Dodaj daty

Targ sztuki tradycyjnej w Ubud

Targ sztuki tradycyjnej w Ubud – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Bali: Besakih Temple & Lempuyang Temple Gates of Heaven Tour (wycieczka do świątyni Besakih i Lempuyang)

1. Bali: Besakih Temple & Lempuyang Temple Gates of Heaven Tour (wycieczka do świątyni Besakih i Lempuyang)

Weź udział w całodniowej wycieczce z przewodnikiem do wschodniej części Bali. Odwiedź najważniejszą balijską świątynię, Pura Besakih, oraz świątynię Pura Penataran Agung Lempuyang i jej słynną Bramę Niebios. Skorzystaj z wygodnych transferów hotelowych i przystanku na lunch z widokiem na górę Agung. Po odbiorze z Twojego hotelu udaj się do majestatycznej świątyni Lempuyang we wschodniej części Bali. Podróżuj po krętych drogach, podziwiając piękne góry i niczym nieskalane pola ryżowe ciągnące się aż po horyzont. Zachwyć się magicznym widokiem na Gunung Agung wznoszący się za świątynią. Twój prywatny przewodnik zrobi dla Ciebie wspaniałe zdjęcia, a także omówi historię starożytnej świątyni oraz kulturę mieszkańców Bali. Następnie odwiedź dawny pałac królewski Tirta Gangga, uznawany za najpiękniejszy pałac wodny na wschodzie Bali. Na terenie pałacu znajdują się wielopoziomowe fontanny, ogrody i kamienne rzeźby mitycznych stworzeń wypluwające wodę do basenów, a sprzed pałacu rozciągają się widoki na pola ryżowe w północno-wschodniej części Bali. Po zwiedzeniu pałacu na wodzie zjedz wystawny lunch w formie bufetu (z opcjonalnym dodatkiem), podczas posiłku podziwiając Gunung Agung, rzekę Telaga Waja oraz pola ryżowe. Następnie udaj się do największej świątyni na Bali, Pura Besakih.  Zwiedź świątynię Pura Besakih z przewodnikiem i dowiedz się, dlaczego jest to najważniejsza, największa i najświętsza ze świątyń wyznawców hinduizmu na Bali i jedna z cyklu świątyń balijskich. Miejsce to zostało cudem zachowane podczas tragicznej w skutkach erupcji w 1963 roku. Możesz sprawić, by Twoja wycieczka była jeszcze ciekawsza, wybierając dodatki, takie jak usługi profesjonalnego fotografa, degustacja kawy i tradydycjny masaż (niektóre dodatki są dostępne tylko w przypadku prywatnych wycieczek). Wybierz opcję wycieczki prywatnej, która zapewnia najwyższy stopień elastyczności, intymności i dostosowanych do potrzeb atrakcji, lub dołącz do wycieczki w małej grupie, która dostępna jest w przystępnej cenie.

Ubud: wycieczka all inclusive z opcjonalnym lunchem

2. Ubud: wycieczka all inclusive z opcjonalnym lunchem

Wybierz się na jednodniową wycieczkę po Ubud i zanurz się w tętniącej życiem kulturze Ubudian, spędzając dzień odwiedzając wybrane atrakcje Bali, w tym przystanek w Ceking na taras ryżowy Tegalalang, wodospad Tegenungan, Ubud Monkey Sanctuary, targ sztuki gdzie można upolować swoją balijską pamiątkę, oraz Świątynię Tirta Empul znaną z błogosławieństwa świątyni świętej wiosny. Rozpocznij swoją podróż od odwiedzenia Małpiego Lasu w Ubud. Jest to dom dla ponad 600 makaków długoogoniastych, które wędrują po okolicy w swoim naturalnym środowisku. Zrób słynne selfie z małpą w rezerwacie małp w Ubud z pomocą lokalnego personelu. Następnie skieruj się na północ do Pałacu Ubud (znanego jako Puri Saren) i Ubud Market po drugiej stronie głównej ulicy Ubud. Idealny do poznania kultury Ubud i wspaniałej lokalizacji, aby zdobyć dom z pamiątkami z Bali. Kontynuuj do Tegalalang słynącego z oszałamiającego naturalnego krajobrazu Ceking Rice Terrace, gdzie możesz poznać starożytny system nawadniania Subak. Spaceruj po grzbietach i dowiedz się, w jaki sposób Tri Hita Karana jest przewodnikiem po balijskim stylu życia. Dowiedz się, jak to działa w systemie Subak na Bali i skorzystaj z okazji, aby zrobić zdjęcia na tle tropikalnego krajobrazu. Zatrzymaj się w restauracji D'Alas lub innej alternatywnej restauracji, którą masz na liście na lunch dnia. Można go kupić jako dodatki. Idealna restauracja w stylu indonezyjskim z bajeczną scenerią dżungli pożądania Ubud. Następnie udaj się na wschód do Tampak Siring, aby zobaczyć starożytną świątynię o nazwie Tirta Empul Temple, gdzie możesz zobaczyć, jak Balijczycy dokonują duchowego oczyszczenia przed modlitwą w Utama Mandala świątyni. Ukończona wycieczka do wodospadu Tegenungan z pięknym zielonym otoczeniem sprawia, że okolica jest bardzo świeża. Wybierz się na krótki spacer, aby zbliżyć się do wodospadu i zrób kilka zdjęć do swojego kanału w mediach społecznościowych dnia.

