Dodaj daty

Atrakcje i wycieczki
Te Anau

Te Anau – nasze najbardziej polecane atrakcje

Queenstown: Milford Sound Coach i rejs całodniowa wycieczka

1. Queenstown: Milford Sound Coach i rejs całodniowa wycieczka

Ciesz się zabawną i spokojną jednodniową wycieczką, podziwiając elementy lodowca, dziką florę i faunę oraz malownicze krajobrazy słynnego na całym świecie fiordu w Milford Sound. Zacznij od odbioru na podróż autobusem do Te Anau. Twój kierowca podzieli się swoją lokalną wiedzą, gdy zatrzymasz się po drodze, aby zobaczyć spektakularne krajobrazy. Podziwiaj widoki na wodospady, dziką przyrodę i las deszczowy. Rozkoszuj się widokami z jednego z trzech pokładów widokowych wewnątrz i na zewnątrz podczas rejsu i dołącz do wesołej załogi na dziobie, zbliżając się do wodospadu Stirling, aby poczuć mgiełkę najświeższej wody na świecie. Skorzystaj z bezpłatnego serwisu do herbaty dostępnego przez cały rejs, a przekąski, ciasta i napoje można kupić w kawiarni / barze na pokładzie.

Te Anau: Jaskinie z przewodnikiem

2. Te Anau: Jaskinie z przewodnikiem

Poznaj tajemniczy podziemny świat rwącej wody, a następnie dryfuj w ciemności pod świetlistym blaskiem setek robaczków świętojańskich. Twoja wycieczka do jaskiń Te Anau Glowworm rozpoczyna się rejsem do zachodniego brzegu jeziora Te Anau. Przy wejściu do jaskiń obejrzyj wyświetlacze informacyjne i dowiedz się o tym geologicznym cudzie, zanim udasz się pod ziemię. Podczas wycieczki z przewodnikiem wskażesz najważniejsze atrakcje i podzielisz się swoją wiedzą na temat jaskiń i ich historii. Ten podziemny świat jest zadziwiająco piękny. Jaskinie mają 12 000 lat, co według standardów geologicznych jest wciąż bardzo młode i wciąż są rzeźbione przez siłę rzeki, która przez nie przepływa. Rezultatem jest kręta sieć wapiennych korytarzy wypełnionych rzeźbionymi skałami, wirami i ryczącym podziemnym wodospadem. Głęboko w jaskiniach, poza rykiem wody, zostaniesz zabrany małą łodzią do cichej, ukrytej groty zamieszkałej przez tysiące świecących robaków, unikalnych dla Nowej Zelandii. W podziemnej ciemności tworzą one błyszczący pokaz, który jest niczym niezwykłym.

Z Queenstown: Rejs po Milford Sound i 1-dniowa wycieczka autokarowa

3. Z Queenstown: Rejs po Milford Sound i 1-dniowa wycieczka autokarowa

Udaj się do Milford Sound na przedłużony rejs przyrodniczy podczas 1-dniowej wycieczki z Queenstown. Przeżyj jedną z najpiękniejszych przejażdżek na świecie w komforcie najnowocześniejszego autokaru. Wejdź na pokład luksusowego autokaru ze szklanym dachem w Queenstown i podróżuj wzdłuż brzegów jeziora Whakatipu do Te Anau. Tutaj zatrzymamy się na krótki odpoczynek w kawiarni, a następnie wyruszymy wzdłuż spektakularnej alpejskiej trasy Milford Road. Ciesz się spektakularnymi przystankami fotograficznymi i krótkimi spacerami po drodze. Zrelaksuj się podczas 2-godzinnego rejsu po Milford Sound do Morza Tasmana i podziwiaj dziką przyrodę, wodospady i góry fiordu. Nasi doświadczeni kapitanowie dostosowują każdy rejs po Milford Sound, biorąc pod uwagę pogodę i ostatnie obserwacje dzikiej przyrody, zapewniając, że zobaczysz to, co Milford Sound ma do zaoferowania. Nasze statki mają duże okna, przestronne pokłady i oferują niezakłócony widok na dramatyczny krajobraz Fiordland. Doświadcz chłodnego strumienia wodospadu podczas rejsu w pobliżu stromych ścian skalnych. Możesz przynieść własny lunch lub kupić pyszne lokalne dania, wina, piwo rzemieślnicze i kawę baristyczną na pokładzie. Po rejsie wsiądź do autokaru i udaj się w podróż powrotną do Queenstown.

