Atrakcje i wycieczki
Taghazout

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Największe atrakcje

Często zadawane pytania dotyczące: Taghazout

Na jakich wycieczkach w: Taghazout obowiązują dodatkowe środki bezpieczeństwa związane z COVID-19?

Taghazout: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Taghazout? Kliknij tutaj.

Taghazout: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 178 opinii

Fantastyczne doświadczenie

Mieliśmy wspaniały dzień w rajskiej dolinie i wydmach. Mimo, że właśnie zarezerwowaliśmy w krótkim czasie nasz przewodnik Omar zabrał nas punktualnie i tuż przed naszym zakwaterowaniem. Po krótkim postoju w lokalnym sklepie oferującym naturalne produkty udaliśmy się do rajskiej doliny i spędziliśmy tam trochę czasu na relaks. Następnie pojechaliśmy do Tamir, gdzie Omar kupił owoce, które mieliśmy obok Tajine i tradycyjną herbatę w rodzinnym domu. Naszym ostatnim przystankiem był zapierający dech w piersiach krajobraz wydm i oceanu. Omar mówi w wielu językach i dlatego był w stanie odpowiedzieć na każde nasze pytanie. Poza tym sprawił, że nasz dzień był całkowicie opłacalny dzięki swojej przyjaznej, życzliwej i zabawnej postaci. Zaaranżował nawet, że możemy spróbować piasku na desce w wydmach, co było absolutnie niesamowite. Jesteśmy wdzięczni za ten wspaniały dzień i doświadczenie.

Najlepszy dzień spędziliśmy w Paradise Valley i na wydmach Sahary. To naprawdę jedno z najpiękniejszych miejsc w Maroku. Abdou jest naprawdę dobrym przewodnikiem, pokazuje ci wszystko na trasie i wszystko ci mówi. To wycieczka, którą musiałeś zrobić! Abdou dziękuję za wszystko, bardzo nam się podobało dzięki tobie!

Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszego dnia. Nasz przewodnik Mustaffa był taki piękny. Bardzo się starał, aby zadowolić nas i pokazać nam wiele lokalnych atrakcji. Posiłek, który mieliśmy był niesamowity. Rajska dolina była trochę rozczarowująca, ale podobał nam się spacer. Cały dzień był bardzo udany.

zadowolony

Wzniosłe widoki podczas postojów i najlepszych posiłków z mieszkańcami. Miejsca zapierają dech w piersiach. Z przewodnikiem zawsze uśmiechniętym i przyjemnym.

Doskonały dzień, zbyt piękny i bardzo egzotyczny; nie żałuję tego dnia; robić bez wahania (: