Tatrzański Park Narodowy

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Tatrzański Park Narodowy: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Tatrzański Park Narodowy? Kliknij tutaj.

Tatrzański Park Narodowy: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 193 opinii

nasze doświadczenie podczas tej trasy było niesamowite. nasz przewodnik Marek był niesamowity. odebrali nas z naszego Airbnb i zawiozli na Słowację, przekazując nam wiele informacji o historii Polski i Słowacji na trasie. po spacerze po koronach drzew zawiózł nas do Zakopanego, gdzie pokazał nam najprzyjemniejsze miejsce na tradycyjny lunch i dołączył do nas, ucząc nas wszystkiego o tradycyjnym polskim jedzeniu. następnie zostawił nas na jakiś czas samych, zanim udał się do łaźni termalnych, które są niesamowite! i koniecznie musisz zrobić wycieczkę i nasze największe podziękowania dla Marka za bycie tak wspaniałym przewodnikiem.

Cudowna podróż, która przerosła wszelkie oczekiwania od początku do końca. . . Denis był świetnym przewodnikiem i bardzo kompetentnym. Wycieczka przebiegła bardzo sprawnie, a moją jedyną drobną krytyką jest to, że komunikacja od organizatorów mogłaby być nieco szybsza (musiałem ich ścigać, aby potwierdzić ostateczne szczegóły wycieczki wieczorem wcześniej). Gorąco polecamy wszystkie 3 aktywności. Chociaż powiedziałbym, że odwiedziliśmy Zakopane pod sam koniec sezonu (11 marca), nie było tak wiele do zrobienia / zobaczenia, jak w godzinach szczytu.

Wędrówka po drzewie była bardzo ekscytująca i fajna. Podróż kolejką linową w Zakopanem nie była aż tak interesująca w porównaniu. Wolałbym spędzać więcej czasu w kąpieliskach termalnych. Absolutnie cudowne zakończenie niesamowitego dnia. Nie zapomnij o pasku do pływania na dole. Naprawdę polecam tę wycieczkę!

Bardzo dobre

Odbiór punktualny, dobry samochód i bardzo przyjemny kierowca Lukas z bardzo dobrym angielskim. Spływ świetny, Zakopane nie spełniło naszych oczekiwań, zamiast zgiełku targów na Gubalonce chcielibyśmy być jedynymi uczestnikami, którzy przesiądą się na Kasprowo Wierch, ale niestety zmiana nie była możliwa.

Chociaż kierowca nie mówi zbyt dobrze po angielsku, bardzo starał się spełnić nasze oczekiwania. Transport jest również wygodny.