą

Wenecja: Niezwykłe zabytki - wycieczka piesza z opcjonalną gondolą

Zejdź z utartych szlaków Wenecji, z dala od tłumów. Z przewodnikiem odkryj serce Wenecji, w tym mniej znane obszary, bogate w historię, takie jak most Rialto. Najpierw odkryj Campo Santa Maria Formosa, jeden z największych placów w mieście, i odkryj dziewięć ulic i 11 mostów, które się od niego odchodzą. Przejdź przez Campiello degli Orbi, gdzie kiedyś prawdopodobnie mieszkało bractwo niewidomych. Następnie dotrzyj do obszaru świętych Jana i Pawła, gdzie obecnie znajduje się wenecki szpital. Odwiedź labirynt calli i campi (wąskie weneckie uliczki i place) i znajdź Dom Marco Polo, budynek uważany za dom słynnego odkrywcy, oznaczony białą tablicą i obecnie używany jako teatr. Na koniec przejdź przez Plac Świętego Marka z jego wspaniałymi zabytkami, a także Pałac Dożów. Kontynuuj swoje doświadczenie opcjonalną przejażdżką gondolą, odkrywając Wenecję z wyjątkowej perspektywy: przepłyń pod Mostem Westchnień do magicznego basenu San Marco i pozdrów uroczą wyspę San Giorgio. Czeka na Ciebie podróż marzeń!

Wenecja: Prywatna przejażdżka gondolą wzdłuż Canal Grande

Wenecja: Prywatna przejażdżka gondolą wzdłuż Canal Grande

Wejdź na pokład autentycznej gondoli i wybierz się w romantyczną podróż wzdłuż Canal Grande w Wenecji. Zobacz zabytki wzdłuż linii brzegowej, płynąc kanałem. Wyrusz z punktu początkowego i podziwiaj wspaniałe pałace, takie jak Kolekcja Peggy Guggenheim i Bazylika Santa Maria della Salute. Poznaj sekretne szlaki wodne Wenecji i rozkoszuj się atmosferą miasta z przyjaciółmi lub ukochaną osobą. Podróżuj gondolą w pobliżu Placu Świętego Marka, Opery Fenice, Punta della Dogana i wielu innych uroczych pałaców. Przejdź pod małym mostem, odkrywając ukryte miejsca, do których można dotrzeć tylko gondolą.

Wenecja: wycieczka piesza i poszukiwanie skarbów – główne atrakcje

Wenecja: wycieczka piesza i poszukiwanie skarbów – główne atrakcje

Poznaj Wenecję we własnym tempie podczas tej interaktywnej wycieczki pieszej w stylu scavenger hunt, odtwarzanej na telefonie. Rozszyfruj zagadki, wejdź w interakcję z najważniejszymi atrakcjami miasta i odblokuj interesujące fakty i legendy. Idealna aktywność na świeżym powietrzu dla osób odwiedzających miasto po raz pierwszy, par, grup i rodzin. Może być wykorzystywana jako świetna aktywność integracyjna. Po pobraniu wycieczki scavenger hunt na urządzenie mobilne (za pośrednictwem linku i danych logowania otrzymanych podczas rezerwacji), skorzystaj z aplikacji mobilnej i zintegrowanych map, aby dotrzeć pieszo do 10 najważniejszych atrakcji Wenecji. Na każdym przystanku zapoznaj się z atrakcją i rozwiąż zagadkę opartą na lokalizacji, którą można rozwiązać tylko wtedy, gdy dotrzesz do określonej lokalizacji. Użyj logiki, wyobraźni, spostrzegawczości i ducha pracy zespołowej, aby odblokować prawidłowy kod i odkryć kolejny cel zwiedzania miasta. Rozpocznij zwiedzanie od imponującego kościoła Santa Maria Gloriosa dei Frari. Odwiedź Campo San Polo, drugi co do wielkości plac w Wenecji. Sfotografuj Most Rialto, najstarszy most na Wielkim Kanale i podziwiaj Chiesa di San Salvatore z historią sięgającą VII wieku. Udaj się na tętniący życiem Piazza San Marco, największy i najbardziej znany plac w Wenecji. Podziwiaj Bazylikę San Marco z jej ozdobnymi mozaikami. Podziwiaj pałac Pallazo Ducale, symbol Wenecji. Odwiedź cudowny kościół San Zaccaria i Chiesa di San Giorgio dei Greci z charakterystyczną krzywą wieżą, ozdobnym wnętrzem i ścianami ze złoconymi portretami. Na każdym przystanku zapoznaj się z atrakcją i rozwiąż zagadkę opartą na lokalizacji, którą można rozwiązać tylko wtedy, gdy dotrzesz do określonej lokalizacji. Użyj logiki, wyobraźni, obserwacji i ducha zespołu, aby odblokować prawidłowy kod i ujawnić następny cel wycieczki. Rozpocznij aktywność w dowolnym momencie i ciesz się elastycznością, aby wstrzymać grę w dowolnym momencie, aby zrobić sobie przerwę, zrobić idealne zdjęcia, zatrzymać się na lunch lub odwiedzić muzeum. Kontynuuj wycieczkę później lub zachowaj resztę na inny dzień.

