Bilet wstępu

Barcelona: pokaz flamenco w teatrze City Hall

Barcelona: pokaz flamenco w teatrze City Hall

Wczoraj zarezerwowano 13 razy

Od 93,55 zł za osobę

Wczoraj zarezerwowano 13 razy

Poczuj na własnej skórze pasję muzyki i tańca flamenco dzięki biletowi na godzinne przedstawienie na zabytkowej scenie City Hall w Barcelonie. Zachwyć się kunsztem utalentowanych wykonawców i zanurz się w atmosferze prawdziwego tańca hiszpańskiego.

Informacje o bilecie

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zachowaj elastyczność swoich planów podróży – zarezerwuj miejsce i nic dzisiaj nie płać.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i higieny. Aby uzyskać szczegółowe informacje, po dokonaniu rezerwacji zapoznaj się z treścią kuponu. Dowiedz się więcej
Czas trwania 1 godz.
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Opiekun uczestników lub osoba witająca
angielski

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Zachwyć się wyjątkową atmosferą flamenco
 • Zobacz autentyczną formę sztuki hiszpańskiej
 • Podziwiaj piękne elementy sceny City Hall i dawnego Teatro de Barcelona
Pełny opis

Udaj się do ratusza w Barcelonie, aby cieszyć się tradycyjną hiszpańską formą sztuki flamenco, wpisaną na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO w 2010 roku. Zobacz, jak niektórzy z najbardziej utalentowanych artystów w Hiszpanii tworzą wyjątkową atmosferę dzięki muzyce, śpiewowi i tańcom. Poddaj się urokowi jednych z najwybitniejszych tancerzy katalońskiej sceny flamenco, występując w dawnym Teatro de Barcelona. Podziwiaj piękne elementy teatru z początku XIX wieku, w tym scenę obramowaną żarówkami, aksamitne zasłony i oryginalne maszyny sceniczne. Pozwól, aby improwizowane „sesje jam” flamenco przeniknęły pod Twoją skórę i poczuj instynktowne emocje na scenie. Powróć do korzeni autentycznego flamenco z występami takimi jak szybki rytm „Bulerías”, gitarowe „solówki”, beatowa perkusja, śpiewanie w najczystszej formie, pojedynki twarzą w twarz i „Soleás”. Zobacz legendarnych tancerzy, w tym Ivana Alcalà, Raúla Ortegę, Patricię Dominguez i Yolandę Cortés. Posłuchaj uwodzicielskich śpiewaków, takich jak Antonio el Mantecao, Miguel de la Tolea, La Tana i Josefa G.Contreras. Podziwiaj gitarzystów flamenco, Olivera Haldona i Eduardo Cortésa, a także perkusistów Joni C. Sanchez i Jacobo C. Sanchez.

Wliczone w cenę
 • 1-godzinny pokaz flamenco
 • 1 napój (jeśli wybrano opcję)
 • 1 butelka wina musującego cava lub wina (jeśli wybrano opcję)
 • Jedzenie (dostępne do zakupu na miejscu)
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Zastosowane środki bezpieczeństwa
 • Uczestnicy otrzymają niezbędne wyposażenie ochronn
 • Wszystkie powierzchnie, z którymi mają styczność klienci, są regularnie czyszczone
 • Ograniczono liczbę zwiedzających, aby uniknąć powstawania tłumów

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Miejsce zbiórki

Spotkaj się w Teatrze Ratuszowym. Wskazówki: Jedź metrem, liniami L1 i L2 do stacji „Universitat”, liniami L1 i L3 do stacji „Catalunya”, liniami L3, L4 i L2 do stacji „Passeig de Gràcia” lub pociągiem (FGC) lub koleją podmiejską (Rodalies Renfe ) do stacji "Catalunya".

Otwórz w Google Maps ⟶
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,4 /5

na podstawie 1583 opinii

Podsumowanie opinii

 • Przewodnik
  4,4/5
 • Jakość/cena
  4,2/5
 • Jakość usług
  4,1/5
 • Organizacja
  4,1/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

Tancerze byli znakomici, podobnie jak śpiewacy i muzycy. Przybyliśmy tu na naszą ostatnią noc w Barcelonie i mój chłopak i naprawdę podobało mi się to doświadczenie! Nie masz przydzielonych miejsc, więc w zależności od zakupionego biletu otrzymasz kolorową kartę, aby usiąść w określonym rzędzie. Łatwo było znaleźć, wystarczyło wykonać wskazówki w aplikacji Pobierz przewodnik. Bilet zawierał drinka, a personel był uprzejmy. Zdecydowanie polecam!

Czytaj dalej

9 lipca 2022

Naprawdę podobał nam się ten występ, nigdy czegoś takiego nie doświadczyliśmy! Minęła godzina i uważamy, że było warte swojej ceny. Wybraliśmy strefę B, polecam dość wcześnie, przynajmniej 15 minut, ponieważ dostaniesz lepsze miejsce w swojej strefie. Kobiety z biletu były pomocne w jak najszybszym usadzeniu wszystkich. Przypadkowo rozlaliśmy piwo wszędzie, a jedna pani podbiegła i natychmiast je posprzątała i dała nam nowe piwo, nawet nie pytając, co było naprawdę cudowne. Napoje nie były zbyt drogie, więc nie zawracałbym sobie głowy biletami, w tym napojami. Miejsce było trochę zaniedbane i nie polecałbym korzystania z toalet, ale myślę, że jest również używany jako klub, więc nie będzie lśniąco czysty, naprawdę! Program jest dość wyluzowany i swobodny, wydaje się, że przez większość czasu po prostu improwizują, a na korytarzu słychać dużo gadania, zamawiane są napoje i inne rzeczy, więc po prostu bądź na to przygotowany. Zdecydowanie poleciłbym pójście, zabawę dla wszystkich grup wi

Czytaj dalej

19 czerwca 2022

Ten występ był niesamowity!!!!!!!! Rozmawialiśmy z kilkoma innymi parami na innej wycieczce i powiedzieli, że ich pokazy flamenco są po prostu w porządku. Mogliśmy powiedzieć, że ten był zdecydowanie najlepszy! Mieli również gitarzystę na żywo i 2 śpiewaków na żywo! Wykonawcy byli niesamowici, tłum po prostu wiwatował przez cały czas pomiędzy występami, ponieważ było to niesamowite. Nie mogę uwierzyć, jak dobrze ci wykonawcy byli. To było takie dobre. Uwielbialiśmy to miejsce! Nie pijemy, ale gdybyśmy zrobili bar z tyłu, byłby to świetny akcent!

Czytaj dalej

7 kwietnia 2022

Numer identyfikacyjny produktu: 76003