Dodaj daty

Atrakcje i wycieczki
Taghazout

Taghazout – nasze najbardziej polecane atrakcje

Agadir lub Taghazout: Rajska dolina Atlas Mountain i lunch

1. Agadir lub Taghazout: Rajska dolina Atlas Mountain i lunch

Odkryj naturalne baseny Paradise Valley podczas wycieczki z Agadiru lub taghazout z transportem w obie strony i lokalnym przewodnikiem. Odwiedź Miodową Szlak w Immouzar, popływaj w naturalnych basenach i poznaj piękno gór Atlas. Ulepsz swoje wrażenia, dodając lunch i zdjęcia zrobione na wydmach. Rozpocznij dzień od odbioru z hotelu w Agadirze i udaj się do Paradise Valley, oazy ze świeżymi, naturalnymi basenami otoczonymi palmami i zapierającymi dech w piersiach górami. Podróżując po okolicy, podziwiaj krajobrazy pełne maleńkich strumyków, górskich wąwozów i kąpieli w malowniczych wioskach. Po krótkiej wędrówce warto popływać w naturalnych basenach lub przeżyć przygodę i spróbować nurkowania z klifów. Po kąpieli zrelaksuj się, korzystając z transferu z powrotem do hotelu.

Z Agadiru lub Taghazout: Wycieczka ATV Quad Biking Safari Dunes Trip

2. Z Agadiru lub Taghazout: Wycieczka ATV Quad Biking Safari Dunes Trip

Twoja przygoda rozpocznie się od odbioru z hotelu, a następnie jazdy na południe od Agadiru do wioski Berberów, aby spotkać się ze swoim przewodnikiem. Po krótkim wprowadzeniu do technik jazdy quadem ATV i sesji praktycznych porad, będziesz gotowy, aby wskoczyć na swój quad ATV i rozpocząć swoją przygodę. Zobacz wyjątkowe krajobrazy, złote wydmy i drzewa arganowe. Podążaj za swoim przewodnikiem, aby przeżyć niesamowite wrażenia na quadach, które zabiorą Cię wysoko na południe od Agadiru, gdzie widoki Cię zachwycą. Jeśli szukasz dreszczyku emocji, to jest to sport dla Ciebie, Twój przewodnik z przyjemnością zrobi zdjęcia/filmy do Twojego albumu fotograficznego. Po wycieczce na quadach wróć do garażu, zanim wrócisz do hotelu.

Z Agadiru lub Taghazout: przejażdżka na wielbłądzie nad rzeką Flamingo z herbatą

3. Z Agadiru lub Taghazout: przejażdżka na wielbłądzie nad rzeką Flamingo z herbatą

Wyrusz na malowniczą wieczorną wycieczkę z Agadiru lub Taghazout. Jedź na wielbłądzie aż do pięknej Souss Massa w Agadirze i podziwiaj zapierające dech w piersiach widoki. Ciesz się transferem do hotelu i popijaj pyszną marokańską herbatę. Rozpocznij swoją przygodę od odbioru z hotelu. Skorzystaj z pomocy swojego przewodnika i poczuj kołysanie tych łagodnych zwierząt, gdy wyruszysz wzdłuż rzeki Souss i zajrzyj do pałacu królewskiego, zanim wyruszysz wzdłuż oceanu. Nawiąż kontakt z lokalną kulturą wraz z rodziną lub przyjaciółmi i odkryj, jak to było, gdy wielbłądy były głównym środkiem transportu w okolicy. Wypij filiżankę marokańskiej herbaty miętowej, a następnie wróć do hotelu.

Agadir/Taghazout: Wycieczka do Marrakeszu z licencjonowanym przewodnikiem

4. Agadir/Taghazout: Wycieczka do Marrakeszu z licencjonowanym przewodnikiem

Wyrusz z Agadiru lub Taghazout wczesnym rankiem i udaj się na trasę z Agadiru do Marrakeszu. Po 3-godzinnej podróży z przystankami przekroczysz góry Atlas i dotrzesz do Marrakeszu. Na miejscu w Marrakeszu spotkasz się z miejscowym przewodnikiem i rozpoczniesz piesze zwiedzanie mediny (starego miasta w Marrakeszu). Na początek zatrzymasz się przed historycznymi murami Meczetu Księgarzy i przespacerujesz się po placu Dżami al-Fana.  Skorzystaj z możliwości zakupu biletu do pałacu Bahia. Jeśli chcesz odwiedzić pałace Bahia i Badii, opuść grupę i ustal z przewodnikiem miejsce zbiórki na lunch (niewliczony w cenę). Po zwiedzaniu z przewodnikiem będziesz mieć czas wolny, aby przejść się ulicami suku (miejscowego bazaru), negocjować ze sprzedawcami i znaleźć dobre miejsce, aby spróbować miejscowych przysmaków. Po lunchu spotkasz się ponownie z kierowcą, który zabierze Cię w podróż powrotną do Twojego hotelu w Agadirze, z planowaną godziną powrotu między 21.00 a 21.30.