Wenecja: Wspólna przejażdżka gondolą przez miasto na lagunie

Wenecja: Wspólna przejażdżka gondolą przez miasto na lagunie

Odkryj Wenecję z wody i podziwiaj miasto mostów i kanałów. Usiądź wygodnie, zrelaksuj się w aksamitnym fotelu i obserwuj wspaniałe bizantyjskie budynki. Przepłyń pod niezliczonymi mostami i usłysz delikatne dźwięki wody na tle rozpadających się ścian palazzi. Popłyń w dół słynnego Canal Grande i zobacz okolice kościoła Santa Maria della Salute. Podziwiaj ten wspaniały barokowy kościół z XVII wieku i zobacz kręte małe kanały. Zrelaksuj się na gondoli i podziwiaj widoki na słynny most Rialto i kościół San Moisè. Podziwiaj teatr La Fenice i inne weneckie zabytki podczas rejsu po kanałach.

Wenecja: Romantyczna przejażdżka gondolą o zachodzie słońca

Wenecja: Romantyczna przejażdżka gondolą o zachodzie słońca

Poczuj czarujący urok Wenecji dzięki naszej ekskluzywnej przejażdżce gondolą o zachodzie słońca przez Basen Świętego Marka i urocze mniejsze kanały. Wyrusz w podróż w czasie, podczas której nasz doświadczony przewodnik odkryje przed Tobą bogatą historię i tradycję weneckich gondoli. Przed wejściem na pokład dowiedz się więcej o ich unikalnym designie i wyjątkowym rzemiośle. Dla tych, którzy szukają dodatkowej nutki romantyzmu, wybierz opcję serenady i pozwól, aby kojące melodie towarzyszyły Ci podczas dryfowania po spokojnych wodach. Nie zapomnij uchwycić magii z założoną maską i podzielić się tymi niezapomnianymi chwilami z bliskimi w mediach społecznościowych. Płynąc z gracją pod uroczymi mostami, zanurz się w zapierającej dech w piersiach atmosferze San Marco, pozwalając pięknu Wenecji uchwycić twoje serce i duszę. Wreszcie, przeżyj rejs w wyjątkowej wirtualnej rzeczywistości, ślizgając się po spokojnych wodach Grand Canal o zachodzie słońca na przestrzeni wieków, a następnie odkryj kunszt i sekrety stojące za kultową wenecką łodzią, oglądając z bliska model w przekroju.

Wenecja: Prywatna przejażdżka gondolą

Wenecja: Prywatna przejażdżka gondolą

Weź udział w tej prywatnej wycieczce gondolą, aby poczuć starożytną wenecką atmosferę i odkrywać miasto tak, jak od ponad tysiąca lat robią to jego mieszkańcy. W trakcie tej 25–30 minutowej podróży opuścisz główne drogi wodne i atrakcje turystyczne – Twój doświadczony gondolier z precyzją popłynie przez węższe i spokojniejsze kanały Wenecji. Usiądź wygodnie i podziwiaj krajobrazy, jednocześnie wsłuchując się w przyjacielskie pogawędki gondolierów w wyjątkowym weneckim dialekcie, które stanowią część kultury Wenecji w takim samym stopniu, co same gondole. Zarezerwuj wycieczkę z wyprzedzeniem, aby uniknąć konieczności negocjowania z gondolierem i stresu związanego z uzgadnianiem szczegółów.

Wenecja: Najciekawsze atrakcje

Teatro La Fenice: Wycieczki i bilety

Włochy: Ciekawe miejsca

Teatro La Fenice: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Teatro La Fenice? Kliknij tutaj.

Teatro La Fenice: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.1
(14 993 recenzji)

Przewodnik był uroczy. Aurora była dla nas bardzo uważna i naprawdę podobało nam się to doświadczenie. Wyjaśnił nam wszystko z wielką cierpliwością; Pojechaliśmy z naszymi 10-letnimi bliźniakami, a ona przez cały czas była bardzo miła i uważna. Wysoce polecany

wszystko jest piękne, obsługa wymaga poprawy w porównaniu z miejscem spotkania i czasem trwania wycieczki, który jest nieco krótszy niż oczekiwano.

Miło mieć Ricardo jako przewodnika. Bardzo profesjonalny, bardzo zabawny, nauczył nas wiele o mieście. Wizyta była bardzo przyjemna. DZIĘKI !

Cóż za wspaniałe przeżycie poznać historię gondoli i gondolierów.

Nie jest wymagana wymiana biletów, wystarczy zeskanować i wejść