Dodaj daty

Targowisko San Juan de Dios
Parki rozrywki i tematyczne

Parki rozrywki i tematyczne

Brak wyników dla „Targowisko San Juan de Dios Parki rozrywki i tematyczne”

Guadalajara: najpopularniejsze atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 67
Sortuj wg::

Nasze najbardziej polecane Targowisko San Juan de Dios Parki tematyczne i parki rozrywki

Guadalajara: kultura, architektura i piesza wycieczka po rynku

1. Guadalajara: kultura, architektura i piesza wycieczka po rynku

Zanurz się w fascynującej kulturze Guadalajary podczas wycieczki z przewodnikiem po jej kolorowych uliczkach. Przyjrzyj się historycznym budynkom, skorzystaj z okazji, aby podziwiać słynne murale i zwiedzaj lokalny rynek, aby kupić żywność, słodycze i pamiątki. Zacznij od odkrycia katedry na Plaza Guadalajara, a następnie udaj się do głównych placów miasta, w tym Rotonda de los Jaliscienses Ilustres i Plaza de Armas. Zobacz Palacio de Gobierno del Estado de Jalisco i starożytny Teatro Degollado. Skorzystaj z możliwości wejścia do Instituto Cultural de Cabañas, dawnego sierocińca, i zobacz jego niesamowite malowidła ścienne, wpisane na listę UNESCO. Na koniec odwiedź tradycyjny targ San Juan de Dios, aby poczuć meksykańską kulturę i lokalny styl życia.

Wycieczka po rynkach w mieście Meksyk

2. Wycieczka po rynkach w mieście Meksyk

Wyrusz w zmysłową podróż przez miasto Meksyk, odkrywając trzy kultowe rynki: Medellín, Ciudadela i kończąc na słynnym targu San Juan. Rozpocznij od tętniącego życiem Mercado de Medellín, gdzie czekają na Ciebie kolory i różnorodne oferty, od egzotycznych owoców po ręcznie robione rękodzieło. Następnie udaj się do kulturalnej enklawy La Ciudadela, tętniącego życiem rynku prezentującego rzemieślnicze rękodzieło i skarby kultury. Nawiąż kontakt z lokalnymi sprzedawcami, odkryj unikalne znaleziska i zanurz się w tętniącej życiem atmosferze. Zakończ swoją przygodę na cenionym targu San Juan, gastronomicznym raju oferującym szereg świeżych, egzotycznych składników. Zanurz się w kulinarnych przysmakach, nawiąż kontakt z pełnymi pasji sprzedawcami i odkryj historyczne i kulturowe znaczenie rynku dzięki naszym doświadczonym przewodnikom. Dołącz do nas na niezapomniany dzień odkrywania, w którym serce Mexico City rozwija się poprzez widoki, zapachy i smaki tętniących życiem rynków. To wciągające doświadczenie kulturowe obiecuje trwałe wspomnienia z dynamicznego i autentycznego ducha miasta.

Guadalajara: Prywatne zwiedzanie miasta

3. Guadalajara: Prywatne zwiedzanie miasta

Dołącz do prywatnego przewodnika i zatrzymaj się w kilku interesujących miejscach, w tym na głównym placu, katedrze i teatrze Degollado. Podczas spaceru przewodnik komentuje historię i kulturę miasta. Zaczynamy od historii miasta i wprowadzenia do zwiedzania na Plaza de Armas. Następnie udamy się do katedry w Guadalajarze, najważniejszego kościoła w stanie oraz miejsca pełnego historii i legend! Odwiedzimy takie miejsca jak Rotonda de Los Jaliscienses Ilustres, Teatro Degollado, Instituto Cultural Cabanas, Plaza de los Mariachis, Plaza Tapatia, miniemy Mercado Libertad i zakończymy zwiedzanie przy Plaza Fundadores.

Śródmieście Meksyku: Wycieczka z przewodnikiem po tacos i targu

4. Śródmieście Meksyku: Wycieczka z przewodnikiem po tacos i targu

Co sprawia, że jest wyjątkowy: Przygotowany przez szefa kuchni: Ten plan zwiedzania został opracowany przez ekspertów kulinarnych, dzięki czemu masz pewność, że trafisz w najlepsze miejsca na autentyczne i pyszne tacos. Odległość na piechotę: Wszystkie lokalizacje są dogodnie zlokalizowane w centrum Meksyku, dzięki czemu możesz je zwiedzać pieszo. Elastyczność i możliwość dostosowania: Możesz dostosować kolejność lub pominąć przystanki w zależności od swoich zainteresowań i tempa. Wspieraj lokalne perełki: Każda taqueria to lokalny faworyt, oferujący smak tętniącej życiem sceny kulinarnej Centro historico. Odwiedź 2 taquerias i jeden targ, pokazując to, co najlepsze w wielokulturowej kuchni meksykańskiej, wielkim dziedzictwie innych kuchni na świecie. Odkryj związek między taco a historią podczas spaceru i podziwiaj piękną architekturę Centro Historico. Wycieczka z przewodnikiem jest idealna dla osób, które po raz pierwszy odwiedzają miasto i chcą spędzić kilka godzin na delektowaniu się pysznymi tacos na tle oszałamiającej, ruchliwej scenerii i cudów architektury.

Guadalajara

Guadalajara

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu Parki tematyczne i parki rozrywki w: Targowisko San Juan de Dios

Oprócz atrakcji typu Parki tematyczne i parki rozrywki w: Targowisko San Juan de Dios jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Guadalajara?

W: Guadalajara są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

Targowisko San Juan de Dios: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Targowisko San Juan de Dios? Kliknij tutaj.