Dodaj daty

Tate Liverpool

Tate Liverpool – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Liverpool: Albert Docks Rejs krajoznawczy z komentarzem

1. Liverpool: Albert Docks Rejs krajoznawczy z komentarzem

Ciesz się rejsem po Albert Docks z rodzinną agencją rejsów wycieczkowych. Kup gorący lub zimny napój w barze na pokładzie i poczuj atmosferę nabrzeża od Tate Gallery po Liverpool Marina i Yacht Club. Zanurz się głębiej w zabytki dzięki komentarzowi na pokładzie. Wskocz na pokład i usiądź na wygodnej łodzi rzecznej z zadaszonymi siedzeniami, które zapewniają pasażerom komfort bez względu na pogodę. Ciesz się wygodnymi siedzeniami i stolikami z napojami do kupienia. Miej dostęp do toalety na pokładzie. Zrelaksuj się, chłonąc widoki na doki Alberta, które zostały zbudowane w latach 60. XIX wieku jako rewolucyjny nowy kompleks doków. Dziś są popularnym, tętniącym życiem miejscem dla mieszkańców i turystów. Miń bary, restauracje, muzea i sklepy. Zaczynając poza Tate Gallery, przejedź przez wszystkie doki aż do Liverpool Marina i Yacht Club, odkrywając informacje o zabytkach z komentarzem na pokładzie. Skręcając w środku Mariny, wróć do Royal Albert Dock z muzyką.

Liverpool: Pierwszy spacer odkrywający i piesza wycieczka po czytaniu

2. Liverpool: Pierwszy spacer odkrywający i piesza wycieczka po czytaniu

Przejdź się piękną trasą miasta, odkryj ukryte skarby i odwiedź ponad 10 najważniejszych atrakcji i miejsc. Poznaj wstępne informacje o każdym miejscu i ogólnie ciekawe historie o mieście. Pobierz aplikację „World City Trail” ze sklepu i zaloguj się. Przeczytaj instrukcję i udaj się do lokacji startowej. Odblokuj zdjęcia zewnętrznej i wewnętrznej części lokalizacji. Przeczytaj informacje na temat atrakcji i kontynuuj marsz do kolejnego punktu kontrolnego. Zapisz, co Ci się podobało, a co nie, i stwórz swoją listę życzeń na kolejne dni! Rozpocznij spacer w dowolnym momencie, bez harmonogramu. Zatrzymaj go na lunch, wypij drinka, odwiedź wybraną atrakcję i kontynuuj później lub nawet innego dnia. Dzięki funkcji map nigdy się nie zgubisz. Rozpocznij swoją wycieczkę od pięknego Muzeum Świata! Odwiedź słynną salę św. Jerzego. Zrób zdjęcie wspinaczki na St. Johns Beacon, aby zobaczyć widok i podziwiać słynny i historyczny klub Cavern. Kompleks Trzech Gracji sprawi, że zaniemówisz. Poznaj historię miasta w Muzeum Liverpoolu. Tate Liverpool ze swoimi światowej sławy eksponatami i bogatą historią zachwyci Cię. Doskonała architektonicznie Tate Liverpool jest warta Twojego czasu i miejsca w Twojej mobilnej pamięci, ponieważ jej czerwony kolor i duże rozmiary przypominają opowieści rycerskie. Następnym krokiem będzie słynne Chinatown, a wisienką na torcie tej wyjątkowej wycieczki będzie Katedra w Liverpoolu (gdzie kończy się wycieczka), zaskoczy Cię piękną architekturą i ogromnymi rozmiarami, ponieważ jest największą katedrą w Wielkiej Brytanii.