Z Te Anau: Rejs po Milford Sound i całodniowa wycieczka autokarowa

4. Z Te Anau: Rejs po Milford Sound i całodniowa wycieczka autokarowa

Odkryj Milford Sound podczas 8-godzinnej przygody z transportem w obie strony z Te Anau i 2-godzinnym rejsem przez fiord. Jeśli chcesz odkryć zarówno Milford, jak i Doubtful Sounds, warto zatrzymać się na jedną lub dwie noce w uroczej okolicy Te Anau. Przeżyj jedną z najpiękniejszych przejażdżek na świecie wzdłuż Milford Road w komfortowym autokarze ze szklanym dachem. Ciesz się postojami na zdjęcia i krótkimi spacerami podczas podróży do Milford. Popłyń wzdłuż fiordu do Morza Tasmana na pokładzie naszego specjalnie zbudowanego statku Fiordland, aby przeżyć interaktywną i relaksującą przygodę. Specjalistyczny przewodnik zapewni Ci pouczający komentarz na żywo i będziesz mógł podziwiać dziką przyrodę fiordu, wodospady i góry. Możesz przynieść własny lunch lub kupić pyszne lokalne jedzenie i napoje na pokładzie. Nasze statki mają duże okna, przestronne pokłady i oferują niezakłócone widoki na dramatyczny krajobraz Fiordland. Po rejsie natychmiast wejdź na pokład luksusowego autokaru na podróż powrotną do Te Anau.

Z Te Anau: wycieczka autokarowa i rejs po Milford Sound

5. Z Te Anau: wycieczka autokarowa i rejs po Milford Sound

Rozpocznij dzień w centrum Te Anau, wsiadając do nowoczesnego autobusu wycieczkowego i rozpoczynając odkrywanie oszałamiającego naturalnego piękna Fiordland. Znający się na rzeczy lokalni przewodnicy podzielą się wszystkim, co ich ojczyzna ma do zaoferowania, poprzez pouczające komentarze, malownicze przystanki fotograficzne i krótkie spacery na łonie natury. Przejedź całą długość Milford Sound i podziwiaj spektakularne krajobrazy, gdy góry zanurzają się w głębokich wodach Fiordu. Starożytne lasy deszczowe ustępują wysokim wodospadom spadającym z wiszących dolin, lśniącym do oceanu poniżej. Zatoka Milford obfituje w wyjątkowe ptaki i dziką przyrodę. Zobacz foki wylegujące się na skałach i bawiące się na płyciznach. Czasami delfiny, wieloryby i bardzo rzadki pingwin czubaty z Fiordland odwiedzają dźwięki, zapewniając uprzywilejowane okazje do robienia zdjęć. Ciesz się fantastyczną scenerią i spacerami na łonie natury, aby w pełni podziwiać prawdziwą dziką przyrodę i wspaniałe widoki Parku Narodowego Fiordland. Wskocz na pokład przestronnego katamaranu, aby odbyć spektakularny rejs widokowy. Ciesz się piknikiem na pokładzie, podziwiając scenerię z innej perspektywy.

