Atrakcje i wycieczki
Taourirt Kasbah

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Taourirt Kasbah – najciekawsze atrakcje

Taourirt Kasbah: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Taourirt Kasbah? Kliknij tutaj.

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 2020 opinii

Nadal nie mogę uwierzyć, że ta podróż istnieje za tak świetną cenę. Ando Travel z naszym przewodnikiem Obama był niesamowity. Tak wiele zobaczyliśmy w tak krótkim czasie. Odebrali nas w pobliżu naszego hotelu. Były częste przystanki, aby rozciągnąć nogi i skorzystać z łazienki.

Niesamowita wycieczka! Wszyscy przewodnicy byli wyjątkowi, ciepli i gościnni na każdym przystanku. Haj był wspaniałym kierowcą i zapewnił nam bezpieczeństwo przez trzy dni! Wart swojej wycieczki i fenomenalnych wrażeń z Andò Travel!

Podróż była niesamowita. Nasz kierowca, Abdou, jest naprawdę miły. Kemping był przytulny, mili ludzie. Naprawdę lubię! Jedyną złą rzeczą było jedzenie w restauracjach w drodze do Merzouga, są złe.

Ta wycieczka jest jeszcze lepsza niż na zdjęciu w opisie. Przewodniki są bardzo przyjazne i kompetentne, jedzenie jest dobre, zakwaterowanie jest wysokiej klasy, a krajobrazy są piękne.

Doskonały czas; grupa miała odpowiedni rozmiar. Przewodniki były doskonałe (np. Lokalne, a także kierowca). Widziałem bardzo różnorodne regiony - bardzo polecam tę wycieczkę.