Liverpool: Prywatne doświadczenie Zobacz najlepsze z lokalnym

3. Liverpool: Prywatne doświadczenie Zobacz najlepsze z lokalnym

To doświadczenie jest niezbędne dla każdego, kto poważnie myśli o odkrywaniu tego, co najlepsze w Liverpoolu. Zobacz główne atrakcje turystyczne, takie jak Albert Docks. Przejdź się wzdłuż doków i zajrzyj do małych sklepów rozsianych wzdłuż nabrzeża. Jeśli chcesz odebrać kilka pamiątek lub pamiątek po Beatlesach, jest to miejsce, w którym możesz to zrobić. Jeśli pasjonujesz się sztuką, wpadnij do Tate Liverpool lub interesujesz się historią, lokalny gospodarz może zaproponować spacer do Muzeum Morskiego. Niezależnie od Twoich preferencji, zostanie dla Ciebie zaprojektowane doświadczenie dostosowane do Twoich potrzeb. Zarezerwuj to doświadczenie, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin z pytaniami dotyczącymi Twoich preferencji i zainteresowań. Zostaniesz połączony z przewodnikami, którzy są pasjonatami miejsca, które nazywają domem i którzy zdecydują się spędzić wolny czas, dzieląc się nim z podobnie myślącymi podróżnikami, dopasowanymi do nich. Podobnie myślący i sprawdzony lokalny gospodarz, który dokładnie zna miasto i podziela Twoje zainteresowania, zostanie starannie wybrany i przydzielony do Ciebie oraz zaprojektuje spersonalizowany i dostosowany do Twoich potrzeb plan podróży. Należy pamiętać, że zostanie to nakreślone, ale elastyczne. Podczas eksploracji, jeśli masz ochotę zmienić kierunek lub twój lokalny gospodarz uważa, że spodoba ci się widok lub inne wrażenia, zasugeruje i omówi z tobą zmiany w planie podróży. Ciesz się odkrywaniem niesamowitych miejsc w Liverpoolu, o których nie wiesz i które trudno znaleźć w jakimkolwiek przewodniku lub w Internecie, ponieważ są one mniej znane tłumowi, ale kochane przez mieszkańców. Pozwól swojemu prywatnemu lokalnemu gospodarzowi pokazać Liverpool, który pokochasz. Podczas dokonywania rezerwacji podaj wybrane miejsce i godzinę spotkania.

Liverpool: gra w ucieczkę i wycieczka

4. Liverpool: gra w ucieczkę i wycieczka

Połącz emocje związane ze zwiedzaniem miasta z zabawą podczas tej pieszej wycieczki po Liverpoolu na smartfonie. Łatwo znajduj atrakcje dzięki funkcji nawigacji w aplikacji. Pobierz aplikację i rozpocznij grę, przechodząc do pierwszej lokalizacji. Użyj obserwacji, logiki, wyobraźni i pracy zespołowej, aby rozwiązać zagadkę w każdym miejscu, zagadki są zawsze trudne. Zatrzymaj aplikację w dowolnym momencie, jeśli chcesz zrobić sobie przerwę, zatrzymać się na kawę lub spędzić trochę więcej czasu na zwiedzaniu jednego z zabytków. Graj w grę we własnym tempie. Rozpocznij swoją wycieczkę od pięknego Muzeum Świata. Gdy już zaczniesz, przy każdej atrakcji odkryjesz wskazówki, które pozwolą ci odkryć następny cel podróży. Użyj logiki, wyobraźni, obserwacji i ducha zespołowego, aby sułożyć puzzle na zewnątrz każdej atrakcji i pracować nad ukończeniem grę. Po drodze zwiedzaj zabytki we własnym tempie, poznając informacje i fakty o Liverpoolu. Odwiedź słynną salę św. Jerzego. Sfotografuj wspinaczkę St. Johns Beacon, aby zobaczyć jego widok i podziwiać słynny i zabytkowy Cavern Club. Podziwiaj architekturę Tate Liverpool, a następnie udaj się do Chinatown i wreszcie do katedry w Liverpoolu.

Liczba znalezionych atrakcji: 4
Sortuj wg::

Oferty, które również mogą Cię zainteresować...

Tate Liverpool: najlepsze atrakcje w pobliżu

Tate Liverpool: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Tate Liverpool? Kliknij tutaj.