Z Queenstown: Milford Sound całodniowa wycieczka z lunchem

6. Z Queenstown: Milford Sound całodniowa wycieczka z lunchem

Położona w sercu Parku Narodowego Fiordland zatoka Milford Sound jest jedną z największych atrakcji krajobrazowych Nowej Zelandii. Podczas tej jednodniowej wycieczki z Queenstown wskocz na pokład klimatyzowanego autokaru i ciesz się komentarzem kierowcy/przewodnika. Po przejściu przez 1,2-kilometrowy tunel Homer, zejdź do Milford Sound. Tutaj wejdziesz na pokład łodzi, aby popłynąć wzdłuż fiordu. Podziwiaj słynne zabytki, takie jak wyjątkowo ukształtowany szczyt Mitre Peak i skały pokryte lodowcem. Miej oko na życie morskie, takie jak delfiny, foki i pingwiny. Fiord jest usiany wodospadami, które spadają w dolinach i rozbijają się w dźwięku daleko poniżej, dzięki czemu sceneria w Milford Sound jest spektakularna, w deszczu lub w słońcu. Po zakończeniu rejsu ponownie wsiądziesz do luksusowego autokaru i udasz się w podróż powrotną do Queenstown.

Z Queenstown: Milford Sound całodniowa wycieczka

7. Z Queenstown: Milford Sound całodniowa wycieczka

Zapomnij o jeździe do Milford Sound i dołącz do wycieczki autokarowej z przewodnikiem z Queenstown. Usiądź wygodnie, zrelaksuj się i ciesz się wspaniałymi krajobrazami i pouczającymi komentarzami. Twój doświadczony lokalny kierowca autokaru pokaże Ci najlepsze widoki wzdłuż Milford Road i bezproblemowo połączy Cię z 1-godzinnym 45-minutowym rejsem przyrodniczym. Podróżuj przestronnym autokarem z portami ładowania USB. Podziwiaj rodzimy las deszczowy, spektakularne wodospady i jeziora polodowcowe. Zatrzymaj się na chwilę w Te Anau, a następnie kontynuuj spektakularną alpejską Milford Road. Podziwiaj niesamowite widoki w Eglinton Valley, Mirror Lakes, Knobbs Flat lub Monkey Creek i pozuj do zdjęć. Zachwyć się rzeźbionym w lodowcu Milford Sound, zbliżając się do terminalu dla gości. Odbierz bilety na rejs i lunch od kierowcy, który pomoże Ci znaleźć bramkę odlotu. Wejdź na pokład specjalnie zbudowanego katamaranu i wybierz się na rejs przyrodniczy po głębokich, błękitnych wodach fiordu. Delektuj się świeżo przygotowanym lunchem w formie pikniku. Podziwiaj imponujący naturalny krajobraz i wypatruj rodzimych zwierząt, takich jak delfiny, foki i pingwiny. Daj się zafascynować komentarzem na żywo swojego kapitana w otwartej sterówce. Zbliż się na wyciągnięcie ręki od imponujących skalnych ścian wyrzeźbionych przez lodowiec i poczuj pełną moc potężnych, liczących 15 000 lat wodospadów Stirling Falls na swojej twarzy. Pełen podziwu i satysfakcji, dołącz do kierowcy w malowniczej podróży powrotnej do Queenstown.

Od Te Anau: Milford Sound Coach, Cruise i Spacery

8. Od Te Anau: Milford Sound Coach, Cruise i Spacery

Odkryj niesamowitą scenerię, dziką przyrodę i przyrodę Parku Narodowego Fiordland w Nowej Zelandii podczas całodniowej wycieczki z doświadczonym przewodnikiem przyrodniczym. Wybierz się w rejs statkiem po Milford Sound do Morza Tasmana, zjedz suchy prowiant na piknik i wybierz się na krótkie spacery po dzikich obszarach tego pięknego parku. Z Te Anau podróżuj spektakularną Milford Road z doświadczonymi przewodnikami przyrodniczymi, którzy uwielbiają dzielić się swoimi historiami, wiedzą i pasją do tego obszaru. Po dotarciu do Milford Sound dołącz do rejsu przyrodniczego do Morza Tasmana. Podczas rejsu po fiordzie jest mnóstwo czasu na podziwianie wodospadów, lasów deszczowych, gór i morskiej fauny i flory. Po rejsie wyrusz na serię spacerów i przystanków widokowych w różnych środowiskach Parku Narodowego. Ciesz się dostępem do Hollyford Valley, Lake Gunn i Marian Gantry. Wejdź do prastarego rodzimego lasu i podziwiaj ten obszar Światowego Dziedzictwa w najlepszym wydaniu.