Bali: tarasy ryżowe w Ubud, świątynie i jednodniowa wycieczka na wulkan

3. Bali: tarasy ryżowe w Ubud, świątynie i jednodniowa wycieczka na wulkan

Wyrusz w malownicze krajobrazy środkowego Bali podczas całodniowej wycieczki po tarasach ryżowych, świątyniach i aktywnym wulkanie w malowniczym centrum wyspy. Ciesz się indonezyjskim lunchem i nie tylko. Po odebraniu z hotelu przez kierowcę, który zapewni wyjątkową satysfakcję, przejazd klimatyzowanym samochodem do wioski Batubulan, aby zobaczyć centrum ręcznie tkanego batiku. Kontynuuj podróż do wioski Celuk, aby zobaczyć pracę złotników i złotników. Następnie udaj się do domu rzemiosła rzeźbiarskiego na Bali w Mas i naucz się rozpoznawać i pracować z dobrym drewnem. Następnie udaj się do wioski artystów Batuan Ubud, a następnie podziwiaj rzeźby w drewnie w Batuan Trinity Temple. Udaj się do świętej świątyni Sebatu i świątyni świętej wody źródlanej Gunung Kawi. Zjedz lunch w Kintamani z panoramicznym widokiem na górę Batur i jezioro. Następnie odwiedź wioskę Tegalalang, aby skosztować balijskiej kawy Luwak i herbaty imbirowej. Podziwiaj ogrody przypraw i tarasy ryżowe przed popołudniową herbatą. Na koniec udaj się do Świętego Małpiego Lasu, który służy do ochrony balijskiej małpy długoogoniastej (znanej również jako makaki żywiące się krabami). Przejdź się po targu w Ubud i zobacz Pałac Królewski.

Ubud: Prywatna wieczorna wycieczka z występem tanecznym Legong

4. Ubud: Prywatna wieczorna wycieczka z występem tanecznym Legong

Po odebraniu z miejsca zakwaterowania udasz się na taras ryżowy Tegalalang, który znajduje się w północnej części Ubud. Dowiedz się ze swojego przewodnika o Subaku, który jest tradycyjnym systemem nawadniania, z którego miejscowi korzystają od pokoleń. Twoim następnym celem będzie pałac Ubud, który jest rezydencją Królestwa Królewskiego Ubud. Następnie zostaniesz zabrany na targ sztuki w Ubud, znajdujący się po drugiej stronie ulicy od pałacu, gdzie możesz targować się o lokalne dzieła sztuki. O 19:00 zostaniesz zabrany do pałacu, aby zobaczyć występ taneczny Legong. Przed powrotem do hotelu po koncercie będziesz miał możliwość zjedzenia kolacji w Ubud. Twój przewodnik udzieli świetnych rekomendacji na temat jego ulubionych lokalnych miejsc na kolację.

