Wybierz daty

Taras widokowy Top of the Rock

Taras widokowy Top of the Rock: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Taras widokowy Top of the Rock? Kliknij tutaj.

Taras widokowy Top of the Rock: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 8028 opinii

Nie mogę wystarczająco polecić tej przepustki. To naprawdę przydatna przepustka, która dała dodatkowe niespodzianki podczas naszych wizyt, w tym wieczornej wizyty w Empire State Building. Ogólnie rzecz biorąc, był to doskonały stosunek jakości do ceny. Warte swojej ceny i już kilka razy polecaliśmy innym. Bardzo się cieszę, że go kupiliśmy. Mamy wieczorny wstęp do obserwatorium Rockefellera, spektakularne widoki podczas złotej godziny, świetna okazja do zrobienia zdjęcia. Omówiono również dodatkowe eksponaty w Muzeum Historii Naturalnej. Posiadanie przepustki dało nam również strukturę, aby upewnić się, że odwiedziliśmy objęte nią atrakcje. Łatwy proces zakupu i korzystania z przepustki.

Wziąłem kartę miejską z 5 zajęciami dla mnie i mojej siostry i mogę powiedzieć, że była to dla nas bardzo praktyczna. Zaoszczędziliśmy pieniądze. Zarezerwowaliśmy przepustkę na stronie, a następnie za pomocą numeru biletu zarezerwowaliśmy nasz przedział czasowy dla każdej czynności na stronie newyorkcitypass. Bardzo prosta. Każdy wpis otrzymujemy następnie pocztą elektroniczną.

Paszport jest super. Polecany wszystkim, którzy chcą dużo zwiedzać. Tylko Amerykańskie Muzeum Historii Narodowej było trochę rozczarowujące, ponieważ znalezienie konkretnych lokalizacji było trochę trudne. Niemniej jednak CityPass jest koniecznością dla wszystkich nowojorskich turystów. Wszystkie rezerwacje zostały dokonane bez żadnych problemów.

Naprawdę bardzo atrakcyjna cena za oferowane zajęcia, znacznie tańsza niż ceny tam, naprawdę warto, oszczędność około 100 € w zależności od wybranych zajęć. Ponadto łatwa rezerwacja miejsca na zajęcia i łatwy dostęp do miejsca za pomocą KODU QR, który można pokazać agentom recepcji.

Ogromna róznica w cenie wobec cen w wymienionych miejscach co daje duże oszczędnosci. Pomoc obslugi klienta przy rezerwacji.. bardzo polecam