Milford Sound: Mała wycieczka grupowa Premium z Queenstown

9. Milford Sound: Mała wycieczka grupowa Premium z Queenstown

Odkryj słynny Milford Sound w Nowej Zelandii podczas tej małej wycieczki grupowej z Queenstown z wielokrotnie nagradzanym organizatorem wycieczek. Wyruszając z Queenstown, ta wycieczka oferuje ucieczkę od tłumów i pozwoli Ci zbliżyć się do kultowej scenerii Fiordland. Podróżuj wzdłuż słynnej drogi Milford Road w wysokiej klasy furgonetce Mercedes, ograniczonej do zaledwie 16 pasażerów, obsługiwanej przez przyjaznego lokalnego przewodnika i popłyń pod wysokimi szczytami fiordu podczas 2-godzinnego rejsu przyrodniczego. Rozpoczniesz dzień odebrany z komfortowego zakwaterowania w Queenstown lub centralnych punktów spotkań na trasie. Po malowniczej przejażdżce przez rolniczy kraj Southland do Te Anau, wjedziemy do Parku Narodowego Fiordland i słynnej drogi Milford Road. Po drodze zatrzymaj się na wiele przystanków, podziwiając widoki i spotykając lokalnego bezczelnego ptaka Kea. Po dotarciu do Milford Sound wejdź na pokład łodzi na 2-godzinny rejs wzdłuż fiordu, podczas którego możesz nacieszyć oczy spektakularnymi widokami i przejść pod wodospadami. Pozwól, aby lokalny przewodnik udzielił Ci pouczających komentarzy, podczas gdy Ty będziesz chłonąć widoki na bujną okolicę. Po drodze zobaczysz wszystko, od kaskadowych wodospadów, lustrzanych jezior i inspirujących gór po foki i delfiny. Po rejsie dołącz do furgonetki, aby rozpocząć podróż powrotną do Queenstown. Usiądź wygodnie, zrelaksuj się i podziwiaj widoki. Po powrocie do Queenstown zostaniesz wysadzony w tym samym miejscu, w którym spotkałeś furgonetkę.

Milford Sound: wycieczka w małej grupie z Te Anau

10. Milford Sound: wycieczka w małej grupie z Te Anau

Podróżuj z Te Anau wzdłuż największego jeziora Nowej Zelandii i do dolin wyrzeźbionych przez lodowce, zanim dotrzesz do Milford Sound podczas tej całodniowej wycieczki. Ciesz się komentarzem na żywo z mnóstwem informacji i malowniczymi przystankami po drodze. Zobacz najlepsze części Fiordland, największego parku narodowego w Nowej Zelandii. Jedź wygodnie w małym autokarze z dużą ilością miejsca na nogi. Po drodze wypatruj szerokiej gamy rodzimych ptaków. Ciesz się rejsem po Milford Sound, aby zobaczyć foki, delfiny i pingwiny czubate z Fiordland. Dowiedz się o geologii fiordu z komentarza w języku angielskim. Podziwiaj wysokie góry i liczne wodospady.

Wszystkie atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 40
Sortuj wg::

Często zadawane pytania dotyczące: Te Anau

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Te Anau?

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Te Anau

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Te Anau to:

Zatoka Milforda

Jakie są najlepsze atrakcje w: Te Anau dla osób z dziećmi?

Te Anau: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Te Anau? Kliknij tutaj.