Dodaj daty

Targ rybny Vismarkt

Targ rybny Vismarkt – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Brugia: Rejs statkiem w małej grupie i piesza wycieczka z przewodnikiem

1. Brugia: Rejs statkiem w małej grupie i piesza wycieczka z przewodnikiem

Spotkaj się z przewodnikiem na rynku w samym sercu miasta. Poznaj historyczne centrum z wykwalifikowanym przewodnikiem, który mieszka w tym mieście. Poznaj lokalną historię, legendy i zabytki. Odkryj najwęższą uliczkę, piękną XII-wieczną bazylikę i złote posągi na imponującym budynku sądu. Następnie zwiedź stary targ rybny otoczony 126 kolumnami. Następnie rozpocznij drugą część wycieczki. Wejdź na pokład łodzi na nabrzeżu i popłyń wzdłuż kanałów. Płyń obok pokrytych bluszczem fasad i pod mostami, dowiadując się od kapitana o pięknych miejscach. Podziwiaj urokliwe domy i kultowe zabytki z wody. Przejdź się Nabrzeżem Różańcowym i wejdź do sklepu z czekoladą. Skosztuj rzemieślniczej czekolady. Jest ona nie tylko świeża, ale także starannie przygotowana. Skutkuje to różnorodnością smacznych nadzień i kształtów. Nastrój swoje zmysły! Kontynuuj odkrywanie najważniejszych atrakcji, takich jak pałac Gruuthuse, romantyczny most Bonifacego i kościół Matki Bożej. Daj się zaskoczyć ukrytym ogrodem przytułku. Poznaj Brugię we wszystkich jej fascynujących aspektach!

Brugia: Prywatna piesza wycieczka z historycznymi atrakcjami

2. Brugia: Prywatna piesza wycieczka z historycznymi atrakcjami

Cofnij się w czasie do złotych dni średniowiecznej Brugii podczas tej prywatnej pieszej wycieczki po historycznym sercu miasta. Twój przewodnik podzieli się historiami o miłości, chwale i fortunie, a także opowieściami o intrygach, wojnach i konfliktach. Po spotkaniu z przewodnikiem na głównym placu Brugii, przejdź przez średniowieczne serce miasta, które obejmuje wszystkie obowiązkowe miejsca do odwiedzenia. Do najważniejszych atrakcji należą Rynek, Kościół Matki Bożej, Szpital św. Jana, Pałac Gruuthuse, Minnewater (Jezioro Miłości), Beguinage, Browar Half Moon, Targ Rybny, Plac Burg i wiele innych. Zatrzymaj się na Nabrzeżu Różańcowym (Rozenhoedkaai), najczęściej fotografowanym miejscu w mieście, gdzie możesz zrobić własne zdjęcia tego niezapomnianego miejsca. Podczas odkrywania najważniejszych atrakcji i ukrytych klejnotów otrzymasz idealną mieszankę historii, zabawnych historii, legend i faktów - wszystko, czego potrzebujesz, aby Twoje wrażenia z Brugii były autentyczne i ekscytujące. Pod koniec wycieczki będziesz wiedzieć więcej niż miejscowy i będziesz mieć lepszy pomysł, gdzie się udać i co robić podczas pobytu w Brugii. Jako dodatkowy atut otrzymasz broszurę ze zniżkami (3 € zniżki na wycieczki łodzią) i prezentami w lokalnych restauracjach, muzeach i sklepach.

Brugia: piesza wycieczka po historii, czekoladzie i piwie

3. Brugia: piesza wycieczka po historii, czekoladzie i piwie

Odkryj najlepsze, co Brugia ma do zaoferowania podczas historycznej pieszej wycieczki z przewodnikiem, z przystankami w sklepie z czekoladą i browarze. Po spotkaniu z przewodnikiem odkryj średniowieczne serce miasta. Odwiedź niektóre z najbardziej znanych miejsc w mieście, takie jak Rynek, Beginaż, Szpital św. Jana, najmniejsza ulica w mieście i wiele innych. Słuchaj opowieści i legend o mieście podczas spaceru. Podczas wycieczki zatrzymaj się w najstarszym sklepie z czekoladą w Brugii, aby zobaczyć pralinki i spróbować później. Zobacz, jak przekształca się z fasoli w pralinę, ze wszystkimi etapami pośrednimi. Po spacerze po mieście zatrzymaj się w znanym browarze Bourgogne des Flandres. Zwiedzanie zakończymy piwem na tarasie browaru, któremu towarzyszyć będzie piękny widok na kanały.

