Wybierz daty
Atrakcje i wycieczki

Szybenik

Najciekawsze atrakcje

Szybenik – najciekawsze atrakcje

Często zadawane pytania dotyczące: Szybenik

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Szybenik?

Na jakich wycieczkach w: Szybenik obowiązują dodatkowe środki bezpieczeństwa związane z COVID-19?

Szybenik: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Szybenik? Kliknij tutaj.

Szybenik: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 1935 opinii

Wycieczka dobrze zorganizowana. Super przewodniczka posiadająca bardzo dużą wiedzę - multum ciekawostek (jeśli potrzebujecie zapytać o miejsca warte odwiedzenia, informację gdzie najlepiej kupić konkretny produkt to śmiało ją pytajcie!). Dla osób z nieco słabszym językiem angielskim zrozumienie przekazywanej treści nie będzie żadnym problemem. Park Krka naprawdę warto zobaczyć (mimo tego, że kąpiele zostały zabronione). Czas wolny w Primostenie można przeznaczyć na odwiedzenie starego miasta/jedzenie/kąpiel w morzu.

Wycieczka bardzo nam się podobała. Wszystko świetnie zaplanowane. Park Narodowy Krka jest przepiękny. Czas zaplanowany na atrakcje był wystarczający. Pani przewodnik Ines sympatyczna i profesjonalna. Opowiadała nie tylko o miejscach, które widzieliśmy, ale również o wielu ciekawych rzeczach na temat kraju, regionu.

It was an amazing adventure. It was the first time we chose this kind of sightseeing but defenitely not the last. Ivana, our tour guide handled it flawlessly, even when the bus broke down. Anyway, we had a great time and we would recommend it to everyone. For sure we will try again :)

Bardzo dobrze zorganizowana wycieczka. Trafiliśmy na świetnego, bardzo komunikatywnego przewodnika - Ernesta, który w bardzo ciekawy sposób opowiadał o parku narodowym Krka jak i o Šibeniku ;) Polecam

To była świetna wycieczka. Oszałamiające wodospady. Zabawny i bardzo otwarty przewodnik. Mogę w 100% polecić tę wycieczkę. Niezależnie od tego, czy podróżujesz sam, w parze, czy w większej grupie.