Targ sztuki tradycyjnej w Ubud

Targ sztuki tradycyjnej w Ubud – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Bali: Besakih Temple & Lempuyang Temple Gates of Heaven Tour (wycieczka do świątyni Besakih i Lempuyang)

1. Bali: Besakih Temple & Lempuyang Temple Gates of Heaven Tour (wycieczka do świątyni Besakih i Lempuyang)

Weź udział w całodniowej wycieczce z przewodnikiem do wschodniej części Bali. Odwiedź najważniejszą balijską świątynię, Pura Besakih, oraz świątynię Pura Penataran Agung Lempuyang i jej słynną Bramę Niebios. Skorzystaj z wygodnych transferów hotelowych i przystanku na lunch z widokiem na górę Agung. Po odbiorze z Twojego hotelu udaj się do majestatycznej świątyni Lempuyang we wschodniej części Bali. Podróżuj po krętych drogach, podziwiając piękne góry i niczym nieskalane pola ryżowe ciągnące się aż po horyzont. Zachwyć się magicznym widokiem na Gunung Agung wznoszący się za świątynią. Twój prywatny przewodnik zrobi dla Ciebie wspaniałe zdjęcia, a także omówi historię starożytnej świątyni oraz kulturę mieszkańców Bali. Następnie odwiedź dawny pałac królewski Tirta Gangga, uznawany za najpiękniejszy pałac wodny na wschodzie Bali. Na terenie pałacu znajdują się wielopoziomowe fontanny, ogrody i kamienne rzeźby mitycznych stworzeń wypluwające wodę do basenów, a sprzed pałacu rozciągają się widoki na pola ryżowe w północno-wschodniej części Bali. Po zwiedzeniu pałacu na wodzie zjedz wystawny lunch w formie bufetu (z opcjonalnym dodatkiem), podczas posiłku podziwiając Gunung Agung, rzekę Telaga Waja oraz pola ryżowe. Następnie udaj się do największej świątyni na Bali, Pura Besakih.  Zwiedź świątynię Pura Besakih z przewodnikiem i dowiedz się, dlaczego jest to najważniejsza, największa i najświętsza ze świątyń wyznawców hinduizmu na Bali i jedna z cyklu świątyń balijskich. Miejsce to zostało cudem zachowane podczas tragicznej w skutkach erupcji w 1963 roku. Możesz sprawić, by Twoja wycieczka była jeszcze ciekawsza, wybierając dodatki, takie jak usługi profesjonalnego fotografa, degustacja kawy i tradydycjny masaż (niektóre dodatki są dostępne tylko w przypadku prywatnych wycieczek). Wybierz opcję wycieczki prywatnej, która zapewnia najwyższy stopień elastyczności, intymności i dostosowanych do potrzeb atrakcji, lub dołącz do wycieczki w małej grupie, która dostępna jest w przystępnej cenie.

Ubud: wycieczka all inclusive z opcjonalnym lunchem

2. Ubud: wycieczka all inclusive z opcjonalnym lunchem

Wybierz się na jednodniową wycieczkę po Ubud i zanurz się w tętniącej życiem kulturze Ubudian, spędzając dzień odwiedzając wybrane atrakcje Bali, w tym przystanek w Ceking na taras ryżowy Tegalalang, wodospad Tegenungan, Ubud Monkey Sanctuary, targ sztuki gdzie można upolować swoją balijską pamiątkę, oraz Świątynię Tirta Empul znaną z błogosławieństwa świątyni świętej wiosny. Rozpocznij swoją podróż od odwiedzenia Małpiego Lasu w Ubud. Jest to dom dla ponad 600 makaków długoogoniastych, które wędrują po okolicy w swoim naturalnym środowisku. Zrób słynne selfie z małpą w rezerwacie małp w Ubud z pomocą lokalnego personelu. Następnie skieruj się na północ do Pałacu Ubud (znanego jako Puri Saren) i Ubud Market po drugiej stronie głównej ulicy Ubud. Idealny do poznania kultury Ubud i wspaniałej lokalizacji, aby zdobyć dom z pamiątkami z Bali. Kontynuuj do Tegalalang słynącego z oszałamiającego naturalnego krajobrazu Ceking Rice Terrace, gdzie możesz poznać starożytny system nawadniania Subak. Spaceruj po grzbietach i dowiedz się, w jaki sposób Tri Hita Karana jest przewodnikiem po balijskim stylu życia. Dowiedz się, jak to działa w systemie Subak na Bali i skorzystaj z okazji, aby zrobić zdjęcia na tle tropikalnego krajobrazu. Zatrzymaj się w restauracji D'Alas lub innej alternatywnej restauracji, którą masz na liście na lunch dnia. Można go kupić jako dodatki. Idealna restauracja w stylu indonezyjskim z bajeczną scenerią dżungli pożądania Ubud. Następnie udaj się na wschód do Tampak Siring, aby zobaczyć starożytną świątynię o nazwie Tirta Empul Temple, gdzie możesz zobaczyć, jak Balijczycy dokonują duchowego oczyszczenia przed modlitwą w Utama Mandala świątyni. Ukończona wycieczka do wodospadu Tegenungan z pięknym zielonym otoczeniem sprawia, że okolica jest bardzo świeża. Wybierz się na krótki spacer, aby zbliżyć się do wodospadu i zrób kilka zdjęć do swojego kanału w mediach społecznościowych dnia.

