Wybierz daty
Atrakcje i wycieczki

Taghazout

Taghazout: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Taghazout? Kliknij tutaj.

Taghazout: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 297 opinii

To był wspaniały dzień! Trochę spóźniony start, ale udało nam się zobaczyć większość tego, czego się spodziewaliśmy (żadnych flamingów ani przejażdżek na wielbłądach niestety). Nasz kierowca Omar był bardzo miły i dbał o oba języki w naszej grupie. Jego wyluzowane zachowanie sprawiło, że wszyscy się rozluźnili. Jazda miała piękne widoki na plażę, rzekę i zaporę, a główną atrakcją był przystanek garncarstwa. Jedyną skargą byłoby to, że pojazd 4x4 jest raczej ciasny, jeśli jesteś 2 pasażerami z tyłu.

Bardzo pozytywne doświadczenie z naszym bardzo dobrym i opiekuńczym kierowcą Isail A także bardzo rozważną jazdą Pojechaliśmy najpierw do Rajskiej Doliny, piękne widoki między palmami i górami Niestety od dwóch lat jest sucho i powinno to być wyszczególnione w prezentacji wycieczki. jest mało wody, a pływanie można zrobić tylko po ładnym stromym zejściu.Słodka Isail wypożyczyć deskę surfingową, abyśmy mogli robić zjazdy po wydmach.Piękne doświadczenie

Najlepszy dzień spędziliśmy w Paradise Valley i na wydmach Sahary. To naprawdę jedno z najpiękniejszych miejsc w Maroku. Abdou jest naprawdę dobrym przewodnikiem, pokazuje ci wszystko na trasie i wszystko ci mówi. To wycieczka, którą musiałeś zrobić! Abdou dziękuję za wszystko, bardzo nam się podobało dzięki tobie!

Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszego dnia. Nasz przewodnik Mustaffa był taki piękny. Bardzo się starał, aby zadowolić nas i pokazać nam wiele lokalnych atrakcji. Posiłek, który mieliśmy był niesamowity. Rajska dolina była trochę rozczarowująca, ale podobał nam się spacer. Cały dzień był bardzo udany.

Doskonały dzień, zbyt piękny i bardzo egzotyczny; nie żałuję tego dnia; robić bez wahania (: