Dodaj daty

Targ San Miguel

Targ San Miguel

Targ San Miguel – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Madryt: Prywatna wycieczka po mieście elektrycznym Tuk Tukiem

1. Madryt: Prywatna wycieczka po mieście elektrycznym Tuk Tukiem

Wyrusz w elektryczną wycieczkę tuk-tukiem po Madrycie i odkryj niektóre z głównych zabytków miasta. Ciesz się idealnym wprowadzeniem do Madrytu, ponieważ Twój przewodnik poleca miejsca do odwiedzenia podczas Twojego pobytu. Podziwiaj z zewnątrz niektóre z najbardziej znanych zabytków Madrytu, w tym Pałac Królewski i katedrę Almudena. Przejedź przez urocze dzielnice Las Letras i Retiro i zobacz Dom Cervantesa i kościół Los Jerónimos. Zobacz Palacio de las Cortes, Puerta de Alcalá i fasady muzeów Paseo del Prado podczas tej zabawnej i ekscytującej przygody w mieście.

Madryt: piesza wycieczka po mieście i Pałac Królewski bez kolejki

2. Madryt: piesza wycieczka po mieście i Pałac Królewski bez kolejki

Poznaj atrakcje Starego Miasta w Madrycie podczas wycieczki po mieście z przewodnikiem, w tym wstępu bez kolejki do Pałacu Królewskiego z wycieczką. Zatrzymaj się przy pięknych placach, takich jak Plaza de la Villa i Plaza de Oriente, poznając ich historię. Zakończ wycieczkę z przewodnikiem po imponującym Pałacu Królewskim. Rozpocznij wycieczkę przy Calle Mayor, tętniącej życiem centralnej ulicy Starego Miasta. Przejdź przez Plaza Mayor i zobacz pomnik Filipa III. Następnie udaj się na targ San Miguel i przejrzyj stragany z autentyczną kuchnią hiszpańską. Kontynuuj do Plaza de la Villa, jednego z najlepiej zachowanych historycznych placów w mieście. Poznaj jego historię jako dawnego ratusza w Madrycie. Udaj się na Plaza de Oriente, który prowadzi do Pałacu Królewskiego. Stamtąd wejdź bez kolejki do pałacu i wybierz się na wycieczkę z przewodnikiem po największej rezydencji królewskiej w Europie. Zobacz z bliska dziedzińce, kolekcje dzieł sztuki i XVIII-wieczną architekturę.

Madryt: 3-godzinna wycieczka rowerowa z atrakcjami (z opcją roweru elektrycznego)

3. Madryt: 3-godzinna wycieczka rowerowa z atrakcjami (z opcją roweru elektrycznego)

Przejedź przez Madryt podczas tej wycieczki rowerowej z przewodnikiem, podziwiając wiele atrakcji miasta. Jedź po dogodnych ścieżkach rowerowych, w strefach dla pieszych i przez parki, aby nie trzeba było nawigować w ruchu ulicznym. Masz możliwość zakończenia wycieczki lokalnymi przekąskami i orzeźwiającym napojem. Rozpocznij swoją wycieczkę od krótkiego wyjaśnienia, jak bezpiecznie jeździć na rowerze. Udaj się na Plaza de Oriente i posłuchaj opowieści o stworzeniu posągu Filipa IV, Pałacu Królewskiego, katedrze i kościele św. Mikołaja. Podziwiaj jedne z najstarszych budynków w mieście przy Plaza de la Villa i chłoń zgiełk Mercado San Miguel. Przejdź przez wielkie place Plaza Mayor i Santa Ana, zanim obejrzysz żywą ścianę muzeum Caixa Forum. Miń Muzeum Prado, Park Retiro i Puerta de Alcalá, zanim udasz się na Puerta del Sol. Dodaj do swoich wrażeń, wybierając opcję tapas i ciesz się 3 pintxos (małe talerze) i napojem bezalkoholowym, a na koniec wycieczki.

Madryt: Lokalna wycieczka po tapas i wino z napojami i widokami

4. Madryt: Lokalna wycieczka po tapas i wino z napojami i widokami

Ciesz się prawdziwą sztuką Tapeo podczas tego 4,5-godzinnego doświadczenia, podczas którego odkryjesz hiszpańską gastronomię od baru do baru, odwiedzając różne dzielnice. Wycieczka rozpocznie się na placu San Miguel, skąd przeniesiemy się na ulice La Latina, Cava Baja i Cuchilleros, najbardziej znane miejsca Tapeo; tam skosztujemy typowych tapas z grzybami lub papryką Padrón. W pobliżu pierwszego przystanku odwiedzisz malowniczy, wyjątkowy butik, w którym będziesz cieszyć się esencją Hiszpanii, degustując wyselekcjonowany wybór szynki i kiełbas iberyjskich, doskonale połączonych z wysokiej jakości winami, przejdziemy przez Plaza Mayor i Barrio de las Letras, gdzie słynni poeci i artyści spędzili najlepsze lata swojego życia. najlepsze lata swojego życia. Obok ulicy Huertas zatrzymamy się w starym, ale odnowionym barze (lub "Casa de Comidas"), aby skosztować mięsnych policzków, znanych jako "Carrilleras" z tłuczonymi ziemniakami i napić się dobrego wina, najlepiej czerwonego. Trasa kontynuuje spacer przez Plaza de Santa Ana i Teatr Hiszpański, wiele tarasów w tym obszarze, a poczujesz się i będziesz jego częścią. Nasz ostatni przystanek degustacyjny, dostarczy nam tradycyjnych krewetek z czosnkiem podawanych w terakocie lub w glinianym naczyniu. Baw się dobrze i poczuj się wyjątkowo podczas wycieczki premium w małej grupie.