Bali: Małpi las, tarasy ryżowe, świątynia i wodospad w Ubud

3. Bali: Małpi las, tarasy ryżowe, świątynia i wodospad w Ubud

Odbierz się z hotelu przez kierowcę/przewodnika i rozpocznij swoją prywatną przygodę. Najpierw udaj się do sanktuarium Sacred Monkey Forest. Podczas zwiedzania i poszukiwania żyjących tu makaków długoogonowych dowiesz się, dlaczego zwierzęta te są uważane za święte. Następnie udaj się do wpisanego na listę dziedzictwa UNESCO Tarasu Ryżowego Tegalalang. Spaceruj wśród żywej zieleni tarasów, usiądź w cieniu palm i podziwiaj krajobrazy. Kontynuuj podróż do świątyni Tirta Empul, świątyni wodnej w pobliżu Tampaksiring. Poznaj bogatą historię świątyni podczas zwiedzania. Zakończ swoją całodniową wycieczkę, zatrzymując się przy rwącym wodospadzie Tegenungan. Podziwiaj malowniczy widok na dżunglę, chropowate formacje skalne i popływaj w basenie poniżej wodospadu. Jeśli chcesz dodać opcjonalny przystanek, udaj się na plantację kawy w Ubud i poznaj pełny cykl życia kawy.

Bali: tarasy ryżowe w Ubud, świątynie i jednodniowa wycieczka na wulkan

4. Bali: tarasy ryżowe w Ubud, świątynie i jednodniowa wycieczka na wulkan

Wyrusz w malownicze krajobrazy środkowego Bali podczas całodniowej wycieczki po tarasach ryżowych, świątyniach i aktywnym wulkanie w malowniczym centrum wyspy. Ciesz się indonezyjskim lunchem i nie tylko. Po odebraniu z hotelu przez kierowcę, który zapewni wyjątkową satysfakcję, przejazd klimatyzowanym samochodem do wioski Batubulan, aby zobaczyć centrum ręcznie tkanego batiku. Kontynuuj podróż do wioski Celuk, aby zobaczyć pracę złotników i złotników. Następnie udaj się do domu rzemiosła rzeźbiarskiego na Bali w Mas i naucz się rozpoznawać i pracować z dobrym drewnem. Następnie udaj się do wioski artystów Batuan Ubud, a następnie podziwiaj rzeźby w drewnie w Batuan Trinity Temple. Udaj się do świętej świątyni Sebatu i świątyni świętej wody źródlanej Gunung Kawi. Zjedz lunch w Kintamani z panoramicznym widokiem na górę Batur i jezioro. Następnie odwiedź wioskę Tegalalang, aby skosztować balijskiej kawy Luwak i herbaty imbirowej. Podziwiaj ogrody przypraw i tarasy ryżowe przed popołudniową herbatą. Na koniec udaj się do Świętego Małpiego Lasu, który służy do ochrony balijskiej małpy długoogoniastej (znanej również jako makaki żywiące się krabami). Przejdź się po targu w Ubud i zobacz Pałac Królewski.

Ubud: balijska lekcja gotowania i wycieczka na targ z transferem

5. Ubud: balijska lekcja gotowania i wycieczka na targ z transferem

Rozpocznij tę prywatną kulinarną przygodę z wygodnym odbiorem z hotelu w Ubud o 8:00 rano. Jeśli nie zatrzymujesz się w Ubud, wybierz się sam i spotkaj się z gospodarzem w wyznaczonym ośrodku w pobliżu jego domu. Odwiedź tradycyjny balijski kompleks rodzinny położony w wiosce w pobliżu tarasów ryżowych na północ od Ubud. Składająca się z kilku otwartych pawilonów wokół centralnego dziedzińca wioska jest domem dla twoich gospodarzy i ich dalszej rodziny. Odkryj egzotyczne balijskie owoce, zioła i przyprawy, takie jak galangal, goździki, kakao i gałka muszkatołowa oraz poznaj ich właściwości lecznicze. Wybierz się na 10-minutową wycieczkę pieszą do domu gospodarzy, aby zwiedzić ich rodzinną posiadłość, a następnie dołącz do nich, aby ugotować autentyczne, domowe dania kuchni balijskiej. Naucz się gotować z potrawami szefa kuchni, takimi jak pepes Grillowany kurczak w liściach bananowca), przyprawa żółta (kurczak ze świeżym sosem z kurkumy i mlekiem kokosowym) i bregedel (smażona mielona kukurydza). Ciesz się pysznym posiłkiem, który pomogłeś przygotować, doświadczając życia lokalnej rodziny wśród zieleni ścian ich kompleksu. Pozostaw po sobie rodzinne przepisy, nowych przyjaciół i wspomnienia na całe życie.