Ubud: targ sztuki, wodospad i świątynia z tańcem Legong

5. Ubud: targ sztuki, wodospad i świątynia z tańcem Legong

Spędź wieczór w głębi lądu w Ubud, artystycznym sercu Bali. Ciesz się mieszanką spektakularnych krajobrazów, historycznych świątyń, tradycyjnej sztuki i występów kulturalnych. Wybierz wycieczkę wspólną lub prywatną i wybierz dodatek taneczny Legong, aby obejrzeć występ w pałacu w Ubud. Po odbiorze z miejsca zakwaterowania rozpocznij wycieczkę od wizyty w jednym z imponujących wodospadów w Ubud. Wybierz pomiędzy wodospadem Kanto Lamto, wodospadem Cepung lub wodospadem Leke Leke. Niezależnie od tego, które miejsce odwiedzisz, poczuj się oczarowany naturalnym pięknem i zrób kilka zdjęć w swoich mediach społecznościowych. Następnie udaj się do świątyni Tirta Empul, słynącej ze świętego, świętego źródła. Poznaj tę cudowną świątynię, zanurz się w jej bogatym dziedzictwie kulturowym i podziwiaj otaczający krajobraz Tampak Siring. Jeśli masz ochotę, weź udział w rytuale duchowego oczyszczenia zwanym Melukat (jeśli wybrano dodatek). Kontynuuj wycieczkę z czasem wolnym na spacer po mieście Ubud. Odkryj rynek sztuki, odwiedź świątynię Saraswati lub zjedz wczesną kolację przed obejrzeniem występu tanecznego Legong w Pałacu Ubud, jeśli wybierzesz dodatek. Po występie wrócisz do swojego zakwaterowania.

Bali: Małpi Las Ubud, tarasy ryżowe, świątynia, wodospad

6. Bali: Małpi Las Ubud, tarasy ryżowe, świątynia, wodospad

Jest to jeden z najpopularniejszych pakietów jednodniowych wycieczek Ubud na tej wyspie, która od dawna znana jest jako jej kulturalna stolica i odkryjesz piękną przyrodę z unikalnymi balijskimi tradycjami życia na wsi i przyjazną miejscową ludnością. Nasz balijski przewodnik/kierowca, który mówi dobrze po angielsku, zabierze Cię w całodniową podróż wygodnym prywatnym samochodem, aby odwiedzić niesamowite miejsca turystyczne. Towarzyszyć Ci będzie przewodnik, który z przyjemnością wyjaśni każde miejsce docelowe i odpowie na Twoje pytania, a głównym priorytetem jest bezpieczeństwo gości i elastyczność. Poniżej przedstawiamy najpopularniejsze miejsca w Ubud na Twoją wycieczkę: - Sacred Monkey Forest Sanctuary - Taras ryżowy Tegalalang - Świątynia Tirta Empul - Wodospady Tegenungan

Balijska tradycyjna lekcja gotowania z wycieczką po targu

7. Balijska tradycyjna lekcja gotowania z wycieczką po targu

Wyrusz w tę prywatną kulinarną przygodę z wygodnym odbiorem z hotelu w Ubud o 8:00. Jeśli nie przebywasz w Ubud, wybierz się sam i spotkaj się z gospodarzem w wyznaczonym ośrodku w pobliżu jego domu. Odwiedź tradycyjny balijski kompleks rodzinny otoczony murami, położony w wiosce w pobliżu tarasowych tarasów ryżowych na północ od Ubud. Wioska składająca się z kilku otwartych pawilonów wokół centralnego dziedzińca jest domem dla gospodarzy i ich dalszej rodziny. W pobliżu domu gospodarza W pobliżu rynku odkryj egzotyczne balijskie owoce, zioła i przyprawy, takie jak galangal, goździki, kakao i gałka muszkatołowa oraz poznaj ich właściwości lecznicze. Następnie udaj się na 10-minutowy spacer do domu gospodarza na wycieczkę po posiadłości rodzinnej, a następnie dołącz do nich, aby ugotować autentyczną, domową kuchnię balijską. Naucz się gotować z daniami szefa kuchni, takimi jak pepes. Kurczak z grilla w liściach bananów), przyprawa żółta (kurczak w sosie ze świeżej kurkumy i mleku kokosowym) oraz bregedel (smażona mielona kukurydza). Zjedz pyszny posiłek, który pomogłeś przygotować, doświadczając lokalnego życia rodzinnego wśród zieleni ścian ich kompleksu. Zostaw rodzinne przepisy, nowych przyjaciół i wspomnienia, które zostaną na całe życie. to doświadczenie polega na wizycie w lokalnym, autentycznym domu, aby spotkać się z lokalną rodziną, która jest doświadczonym kucharzem i wspólnie dzieli się balijską kulturą i kuchnią.

