Atrakcje i wycieczki
Tanger-Tetuan-Al-Husajma

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dotyczące: Tanger-Tetuan-Al-Husajma

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Tanger-Tetuan-Al-Husajma?

Na jakich wycieczkach w: Tanger-Tetuan-Al-Husajma obowiązują dodatkowe środki bezpieczeństwa związane z COVID-19?

Tanger-Tetuan-Al-Husajma: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Tanger-Tetuan-Al-Husajma? Kliknij tutaj.

Tanger-Tetuan-Al-Husajma: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.1 / 5

na podstawie 1225 opinii

Przepływ dnia był doskonały

Łatwo było zarezerwować, miejsce spotkania było dostępne, a osoba, z którą się spotkała, była łatwa do znalezienia. Podróż promem była fajna. Maroko było ciekawe i inne, zwiedzanie miasta pozwoliło nam zaabsorbować atmosferę i poczuć życie w Tanger. Prom był spóźniony, co nie przeszkadzało nam, ale inni ludzie byli wygodni, ale to nie była wina organizatorów wycieczek, ale najwyraźniej zdarza się to regularnie. W sumie przyjemny dzień.

Różowy autobus odjechał z Fes wcześnie rano do Chefchaouen. Autobus był wygodny z przewodnikiem AC i angielskim, aby pomóc w razie jakichkolwiek pytań. Spędziłem 4,5 godziny w Chechaouen, co wystarczyło, aby obejść to małe miasteczko. Naprawdę podobało mi się to małe miasteczko z niebieskimi ścianami i super relaksującą atmosferą;)

Chefchaouen to niesamowite miasto i na pewno warto je odwiedzić, jeśli masz szansę. Hassan, nasz kierowca, był bardzo dobry. Odwiózł nas bezpiecznie tam iz powrotem. Z powodu ruchu i robót drogowych w mieście spędziliśmy tylko około 3,5 godziny, co jest jedynym niewielkim minusem, ale ogólnie bardzo nam się podobało.

Wybraliśmy się na jednodniową wycieczkę do Tangeru z czteroosobową rodziną. Trasa była doskonale zorganizowana, a nasz przewodnik Rashied sprawił, że był to niezapomniany dzień dla nas wszystkich. Pięć gwiazdek! Dziękuję Ci

Było gorzej, a przewodnik był bardzo dobry i pomocny. Gorąco polecam.