Ubud: Małpi Las, Taras Ryżowy, Świątynia i Ukryty Wodospad

6. Ubud: Małpi Las, Taras Ryżowy, Świątynia i Ukryty Wodospad

Przedstawiamy wybrane miejsca, które są znane na Bali. Ciesz się najlepszymi rzeczami do zrobienia w Ubud, takimi jak zwiedzanie starożytnych świątyń hinduistycznych, degustacja lokalnej kawy i herbaty, oglądanie gęstych lasów z zielonymi zboczami, które dają początek przyjaznym małpom! spacer po polach ryżowych i pięknych naturalnych wodospadach. Ta wycieczka jest bardzo elastyczna, możesz zatrzymać naszego kierowcę i wybrać restaurację, jeśli chcesz zjeść lunch, bankomat / kantor po drodze. Testowanie kawy Ubud Degustacja kawy to bardzo dobry wybór na poranek, tutaj możesz zrozumieć, jak zrobić kawę na Bali, zobaczyć plantacje kawy i drzewa herbacianego z lokalnym przewodnikiem, czas trwania 30 minut do 45 minut. Sanktuarium Świętego Małpiego Lasu Ubud Monkey Forest ma tysiące przyjaznych małp, gatunek małpy to Macaca Fascicularis. Małpy są karmione 3 razy dziennie przez personel małpiego lasu, więc nie są niegrzeczne wobec odwiedzających turystów, ciekawą atrakcją jest to, że możesz zrobić sobie selfie z małpami! Zabierzemy Cię dookoła, aby cieszyć się tym małpim lasem przez około 40 minut do 1 godziny Tarasy ryżowe Tegalalang Zobaczysz piękne widoki na pola ryżowe ze starannie ułożonymi tarasami i otoczone majestatycznymi palmami kokosowymi. Oprowadzimy Cię po polach ryżowych, zobaczysz rolników, drzewa ryżowe, wodę do nawadniania pól i wiele pięknych miejsc do robienia zdjęć. czas trwania 40 minut do 1 godziny Pura Tirta Empul / Świątynia Świętej Wody Ta świątynia UNESCO jest popularnym miejscem w pobliżu Ubud, a także otwarta dla turystów, którzy chcą poznać strukturę balijskiej świątyni. Świątynia ta jest szczególnie używana przez balijskich hinduistów do modlitwy / rytuałów, a teraz turyści mogą również wykonywać rytuały oczyszczania / oczyszczania. zabierzemy Cię dookoła świątyni, aby zobaczyć strukturę świątyni i wyjaśnić o świątyni (opcjonalnie do rytuału oczyszczania) czas trwania 40 minut do 1 godziny Wodospad Ulu Petanu Jest to najbardziej naturalny wodospad w porównaniu do innych w pobliżu Ubud. Nie ma zbyt wielu schodów do wodospadu, co nie sprawi, że będziesz zbyt zmęczony, możesz pływać i cieszyć się pięknem bujnych drzew. czas trwania 40 minut do 1 godziny

Ubud: Całodniowa wycieczka z prywatnym przewodnikiem

7. Ubud: Całodniowa wycieczka z prywatnym przewodnikiem

Wybierz się na specjalnie przygotowaną jednodniową wycieczkę z przewodnikiem po okolicy Ubud i sprawdź 5-6 najpopularniejszych atrakcji Ubud, takich jak małpi las, taras ryżowy, plantacja kawy i wiele innych. Ta wycieczka została zaprojektowana specjalnie dla Ciebie, więc możesz dostosować ją do swoich preferencji. Rozpocznij wycieczkę od porannego odbioru z hotelu przez osobistego kierowcę i przewodnika. Przeżyj osobistą wizytę w małpim lesie, na tarasie ryżowym i huśtawce oraz na plantacji kawy. Zobacz świątynię Tirta Empul i wodospad Tibumana oraz zjedz lunch. Wybierz spośród następujących miejsc docelowych, aby uczynić wycieczkę swoją własną: Wodospad Tegenungan Wodospad Suwat Wodospad Kato Lampo Wodospad Tukad Cepung Świątynia Saraswati Świątynia Goa Gajah Puri Saren Agung (pałac królewski) Świątynia Gunung Kawi Świątynia Batuan Spacer grzbietem Campuhan Oglądanie tańca Barong Wioska Penglipuran Wioska artystyczna Ubud Aloha Swing Widok na wulkan Kintamani Biała woda rafting Atv quad Szklany most Ubud baterfly park Zoo na Bali Park słoni Lodge

