Dodaj daty

Atrakcje i wycieczki
Tartu

Tartu

Tartu – nasze najbardziej polecane atrakcje

eSIM Europa i Wielka Brytania dla podróżnych

1. eSIM Europa i Wielka Brytania dla podróżnych

Niezależnie od tego, czy jesteś podróżnikiem zwiedzającym Wielką Brytanię, czy wyruszasz na europejską przygodę z wieloma krajami, karta eSIM zapewnia stałą łączność. Ciesz się natychmiastową dostawą mobilną i opcjami zasięgu od 1 do 30 dni z 500 MB do 10 GB. Ta karta eSIM jest idealna dla nowoczesnych podróżników korzystających z urządzeń takich jak iPhone lub inne smartfony obsługujące funkcję eSIM. Ciesz się wygodą przedpłaconego zasięgu we wszystkich głównych europejskich miejscach docelowych z nieprzerwaną łącznością i bez niespodzianek. Ta karta eSIM obejmuje następujące lokalizacje: Austria (Österreich) Belgia (Belgien) Bułgaria (Bulgarien) Cypr (Zypern) Chorwacja (Kroatien) Dania (Dänemark) Estonia (Estland) Finlandia (Finnland) Francja (Frankreich) Niemcy (Deutschland) Grecja (Griechenland) Węgry (Ungarn) Irlandia (Irland) Islandia (Island) Włochy (Italien) Łotwa (Lettland) Litwa (Litauen) Luksemburg (Luxemburg) Malta Norwegia (Norwegen) Holandia (Niederlande) Polska (Polen) Portugalia Słowacja (Slowakei) Słowenia (Slowenien) Hiszpania (Spanien) Zjednoczone Królestwo (Vereinigtes Königreich) Republika Czeska (Tschechische Republik) Rumunia (Rumänien) Szwecja (Schweden) Szwajcaria (Schweiz) Ukraina

PSY ZAPRZĘGOWE SIBERIAN HUSKY HODOWLA ESTONIA TARTU

2. PSY ZAPRZĘGOWE SIBERIAN HUSKY HODOWLA ESTONIA TARTU

Jazda na sankach z syberyjskimi husky tylko godzinę drogi od Tartu. Z bardzo dobrym połączeniem autobusowym z Nõo. Gdzie zostaniesz odebrany! W rodzinnej hodowli odwiedzisz hodowlę psów zaprzęgowych, pomożesz zaprząc zaprzęg i będziesz cieszyć się jazdą na sankach lub wózku z nimi. Zależy to od tego, czy przyjedziesz ze śniegiem, czy bez. Na farmie psów zaprzęgowych spotkasz profesjonalnego przewodnika psów. Twój przewodnik przejdzie przez instrukcje bezpieczeństwa, zanim zabierzemy Cię na przejażdżkę saniami. Po przejażdżce na sankach maszer podzieli się z Tobą swoimi opowieściami o hodowli, szkoleniach i historii. Będziemy spacerować po podwórku razem ze wszystkimi psami, z którymi odbyłeś wycieczkę, możesz je przytulić, odebrać swojego ulubionego psa i zrobić sobie selfie. Gdy pomachasz husky na pożegnanie po raz ostatni, nadszedł czas, aby wsiąść do autobusu powrotnego do Tartu. Czas zimowy - przejażdżki saniami (tylko jeśli jest śnieg) Sesja jesienna/wiosenna - sanki zastąpione wózkiem na kółkach. W sesji letniej - jedyna wizyta w hodowli.

Romantyczna piesza wycieczka po magicznym Tartu

3. Romantyczna piesza wycieczka po magicznym Tartu

Przeżyj światowej klasy niezwykłą romantyczną wycieczkę po Tartu. Z lokalnym profesjonalnym przewodnikiem odwiedzisz najbardziej romantyczne miejsca w mieście. Czy wiesz, że Tartu ma „Fontannę Całujących się Studentów”? Odkryjesz fontannę, która podobno dodaje szczęścia twojej miłości. Ta ekskluzywna wycieczka pozwala odwiedzić słynny anielski most, gdzie składasz życzenia i one się spełniają. Ciesz się robieniem pięknych zdjęć podczas spaceru po mieście. Gdzie jest „Wzgórze pocałunków”? Co jest takiego wyjątkowego w jednej z najsłynniejszych historycznych par Estonii - Piotrze I i Ekaterinie I? Przygotuj się na hipnotyzującą romantyczną wycieczkę, która odmłodzi Twoją historię miłosną.

Tradycyjna świąteczna wycieczka piesza po Tartu

4. Tradycyjna świąteczna wycieczka piesza po Tartu

Tartu w Estonii to malownicze miasto znane z pięknych ozdób choinkowych i świątecznej atmosfery. W okresie świątecznym ulice są oświetlone lampkami bożonarodzeniowymi, a park na Wzgórzu Katedralnym oferuje wspaniałe widoki i piękne ozdoby świąteczne. Odkryjesz rynek bożonarodzeniowy , na którym znajduje się gigantyczna choinka i poczujesz się oczarowany uroczą atmosferą. Spaceruj po targowiskach na świeżym powietrzu, na których sprzedawane są tradycyjne estońskie artykuły świąteczne, takie jak rękodzieło i świąteczne potrawy. W mieście odbywają się również różne imprezy o tematyce bożonarodzeniowej, w tym koncerty, przedstawienia teatralne i parady. Tartu to świetne miejsce do odwiedzenia w okresie świątecznym dla tych, którzy chcą przeżyć tradycyjne i urocze święta Bożego Narodzenia. Napełnij swoje serce radością i doświadcz magii Tartu.

Tartu: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Tartu? Kliknij tutaj.