Atrakcje i wycieczki Tajlandia

Tajlandia: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Tajlandia? Kliknij tutaj.

Tajlandia: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 34 695 opinii

Ta trasa była moim marzeniem od kilku lat. Całą noc padało, ale szybki telefon i potwierdzenie, że to się dzieje. Miejsce spotkania jest łatwe do znalezienia. Wszystko było dobrze przygotowane. Mili ludzie. Jazda przez wąskie uliczki i targowiska w Chinatown była ekscytująca, ale świetna. Nigdy bym nie uwierzył sam. Na początku jesteśmy z promem na drugi brzeg rzeki. Widzieliśmy jaszczurkę monitorującą w małym kanale. Dziękuję wszystkim za bezpieczną i piękną wycieczkę.

Gorąco polecamy jednodniową wycieczkę do parku narodowego. Przewodnik turystyczny Tim jest bardzo pomocny i wyjaśnia wszystko bardzo szczegółowo. Bardzo się stara, aby trasa była uczciwa dla wszystkich. Przyroda zapiera dech w piersiach i jest piękna. Grupa jest mała, co jest bardzo wygodne.

Wycieczka była naprawdę świetna, a stosunek jakości do ceny był naprawdę świetny. Podróż trwa nieco ponad 8 godzin i odkryliśmy hotspoty Ko Samui. Zapewne dużo świątyń, ale i tak było fajnie. Przewodnik i cała załoga byli bardzo przyjaźni i wprawiali wszystkich w dobry nastrój. Było warto.

The guide Danny was AMAZING! Very nice, helpful and intelligent. Thank U! ❤️

Great journey ! I recommend Ms Tik for everyone !!!