Ubud: Prywatna wieczorna wycieczka z występem tanecznym Legong

8. Ubud: Prywatna wieczorna wycieczka z występem tanecznym Legong

Po odebraniu z miejsca zakwaterowania udasz się na taras ryżowy Tegalalang, który znajduje się w północnej części Ubud. Dowiedz się ze swojego przewodnika o Subaku, który jest tradycyjnym systemem nawadniania, z którego miejscowi korzystają od pokoleń. Twoim następnym celem będzie pałac Ubud, który jest rezydencją Królestwa Królewskiego Ubud. Następnie zostaniesz zabrany na targ sztuki w Ubud, znajdujący się po drugiej stronie ulicy od pałacu, gdzie możesz targować się o lokalne dzieła sztuki. O 19:00 zostaniesz zabrany do pałacu, aby zobaczyć występ taneczny Legong. Przed powrotem do hotelu po koncercie będziesz miał możliwość zjedzenia kolacji w Ubud. Twój przewodnik udzieli świetnych rekomendacji na temat jego ulubionych lokalnych miejsc na kolację.

Ubud: Taras ryżowy, małpi las i wodospad - wycieczka prywatna

9. Ubud: Taras ryżowy, małpi las i wodospad - wycieczka prywatna

Rozpocznij wycieczkę od odbioru z hotelu przez profesjonalnego kierowcę lub przewodnika. Usiądź wygodnie i zrelaksuj się podczas przejażdżki przez malowniczą okolicę Ubud. Najpierw odwiedź sanktuarium Monkey Forest. Obserwuj figlarne małpy długoogoniaste skaczące między drzewami i miej szansę zrobić sobie z nimi zdjęcia. Kontynuuj podróż do Tegalalang Rice Terrace, gdzie możesz zobaczyć, jak żyją i pracują lokalni rolnicy. Następnie odwiedź świątynię Tirta Empul w wiosce Tampa Siring. Świątynia ta znana jest ze świętej wody używanej w rytuałach samooczyszczania. Następnie odwiedź plantację kawy, gdzie poznasz cały proces produkcji kawy i herbaty. Podczas wizyty skosztujesz różnorodnych kaw i herbat. Na koniec odwiedź wodospad Tibumana, gdzie możesz wybrać się na orzeźwiającą kąpiel wśród leśnej zieleni. Po zakończeniu wycieczki zostaniesz odwieziony z powrotem do hotelu.

Ubud: targ sztuki, wodospad i świątynia z tańcem Legong

10. Ubud: targ sztuki, wodospad i świątynia z tańcem Legong

Spędź wieczór w głębi lądu w Ubud, artystycznym sercu Bali. Ciesz się mieszanką spektakularnych krajobrazów, historycznych świątyń, tradycyjnej sztuki i występów kulturalnych. Wybierz wycieczkę wspólną lub prywatną i wybierz dodatek taneczny Legong, aby obejrzeć występ w pałacu w Ubud. Po odbiorze z miejsca zakwaterowania rozpocznij wycieczkę od wizyty w jednym z imponujących wodospadów w Ubud. Wybierz pomiędzy wodospadem Kanto Lamto, wodospadem Cepung lub wodospadem Leke Leke. Niezależnie od tego, które miejsce odwiedzisz, poczuj się oczarowany naturalnym pięknem i zrób kilka zdjęć w swoich mediach społecznościowych. Następnie udaj się do świątyni Tirta Empul, słynącej ze świętego, świętego źródła. Poznaj tę cudowną świątynię, zanurz się w jej bogatym dziedzictwie kulturowym i podziwiaj otaczający krajobraz Tampak Siring. Jeśli masz ochotę, weź udział w rytuale duchowego oczyszczenia zwanym Melukat (jeśli wybrano dodatek). Kontynuuj wycieczkę z czasem wolnym na spacer po mieście Ubud. Odkryj rynek sztuki, odwiedź świątynię Saraswati lub zjedz wczesną kolację przed obejrzeniem występu tanecznego Legong w Pałacu Ubud, jeśli wybierzesz dodatek. Po występie wrócisz do swojego zakwaterowania.

Liczba znalezionych atrakcji: 69
Sortuj wg::

Targ sztuki tradycyjnej w Ubud: najlepsze atrakcje w pobliżu

Targ sztuki tradycyjnej w Ubud – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Bali: Besakih Temple & Lempuyang Temple Gates of Heaven Tour (wycieczka do świątyni Besakih i Lempuyang)

Bali: Besakih Temple & Lempuyang Temple Gates of Heaven Tour (wycieczka do świątyni Besakih i Lempuyang)