Madryt: Najważniejsze atrakcje miasta Tuk Tuk Tour

5. Madryt: Najważniejsze atrakcje miasta Tuk Tuk Tour

Zwiedzaj Madryt w zaciszu elektrycznego tuk-tuka podczas wycieczki z przewodnikiem. Poznaj niektóre z najpopularniejszych zabytków miasta i dowiedz się o każdym z nich z przewodnika dla kierowców. Wybierz wycieczkę trwającą 1, 1,5 lub 2 godziny. Ciesz się wygodą odbioru z hotelu i udaj się do dzielnicy Los Jeronimos, aby rozpocząć prywatną wycieczkę po Madrycie. Stąd przejdź obok symbolicznego parku Retiro, obecnie wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Zobacz Puerta de Alcalá, Paseo del Prado, Pałac Królewski i wiele innych miejsc, zatrzymując się po drodze, aby podziwiać każdą z atrakcji.

Madryt: Bilet wstępu do Pałacu Królewskiego i wycieczka dla małych grup

6. Madryt: Bilet wstępu do Pałacu Królewskiego i wycieczka dla małych grup

Ciesz się z naszymi oficjalnymi przewodnikami wspaniałą pieszą wycieczką do Pałacu Królewskiego, korzystając ze swobody oferowanej przez wycieczkę z naszym systemem radiowym. Nie czekaj i omiń kolejkę do Pałacu Królewskiego dzięki preferencyjnemu dostępowi u nas. Poznasz historię tego wspaniałego pałacu. dwa razy większy od Pałacu Buckingham? . Jest to obowiązkowe miejsce do odwiedzenia podczas pobytu w Madrycie, poznasz jego styl architektoniczny włoskiego baroku, jego sale, plac apelowy. Dziś jest używany przez hiszpański Dom Królewski do celebrowania najważniejszych przyjęć. Dowiedz się o przesłuchaniach, kolacjach i podpisywaniu umów, które odbywały się przez lata. Spaceruj po Plaza de la Armeria. Podziwiaj piękne gobeliny i eleganckie meble. Podążaj za swoim przewodnikiem przez między innymi Wielkie Schody, Salę Tronową i Salę Bankietową. Po zakończeniu wycieczki z przewodnikiem nie zapomnij zrobić najlepszych zdjęć z punktu widokowego Plaza de la Armería.

Madryt: Spacer po Starym Mieście z przewodnikiem

7. Madryt: Spacer po Starym Mieście z przewodnikiem

Odwiedź najważniejsze zabytki Madrytu podczas pieszej wycieczki z przewodnikiem po historycznym centrum. Odwiedź Plaza de España, podziwiaj Pałac Królewski, wybierz się na spacer Calle Mayor i nie tylko. Spotkaj się ze swoim przewodnikiem w dzielnicy historycznej i rozpocznij wycieczkę po najważniejszych lokalnych atrakcjach. Odwiedź Templo de Debod, 2200-letnią egipską świątynię, która została podarowana Hiszpanii i przywieziona do Madrytu, kamień po kamieniu. Następnie podziwiaj panoramę Madrytu z Parque del Oeste. Następnie odwiedź jeden z najważniejszych placów miasta przy Plaza de España. Sprawdź pomnik Cervantesa, słynnego pisarza, który napisał Don Kichota. Jedź dalej do Plaza de Oriente, spektakularnego placu ogrodowego, na którym znajduje się kolekcja 20 rzeźb przedstawiających historycznych królów Hiszpanii. Podziwiaj konną rzeźbę z brązu króla Filipa IV, zaprojektowaną przez Galileusza i Velázqueza. Zobacz zewnętrzną część Catedral de la Almedena i podziwiaj jej majestatyczną architekturę gotycką. Odwiedź zewnętrzną część Pałacu Królewskiego w Madrycie, tuż obok katedry. Dowiedz się o historycznym i artystycznym znaczeniu tej bogatej budowli. Następnie wybierz się na spacer Calle Mayor, starej głównej ulicy Madrytu. Przenieś się do XV wieku wśród brukowanych uliczek, wąskich uliczek i placów. Odwiedź Plaza de la Villa, serce starego Madrytu i siedzibę ratusza. Odkryj historyczne budynki i pomnik Álvaro de Bazána, Wielkiego Admirała Hiszpańskiej Armady. Wybierz się na spacer po Mercado San Miguel, słynącym z tapas i delikatesów. Zakończ wycieczkę na Plaza Mayor, głównym placu Madrytu. Zanurz się w historycznej atmosferze, stojąc wśród najstarszych tawern na świecie.

