Taghazout – nasze najbardziej polecane atrakcje

Z Agadiru lub Taghazout: ATV Quad Biking Safari Dunes Trip

1. Z Agadiru lub Taghazout: ATV Quad Biking Safari Dunes Trip

Twoja przygoda rozpocznie się od odbioru z hotelu, a następnie jazdy na południe od Agadiru do wioski Berberów, aby spotkać się ze swoim przewodnikiem. Po krótkim wprowadzeniu do technik jazdy quadem ATV i sesji praktycznych porad, będziesz gotowy, aby wskoczyć na swój quad ATV i rozpocząć swoją przygodę. Zobacz wyjątkowe krajobrazy, złote wydmy i drzewa arganowe. Podążaj za swoim przewodnikiem, aby przeżyć niesamowite wrażenia na quadach, które zabiorą Cię wysoko na południe od Agadiru, gdzie widoki Cię zachwycą. Jeśli szukasz dreszczyku emocji, to jest to sport dla Ciebie, Twój przewodnik z przyjemnością zrobi zdjęcia/filmy do Twojego albumu fotograficznego. Po wycieczce na quadach wróć do garażu, zanim wrócisz do hotelu.

Agadir lub Taghazout: Rajska Dolina i góry Atlas z lunchem

2. Agadir lub Taghazout: Rajska Dolina i góry Atlas z lunchem

Zachwyć się naturalnymi basenami w Rajskiej Dolinie, biorąc udział w wycieczce z Agadiru, która obejmuje transport w obie strony i usługi lokalnego przewodnika. Zobacz Miodową Drogę w miasteczku Imouzzer, wskocz do naturalnych basenów i pozwól się oczarować górom Atlas. Podwyższ standard atrakcji, wzbogacając ją o lunch i zdjęcia na piaskowych wydmach. Na początek dnia zostaniesz odebrany(-a) ze swojego hotelu w Agadirze i wyruszysz w kierunku Rajskiej Doliny – oazy z naturalnymi basenami, które otaczają palmy i zapierające dech w piersi góry. Podróżując pośród malowniczych wiejskich krajobrazów, zwróć uwagę na niewielkie strumyki, górskie wąwozy i wodospady. Po krótkiej wędrówce zdecyduj się na orzeźwiającą kąpiel w naturalnych basenach lub zdobądź się na odwagę, by skoczyć z klifu do wody. Po kąpieli zrelaksuj się, podróżując z powrotem do swojego hotelu.

Taghazout: jazda konna o zachodzie słońca na plaży

3. Taghazout: jazda konna o zachodzie słońca na plaży

Jazda konna w Taghazout to wspaniały sposób na spędzenie kilku godzin wzdłuż Oceanu Atlantyckiego. Przyjdź i dołącz do nas na niesamowitą i najlepszą przejażdżkę o zachodzie słońca w Taghazout. Zostaniesz odebrany z hotelu i pojedziesz na ranczo, aby cieszyć się jazdą konną w Taghazout wokół rancza i wzdłuż Oceanu Atlantyckiego i poczuć bryzę oceanu, podziwiając zapierające dech w piersiach widoki. Z płynącymi falami i złotymi piaskami poczujesz dreszczyk galopowania przez fale i uczucie latania w kierunku zachodu słońca. Odbiór i odbiór obejmuje wszystkie hotele i domy surfingowe w Taghazout , nie wahaj się wpisać nazwy hotelu w taghazout, a Twój kierowca będzie tam dla Ciebie.

Agadir: wycieczka jeepem po pustynnym safari z lunchem i transferem do hotelu

4. Agadir: wycieczka jeepem po pustynnym safari z lunchem i transferem do hotelu

Twoja wycieczka rozpocznie się od odbioru z Twojego hotelu w Agadirze. Udaj się do Sidi R'bat, 1 godzinę i 20 minut na południe od Agadiru, aby odkryć bezludne plaże i piaszczyste ławice. Zatrzymaj się w wiosce rybackiej na dzikiej plaży Sidi R'bat, gdzie będziesz miał okazję zobaczyć jaskinie rybackie wykute w klifach. Następnie jedź piaszczystą drogą, patrząc na Ocean Atlantycki. Następnie zatrzymasz się szybko w Oued Massa, 120-kilometrowej przybrzeżnej rzece obok Parku Narodowego Souss-Massa. Tutaj, jeśli masz szczęście, zobaczysz migrujące ptaki, głównie ibisa łysego. Szybko rzucisz okiem na piękną Dam Youssed bin Tachfine. Następnie przejdź się po starym, otoczonym murami mieście medyna i przeglądaj. Następnie jedź w kierunku gór Atlas, aby zjeść tradycyjny lunch (tajine, kuskus i owoce sezonowe), z możliwością również wegetariańskiego jedzenia, w lokalnym domu Berberów. Po obiedzie możesz swobodnie wędrować po małych wydmach Sahary, aby robić zdjęcia. Możesz także zostać sfotografowany podczas krótkiej przejażdżki na wielbłądzie.