Weź udział w całodniowej wycieczce z przewodnikiem do wschodniej części Bali. Odwiedź najważniejszą balijską świątynię, Pura Besakih, oraz świątynię Pura Penataran Agung Lempuyang i jej słynną Bramę Niebios. Skorzystaj z wygodnych transferów hotelowych i przystanku na lunch z widokiem na górę Agung. Po odbiorze z Twojego hotelu udaj się do majestatycznej świątyni Lempuyang we wschodniej części Bali. Podróżuj po krętych drogach, podziwiając piękne góry i niczym nieskalane pola ryżowe ciągnące się aż po horyzont. Zachwyć się magicznym widokiem na Gunung Agung wznoszący się za świątynią. Twój prywatny przewodnik zrobi dla Ciebie wspaniałe zdjęcia, a także omówi historię starożytnej świątyni oraz kulturę mieszkańców Bali. Następnie odwiedź dawny pałac królewski Tirta Gangga, uznawany za najpiękniejszy pałac wodny na wschodzie Bali. Na terenie pałacu znajdują się wielopoziomowe fontanny, ogrody i kamienne rzeźby mitycznych stworzeń wypluwające wodę do basenów, a sprzed pałacu rozciągają się widoki na pola ryżowe w północno-wschodniej części Bali. Po zwiedzeniu pałacu na wodzie zjedz wystawny lunch w formie bufetu (z opcjonalnym dodatkiem), podczas posiłku podziwiając Gunung Agung, rzekę Telaga Waja oraz pola ryżowe. Następnie udaj się do największej świątyni na Bali, Pura Besakih.  Zwiedź świątynię Pura Besakih z przewodnikiem i dowiedz się, dlaczego jest to najważniejsza, największa i najświętsza ze świątyń wyznawców hinduizmu na Bali i jedna z cyklu świątyń balijskich. Miejsce to zostało cudem zachowane podczas tragicznej w skutkach erupcji w 1963 roku. Możesz sprawić, by Twoja wycieczka była jeszcze ciekawsza, wybierając dodatki, takie jak usługi profesjonalnego fotografa, degustacja kawy i tradydycjny masaż (niektóre dodatki są dostępne tylko w przypadku prywatnych wycieczek). Wybierz opcję wycieczki prywatnej, która zapewnia najwyższy stopień elastyczności, intymności i dostosowanych do potrzeb atrakcji, lub dołącz do wycieczki w małej grupie, która dostępna jest w przystępnej cenie.

Ubud: wycieczka all inclusive z opcjonalnym lunchem

Ubud: wycieczka all inclusive z opcjonalnym lunchem

Wybierz się na jednodniową wycieczkę po Ubud i zanurz się w tętniącej życiem kulturze Ubudian, spędzając dzień odwiedzając wybrane atrakcje Bali, w tym przystanek w Ceking na taras ryżowy Tegalalang, wodospad Tegenungan, Ubud Monkey Sanctuary, targ sztuki gdzie można upolować swoją balijską pamiątkę, oraz Świątynię Tirta Empul znaną z błogosławieństwa świątyni świętej wiosny. Rozpocznij swoją podróż od odwiedzenia Małpiego Lasu w Ubud. Jest to dom dla ponad 600 makaków długoogoniastych, które wędrują po okolicy w swoim naturalnym środowisku. Zrób słynne selfie z małpą w rezerwacie małp w Ubud z pomocą lokalnego personelu. Następnie skieruj się na północ do Pałacu Ubud (znanego jako Puri Saren) i Ubud Market po drugiej stronie głównej ulicy Ubud. Idealny do poznania kultury Ubud i wspaniałej lokalizacji, aby zdobyć dom z pamiątkami z Bali. Kontynuuj do Tegalalang słynącego z oszałamiającego naturalnego krajobrazu Ceking Rice Terrace, gdzie możesz poznać starożytny system nawadniania Subak. Spaceruj po grzbietach i dowiedz się, w jaki sposób Tri Hita Karana jest przewodnikiem po balijskim stylu życia. Dowiedz się, jak to działa w systemie Subak na Bali i skorzystaj z okazji, aby zrobić zdjęcia na tle tropikalnego krajobrazu. Zatrzymaj się w restauracji D'Alas lub innej alternatywnej restauracji, którą masz na liście na lunch dnia. Można go kupić jako dodatki. Idealna restauracja w stylu indonezyjskim z bajeczną scenerią dżungli pożądania Ubud. Następnie udaj się na wschód do Tampak Siring, aby zobaczyć starożytną świątynię o nazwie Tirta Empul Temple, gdzie możesz zobaczyć, jak Balijczycy dokonują duchowego oczyszczenia przed modlitwą w Utama Mandala świątyni. Ukończona wycieczka do wodospadu Tegenungan z pięknym zielonym otoczeniem sprawia, że okolica jest bardzo świeża. Wybierz się na krótki spacer, aby zbliżyć się do wodospadu i zrób kilka zdjęć do swojego kanału w mediach społecznościowych dnia.

Bali: Małpi las, tarasy ryżowe, świątynia i wodospad w Ubud

Bali: Małpi las, tarasy ryżowe, świątynia i wodospad w Ubud

Odbierz się z hotelu przez kierowcę/przewodnika i rozpocznij swoją prywatną przygodę. Najpierw udaj się do sanktuarium Sacred Monkey Forest. Podczas zwiedzania i poszukiwania żyjących tu makaków długoogonowych dowiesz się, dlaczego zwierzęta te są uważane za święte. Następnie udaj się do wpisanego na listę dziedzictwa UNESCO Tarasu Ryżowego Tegalalang. Spaceruj wśród żywej zieleni tarasów, usiądź w cieniu palm i podziwiaj krajobrazy. Kontynuuj podróż do świątyni Tirta Empul, świątyni wodnej w pobliżu Tampaksiring. Poznaj bogatą historię świątyni podczas zwiedzania. Zakończ swoją całodniową wycieczkę, zatrzymując się przy rwącym wodospadzie Tegenungan. Podziwiaj malowniczy widok na dżunglę, chropowate formacje skalne i popływaj w basenie poniżej wodospadu. Jeśli chcesz dodać opcjonalny przystanek, udaj się na plantację kawy w Ubud i poznaj pełny cykl życia kawy.

