Wybierz daty

Atrakcje i wycieczki Tarragona

Wycieczki dostępne w dniu

Liczba znalezionych atrakcji: 31
Sortuj według:
Strona 1 z 2

Często zadawane pytania dotyczące: Tarragona

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Tarragona?

Jakie są najlepsze oferty i zniżki na atrakcje w: Tarragona?

Tarragona: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Tarragona? Kliknij tutaj.

Tarragona: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 2159 opinii

Wspaniała rodzinna pamiątka z moim małym chłopcem. Zespół jest bardzo miły i uprzejmy, naprawdę. Napoje były w otwartym barze bez dodatkowych kosztów i spacer pod słońcem na szczycie. Udało nam się zanurkować z katamaranu, nawet jeśli był to tłum z kilkoma meduzami, aby wejść po drabinie. Nikogo nie pogryzły.Ważne: jeśli przyjedziesz samochodem, nie panikuj, aby znaleźć miejsce, tuż obok znajduje się parking podziemny… my zapłaciliśmy 11,50 euro za spacer statkiem. Wielkie dzięki dla całego zespołu. Polecam !

Zdecydowanie przejdź do wcześniejszego przedziału czasowego i ustaw się w kolejce wcześnie, aby uzyskać miejsce z przodu łodzi. W cenie napoje i bilet na przekąskę, czyli hamburger z frytkami. Dostarczono sprzęt do nurkowania, ale nie był potrzebny, ponieważ nie ma morskiego życia. Łódź jest bezpieczna, jeśli masz torbę na pokładzie, polecam taką, którą możesz zapiąć blisko, aby była bezpieczniejsza. płynna żegluga i urocza załoga, pamiętajcie o napiwku!

Parking kilka metrów od miejsca spotkania, bardzo gościnny personel mówiący po francusku, spędziliśmy 3 godziny po prostu wspaniale! Pierwszy dla nas do zrobienia ponownie bez wahania polecam w 100%. bardzo dobry stosunek jakości do ceny, pływanie, muzyka, nieograniczone napoje (pepsi / 7 up / orange / Cava / Beer / sangria) było świetnie. Dziękuję całemu zespołowi za ten moment.

Sama wycieczka była fajna, ale niestety nie można było cieszyć się snorkelingiem, ponieważ było po prostu za dużo ludzi, a dzieci wskakiwały do wody, więc niestety nie było tak naprawdę nic do zobaczenia pod wodą poza kotwicą. W przeciwnym razie zdecydowanie było to warte doświadczenia. Kruk wykonał świetną robotę

Wszystko poszło bardzo dobrze, niezależnie od tego, czy był to wyjazd, czy powrót. Podobnie jak dzień w parku jest super. Byłoby super miło mieć mały kupon rabatowy w parku do wykorzystania w sklepie lub restauracji. Ale poza tym nic do powiedzenia. Zrobić ponownie z tą firmą z zamkniętymi oczami.