Z Agadiru lub Taghazout: Rajska Dolina z przewodnikiem

5. Z Agadiru lub Taghazout: Rajska Dolina z przewodnikiem

Paradise Valley to oaza ze świeżymi naturalnymi basenami otoczonymi palmami i zapierającymi dech w piersiach górami, idealna na relaks, opalanie i skoki z klifów... Wybierz się na przygodę przez Paradise Valley i udaj się z miasta na wieś, aby zobaczyć małe strumienie, górskie wąwozy i płynące wodospady w malowniczych wioskach. Po dotarciu do Rajskiej Doliny czeka nas 15-minutowa wędrówka, po czym zatrzymamy się na piękny czas w naturalnych basenach, idealnych do pływania i relaksu... Po przerwie na poczęstunek pojedziemy z powrotem do Twojego hotelu w Agadirze lub w Taghazout. Wycieczka do rajskiej doliny z Agadiru to zdecydowanie obowiązkowa wycieczka podczas wizyty w Agadirze.

Agadir lub Taghazout: przejażdżka na wielbłądzie, wycieczka po rzece Flamingo i napoje

6. Agadir lub Taghazout: przejażdżka na wielbłądzie, wycieczka po rzece Flamingo i napoje

Ciesz się dwugodzinną przejażdżką na wielbłądzie o zachodzie słońca po lesie i rzece zamieszkałej przez flamingi. Jedź aż do pięknych wydm Agadiru, skąd możesz podziwiać zapierające dech w piersiach widoki. Poczuj kołysanie tych łagodnych zwierząt w towarzystwie doświadczonego przewodnika, gdy wyruszysz wzdłuż rzeki Souss i zajrzyj do pałacu królewskiego, zanim popłyniesz wzdłuż oceanu. Przejażdżka na wielbłądzie to świetny sposób na poznanie lokalnej kultury wraz z rodziną lub przyjaciółmi. Przenieś się w przeszłość, kiedy wielbłądy były głównym środkiem transportu.

Agadir: spa, masaż i łaźnia turecka z transferami

7. Agadir: spa, masaż i łaźnia turecka z transferami

Ciesz się odpoczynkiem i relaksem podczas podróży do Agadiru, korzystając ze spa i łaźni tureckiej. Przeżyj tradycyjne marokańskie rytuały spa i pozwól, aby kojąca atmosfera rozpuściła stres. Odbierz z hotelu i rozpocznij od odmładzającą sesję Hammam. Poczuj, jak Twój stres znika, relaksując się w łaźni parowej. Wykonaj peeling skóry za pomocą tradycyjnego czarnego mydła i rękawicy Kessa, pozostawiając ją gładką i ożywioną. Następnie oddaj się w wprawne ręce doświadczonych terapeutów na luksusowy masaż. Wybieraj spośród różnych technik, takich jak szwedzka, głęboka tkanka lub aromaterapia. Poczuj, jak rozluźniają się Twoje mięśnie, a umysł odpływa w spokój, ciesząc się kojącym dotykiem i aromatycznymi olejkami. Przez cały czas będziesz otoczony spokojną atmosferą, z delikatną muzyką, delikatnym oświetleniem i atmosferą czystego relaksu. Po sesji poświęć trochę czasu na relaks w obszarze pozabiegowym. Pod koniec atrakcji możesz wrócić do miejsca zakwaterowania lub kontynuować zwiedzanie malowniczych okolic Agadiru lub Taghazout.

Z Agadiru: Marrakesz z licencjonowanym przewodnikiem

8. Z Agadiru: Marrakesz z licencjonowanym przewodnikiem

Wyrusz z Agadiru lub Taghazout wczesnym rankiem i udaj się na trasę z Agadiru do Marrakeszu. Po 3-godzinnej podróży z przystankami przekroczysz góry Atlas i dotrzesz do Marrakeszu. Na miejscu w Marrakeszu spotkasz się z miejscowym przewodnikiem i rozpoczniesz piesze zwiedzanie mediny (starego miasta w Marrakeszu). Na początek zatrzymasz się przed historycznymi murami Meczetu Księgarzy i przespacerujesz się po placu Dżami al-Fana.  Skorzystaj z możliwości zakupu biletu do pałacu Bahia. Jeśli chcesz odwiedzić pałace Bahia i Badii, opuść grupę i ustal z przewodnikiem miejsce zbiórki na lunch (niewliczony w cenę). Po zwiedzaniu z przewodnikiem będziesz mieć czas wolny, aby przejść się ulicami suku (miejscowego bazaru), negocjować ze sprzedawcami i znaleźć dobre miejsce, aby spróbować miejscowych przysmaków. Po lunchu spotkasz się ponownie z kierowcą, który zabierze Cię w podróż powrotną do Twojego hotelu w Agadirze, z planowaną godziną powrotu między 21.00 a 21.30.

