Te Anau – nasze najbardziej polecane atrakcje

Queenstown: Milford Sound Coach i rejs całodniowa wycieczka

1. Queenstown: Milford Sound Coach i rejs całodniowa wycieczka

Ciesz się zabawną i spokojną jednodniową wycieczką, podziwiając elementy lodowca, dziką florę i faunę oraz malownicze krajobrazy słynnego na całym świecie fiordu w Milford Sound. Zacznij od odbioru na podróż autobusem do Te Anau. Twój kierowca podzieli się swoją lokalną wiedzą, gdy zatrzymasz się po drodze, aby zobaczyć spektakularne krajobrazy. Podziwiaj widoki na wodospady, dziką przyrodę i las deszczowy. Rozkoszuj się widokami z jednego z trzech pokładów widokowych wewnątrz i na zewnątrz podczas rejsu i dołącz do wesołej załogi na dziobie, zbliżając się do wodospadu Stirling, aby poczuć mgiełkę najświeższej wody na świecie. Skorzystaj z bezpłatnego serwisu do herbaty dostępnego przez cały rejs, a przekąski, ciasta i napoje można kupić w kawiarni / barze na pokładzie.

Te Anau: Jaskinie z przewodnikiem

2. Te Anau: Jaskinie z przewodnikiem

Przeżyj tajemniczy podziemny świat rwącej wody, zanim dryfujesz w ciemności pod świetlistym blaskiem setek robaczków świętojańskich. Twoja podróż do jaskiń Te Anau Glowworm Caves rozpocznie się rejsem na zachodni brzeg jeziora Te Anau. Przy wejściu do jaskiń obejrzyj wyświetlacze informacyjne i poznaj ten cud geologiczny, zanim zejdziesz pod ziemię. Podczas zwiedzania jaskiń Twój przyjazny przewodnik wskaże najważniejsze atrakcje i podzieli się swoją wiedzą na temat jaskiń i ich historii. Ten podziemny świat jest zdumiewająco piękny. Jaskinie mają 12 000 lat, co według standardów geologicznych jest wciąż bardzo młode i wciąż są rzeźbione przez siłę rzeki, która przez nie przepływa. Rezultatem jest kręta sieć wapiennych korytarzy wypełnionych wyrzeźbioną skałą, wirami i ryczącym podziemnym wodospadem. Głęboko w jaskiniach, poza rykiem wody, zostaniesz zabrany małą łódką do cichej, ukrytej groty zamieszkałej przez tysiące robaczków świętojańskich, unikalnej dla Nowej Zelandii. W podziemnych ciemnościach tworzą lśniący pokaz, który jest po prostu niezwykły.

Z Queenstown: rejs po cieśninie Milford Sound i wycieczka autokarowa

3. Z Queenstown: rejs po cieśninie Milford Sound i wycieczka autokarowa

Udaj się do Milford Sound na dłuższy rejs przyrodniczy podczas jednodniowej wycieczki z Queenstown. Przeżyj jedną z najpiękniejszych przejażdżek na świecie w zaciszu najnowocześniejszego autokaru. Po spotkaniu w centralnym miejscu w Queenstown wsiądziesz do luksusowego autokaru i wyruszysz w podróż wzdłuż brzegów jeziora Wakatipu przez pagórkowate okolice aż do Te Anau. Zrób sobie krótką przerwę, a następnie kontynuuj spektakularną alpejską trasę Milford Road. Ciesz się przystankami na zdjęcia i krótkimi spacerami po drodze. Zrelaksuj się podczas dłuższego rejsu przyrodniczego po Milford Sound do Morza Tasmana i podziwiaj po drodze dziką przyrodę fiordu, wodospady i góry. Specjalistyczny przewodnik przyrodniczy będzie na żywo udzielał informacyjnych komentarzy. Na pokładzie możesz także zabrać ze sobą własny lunch lub kupić przekąski i napoje. Sezonowe pudełka na lunch można zamówić w przedsprzedaży i odebrać w trakcie wycieczki. Po rejsie wsiądź do autokaru i udaj się w podróż powrotną do Queenstown z możliwością przerw na toaletę. Wysadź z powrotem w Queenstown około 19:45.