Bali: tarasy ryżowe w Ubud, świątynie i jednodniowa wycieczka na wulkan

Bali: tarasy ryżowe w Ubud, świątynie i jednodniowa wycieczka na wulkan

Wyrusz w malownicze krajobrazy środkowego Bali podczas całodniowej wycieczki po tarasach ryżowych, świątyniach i aktywnym wulkanie w malowniczym centrum wyspy. Ciesz się indonezyjskim lunchem i nie tylko. Po odebraniu z hotelu przez kierowcę, który zapewni wyjątkową satysfakcję, przejazd klimatyzowanym samochodem do wioski Batubulan, aby zobaczyć centrum ręcznie tkanego batiku. Kontynuuj podróż do wioski Celuk, aby zobaczyć pracę złotników i złotników. Następnie udaj się do domu rzemiosła rzeźbiarskiego na Bali w Mas i naucz się rozpoznawać i pracować z dobrym drewnem. Następnie udaj się do wioski artystów Batuan Ubud, a następnie podziwiaj rzeźby w drewnie w Batuan Trinity Temple. Udaj się do świętej świątyni Sebatu i świątyni świętej wody źródlanej Gunung Kawi. Zjedz lunch w Kintamani z panoramicznym widokiem na górę Batur i jezioro. Następnie odwiedź wioskę Tegalalang, aby skosztować balijskiej kawy Luwak i herbaty imbirowej. Podziwiaj ogrody przypraw i tarasy ryżowe przed popołudniową herbatą. Na koniec udaj się do Świętego Małpiego Lasu, który służy do ochrony balijskiej małpy długoogoniastej (znanej również jako makaki żywiące się krabami). Przejdź się po targu w Ubud i zobacz Pałac Królewski.

Ubud: balijska lekcja gotowania i wycieczka na targ z transferem

Ubud: balijska lekcja gotowania i wycieczka na targ z transferem

Rozpocznij tę prywatną kulinarną przygodę z wygodnym odbiorem z hotelu w Ubud o 8:00 rano. Jeśli nie zatrzymujesz się w Ubud, wybierz się sam i spotkaj się z gospodarzem w wyznaczonym ośrodku w pobliżu jego domu. Odwiedź tradycyjny balijski kompleks rodzinny położony w wiosce w pobliżu tarasów ryżowych na północ od Ubud. Składająca się z kilku otwartych pawilonów wokół centralnego dziedzińca wioska jest domem dla twoich gospodarzy i ich dalszej rodziny. Odkryj egzotyczne balijskie owoce, zioła i przyprawy, takie jak galangal, goździki, kakao i gałka muszkatołowa oraz poznaj ich właściwości lecznicze. Wybierz się na 10-minutową wycieczkę pieszą do domu gospodarzy, aby zwiedzić ich rodzinną posiadłość, a następnie dołącz do nich, aby ugotować autentyczne, domowe dania kuchni balijskiej. Naucz się gotować z potrawami szefa kuchni, takimi jak pepes Grillowany kurczak w liściach bananowca), przyprawa żółta (kurczak ze świeżym sosem z kurkumy i mlekiem kokosowym) i bregedel (smażona mielona kukurydza). Ciesz się pysznym posiłkiem, który pomogłeś przygotować, doświadczając życia lokalnej rodziny wśród zieleni ścian ich kompleksu. Pozostaw po sobie rodzinne przepisy, nowych przyjaciół i wspomnienia na całe życie.

