Bilet wstępu

Barcelona: pokaz flamenco w teatrze City Hall

Barcelona: pokaz flamenco w teatrze City Hall

Prawie wyprzedane
Prawie wyprzedane

Od 92,92 zł za osobę

Poczuj na własnej skórze pasję muzyki i tańca flamenco dzięki biletowi na godzinne przedstawienie na zabytkowej scenie City Hall w Barcelonie. Zachwyć się kunsztem utalentowanych wykonawców i zanurz się w atmosferze prawdziwego tańca hiszpańskiego.

Informacje o bilecie

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Dowiedz się więcej
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zarezerwuj teraz i zapłać później, aby zarezerwować miejsce bez żadnych opłat już dziś. Dowiedz się więcej
Czas trwania 1 godz.
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Opiekun uczestników lub osoba witająca
angielski
Atrakcja dostępna dla osób na wózkach inwalidzkich

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Zachwyć się wyjątkową atmosferą flamenco
 • Zobacz autentyczną formę sztuki hiszpańskiej
 • Podziwiaj piękne elementy sceny City Hall i dawnego Teatro de Barcelona
Pełny opis

Udaj się do ratusza w Barcelonie, aby cieszyć się tradycyjną hiszpańską formą sztuki flamenco, wpisaną na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO w 2010 roku. Zobacz, jak niektórzy z najbardziej utalentowanych artystów w Hiszpanii tworzą wyjątkową atmosferę dzięki muzyce, śpiewowi i tańcom. Poddaj się urokowi jednych z najwybitniejszych tancerzy katalońskiej sceny flamenco, występując w dawnym Teatro de Barcelona. Podziwiaj piękne elementy teatru z początku XIX wieku, w tym scenę obramowaną żarówkami, aksamitne zasłony i oryginalne maszyny sceniczne. Pozwól, aby improwizowane „sesje jam” flamenco przeniknęły pod Twoją skórę i poczuj instynktowne emocje na scenie. Powróć do korzeni autentycznego flamenco z występami takimi jak szybki rytm „Bulerías”, gitarowe „solówki”, beatowa perkusja, śpiewanie w najczystszej formie, pojedynki twarzą w twarz i „Soleás”. Zobacz legendarnych tancerzy, w tym Ivana Alcalà, Raúla Ortegę, Patricię Dominguez i Yolandę Cortés. Posłuchaj uwodzicielskich śpiewaków, takich jak Antonio el Mantecao, Miguel de la Tolea, La Tana i Josefa G.Contreras. Podziwiaj gitarzystów flamenco, Olivera Haldona i Eduardo Cortésa, a także perkusistów Joni C. Sanchez i Jacobo C. Sanchez.

Wliczone w cenę
 • 1-godzinny pokaz flamenco
 • 1 napój (jeśli wybrano opcję)
 • 1 butelka wina musującego cava lub wina (jeśli wybrano opcję)
 • Jedzenie (dostępne do zakupu na miejscu)
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Zastosowane środki bezpieczeństwa
 • Uczestnicy otrzymają niezbędne wyposażenie ochronn
 • Wszystkie powierzchnie, z którymi mają styczność klienci, są regularnie czyszczone
 • Ograniczono liczbę zwiedzających, aby uniknąć powstawania tłumów

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Miejsce zbiórki

Spotkaj się w Teatrze Ratuszowym. Wskazówki: Jedź metrem, liniami L1 i L2 do stacji „Universitat”, liniami L1 i L3 do stacji „Catalunya”, liniami L3, L4 i L2 do stacji „Passeig de Gràcia” lub pociągiem (FGC) lub koleją podmiejską (Rodalies Renfe ) do stacji "Catalunya".

Otwórz w Google Maps ⟶
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,3 /5

na podstawie 962 opinii

Podsumowanie opinii

 • Przewodnik
  4,2/5
 • Jakość/cena
  4,1/5
 • Jakość usług
  4,1/5
 • Organizacja
  4,1/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

Mały, skromny, kameralny teatr, który pozwolił skupić się nad tym, co najważniejsze, co się dzieje na scenie. Spodziewałem się ferii barw, bogatych strojów a tu skromny zespół: tancerka, dwóch tancerzy, dwóch wokalistów i gitarzysta. Trzeba to przeżyć, gdyż nie da się tego opowiedzieć. Autentyczność i pełen profesjonalizm. Chylę czoła, gratuluję za wrażenia. Szczerze polecam.

Czytaj dalej

26 października 2021

Świetne show, przygotowane doskonale. Kameralna atmosfera małego teatru, a przede wszystkim artyści zaangażowani w sposób, który pozwala przez godzinę przenieść się w zupełnie inny świat pełen rytmów i emocji . Razem z żoną traktowaliśmy tę atrakcję raczej jako obowiązek, a okazała się ona jedną z najlepszych atrakcji artystycznych, które widzieliśmy nie tylko w Barcelonie ale i w ogóle . Sala jest niewielka więc jeśli chcesz zaoszczędzić to nie trzeba kupować miejsc w pierwszym rzędzie, napewno miło jest oglądać show popijając wino ( to opcja w cenie pierwszego rzędu ) i będąc najbliżej artystów ale w sali znajduje się bar i każdy może coś zamówić, a z tylnych rzędów widać również nieźle.

Czytaj dalej

17 września 2021

Przez cały rok pokaz tańca flamenco w Barcelonie

Nie na czas około zaczęło się 5 minut później, ale pokaz zakończył się około 53 minut. Kiedy kupiliśmy powiedział, napij się. Po przybyciu na miejsce wspomnieliśmy o organizatorze miejsca, byli zszokowani. Następnie po omówieniu z kierownikiem powiedział, że możemy się napić. Myślałem, że ten punkt nie jest jasny. Miejsce było w porządku jako teatr. Podziemna sztuka teatralna w bardzo angielskim stylu. Gdybyś szedł ulicą, łatwo byłoby przejść obok głównej ulicy jak na rogu głównych ulic. Tancerze byli świetni, ponieważ byliśmy praktykami flamenco, więc wiedzieliśmy, że nie starają się zadowolić większości turystów, ale z głębi serca. Za cenę zapłaconą w porównaniu ze stolicą Hiszpanii za noc pokazu flamenco. Trudno było pokonać!

Czytaj dalej

8 października 2019

Numer identyfikacyjny produktu: 76003