Agadir lub Taghazout: Pływanie i lunch w Rajskiej Dolinie Atlasu

5. Agadir lub Taghazout: Pływanie i lunch w Rajskiej Dolinie Atlasu

Przeżyj cuda natury oazy w rajskiej dolinie podczas tej wycieczki z Agadiru. Przejdź przez drzewa migdałowe i palmy i podziwiaj czystą wodę wadi w drodze do berberyjskiej wioski Imouzzer. Wybierz opcję przejażdżki buggy przez pustynię i plażę do swojej wycieczki. Odbiór z hotelu rano. Przejdź przez wzgórza usiane drzewami arganowymi i obserwuj, jak krajobraz zmienia się w zieloną dolinę palm. Zanurz się w tej wspaniałej oazie i zobacz małe berberyjskie wioski, które przylegają do białych i różowych klifów. Podziwiaj spokojną turkusową rzekę, która przepływa przez serce skalistego kanionu i wskocz do wody, by popływać. Poświęć trochę czasu, aby zatrzymać się i obserwować nietkniętą przyrodę i docenić wszystko wokół ciebie, od ptaków po wiatr wiejący w gałęziach drzew migdałowych. Oddychaj świeżym powietrzem i ciesz się sposobem, w jaki światło odbija się od wody i kanionu. Dotrzyj do berberyjskiej wioski Imouzzer przed powrotem do miejsca zakwaterowania w Agadirze.

Z Agadiru lub Taghazout: Przejażdżka na wielbłądzie po rzece Flamingo i herbata

6. Z Agadiru lub Taghazout: Przejażdżka na wielbłądzie po rzece Flamingo i herbata

Ciesz się dwugodzinną przejażdżką na wielbłądzie o zachodzie słońca po lesie i rzece zamieszkanej przez flamingi. Jedź aż do pięknych wydm Agadiru w Maroku, skąd możesz podziwiać zapierające dech w piersiach widoki. Poczuj kołysanie się tych łagodnych zwierząt w towarzystwie doświadczonego przewodnika podczas wyprawy wzdłuż rzeki Souss i zajrzyj do pałacu królewskiego, a następnie udaj się w podróż wzdłuż oceanu. Przejażdżka na wielbłądzie to świetny sposób na poznanie lokalnej kultury w gronie rodziny lub przyjaciół. Przenieś się wehikułem czasu w przeszłość, kiedy wielbłądy były głównym środkiem transportu.

Agadir lub Taghazout: Jazda quadem po plaży i wydmach oraz przekąski

7. Agadir lub Taghazout: Jazda quadem po plaży i wydmach oraz przekąski

Poczuj dreszczyk emocji, jeżdżąc na quadach po plaży i wydmach przez regiony berberyjskie i tereny przedsaharyjskie, zwiedzając okolice agadiru w Maroku. delektuj się autentycznymi lokalnymi smakami, zasiadając do śniadania w stylu berberyjskim, podlewającego mou. Rozpocznij swoją przygodę z odbiorem z hotelu w Agadirze. Zrelaksuj się w drodze do wioski berberyjskiej, gdzie przywita Cię przewodnik. po krótkim wprowadzeniu na temat technik pojazdów terenowych i sesji treningowej wyrusz w podróż. Poczuj adrenalinę podczas jazdy po wsi, napotykając berberyjskie wioski i pola uprawne. wdychaj aromatyczne powietrze, przechodząc przez sady arganowe i figowe. będziesz mieć okazję spotkać mieszkańców podczas rejsu po słonecznych wydmach. Zatrzymaj się na domowe śniadanie w stylu berberyjskim i napij się tradycyjnej miętowej herbaty podawanej z olejem arganowym i Amlou (marokański dip z masłem orzechowym). Spróbuj lokalnego miodu z domowym chlebem. Odpocznij i naładuj baterie przed kontynuowaniem jazdy. Wróć do bazy ATV, gdzie będzie na Ciebie czekał kierowca, który zabierze Cię z powrotem do miejsca zakwaterowania w Agadirze.

