Tamiza

Wyruszając w rejs po Tamizie, zobaczysz najciekawsze atrakcje Londynu – od Tower Bridge po pałac westminsterski.

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Zaplanuj pobyt

 • Ciekawostki

  Tamizę kochają zarówno turyści, jak i londyńczycy. W rzece żyje 25 gatunków ryb, więc siedząc w jednej z licznych kawiarni czy restauracji, z pewnością zobaczysz na brzegach wędkarzy. Tamizę przecina wiele mostów, z których można podziwiać wspaniałe widoki na Londyn. O różnych porach roku możesz nawet trafić na festiwal, na przykład Totally Thames we wrześniu.

 • Rezerwacja wycieczki po Tamizie

  Poczytaj w Internecie o wycieczkach rowerowych i najlepszych rejsach po Tamizie. Wspaniała londyńska panorama już na Ciebie czeka, bez względu na to, czy wybierzesz się na rejs z lunchem albo kolacją, czy na spacer po brzegu.

 • Gdzie zaczynają sie rejsy?

  Wiele rejsów po Tamizie rozpoczyna się w przystaniach Westminster, Tower i Greenwich. Organizator wycieczki poda Ci dokładne informacje.

Przydatne informacje

 • Kiedy można zwiedzać?
  Tamiza oczywiście zawsze jest otwarta.
 • Cena
  Zwiedzanie Tamizy jest bezpłatne, ale ceny wycieczek są zróżnicowane.
 • Czy konieczny jest przewodnik?
  Radzimy skorzystać z usług przewodnika, ale nie jest to konieczne.
 • Jak tam dotrzeć?
  Do Tamizy dotrzesz w różnych częściach Londynu, ale radzimy pojechać metrem do dzielnicy Westminster i obejrzeć wspaniałe widoki z Westminster Bridge albo Lambeth Bridge.
 • Dodatkowe wskazówki

  • Przed wyruszeniem na spacer wzdłuż Tamizy koniecznie sprawdź prognozę pogody.

  • Rzeki najlepiej ogląda się z pokładu łodzi, więc radzimy zarezerwować w internecie rejs wycieczkowy po Tamizie.

Tamiza: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Tamiza? Kliknij tutaj.

Tamiza: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 25 134 opinii

100 points for this Potterhead! Thanks to him, mine and my friends’ dream came true. He was full of energy and interesting stories. You can sense his passion for wizarding world which only increases fun. One and only minus was that he played Dumbledore trick and Gryffindor won House Cap again (just kidding, I just wasn’t sorted to this House as I wished to). Lovely stuff! Tom is opposite of his namesake from HP world. He remembers „to turn on the light” ❤️ Greetings from Poland :)

Zabrałem dwójkę małych dzieci i teściową, która jest z Londynu. Wszyscy świetnie się bawiliśmy. Poszedłem z Piccadilly Circus do Tower Hill, a następnie promem z powrotem do molo Westminster, które było punktem kulminacyjnym. Pogoda była fantastyczna, co oczywiście pomaga. Mój 3-latek był trochę za mały, żeby się nim cieszyć. Mojemu ośmiolatkowi bardzo się to podobało, ale komentarz był nieco trudny do zrozumienia, ponieważ używa bardziej zaawansowanych słów.

Byliśmy na wycieczce z przewodnikiem Louis, którego możemy bardzo polecić. Wycieczka ciekawa, dobra do zobaczenia na początek całego wyjazdu.

Miła wycieczka z wyjaśnieniem o mieście. Nie wiadomo, do którego doku należy wsiąść, ale wszyscy są bardzo pomocni.

Mieszkam tu od 18 lat ale londyn nocą ma coś w sobie