Ubud: Małpi Las, Taras Ryżowy, Świątynia i Ukryty Wodospad

Ubud: Małpi Las, Taras Ryżowy, Świątynia i Ukryty Wodospad

Przedstawiamy wybrane miejsca, które są znane na Bali. Ciesz się najlepszymi rzeczami do zrobienia w Ubud, takimi jak zwiedzanie starożytnych świątyń hinduistycznych, degustacja lokalnej kawy i herbaty, oglądanie gęstych lasów z zielonymi zboczami, które dają początek przyjaznym małpom! spacer po polach ryżowych i pięknych naturalnych wodospadach. Ta wycieczka jest bardzo elastyczna, możesz zatrzymać naszego kierowcę i wybrać restaurację, jeśli chcesz zjeść lunch, bankomat / kantor po drodze. Testowanie kawy Ubud Degustacja kawy to bardzo dobry wybór na poranek, tutaj możesz zrozumieć, jak zrobić kawę na Bali, zobaczyć plantacje kawy i drzewa herbacianego z lokalnym przewodnikiem, czas trwania 30 minut do 45 minut. Sanktuarium Świętego Małpiego Lasu Ubud Monkey Forest ma tysiące przyjaznych małp, gatunek małpy to Macaca Fascicularis. Małpy są karmione 3 razy dziennie przez personel małpiego lasu, więc nie są niegrzeczne wobec odwiedzających turystów, ciekawą atrakcją jest to, że możesz zrobić sobie selfie z małpami! Zabierzemy Cię dookoła, aby cieszyć się tym małpim lasem przez około 40 minut do 1 godziny Tarasy ryżowe Tegalalang Zobaczysz piękne widoki na pola ryżowe ze starannie ułożonymi tarasami i otoczone majestatycznymi palmami kokosowymi. Oprowadzimy Cię po polach ryżowych, zobaczysz rolników, drzewa ryżowe, wodę do nawadniania pól i wiele pięknych miejsc do robienia zdjęć. czas trwania 40 minut do 1 godziny Pura Tirta Empul / Świątynia Świętej Wody Ta świątynia UNESCO jest popularnym miejscem w pobliżu Ubud, a także otwarta dla turystów, którzy chcą poznać strukturę balijskiej świątyni. Świątynia ta jest szczególnie używana przez balijskich hinduistów do modlitwy / rytuałów, a teraz turyści mogą również wykonywać rytuały oczyszczania / oczyszczania. zabierzemy Cię dookoła świątyni, aby zobaczyć strukturę świątyni i wyjaśnić o świątyni (opcjonalnie do rytuału oczyszczania) czas trwania 40 minut do 1 godziny Wodospad Ulu Petanu Jest to najbardziej naturalny wodospad w porównaniu do innych w pobliżu Ubud. Nie ma zbyt wielu schodów do wodospadu, co nie sprawi, że będziesz zbyt zmęczony, możesz pływać i cieszyć się pięknem bujnych drzew. czas trwania 40 minut do 1 godziny

Ubud: Całodniowa wycieczka z prywatnym przewodnikiem

Ubud: Całodniowa wycieczka z prywatnym przewodnikiem

Wybierz się na specjalnie przygotowaną jednodniową wycieczkę z przewodnikiem po okolicy Ubud i sprawdź 5-6 najpopularniejszych atrakcji Ubud, takich jak małpi las, taras ryżowy, plantacja kawy i wiele innych. Ta wycieczka została zaprojektowana specjalnie dla Ciebie, więc możesz dostosować ją do swoich preferencji. Rozpocznij wycieczkę od porannego odbioru z hotelu przez osobistego kierowcę i przewodnika. Przeżyj osobistą wizytę w małpim lesie, na tarasie ryżowym i huśtawce oraz na plantacji kawy. Zobacz świątynię Tirta Empul i wodospad Tibumana oraz zjedz lunch. Wybierz spośród następujących miejsc docelowych, aby uczynić wycieczkę swoją własną: Wodospad Tegenungan Wodospad Suwat Wodospad Kato Lampo Wodospad Tukad Cepung Świątynia Saraswati Świątynia Goa Gajah Puri Saren Agung (pałac królewski) Świątynia Gunung Kawi Świątynia Batuan Spacer grzbietem Campuhan Oglądanie tańca Barong Wioska Penglipuran Wioska artystyczna Ubud Aloha Swing Widok na wulkan Kintamani Biała woda rafting Atv quad Szklany most Ubud baterfly park Zoo na Bali Park słoni Lodge

Ubud: Prywatna wieczorna wycieczka z występem tanecznym Legong

Ubud: Prywatna wieczorna wycieczka z występem tanecznym Legong

Po odebraniu z miejsca zakwaterowania udasz się na taras ryżowy Tegalalang, który znajduje się w północnej części Ubud. Dowiedz się ze swojego przewodnika o Subaku, który jest tradycyjnym systemem nawadniania, z którego miejscowi korzystają od pokoleń. Twoim następnym celem będzie pałac Ubud, który jest rezydencją Królestwa Królewskiego Ubud. Następnie zostaniesz zabrany na targ sztuki w Ubud, znajdujący się po drugiej stronie ulicy od pałacu, gdzie możesz targować się o lokalne dzieła sztuki. O 19:00 zostaniesz zabrany do pałacu, aby zobaczyć występ taneczny Legong. Przed powrotem do hotelu po koncercie będziesz miał możliwość zjedzenia kolacji w Ubud. Twój przewodnik udzieli świetnych rekomendacji na temat jego ulubionych lokalnych miejsc na kolację.