Wycieczka piesza z przewodnikiem po Brugii: historie, tajemnice i ludzie

4. Wycieczka piesza z przewodnikiem po Brugii: historie, tajemnice i ludzie

Miejsce 5⭐ Piesza wycieczka po Star Brugii! Najlepsza wycieczka z lokalnym przewodnikiem 🎉 Witamy w urokliwym sercu Brugii, gdzie brukowane uliczki szepczą opowieści o minionych wiekach, a każdy bruk ma swoją własną historię do opowiedzenia. Jestem Twoim zaufanym przewodnikiem, paszportem do przeszłości i biletem na przygodę w tym uroczym średniowiecznym mieście. 🏰 Wyobraź sobie: wędrując po centrum miasta, przeniesiemy się w czasie, od czasów, gdy rycerze zakładali lśniące zbroje, po współczesną erę wyśmienitych belgijskich czekoladek. To jak wehikuł czasu, ale bez ryzyka przypadkowej zmiany historii. Chyba że naprawdę tego chcesz. Ale nie polecam tego. 🍫 Wiem, że prawdopodobnie myślisz: „Dlaczego Brugia? Co jest takiego wyjątkowego w tym miejscu?” Cóż, poza faktem, że jest to miejsce wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO (co jest w zasadzie złotym medalem fajnych miejsc), Brugia może poszczycić się większą liczbą sklepów z czekoladą, niż można by potrząsnąć ziarnem kakaowca. A jeśli to nie jest wystarczający powód, opowiem Wam o piwie. Belgowie traktują swoje piwo poważnie i Ty też powinieneś. Zaufaj mi; to ekscytująca przygoda, która czeka, aby się wydarzyć. 🏛️ Ale to nie wszystko! Będziemy ocierać się o strzeliste katedry i przytulne uliczki (spróbuj tak powiedzieć po kilku belgijskich piwach), podziwiając jednocześnie widoki, dźwięki i zapachy tej żywej bajki. 🌊 I nie zapomnij o kanałach! Mamy ich więcej niż w Wenecji (no, prawie) i są to wodne arterie, dzięki którym urok miasta płynie. Będziemy spacerować brzegiem morza i odkrywać, dlaczego Brugia nazywana jest czasami „Wenecją Północy” (bez gondoli, ale z dużą ilością gofrów). 🍻 Czy jesteś gotowy, aby wyruszyć w podróż, która jest po części historią, po części czekoladą i samą zabawą? Zabierz ze sobą wygodne buty, zachwyt i może parasol (bo nigdy nie wiesz, kiedy belgijskie niebo zdecyduje się rzucić odrobinę magii). Zanurzmy się razem w kapryśny świat Brugii, jedna belgijska czekolada na raz!

Brugia na rowerze z rodziną i przyjaciółmi!

5. Brugia na rowerze z rodziną i przyjaciółmi!

Zaczynamy z naszą małą grupą na rynku w Brugii. Spotkaj się z lokalnym przewodnikiem i wybierz rower, który Ci odpowiada. Gdy poczujesz się komfortowo, wyruszymy na wycieczkę rowerową, aby odkryć najważniejsze atrakcje historycznego centrum miasta. Przejedź obok strzelistej dzwonnicy w Brugii i średniowiecznego pałacu Gruuthuse. Zatrzymaj się, aby podziwiać widoki na zamek z czerwonej cegły nad jeziorem Minnewater. Przejdź obok wiatraków na szczycie murów miejskich. Udaj się do średniowiecznej bramy miejskiej, aby zobaczyć, jak wyglądały stare fortyfikacje miejskie. Jedź wzdłuż starego portu, aby podziwiać widoki na łodzie mieszkalne. Kontynuuj podróż do ogrodowej dzielnicy St. Anna. Odwiedź lokalny sklep z czekoladą. Skosztuj belgijskiej czekolady! Po krótkiej przerwie kontynuujemy, aby zobaczyć lokalną sztukę uliczną i kolorowy mural! Brugia ma tak wiele do zaoferowania! Na koniec wycieczki zabierzemy Cię z powrotem na rynek. Przewodnik dostarczy Ci mapę i wiele pomysłów na spędzenie reszty czasu w Brugii w najlepszy sposób!

