Wybierz daty
Atrakcje i wycieczki

Tanger

Często zadawane pytania dotyczące: Tanger

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Tanger?

Na jakich wycieczkach w: Tanger obowiązują dodatkowe środki bezpieczeństwa związane z COVID-19?

Tanger: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Tanger? Kliknij tutaj.

Tanger: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.1 / 5

na podstawie 976 opinii

Dzień zaczął się ciężko, ponieważ informacje o tym, gdzie spotkać się z firmą turystyczną, aby zdobyć bilet na prom, były nieprawidłowe. Spotkasz ich w terminalu promowym przy stanowisku informacyjnym. Kiedy go znaleźliśmy, wszystko było proste! Przejażdżka promem była wygodna i szybka. Nasz przewodnik, Rashid, spotkał się z nami przed terminalem i załadował naszą grupę do „minibusa” (na wycieczce było nas 23). Stamtąd pokazał nam wymienione miejsca, zabrał nas na przejażdżki na wielbłądach i wrócił do miasta na lunch, wycieczkę pieszą i zakupy. Kończąc z powrotem w porcie na nasz powrót. Naprawdę podobał nam się nasz dzień i gorąco polecam!

Wspaniałe doświadczenie. Raschid był świetnym przewodnikiem. Świetne przystanki poza jaskinią z kiczem dla turystów, wszystko było doskonale zorganizowane. Owca polegało na tym, że nie wzięliśmy pod uwagę, że w Maroku jest święto państwowe i wszystkie sklepy na starym mieście były zamknięte. Tutaj Raschid coś dla nas zorganizował. Przeprawa promowa była świetna, z wyjątkiem ogromnej kolejki przy kontroli paszportowej.

Zabawna wycieczka z Tarify! Przewodnik Rashid był świetny, autobus był super wygodny i mogliśmy zobaczyć wiele Tangeru w ciągu jednego dnia. To wycieczka turystyczna, więc spodziewane pułapki zakupowe, ale bez presji. Miejsce na lunch mogło być lepsze, ale było w porządku. Zdecydowanie polecam.

Wybraliśmy się na jednodniową wycieczkę do Tangeru z czteroosobową rodziną. Trasa była doskonale zorganizowana, a nasz przewodnik Rashied sprawił, że był to niezapomniany dzień dla nas wszystkich. Pięć gwiazdek! Dziękuję Ci

Było gorzej, a przewodnik był bardzo dobry i pomocny. Gorąco polecam.