Ubud: Taras ryżowy, małpi las i wodospad - wycieczka prywatna

Ubud: Taras ryżowy, małpi las i wodospad - wycieczka prywatna

Rozpocznij wycieczkę od odbioru z hotelu przez profesjonalnego kierowcę lub przewodnika. Usiądź wygodnie i zrelaksuj się podczas przejażdżki przez malowniczą okolicę Ubud. Najpierw odwiedź sanktuarium Monkey Forest. Obserwuj figlarne małpy długoogoniaste skaczące między drzewami i miej szansę zrobić sobie z nimi zdjęcia. Kontynuuj podróż do Tegalalang Rice Terrace, gdzie możesz zobaczyć, jak żyją i pracują lokalni rolnicy. Następnie odwiedź świątynię Tirta Empul w wiosce Tampa Siring. Świątynia ta znana jest ze świętej wody używanej w rytuałach samooczyszczania. Następnie odwiedź plantację kawy, gdzie poznasz cały proces produkcji kawy i herbaty. Podczas wizyty skosztujesz różnorodnych kaw i herbat. Na koniec odwiedź wodospad Tibumana, gdzie możesz wybrać się na orzeźwiającą kąpiel wśród leśnej zieleni. Po zakończeniu wycieczki zostaniesz odwieziony z powrotem do hotelu.

Ubud: targ sztuki, wodospad i świątynia z tańcem Legong

Ubud: targ sztuki, wodospad i świątynia z tańcem Legong

Spędź wieczór w głębi lądu w Ubud, artystycznym sercu Bali. Ciesz się mieszanką spektakularnych krajobrazów, historycznych świątyń, tradycyjnej sztuki i występów kulturalnych. Wybierz wycieczkę wspólną lub prywatną i wybierz dodatek taneczny Legong, aby obejrzeć występ w pałacu w Ubud. Po odbiorze z miejsca zakwaterowania rozpocznij wycieczkę od wizyty w jednym z imponujących wodospadów w Ubud. Wybierz pomiędzy wodospadem Kanto Lamto, wodospadem Cepung lub wodospadem Leke Leke. Niezależnie od tego, które miejsce odwiedzisz, poczuj się oczarowany naturalnym pięknem i zrób kilka zdjęć w swoich mediach społecznościowych. Następnie udaj się do świątyni Tirta Empul, słynącej ze świętego, świętego źródła. Poznaj tę cudowną świątynię, zanurz się w jej bogatym dziedzictwie kulturowym i podziwiaj otaczający krajobraz Tampak Siring. Jeśli masz ochotę, weź udział w rytuale duchowego oczyszczenia zwanym Melukat (jeśli wybrano dodatek). Kontynuuj wycieczkę z czasem wolnym na spacer po mieście Ubud. Odkryj rynek sztuki, odwiedź świątynię Saraswati lub zjedz wczesną kolację przed obejrzeniem występu tanecznego Legong w Pałacu Ubud, jeśli wybierzesz dodatek. Po występie wrócisz do swojego zakwaterowania.

Ubud: Najciekawsze atrakcje

Targ sztuki tradycyjnej w Ubud: Wycieczki i bilety

Indonezja: Ciekawe miejsca

Targ sztuki tradycyjnej w Ubud: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Targ sztuki tradycyjnej w Ubud? Kliknij tutaj.

Targ sztuki tradycyjnej w Ubud: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8
(2142 recenzji)

To było niesamowite i cieszyłem się każdą chwilą. Dzięki naszemu przewodnikowi, panu Joni BaLi. To dobry człowiek z dużą wiedzą na temat miejsc i dobrą obsługą klienta. Polecam każdemu, aby z nim pojechał, a ja powiem moim przyjaciołom, aby rezerwowali wycieczki za waszym pośrednictwem i mam nadzieję, że wkrótce się zobaczymy, panie Joni. Jeszcze raz dziękuję za Twoją usługę i proszę o dobrą opiekę nad nim, ponieważ jest on cennym nabytkiem dla Twojej firmy.

Nasza całodniowa wycieczka z Ubud do świątyni Besakih i Bramy Niebios była naprawdę urzekająca. Wyjątkowa organizacja i punktualność przewodnika zapewniły bezproblemową wizytę. Zarezerwowany lunch był wspaniałym akcentem, świadczącym o przemyślanym planowaniu. Wyrazy uznania dla naszego przewodnika (TUDE) za to, że podróż była nie tylko malownicza, ale także przyjemnie bezstresowa.

Wycieczka, fantastyczna, bardzo bogata, doskonaly wybor miejsc podczas jednego objazdu, a dodatki dooelniają caly efekt. Gorąco pozdrawiam kierowce/przewodnika i od teraz dobrego znajomego Budi.. jak wycieczki to tylko z nim! Mam nadzieję że do zobaczenia jeszcze kiedyś:) pozdrawiam Łukasz

Wycieczka bardzo nam się podobała. Nasz kierowca był przemiły i bardzo rozmowny, odpowiadał na wszystkie nasze pytania. Dobra organizacja wyjazdu. Długi czas oczekiwania na zdjęcie przy Bramie Niebios, ale byliśmy na to przygotowani, bo kierowca nas o tym uprzedził.

Przewodnik był bardzo miły i pomocny, wszystko nam szczegółowo wyjaśnił