Wodospad, świątynia, tarasy ryżowe i wycieczka do małpiego lasu

8. Wodospad, świątynia, tarasy ryżowe i wycieczka do małpiego lasu

Wybierz się na wycieczkę po najbardziej znanych miejscach w Ubud, siedząc wygodnie w klimatyzowanym pojeździe. Zjedz pyszne balijskie jedzenie z widokiem, odwiedź wodospad Tibumana, świątynię Tirta Empul i wiele więcej podczas tej całodniowej wycieczki. Rozpocznij swoją przygodę od odbioru z miejsca zakwaterowania o godz. 08:00 w prywatnym, klimatyzowanym samochodzie z anglojęzycznym kierowcą/przewodnikiem. Przejedź malowniczymi drogami przez słynne pola ryżowe, które zabiorą Cię do wodospadu Tibumana. Ciesz się orzeźwiającą kąpielą i rób niezapomniane zdjęcia przy wodospadzie. Odwiedź plantację kawy i przekonaj się, jak powstaje kawa balijska tradycyjną metodą. Skosztuj świeżej balijskiej kawy lub herbaty imbirowej z widokiem na dolinę rzeki. Kontynuuj swoją podróż i odwiedź słynną świątynię wody święconej na Bali, zwaną Świątynią Tirta Empul. Zanurz się w lokalnej atmosferze i obserwuj, jak miejscowi składają hołd bogom. Delektuj się pysznym lunchem w restauracji z widokiem na niesamowitą dżunglę i taras ryżowy. Ciesz się czasem, degustując lokalne balijskie potrawy i podziwiając malownicze widoki. Zatrzymaj się na tarasach ryżowych Tegalalang i zrób niezwykłe zdjęcia, które sprawią, że wycieczka po Ubud będzie niezapomniana. Będąc tutaj, możesz na własny koszt wziąć udział w huśtawce w dżungli. Zakończyliśmy wycieczkę odwiedzając Małpi Las w Ubud. Jest on domem dla ponad 600 makaków o długich ogonach wędrujących po ich naturalnym środowisku. Zrób słynne selfie z małpą w świętym rezerwacie małp w lesie z pomocą lokalnego personelu.

Ubud: Całodniowa wycieczka z prywatnym przewodnikiem

9. Ubud: Całodniowa wycieczka z prywatnym przewodnikiem

Wybierz się na specjalnie przygotowaną jednodniową wycieczkę z przewodnikiem po okolicy Ubud i sprawdź 5-6 najpopularniejszych atrakcji Ubud, takich jak małpi las, taras ryżowy, plantacja kawy i wiele innych. Ta wycieczka została zaprojektowana specjalnie dla Ciebie, więc możesz dostosować ją do swoich preferencji. Rozpocznij wycieczkę od porannego odbioru z hotelu przez osobistego kierowcę i przewodnika. Przeżyj osobistą wizytę w małpim lesie, na tarasie ryżowym i huśtawce oraz na plantacji kawy. Zobacz świątynię Tirta Empul i wodospad Tibumana oraz zjedz lunch. Wybierz spośród następujących miejsc docelowych, aby uczynić wycieczkę swoją własną: Wodospad Tegenungan Wodospad Suwat Wodospad Kato Lampo Wodospad Tukad Cepung Świątynia Saraswati Świątynia Goa Gajah Puri Saren Agung (pałac królewski) Świątynia Gunung Kawi Świątynia Batuan Spacer grzbietem Campuhan Oglądanie tańca Barong Wioska Penglipuran Wioska artystyczna Ubud Aloha Swing Widok na wulkan Kintamani Biała woda rafting Atv quad Szklany most Ubud baterfly park Zoo na Bali Park słoni Lodge

Ubud: Jungle Club, Waterfall, Market i Tanah Lot Tour

10. Ubud: Jungle Club, Waterfall, Market i Tanah Lot Tour

Odkryj atrakcje Ubud i ciesz się uchwyceniem żywych kolorów i wyjątkowego rzemiosła rynku Ubud, spokojnego miejsca ze wspaniałym widokiem na oszałamiający taras ryżowy Tegalang z Cretaya Jungle Club przy Alas Arum, ukrytego wodospadu Kampo Lampo, pięknej świętej świątyni od Tanah Świątynia Lota. Rozpocznij dzień od wizyty na tętniącym życiem i kolorowym targu w Ubud. Uchwyć tętniącą życiem atmosferę, wyjątkowe rękodzieło i lokalne smaki Bali podczas zwiedzania rynku. Nie przegap okazji, aby po drodze zrobić sobie selfie z przyjaznymi mieszkańcami. Udaj się do Cretaya By Alas Arum, spokojnego i malowniczego miejsca położonego w Tegalalang. Ten ukryty klejnot oferuje wspaniałe widoki na tarasy ryżowe, idealne do zdjęć godnych Instagrama. Poświęć trochę czasu na zwiedzanie okolicy, znajdź idealne miejsce i daj się ponieść kreatywności! Kontynuuj swoją wycieczkę po Instagramie, odwiedzając czarujący wodospad Kampo Lampo. Ten ukryty wodospad otoczony jest bujną zielenią, tworząc hipnotyzujące tło dla Twoich zdjęć. Zanurz się w orzeźwiającej wodzie lub po prostu ciesz się spokojną atmosferą, uwieczniając magiczne chwile. Na koniec zakończ swoją wycieczkę po Instagramie, odwiedzając kultową świątynię Tanah Lot. Ta święta świątynia znajduje się na formacji skalnej i słynie z przepięknych zachodów słońca. Skorzystaj z tej złotej godziny i sfotografuj świątynię na tle zapierającej dech w piersiach nadmorskiej scenerii. Nie zapomnij uchwycić fal rozbijających się o brzeg i piękna świątyni oświetlonej gasnącym słońcem. Będziesz także mógł wziąć udział w degustacji kawy w lokalu z drewnianym tarasem, z panoramicznym widokiem na zieloną dolinę. Możesz także dostosować działanie za pomocą różnych opcjonalnych dodatków.