Z Te Anau: rejs po cieśninie Milford Sound i jednodniowa wycieczka autokarowa

4. Z Te Anau: rejs po cieśninie Milford Sound i jednodniowa wycieczka autokarowa

Odkryj Milford Sound podczas 8-godzinnej przygody z transportem w obie strony z Te Anau i 2-godzinnym rejsem po fiordzie. Jeśli chcesz poznać zarówno Milford, jak i Doubtful Sounds, warto zatrzymać się na jedną lub dwie noce w Te Anau. Jest mnóstwo do zrobienia, a dodatkowo zaoszczędzisz sobie długich podróży do i z Queenstown. W Milford Sound wejdź na pokład spokojnego rejsu przyrodniczego, aby przeżyć pouczające, interaktywne i zrelaksowane doświadczenie. Specjalistyczny przewodnik zapewni pouczające komentarze na żywo, a Ty będziesz mógł podziwiać dziką przyrodę fiordu, wodospady i góry. Zjedz lunch na pokładzie rejsu — możesz zabrać ze sobą własny lunch lub kupić przekąski i napoje na statku. Przygotuj się na opady deszczu podczas Twojej wizyty; krajobraz jest szczególnie dramatyczny, gdy w Fiordland pada deszcz. Podczas rejsu podziwiaj spektakularne widoki z suchego, wygodnego punktu widokowego. Po rejsie natychmiast wsiądź do luksusowego autokaru i udaj się w podróż powrotną do Te Anau, która przybędzie między 16:30 a 17:45, w zależności od sezonu.

Z Queenstown: całodniowa wycieczka do Milford Sound z lunchem

5. Z Queenstown: całodniowa wycieczka do Milford Sound z lunchem

Zapomnij o jeździe do Milford Sound i dołącz do wycieczki autokarowej z przewodnikiem z Queenstown. Usiądź wygodnie, zrelaksuj się i ciesz się wspaniałymi krajobrazami i pouczającymi komentarzami. Twój doświadczony lokalny kierowca autokaru pokaże Ci najlepsze widoki wzdłuż Milford Road i bezproblemowo połączy Cię z 1-godzinnym 45-minutowym rejsem przyrodniczym. Podróżuj przestronnym autokarem z portami ładowania USB. Podziwiaj rodzimy las deszczowy, spektakularne wodospady i jeziora polodowcowe. Zatrzymaj się na chwilę w Te Anau, a następnie kontynuuj spektakularną alpejską Milford Road. Podziwiaj niesamowite widoki w Eglinton Valley, Mirror Lakes, Knobbs Flat lub Monkey Creek i pozuj do zdjęć. Zachwyć się rzeźbionym w lodowcu Milford Sound, zbliżając się do terminalu dla gości. Odbierz bilety na rejs i lunch od kierowcy, który pomoże Ci znaleźć bramkę odlotu. Wejdź na pokład specjalnie zbudowanego katamaranu i wybierz się na rejs przyrodniczy po głębokich, błękitnych wodach fiordu. Delektuj się świeżo przygotowanym lunchem w formie pikniku. Podziwiaj imponujący naturalny krajobraz i wypatruj rodzimych zwierząt, takich jak delfiny, foki i pingwiny. Daj się zafascynować komentarzem na żywo swojego kapitana w otwartej sterówce. Zbliż się na wyciągnięcie ręki od imponujących skalnych ścian wyrzeźbionych przez lodowiec i poczuj pełną moc potężnych, liczących 15 000 lat wodospadów Stirling Falls na swojej twarzy. Pełen podziwu i satysfakcji, dołącz do kierowcy w malowniczej podróży powrotnej do Queenstown.

