Tablao Flamenco La Alborea Granada

Tablao Flamenco La Alborea Granada – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Grenada: pokaz flamenco w La Alboreá

1. Grenada: pokaz flamenco w La Alboreá

Zanurz się w hiszpańskiej tradycji dzięki ekscytującemu pokazowi flamenco w Granadzie. Ciesz się zarezerwowanymi miejscami siedzącymi ze wspaniałym widokiem na występ i wybierz iberyjską gamę szynki i chorizo oraz kieliszek wina. Ciesz się magicznym pokazem flamenco, idealnym dla całej rodziny, w lokalu w centrum Granady. Wypij kieliszek smacznego hiszpańskiego wina w połączeniu z tradycyjnymi hiszpańskimi przekąskami, jeśli wybierzesz tę opcję. Skorzystaj z zarezerwowanej części wypoczynkowej i dużego wyboru lokalnych win (dostępne do zakupu). Poczuj pasję wibrującą od ciał tancerzy i przygotuj się na spędzenie idealnej kulturalnej nocy, oglądając osobiście profesjonalny pokaz flamenco, którego popularność zaczęła rosnąć w XVIII wieku.

Albaicín i Sacromonte: Wycieczka z pokazem flamenco

2. Albaicín i Sacromonte: Wycieczka z pokazem flamenco

Zobacz najlepsze widoki na Alhambrę i poznaj dobrze zachowane tradycje podczas tej wycieczki z przewodnikiem po Albaicín i Sacromonte, dwóch najbardziej typowych dzielnicach Granady. Zakończ wycieczkę w tablao flamenco z wejściem bez kolejki. Odkryj Albaicín (również Albayzín), starą dzielnicę arabską. Spaceruj wąskimi uliczkami i poczuj atmosferę barów i tarasów. Następnie udaj się do Sacromonte, tradycyjnie domu Cyganów, artystów i bohemy. Poznaj legendy i historie pozostawione przez postacie, które mieszkały w tych dzielnicach, w tym historię Mariany Pinedy, kochanków Aljibe i cygańskiego Chorrohumo. Aby zakończyć wycieczkę, ciesz się wyjątkowym doświadczeniem flamenco w Tablao Flamenco La Alboreá, położonym w samym sercu Granady, obok słynnego Plaza Nueva. Lokalizacja jest w odległości spaceru od prawie każdego punktu w starym centrum miasta. Tablao La Alboreá oferuje autentyczne pokazy flamenco trwające około godziny i z udziałem czterech artystów, z których wielu ma silne korzenie w Granadzie.

Grenada: Zajęcia flamenco z obsadą Tablao La Alboreá

3. Grenada: Zajęcia flamenco z obsadą Tablao La Alboreá

Nie ma lepszego miejsca do nauki Flamnenco niż w Granadzie. Lekcje tańca, gitary, śpiewu, klaskania flamenco i lekcje cajón w Tablao Flamenco La Alboreá. W ciągu 2 godzin profesjonalny artysta flamenco w prosty, przyjemny sposób iw nieformalnej atmosferze uczy podstawowych pojęć tej stuletniej sztuki, niematerialnego dziedzictwa ludzkości. Naucz się podstawowych technik flamenco, zapatado, ramion, techniki ciała, obrotów i obrotów, równowagi, ruchów.

Grenada 1-godzinny autentyczny pokaz flamenco

4. Grenada 1-godzinny autentyczny pokaz flamenco

Taniec flamenco jest pełen życia i emocji. Przeżyj 1-godzinne przedstawienie tej wyjątkowej sztuki w Granadzie, jednym z głównych miejsc, w których narodziło się flamenco. Wielowiekowe flamenco ma bogatą historię, która rozwija się z każdym tupnięciem stopy tancerza, brzdąkaniem gitary muzyka i klasnięciem w dłonie piosenkarza. Jest zakorzeniona w kulturze cygańskiej Andaluzji, na południu Hiszpanii. Grupa artystów flamenco zatańczy i zaśpiewa, gdy usiądziesz przy drinku i będziesz cieszyć się występem. Każdej nocy piosenkarz, gitarzysta i 2 tancerzy dają niezapomniane show.

Liczba znalezionych atrakcji: 4
Sortuj wg::

Tablao Flamenco La Alborea Granada: najlepsze atrakcje w pobliżu

Tablao Flamenco La Alborea Granada: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Tablao Flamenco La Alborea Granada? Kliknij tutaj.

Tablao Flamenco La Alborea Granada: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7
(1650 recenzji)

Niezapomniane widowisko pełne pasji. Przekazują publiczności swoją intensywność, energię i emocje, co jest w 100% zalecane w tym najbardziej intymnym i przyjaznym tablao. Warto kupić bilety VIP, aby znaleźć się w pierwszym lub drugim rzędzie – można nawet dotknąć sceny. Cała 10-tka, dziękuję bardzo!

Zarezerwowaliśmy pokaz flamenco z półmiskiem wina i kiełbasek. Mieliśmy wspaniałe doświadczenie, wspaniały widok z naszego stołu, pyszny talerz serów i mięs, a sam pokaz flamenco był fenomenalny. Znakomity taniec i muzykalność - byliśmy zachwyceni!

Wspaniały pokaz! Tancerze, gitara i piosenkarz są spektakularni. Godzina szybko minęła i bardzo nam się podobało. Całkowicie polecam!

Wspaniałe doświadczenie. Prawdziwa jakość tańca, śpiewu i gry. Świetny stosunek jakości do ceny.

warte każdego euro, jeden z najwspanialszych przedstawień, jakie kiedykolwiek widziałem