Z Taghazout lub Agadiru: Jednodniowa wycieczka z przewodnikiem po Marrakeszu

8. Z Taghazout lub Agadiru: Jednodniowa wycieczka z przewodnikiem po Marrakeszu

Odkryj miasto Marrakesz podczas całodniowej wycieczki z Taghazout i odwiedź główne atrakcje miasta oraz zabytki. Zwiedź ogrody meczetu Koutoubia i przejdź się po słynnym placu Jemaa El Fna, spróbuj swoich sił w targowaniu się na lokalnym targu i zobacz otoczoną murami medynę w Marrakeszu... Wycieczka do Marrakeszu zaczyna się dość wcześnie rano, po czym następuje 3,5 godziny jazdy autostradą, z minimum jednym postojem na skorzystanie z toalety, rozprostowanie nóg lub napicie się kawy. Po przybyciu do Marrakeszu rozpoczniesz pieszą wycieczkę z naszym przewodnikiem, aby poznać atrakcje miasta lub możesz pominąć wycieczkę z przewodnikiem i wybrać własny plan zwiedzania. Po wycieczce po Marrakeszu będziesz mieć czas wolny na samodzielne odkrywanie miasta i znalezienie dobrego miejsca na spróbowanie lokalnych potraw w restauracjach na dachu z widokiem na plac Jemaa el fna. Po wolnym czasie spotkasz się ze swoim przewodnikiem i kierowcą w uzgodnionym miejscu spotkania i rozpoczniesz podróż powrotną do hotelu lub hostelu w Taghazout. Jednodniowa wycieczka do Marrakeszu z Agadiru to zdecydowanie obowiązkowa wycieczka, którą należy dodać do swojej listy podczas wizyty w Taghazout.

Agadir: Rajska Dolina - górska wycieczka z przewodnikiem ze śniadaniem

9. Agadir: Rajska Dolina - górska wycieczka z przewodnikiem ze śniadaniem

Poznaj cuda natury agadirskiej Rajskiej Doliny w agadirze w Maroku. Niesamowite wrażenia rozpoczną się od gór Atlas. Odkryj wioskę immouzer i zatrzymaj się, aby popływać w naturalnych basenach. Wzbogać swoją podróż o opcje obejmujące lunch, przejażdżkę na wielbłądzie i wycieczkę quadem. Po odbiorze kieruj się w stronę wioski Immouzer i rajskiej doliny, wiecznie zielonej przestrzeni z wiecznie płynącą wodą. Zobacz maleńkie strumyczki, górskie wąwozy i płynące wodospady w malowniczych wioskach. Po przybyciu do rajskiej doliny wybierz się na 15-minutową wędrówkę, po czym zatrzymaj się na piękny czas w naturalnych basenach, idealnych do pływania i relaksu.

Agadir/Taghazout/Port Port: Atlas Rajskiej Doliny i lunch

10. Agadir/Taghazout/Port Port: Atlas Rajskiej Doliny i lunch

Odkryj naturalne baseny Paradise Valley podczas wycieczki z Agadiru z transportem w obie strony i lokalnym przewodnikiem. Odwiedź Miodową Drogę Immouzar, popływaj w naturalnych basenach i poznaj piękno gór Atlas. Ulepsz swoje wrażenia, aby uwzględnić lunch i zdjęcia zrobione na wydmach. Rozpocznij dzień od odbioru z hotelu w Agadirze i udaj się do Paradise Valley, oazy ze świeżymi naturalnymi basenami otoczonymi palmami i zapierającymi dech w piersiach górami. Przemierzając wieś, podziwiaj scenerię wypełnioną małymi strumieniami, górskimi wąwozami i płynącymi wodospadami w malowniczych wioskach. Po krótkiej wędrówce warto zażyć orzeźwiającej kąpieli w naturalnych basenach lub wybrać się na przygodę i spróbować nurkowania z klifów. Po kąpieli zrelaksuj się, korzystając z transferu z powrotem do hotelu.

Wszystkie atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 458
Sortuj wg::

Często zadawane pytania dotyczące: Taghazout

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Taghazout

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Taghazout to:

Marrakesz

Taghazout: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Taghazout? Kliknij tutaj.

Taghazout: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 777 opinii

Bardzo udana wycieczka, piękne krajobrazy, dużo ciekawych informacji, rodzina skorzystała także z kąpieli. Przewodnik Joker bardzo pomocny, zabawny, dbał o komfort, zabawę i bezpieczeństwo uczestników.

Świetnie się bawiliśmy w równie niesamowitym otoczeniu! Nasz przewodnik, Joker, był bardzo przyjazny i przyczynił się do tej przyjemnej chwili (małe zdjęcie na poparcie) Gazele Belgii

przewodnik był fantastyczny. Dał nam małą lekcję historii o Marrakeszu. wiele się dzięki temu nauczyłem. przyjazny młody człowiek. kierowca był bardzo wykwalifikowany.

Było dużo zabawy. Wszystko było tak jak w opisie. W końcu byliśmy w drodze dobrze ponad 6 godzin, a nie 5 godzin podanych. Zdecydowanie mogę polecić wyjazd 👍👍

To było bardzo miłe i pouczające, a przewodnik był bardzo pomocny w odpowiadaniu na nasze pytania. na pewno zarezerwuję ponownie! !