Targ San Miguel

Targ San Miguel
Liczba znalezionych atrakcji: 56
Sortuj wg::

Targ San Miguel: najlepsze atrakcje w pobliżu

Targ San Miguel – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Madryt: piesza wycieczka po mieście i Pałac Królewski bez kolejki

Madryt: piesza wycieczka po mieście i Pałac Królewski bez kolejki

Poznaj atrakcje Starego Miasta w Madrycie podczas wycieczki po mieście z przewodnikiem, w tym wstępu bez kolejki do Pałacu Królewskiego z wycieczką. Zatrzymaj się przy pięknych placach, takich jak Plaza de la Villa i Plaza de Oriente, poznając ich historię. Zakończ wycieczkę z przewodnikiem po imponującym Pałacu Królewskim. Rozpocznij wycieczkę przy Calle Mayor, tętniącej życiem centralnej ulicy Starego Miasta. Przejdź przez Plaza Mayor i zobacz pomnik Filipa III. Następnie udaj się na targ San Miguel i przejrzyj stragany z autentyczną kuchnią hiszpańską. Kontynuuj do Plaza de la Villa, jednego z najlepiej zachowanych historycznych placów w mieście. Poznaj jego historię jako dawnego ratusza w Madrycie. Udaj się na Plaza de Oriente, który prowadzi do Pałacu Królewskiego. Stamtąd wejdź bez kolejki do pałacu i wybierz się na wycieczkę z przewodnikiem po największej rezydencji królewskiej w Europie. Zobacz z bliska dziedzińce, kolekcje dzieł sztuki i XVIII-wieczną architekturę.

Madryt: Prywatna wycieczka po mieście Eco Tuk Tukiem

Madryt: Prywatna wycieczka po mieście Eco Tuk Tukiem

Wyrusz w elektryczną wycieczkę tuk-tukiem po Madrycie i odkryj niektóre z głównych zabytków miasta. Ciesz się idealnym wprowadzeniem do Madrytu, ponieważ Twój przewodnik poleca miejsca do odwiedzenia podczas Twojego pobytu. Podziwiaj z zewnątrz niektóre z najbardziej znanych zabytków Madrytu, w tym Pałac Królewski i katedrę Almudena. Przejedź przez urocze dzielnice Las Letras i Retiro i zobacz Dom Cervantesa i kościół Los Jerónimos. Zobacz Palacio de las Cortes, Puerta de Alcalá i fasady muzeów Paseo del Prado podczas tej zabawnej i ekscytującej przygody w mieście.

Madryt: Wycieczka rowerowa z opcjonalnym rowerem elektrycznym lub tapasami

Madryt: Wycieczka rowerowa z opcjonalnym rowerem elektrycznym lub tapasami

Dzieci w wieku od 7 lat mogą wziąć udział w tej wycieczce na zwykłym rowerze. Dostępne są również foteliki dziecięce o wadze do 22 kg. Wybierz się na wycieczkę rowerową z przewodnikiem po Madrycie i poznaj wiele atrakcji miasta. Jedź po wygodnych ścieżkach rowerowych, w strefach dla pieszych i przez parki, aby nie musieć poruszać się w ruchu ulicznym. Możesz zakończyć wycieczkę tapas i orzeźwiającym napojem. Rozpocznij wycieczkę od krótkiego wyjaśnienia, jak bezpiecznie jeździć na rowerze. Udaj się na Plaza de Oriente i posłuchaj historii o stworzeniu posągu Filipa IV, Pałacu Królewskiego, katedry i kościoła San Nicolas. Podziwiaj jedne z najstarszych budynków w mieście na Plaza de la Villa i chłonąć zgiełk Mercado San Miguel. Przejdź przez wielkie place Plaza Mayor i Santa Ana, a następnie obejrzyj żywą ścianę muzeum Caixa Forum. Miń Muzeum Prado, Park Retiro i Puerta de Alcalá, a następnie udaj się na Puerta del Sol. Wzbogać swoje doświadczenie, wybierając opcję tapas i ciesz się 3 pinchos i drinkiem na koniec wycieczki.