Madryt: 2-godzinna wycieczka krajoznawcza segwayem

8. Madryt: 2-godzinna wycieczka krajoznawcza segwayem

Wejdź na pokład futurystycznego, samobalansującego Segwaya i wybierz się na 2-godzinną wycieczkę, podczas której poznasz historię Madrytu, stolicy Hiszpanii od 1561 roku. Przeżyj ekologiczną podróż z Domu Habsburgów do XXI wieku. Przeglądaj zabytki, w tym willę Plaza de La, jeden z pierwszych placów w centrum Madrytu. Wyjazd z Plaza San Miguel, naprzeciwko jednego z miejskich centrów gastronomicznych na bogato zdobionym targu San Miguel. Będziesz ślizgać się wąskimi uliczkami do Calle del Codo i Plaza del Conde de Barajas. Poruszaj się po bruku Plaza Mayor, sercu XVII-wiecznego centrum miasta, i podziwiaj Casa y Torre de los Lujanes, najstarszy budynek w mieście. Jedź swoim Segwayem wzdłuż rzeki Manzanares, z dala od ruchu ulicznego i tłumów, ciesząc się spokojem okolicy i swobodą jeżdżenia tam, gdzie chcesz. Ostatnim przystankiem wycieczki jest wizyta w egipskiej świątyni w Madrycie, Templo de Debod.

Madryt 3-godzinna wycieczka krajoznawcza

9. Madryt 3-godzinna wycieczka krajoznawcza

Zdobądź nową perspektywę stolicy Hiszpanii, odkrywając najlepsze zabytki miasta z lokalnym przewodnikiem. Liczne kontrasty Madrytu są symbolami jego bogatej historii, ze średniowiecznymi fasadami i architekturą obok zgrabnych nowoczesnych budynków. Spotkaj się w biurze organizatora zajęć i rozpocznij przygodę od 1-godzinnej pieszej wycieczki ulicami zabytkowego centrum Madrytu. Następnie wsiądź do klimatyzowanego autobusu i wybierz się na przejażdżkę po mieście. Opuść Plaza de Oriente i udaj się do wspaniałego Puerta de Toledo. Podziwiaj słynną bramę z czasów napoleońskich. Następnie zobacz najstarszy most w Madrycie i jedź wzdłuż rzeki Manzanares, skąd będziesz podziwiać niesamowite widoki na Pałac Królewski i katedrę Almudena. Przejdź obok Plaza Mayor, niegdyś centrum Starego Madrytu, a obecnie najstarszego placu w mieście. Podczas jazdy do Paseo del Prado zauważ ważne zabytki, takie jak Puerta del Sol. Podziwiaj najbardziej malownicze uliczki w mieście i zobacz Muzeum Prado. Przejazd obok fontanny Cibeles, gdzie fani Realu Madryt świętują zwycięstwa drużyny. Nie przegap Puerta de Alcalá, najsłynniejszej z pięciu starożytnych bram miasta. Zatrzymaj się na zdjęcia na arenie walki byków Las Ventas, gdzie Twój przewodnik podzieli się spostrzeżeniami na temat pomnika. Na koniec wróć do autokaru i zakończ wycieczkę zwiedzając stadion Santiago Bernabéu i ważne ulice Paseo de la Castellana i Gran Vía, znane również jako madrycki Broadway. Od 1 marca 2020 r. ta wycieczka rozpocznie się 1-godzinną pieszą wycieczką z przewodnikiem.

Madryt: najważniejsze atrakcje i parki Mała grupowa wycieczka na rowerze elektrycznym

10. Madryt: najważniejsze atrakcje i parki Mała grupowa wycieczka na rowerze elektrycznym

Madryt to idealne miasto do zwiedzania na rowerze. Odkryj jego płaskie i wspaniałe historyczne centrum z charakterystycznymi miejscami, takimi jak zabytkowy rynek - Mercado de San Miguel, Plaza Mayor i Pałac Królewski. Jedź na rowerach elektrycznych, aby cieszyć się wycieczką po mieście z przewodnikiem przy minimalnym wysiłku. Unikaj korków i podróżuj przez stolicę trasą, na której odkryjesz wszystkie szczegóły kultury i historii Madrytu dzięki zabawnym wyjaśnieniom Twojego przewodnika. Podziwiaj widoki na Plaza de Oriente, położony między Pałacem Królewskim a Teatro Real. Odwiedź Plaza de la Armería, aby zobaczyć główne wejście do pałacu i katedrę Almudena. Odwiedź Most Królewski, Casa de Campo, Madrid Río i imponujący park Retiro.

Liczba znalezionych atrakcji: 32
Sortuj wg::

Targ San Miguel: najlepsze atrakcje w pobliżu

Targ San Miguel: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Targ San Miguel? Kliknij tutaj.