Agadir lub Taghazout: Rajska Dolina z lunchem i transportem

9. Agadir lub Taghazout: Rajska Dolina z lunchem i transportem

Wybierz się na jednodniową wycieczkę do naturalnych jezior Paradise Valley z Agadiru lub taghazout i odkryj miodową drogę Immouzar oraz piękną przyrodę gór Atlas. Paradise Valley to oaza ze świeżymi, naturalnymi basenami otoczonymi palmami i zapierającymi dech w piersiach górami, idealna do relaksu, opalania i skakania z klifów... Przeżyj przygodę przez Paradise Valley i udaj się z miasta na wieś, aby zobaczyć maleńkie strumienie, górskie wąwozy i płynące wodospady w malowniczych wioskach. Po dotarciu do Paradise Valley odbędziemy 15-minutową wędrówkę, po czym udamy się na piękny wypoczynek nad naturalnymi basenami, idealnymi do pływania i relaksu... Po przerwie na posiłek wrócimy do Twojego hotelu w Agadirze lub Taghazout. Wycieczka do rajskiej doliny z Agadiru to zdecydowanie obowiązkowa wycieczka podczas wizyty w Agadirze.

Agadir lub Taghazout: wycieczka piesza po rajskiej dolinie z lunchem

10. Agadir lub Taghazout: wycieczka piesza po rajskiej dolinie z lunchem

Przeżyj cuda natury oazy w rajskiej dolinie podczas tej wycieczki z Agadiru. Przejdź przez drzewa migdałowe i palmy i podziwiaj czystą wodę wadi w drodze do berberyjskiej wioski Imouzzer. Wybierz opcję przejażdżki buggy przez pustynię i plażę do swojej wycieczki. Odbiór z hotelu rano. Przejdź przez wzgórza usiane drzewami arganowymi i obserwuj, jak krajobraz zmienia się w zieloną dolinę palm. Zanurz się w tej wspaniałej oazie i zobacz małe berberyjskie wioski, które przylegają do białych i różowych klifów. Podziwiaj spokojną turkusową rzekę, która przepływa przez serce skalistego kanionu i wskocz do wody, by popływać. Poświęć trochę czasu, aby zatrzymać się i obserwować nietkniętą przyrodę i docenić wszystko wokół ciebie, od ptaków po wiatr wiejący w gałęziach drzew migdałowych. Oddychaj świeżym powietrzem i ciesz się sposobem, w jaki światło odbija się od wody i kanionu. Dotrzyj do berberyjskiej wioski Imouzzer przed powrotem do miejsca zakwaterowania w Agadirze.

Dodaj daty

Atrakcje i wycieczki
Taghazout

Wszystkie atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 316
Sortuj wg::
Strona 1 z 20

Niezwykłe doznania

Taghazout: poznaj okolicę

Pokaż wszystkie

Często zadawane pytania dotyczące: Taghazout

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Taghazout

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Taghazout to:

Agadir

Taghazout: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Taghazout? Kliknij tutaj.

Taghazout: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 777 opinii

Houcine a tout d'un doskonały przewodnik pour votre journée à Paradise Valley. Il est ponctuel, il s'adapte à la langue de chacun, est très sympathique et pret à aider toutes les personnes qu'il croise dans son chemin. Nous avons commencé par le jardin botanique avec visite d'une coopérative. Les femmes étaient d'une extrême gentillesse et j'ai beaucoup apprécié que personne ne se sente obligé d'acheter quelque wybrał. Ensuite nous sommes allés à la rajska dolina, où Houcine nous a emmené dans un endroit calme avec une très belle piscine naturelle. C'était vraiment une excellente demi-journée.

Bardzo pozytywne doświadczenie z naszym bardzo dobrym i opiekuńczym kierowcą Isail A także bardzo rozważną jazdą Pojechaliśmy najpierw do Rajskiej Doliny, piękne widoki między palmami i górami Niestety od dwóch lat jest sucho i powinno to być wyszczególnione w prezentacji wycieczki. jest mało wody, a pływanie można zrobić tylko po ładnym stromym zejściu.Słodka Isail wypożyczyć deskę surfingową, abyśmy mogli robić zjazdy po wydmach.Piękne doświadczenie

Odwiedziliśmy wiele pięknych wiosek i miejsc, nasz gospodarz Mohammed był bardzo miły i opowiedział nam wiele o kulturze Berberów i odpowiedział na wszystkie nasze pytania. Obiad był bardzo smaczny! Mimo, że wielokrotnie zatrzymywaliśmy się, żeby zwiedzać różne miejsca, wcale nie było to męczące, ponieważ robiliśmy sobie przerwy i mogliśmy odpocząć w samochodzie. Polecamy w 100%!

Kiedy zarezerwowaliśmy tę wycieczkę, była to połowa ceny, którą oferował Tui, z dokładnie taką samą trasą. Nie zawiedliśmy się. Zostaliśmy odebrani z naszego hotelu wcześnie i wróciliśmy około 21, więc był to cały dzień, ale na pewno warto. Restauracja, w której zatrzymaliśmy się na lunch, była piękna i oferowała wspaniałe widoki z tarasu na dachu.

Organizacja była precyzyjna, przestrzegając rozkładów jazdy i zapewniając wygodny pojazd. Czas poświęcony na wizyty był odpowiedni, a przewodnik, Akram, był we wszystkim pomocny, bardzo gościnny i bardzo przygotowany. Świetny sposób na poznanie Marrakeszu podczas jednodniowej wycieczki.