Najlepsza czekolada w Brugii!

6. Najlepsza czekolada w Brugii!

Zanurz się w brukowane uliczki Brugii, starożytne mosty i przytulne place na piechotę. Twój lokalny przewodnik odkryje przed Tobą sekrety czekolady. Odkryj, gdzie znajdują się najlepsze sklepy z czekoladą i skosztuj różnych pysznych pralin! Pozwól czekoladzie rozpłynąć się w ustach. Daj się zaskoczyć, gdy "pralina" uwalnia swój smak do podniebienia. Ciesz się jej pełnym kakaowym ciałem i delikatnymi smakami. Zdobądź to, co najlepsze z obu światów! Zobacz wszystkie urokliwe zakątki Brugii podczas tej 2-godzinnej wycieczki łączonej. Twój lokalny przewodnik ujawni Ci lokalne legendy i historie kryjące się za fasadami. Zobacz ratusz, targ rybny i pałac miejski Gruuthuse podczas spaceru tymi słynnymi ulicami. Zatrzymaj się przy wpisanym na listę światowego dziedzictwa UNESCO Beguinage, podczas gdy Twój koń zrobi sobie przerwę. Podziwiaj zabytkowe domy, wąskie kanały i niezapomnianą architekturę tego najpiękniejszego z miast. Przewodnik dostarczy Ci również pomysłów i informacji na spędzenie wspaniałych wakacji w Brugii.

Prywatna wycieczka z przewodnikiem po kultowych miejscach Brugii i czekoladzie

7. Prywatna wycieczka z przewodnikiem po kultowych miejscach Brugii i czekoladzie

Wybierz się na czarującą prywatną pieszą wycieczkę po sercu Brugii, miasta słynącego ze średniowiecznej architektury i ponadczasowego uroku. Prowadzony przez doświadczonego historyka, rozpocznij swoją wciągającą podróż od wspaniałego Grote Markt. Tutaj będziesz podziwiać wspaniałość wielowiekowych budynków, tętniące życiem lokalne życie i kultowe zabytki. Zagłębiając się w zawiłe uliczki Brugii, odkryjesz tętniący życiem targ rybny, zapierające dech w piersiach widoki na kanał Rozenhoedkaai i marzycielski most św. Bonifaciusa. Po drodze Twój przewodnik będzie raczył Cię intrygującymi opowieściami i anegdotami. Ta piesza wycieczka nie tylko prezentuje bogate dziedzictwo Brugii i cuda architektury, ale także oferuje wciągającą opowieść o mieście, o którym czas prawie zapomniał.

Prywatna wycieczka: Start w hotelu + Madonna Michała Anioła

8. Prywatna wycieczka: Start w hotelu + Madonna Michała Anioła

Brugia ma dobrze zachowane średniowieczne centrum. W ciągu trzech godzin nasz przewodnik oferuje indywidualną wycieczkę dostosowaną do Twoich zainteresowań. Wspaniale jest cieszyć się pięknem zabytkowego centrum. Odkryj atrakcje, takie jak gotycki ratusz i stary targ rybny. Wejdź do Bazyliki Świętej Krwi i obejrzyj relikwię. Wejdź na ukryty dziedziniec z drewnianymi domami i wspaniałym pałacem miejskim ze smukłymi wieżami. Podziwiaj słynną Madonnę Michała Anioła (bilet wstępu w cenie). Wizyta w Brugii jest niepełna bez degustacji czekolady. Skosztuj rzemieślniczej czekolady w trzech różnych miejscach i porównaj smak. Przewodnik udzieli porad na temat barów lub dobrze ukrytych klejnotów, które będą wyzwaniem do zejścia z utartych szlaków. Zrobimy Ci niespodziankę! Po tej trzygodzinnej wycieczce będziesz miał mnóstwo pomysłów na spędzenie czasu w Brugii. Twój prywatny przewodnik pomoże Ci cieszyć się pięknem tego zadziwiającego miasta! Chętnie pomożemy Ci zbudować wspomnienia.

Liczba znalezionych atrakcji: 8
Sortuj wg::

Targ rybny Vismarkt: najlepsze atrakcje w pobliżu

Targ rybny Vismarkt: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Targ rybny Vismarkt? Kliknij tutaj.