Madryt: Wycieczka z przewodnikiem po tapas i winach z wizytą na tarasie

Madryt: Wycieczka z przewodnikiem po tapas i winach z wizytą na tarasie

Poznaj prawdziwą sztukę Tapeo w Madrycie i odkryj hiszpańską gastronomię podczas wycieczki po tapas i winach. Przejdź od baru do baru, odkrywając dzielnice takie jak Barrio de las Letras, La Latina i Los Asturias i delektując się przepysznymi przekąskami i doskonałymi winami. Spotkaj się ze swoim przewodnikiem na placu San Miguel i odkryj ulice La Latina, Cava Baja i Cuchilleros, najbardziej znanych miejsc Tapeo. Tutaj skosztujesz przepysznych tapas z grzybami lub papryką Padrón. W pobliżu pierwszego przystanku odwiedź malowniczy butik i ciesz się esencją Hiszpanii dzięki wyselekcjonowanemu wyborowi szynki i kiełbas iberyjskich, doskonale połączonych z wysokiej jakości winami. Przejdź się przez Plaza Mayor i Barrio de las Letras, gdzie słynni poeci i artyści spędzili najlepsze lata swojego życia. Obok ulicy Huertas zajrzyj do zabytkowego, odrestaurowanego baru, aby skosztować mięsnych policzków, znanych jako "Carrilleras", z tłuczonymi ziemniakami i kieliszkiem wina. Kontynuuj spacer przez Plaza de Santa Ana i odwiedź uroczy taras na dachu na koktajl. Podziwiaj wspaniałe widoki na miasto i Teatro Español.

Madryt: Wycieczka po mieście z przewodnikiem Tuk Tuk

Madryt: Wycieczka po mieście z przewodnikiem Tuk Tuk

Poznaj Madryt z wygodnego tuk-tuka podczas wycieczki z przewodnikiem. Poznaj niektóre z najpopularniejszych zabytków miasta i dowiedz się o każdym z nich od przewodnika. Wybierz wycieczkę trwającą 1, 1,5 lub 2 godziny. Ciesz się wygodą odbioru z hotelu i udaj się do dzielnicy Los Jeronimos, aby rozpocząć prywatną wycieczkę krajoznawczą po Madrycie. Stamtąd przejdź obok charakterystycznego parku Retiro, wpisanego obecnie na listę obiektów z listy UNESCO. Zobacz Puerta de Alcalá, Paseo del Prado, Pałac Królewski i nie tylko, zatrzymując się po drodze, aby podziwiać każdą z atrakcji.

Madryt: Bilet wstępu do Pałacu Królewskiego i wycieczka dla małych grup

Madryt: Bilet wstępu do Pałacu Królewskiego i wycieczka dla małych grup

Ciesz się z naszymi oficjalnymi przewodnikami wspaniałą pieszą wycieczką do Pałacu Królewskiego, korzystając ze swobody oferowanej przez wycieczkę z naszym systemem radiowym. Nie czekaj i omiń kolejkę do Pałacu Królewskiego dzięki preferencyjnemu dostępowi u nas. Poznasz historię tego wspaniałego pałacu. dwa razy większy od Pałacu Buckingham? . Jest to obowiązkowe miejsce do odwiedzenia podczas pobytu w Madrycie, poznasz jego styl architektoniczny włoskiego baroku, jego sale, plac apelowy. Dziś jest używany przez hiszpański Dom Królewski do celebrowania najważniejszych przyjęć. Dowiedz się o przesłuchaniach, kolacjach i podpisywaniu umów, które odbywały się przez lata. Spaceruj po Plaza de la Armeria. Podziwiaj piękne gobeliny i eleganckie meble. Podążaj za swoim przewodnikiem przez między innymi Wielkie Schody, Salę Tronową i Salę Bankietową. Po zakończeniu wycieczki z przewodnikiem nie zapomnij zrobić najlepszych zdjęć z punktu widokowego Plaza de la Armería.

Madryt: Stare Miasto - wycieczka z przewodnikiem

Madryt: Stare Miasto - wycieczka z przewodnikiem

Odwiedź najważniejsze zabytki Madrytu podczas pieszej wycieczki z przewodnikiem po historycznym centrum. Odwiedź Plaza de España, podziwiaj Pałac Królewski, wybierz się na spacer Calle Mayor i nie tylko. Spotkaj się ze swoim przewodnikiem w dzielnicy historycznej i rozpocznij wycieczkę po najważniejszych lokalnych atrakcjach. Odwiedź Templo de Debod, 2200-letnią egipską świątynię, która została podarowana Hiszpanii i przywieziona do Madrytu, kamień po kamieniu. Następnie podziwiaj panoramę Madrytu z Parque del Oeste. Następnie odwiedź jeden z najważniejszych placów miasta przy Plaza de España. Sprawdź pomnik Cervantesa, słynnego pisarza, który napisał Don Kichota. Jedź dalej do Plaza de Oriente, spektakularnego placu ogrodowego, na którym znajduje się kolekcja 20 rzeźb przedstawiających historycznych królów Hiszpanii. Podziwiaj konną rzeźbę z brązu króla Filipa IV, zaprojektowaną przez Galileusza i Velázqueza. Zobacz zewnętrzną część Catedral de la Almedena i podziwiaj jej majestatyczną architekturę gotycką. Odwiedź zewnętrzną część Pałacu Królewskiego w Madrycie, tuż obok katedry. Dowiedz się o historycznym i artystycznym znaczeniu tej bogatej budowli. Następnie wybierz się na spacer Calle Mayor, starej głównej ulicy Madrytu. Przenieś się do XV wieku wśród brukowanych uliczek, wąskich uliczek i placów. Odwiedź Plaza de la Villa, serce starego Madrytu i siedzibę ratusza. Odkryj historyczne budynki i pomnik Álvaro de Bazána, Wielkiego Admirała Hiszpańskiej Armady. Wybierz się na spacer po Mercado San Miguel, słynącym z tapas i delikatesów. Zakończ wycieczkę na Plaza Mayor, głównym placu Madrytu. Zanurz się w historycznej atmosferze, stojąc wśród najstarszych tawern na świecie.