Z Te Anau: wycieczka autokarowa i rejs po Milford Sound

6. Z Te Anau: wycieczka autokarowa i rejs po Milford Sound

Rozpocznij dzień w centrum Te Anau, wsiadając do nowoczesnego autobusu wycieczkowego i rozpoczynając odkrywanie oszałamiającego naturalnego piękna Fiordland. Znający się na rzeczy lokalni przewodnicy podzielą się wszystkim, co ich ojczyzna ma do zaoferowania, poprzez pouczające komentarze, malownicze przystanki fotograficzne i krótkie spacery na łonie natury. Przejedź całą długość Milford Sound i podziwiaj spektakularne krajobrazy, gdy góry zanurzają się w głębokich wodach Fiordu. Starożytne lasy deszczowe ustępują wysokim wodospadom spadającym z wiszących dolin, lśniącym do oceanu poniżej. Zatoka Milford obfituje w wyjątkowe ptaki i dziką przyrodę. Zobacz foki wylegujące się na skałach i bawiące się na płyciznach. Czasami delfiny, wieloryby i bardzo rzadki pingwin czubaty z Fiordland odwiedzają dźwięki, zapewniając uprzywilejowane okazje do robienia zdjęć. Ciesz się fantastyczną scenerią i spacerami na łonie natury, aby w pełni podziwiać prawdziwą dziką przyrodę i wspaniałe widoki Parku Narodowego Fiordland. Wskocz na pokład przestronnego katamaranu, aby odbyć spektakularny rejs widokowy. Ciesz się piknikiem na pokładzie, podziwiając scenerię z innej perspektywy.

Milford Sound: Mała wycieczka grupowa Premium z Queenstown

7. Milford Sound: Mała wycieczka grupowa Premium z Queenstown

Odkryj słynny Milford Sound w Nowej Zelandii podczas tej małej wycieczki grupowej z Queenstown z wielokrotnie nagradzanym organizatorem wycieczek. Wyruszając z Queenstown, ta wycieczka oferuje ucieczkę od tłumów i pozwoli Ci zbliżyć się do kultowej scenerii Fiordland. Podróżuj wzdłuż słynnej drogi Milford Road w wysokiej klasy furgonetce Mercedes, ograniczonej do zaledwie 16 pasażerów, obsługiwanej przez przyjaznego lokalnego przewodnika i popłyń pod wysokimi szczytami fiordu podczas 2-godzinnego rejsu przyrodniczego. Rozpoczniesz dzień odebrany z komfortowego zakwaterowania w Queenstown lub centralnych punktów spotkań na trasie. Po malowniczej przejażdżce przez rolniczy kraj Southland do Te Anau, wjedziemy do Parku Narodowego Fiordland i słynnej drogi Milford Road. Po drodze zatrzymaj się na wiele przystanków, podziwiając widoki i spotykając lokalnego bezczelnego ptaka Kea. Po dotarciu do Milford Sound wejdź na pokład łodzi na 2-godzinny rejs wzdłuż fiordu, podczas którego możesz nacieszyć oczy spektakularnymi widokami i przejść pod wodospadami. Pozwól, aby lokalny przewodnik udzielił Ci pouczających komentarzy, podczas gdy Ty będziesz chłonąć widoki na bujną okolicę. Po drodze zobaczysz wszystko, od kaskadowych wodospadów, lustrzanych jezior i inspirujących gór po foki i delfiny. Po rejsie dołącz do furgonetki, aby rozpocząć podróż powrotną do Queenstown. Usiądź wygodnie, zrelaksuj się i podziwiaj widoki. Po powrocie do Queenstown zostaniesz wysadzony w tym samym miejscu, w którym spotkałeś furgonetkę.

