Tamiza
Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę
do
Najpopularniejsze

Tamiza: Wycieczki i bilety

Certyfikat
Prawie wyprzedane

Londyn: Rejs po Tamizie w porze podwieczorku

Czas trwania: 1.5 godz.
Opinie: 144
144

Spędź czas podwieczorku w najbardziej tradycyjny angielski sposób, płynąc w 1,5-godzinny rejs Tamizą. Obejrzyj najsłynniejsze zabytki, racząc się…

Certyfikat
Prawie wyprzedane

Dwugodzinny rejs Tamizą po Londynie o zachodzie słońca

Czas trwania: 2 godz.
Opinie: 182
182

Wyrusz w rejs po Tamizie, kiedy zajdzie słońce, i podziwiaj rzeczną panoramę Londynu. Rozpocznij wieczór od tartinek z kieliszkiem szampana,…

Wyświetl wszystkie pod hasłem „Tamiza”
Bilety i wycieczki: 637

Najciekawsze atrakcje Tamizy

Mierząca 346 km długości Tamiza to coś więcej niż serce Londynu. Po dniu spędzonym na Tamizie lub jej brzegach zechcesz zostać w tym mieście jeszcze dłużej. Oto jej najciekawsze atrakcje:

Rejsy wycieczkowe

Podczas rejsu po Tamizie możesz podziwiać wspaniałe widoki Londynu, od pałacu Westminster po Tower of London, i poznać historię tego miasta.

Lunch podczas rejsu

Zwiedzaj Londyn stylowo – wyrusz w południe w rejs po Tamizie, podczas którego zjesz lunch i popijesz go lampką wina albo filiżanką herbaty.

Rejs i kolacja

Zjedz 4-daniową kolację podczas rejsu po Tamizie i podziwiaj nocą zabytki Londynu z lampką wina w ręku. Możesz zarezerwować łódź widokową albo nawet zespół muzyczny.

Spacer

Jeśli nie przepadasz za wodą, wybierz się na spacer po brzegu Tamizy. Możesz wziąć udział w wycieczce z przewodnikiem, który po drodze pokaże Ci główne atrakcje Londynu.

Rower

Tamiza to jedyna rzeka w Europie ze szlakiem turystycznym na całej jej długości. Możesz wziąć udział w wycieczce rowerowej i podziwiać Londyn z brzegu tej wspaniałej rzeki.

Tamiza: Nasze wskazówki

Ciekawostki

Tamizę kochają zarówno turyści, jak i londyńczycy. W rzece żyje 25 gatunków ryb, więc siedząc w jednej z licznych kawiarni czy restauracji, z pewnością zobaczysz na brzegach wędkarzy. Tamizę przecina wiele mostów, z których można podziwiać wspaniałe widoki na Londyn. O różnych porach roku możesz nawet trafić na festiwal, na przykład Totally Thames we wrześniu.

Rezerwacja wycieczki po Tamizie

Poczytaj w Internecie o wycieczkach rowerowych i najlepszych rejsach po Tamizie. Wspaniała londyńska panorama już na Ciebie czeka, bez względu na to, czy wybierzesz się na rejs z lunchem albo kolacją, czy na spacer po brzegu.

Gdzie zaczynają sie rejsy?

Wiele rejsów po Tamizie rozpoczyna się w przystaniach Westminster, Tower i Greenwich. Organizator wycieczki poda Ci dokładne informacje.

Przydatne informacje

 • Kiedy można zwiedzać?
  Tamiza oczywiście zawsze jest otwarta.
 • Cena
  Zwiedzanie Tamizy jest bezpłatne, ale ceny wycieczek są zróżnicowane.
 • Czy konieczny jest przewodnik?
  Radzimy skorzystać z usług przewodnika, ale nie jest to konieczne.
 • Jak tam dotrzeć?
  Do Tamizy dotrzesz w różnych częściach Londynu, ale radzimy pojechać metrem do dzielnicy Westminster i obejrzeć wspaniałe widoki z Westminster Bridge albo Lambeth Bridge.
 • Dodatkowe wskazówki
  • Przed wyruszeniem na spacer wzdłuż Tamizy koniecznie sprawdź prognozę pogody.
  • Rzeki najlepiej ogląda się z pokładu łodzi, więc radzimy zarezerwować w internecie rejs wycieczkowy po Tamizie.

Tamiza: Atrakcje w okolicy


Tamiza
4.3
W oparciu o następującą liczbę opinii klientów GetYourGuide: 742