Madryt: Prywatna wycieczka po mieście Tuk-Tuk City Highlights Tour

Madryt: Prywatna wycieczka po mieście Tuk-Tuk City Highlights Tour

An adventure that will make you travel back in time in the Spanish capital made up of its narrow streets in the historic center and large avenues in the modern neighborhoods where the most important activities are located, its museums and luxury shops. Visit the Temple of Debod declared a UNESCO World Heritage Site

Madryt: 2-godzinna wycieczka krajoznawcza segwayem

Madryt: 2-godzinna wycieczka krajoznawcza segwayem

Wejdź na pokład futurystycznego, samobalansującego Segwaya i wybierz się na 2-godzinną wycieczkę, podczas której poznasz historię Madrytu, stolicy Hiszpanii od 1561 roku. Przeżyj ekologiczną podróż z Domu Habsburgów do XXI wieku. Przeglądaj zabytki, w tym willę Plaza de La, jeden z pierwszych placów w centrum Madrytu. Wyjazd z Plaza San Miguel, naprzeciwko jednego z miejskich centrów gastronomicznych na bogato zdobionym targu San Miguel. Będziesz ślizgać się wąskimi uliczkami do Calle del Codo i Plaza del Conde de Barajas. Poruszaj się po bruku Plaza Mayor, sercu XVII-wiecznego centrum miasta, i podziwiaj Casa y Torre de los Lujanes, najstarszy budynek w mieście. Jedź swoim Segwayem wzdłuż rzeki Manzanares, z dala od ruchu ulicznego i tłumów, ciesząc się spokojem okolicy i swobodą jeżdżenia tam, gdzie chcesz. Ostatnim przystankiem wycieczki jest wizyta w egipskiej świątyni w Madrycie, Templo de Debod.

Madryt: Zwiedzanie miasta z przewodnikiem i Pałac Królewski z biletami wstępu

Madryt: Zwiedzanie miasta z przewodnikiem i Pałac Królewski z biletami wstępu

Odkryj najważniejsze atrakcje Madrytu podczas prywatnej lub wspólnej wycieczki z przewodnikiem. Odkryj Puerta del Sol, Plaza Mayor i majestatyczny Pałac Królewski w Madrycie dzięki biletom wstępu bez kolejki. Rozpocznij zwiedzanie na placu Puerta del Sol, gdzie spotkasz lokalnego przewodnika. Udaj się w kierunku kultowego Plaza Mayor, tętniącego życiem centralnego punktu starego miasta, ozdobionego filarami i łukami oraz miejsca wielu ważnych wydarzeń historycznych. Kontynuuj swoją przygodę, odwiedzając targ San Miguel, zanurzając się w tętniącej życiem lokalnej scenie gastronomicznej. Służący jako tradycyjny rynek, ten kultowy budynek jest jedynym zachowanym do dziś rynkiem o żelaznej konstrukcji. Następnie przespaceruj się po uroczym Plaza de la Villa i innych zachwycających małych placach, chłonąc wyjątkowy urok miasta w drodze do Plaza de Oriente, położonego w sąsiedztwie Pałacu Królewskiego i Teatro Real. Omiń kolejkę i wejdź do barokowego pałacu królewskiego, oficjalnej rezydencji hiszpańskiego króla. Poznaj jego bogatą historię i znaczenie we współczesnych czasach. Ze swoją piękną barokową strukturą i 3000 pokoi wyróżnia się jako jeden z największych i najlepiej zachowanych pałaców w Europie. Zakończ swoją wycieczkę na terenie pałacu obok inspirującej katedry Almudena i eleganckiego XIX-wiecznego teatru operowego.

Madryt: Najciekawsze atrakcje

Targ San Miguel: Wycieczki i bilety

Hiszpania: Ciekawe miejsca

Targ San Miguel: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Targ San Miguel? Kliknij tutaj.

Targ San Miguel: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8
(599 recenzji)