Milford Sound: wycieczka w małej grupie z Te Anau

8. Milford Sound: wycieczka w małej grupie z Te Anau

Podróżuj z Te Anau wzdłuż największego jeziora Nowej Zelandii i do dolin wyrzeźbionych przez lodowce, zanim dotrzesz do Milford Sound podczas tej całodniowej wycieczki. Ciesz się komentarzem na żywo z mnóstwem informacji i malowniczymi przystankami po drodze. Zobacz najlepsze części Fiordland, największego parku narodowego w Nowej Zelandii. Jedź wygodnie w małym autokarze z dużą ilością miejsca na nogi. Po drodze wypatruj szerokiej gamy rodzimych ptaków. Ciesz się rejsem po Milford Sound, aby zobaczyć foki, delfiny i pingwiny czubate z Fiordland. Dowiedz się o geologii fiordu z komentarza w języku angielskim. Podziwiaj wysokie góry i liczne wodospady.

Od Te Anau: Milford Sound Coach, Cruise i Spacery

9. Od Te Anau: Milford Sound Coach, Cruise i Spacery

Odkryj niesamowitą scenerię, dziką przyrodę i przyrodę Parku Narodowego Fiordland w Nowej Zelandii podczas całodniowej wycieczki z doświadczonym przewodnikiem przyrodniczym. Wybierz się w rejs statkiem po Milford Sound do Morza Tasmana, zjedz suchy prowiant na piknik i wybierz się na krótkie spacery po dzikich obszarach tego pięknego parku. Z Te Anau podróżuj spektakularną Milford Road z doświadczonymi przewodnikami przyrodniczymi, którzy uwielbiają dzielić się swoimi historiami, wiedzą i pasją do tego obszaru. Po dotarciu do Milford Sound dołącz do rejsu przyrodniczego do Morza Tasmana. Podczas rejsu po fiordzie jest mnóstwo czasu na podziwianie wodospadów, lasów deszczowych, gór i morskiej fauny i flory. Po rejsie wyrusz na serię spacerów i przystanków widokowych w różnych środowiskach Parku Narodowego. Ciesz się dostępem do Hollyford Valley, Lake Gunn i Marian Gantry. Wejdź do prastarego rodzimego lasu i podziwiaj ten obszar Światowego Dziedzictwa w najlepszym wydaniu.

Te Anau: autobus Milford Sound, rejs, obserwatorium i lunch

10. Te Anau: autobus Milford Sound, rejs, obserwatorium i lunch

Wyrusz na jednodniową wycieczkę z Te Anau do Milford Sound i ciesz się bardziej intymnym i dogłębnym doświadczeniem Milford Sound. Odkryj rodzimą przyrodę, wysokie wodospady i majestatyczne góry fiordu podczas kameralnego rejsu mniejszą łodzią. Podróżuj przez spektakularne krajobrazy, gdy doświadczony, lokalny kierowca autobusu zapewnia wciągający i pouczający komentarz. Ciesz się krótkimi spacerami i przystankami fotograficznymi wzdłuż Milford Road. Przyjedź do Milford Sound i zrelaksuj się podczas rejsu przyrodniczego ze świeżo przygotowanym lunchem piknikowym na pokładzie. Zdobądź bliskość imponujących ścian skalnych i wodospadów Stirling. Twój pełen pasji kapitan podzieli się swoją lokalną wiedzą z żywym i pouczającym komentarzem. Po drodze odwiedź podwodne obserwatorium Milford Sound. Zejdź po 60 stopniach spiralnymi schodami do przestronnej komory widokowej, aby odkryć wyjątkowe i piękne środowisko ukryte pod powierzchnią Milford Sound. Wróć do Milford Sound Visitor Center, aby ponownie dołączyć do autobusu na podróż powrotną do Te Anau.

Dodaj daty

Atrakcje i wycieczki
Te Anau

Wszystkie atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 35
Sortuj wg::

Niezwykłe doznania

Te Anau: poznaj okolicę

Pokaż wszystkie

Te Anau: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Te Anau? Kliknij tutaj.