Liczba znalezionych atrakcji: 39
Sortuj wg::

Targ sztuki tradycyjnej w Ubud: najlepsze atrakcje w pobliżu

Targ sztuki tradycyjnej w Ubud: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Targ sztuki tradycyjnej w Ubud? Kliknij tutaj.

Targ sztuki tradycyjnej w Ubud: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8 / 5

na podstawie 2142 opinii

Świetnie się bawiłem zwiedzając obie świątynie, zatrzymując się na lokalnej plantacji kawy, gdzie mogliśmy spróbować wielu różnych herbat i kaw. Zatrzymaliśmy się na lunch, skąd roztaczał się widok na pola ryżowe i wodny pałac w Ubud, który był po prostu oszałamiający. Mój kierowca odebrał mnie punktualnie i zawiózł do wszystkich lokalizacji, a następnie podwiózł pod koniec dnia. Dość długo czekaliśmy u Bram Niebios, gdzie pojawiło się wirusowe zdjęcie z Instagrama. Możesz zdecydować się na opuszczenie i nie czekać, ale członkowie naszej grupy nalegali. Zdjęcie wyszło fantastycznie, więc myślę, że ostatecznie było warto, chociaż do hotelu wróciliśmy o 21:00. Podsumowując, był to wartościowy dzień!

Spędziliśmy bardzo miły dzień z Sutiką, naszym niemieckojęzycznym przewodnikiem. Zarezerwowaliśmy tę opcję, degustację kawy, huśtawkę w dżungli i lunch osobno. Wszystko działało sprawnie. Dzięki naszemu przewodnikowi ten dzień był bardzo pouczający. Dowiedzieliśmy się wiele o podstawowej wiedzy o kraju i jego mieszkańcach. Sutika była w stanie wyczerpująco odpowiedzieć na wszystkie nasze pytania. Wysłuchiwał naszych życzeń i wielokrotnie pytał, czy chcielibyśmy zatrzymać się na zdjęcia i zobaczyć jeszcze inne rzeczy. Zapamiętamy ten dzień na bardzo długo. Odbiór z hotelu odbył się na czas. Proces rezerwacji poprzez Get Your Guide jest prosty i przejrzysty.

Zajęcia były świetne - spędziliśmy idealną ilość czasu na każdym działaniu, zanim przystąpiliśmy do następnego. To był wspaniały, szybki dzień. Arya była NIESAMOWITYM przewodnikiem. Sympatyczny, wesoły facet ze świetnym podejściem i dobrą rozmową. W każdym miejscu przekazał nam odpowiednią ilość informacji - nie za dużo i nie za mało. Świetny kierowca i świetny ogólny przewodnik, który można mieć za towarzysza przez cały dzień! Ogólnie jestem bardzo zadowolony, nie mam żadnych skarg. Jeśli chcesz wspaniałych wrażeń, poproś o Aryę! !

Wycieczka, fantastyczna, bardzo bogata, doskonaly wybor miejsc podczas jednego objazdu, a dodatki dooelniają caly efekt. Gorąco pozdrawiam kierowce/przewodnika i od teraz dobrego znajomego Budi.. jak wycieczki to tylko z nim! Mam nadzieję że do zobaczenia jeszcze kiedyś:) pozdrawiam Łukasz

Nasz dzień był niesamowity! Przewodnik był bardzo miły i pozwolił nam odwiedzić wszystkie miejsca bez konieczności stania w zbyt długich kolejkach, zadbał o bilety, zrobił nam zdjęcia i dobrze wyjaśnił, co będziemy zobaczyć. Zadowolona.