Wycieczka rowerowa po Sztokholmie

Numer identyfikacyjny produktu: 3717
Certyfikat

Od 183,55 zł za osobę

Rezerwuj teraz
Najważniejsze informacje
Czas trwania
2.5 godz.
Akceptowane kupony elektroniczne
Akceptowane kupony papierowe
Natychmiastowe potwierdzenie
Przewodnik
angielski

Termin i liczba uczestników:

Trwa ładowanie strony...

Nie zwlekaj!
  • Zwiedź wyspy na których leży Sztokholm.
  • Podziwiaj Stare Miasto i Pałac Królewski.
  • Zjedź z utartych szlaków, żeby zobaczyć rozkoszne ogrody, malownicze domy i Narodowy Park Miejski.
Wycieczka w skrócie
Wycieczka rowerowa – jeden z najlepszych sposobów zwiedzenia wysp, na których położony jest Sztokholm. Przewodnik zaprezentuje Ci główne atrakcje miasta i niektóre z jego ukrytych perełek. Narodowy Królewski Park Miejski jest również ujęty w programie.
Tego możesz się spodziewać
Zobacz najważniejsze zabytki Sztokholmu w trakcie wycieczki rowerowej z przewodnikiem. Odwiedź ciekawe miejsca, w tym niektóre niedostępne dla podróżujących samochodem! Wycieczka trwa około 3 godzin.

Przejedziesz przez stare miasto i obok pałacu królewskiego. Zobaczysz niektóre ukryte skarby Sztokholmu i dowiesz się co nieco o jego historii.

Przemieszczanie się na rowerze z wyspy na wyspę jest łatwe, szybkie i przyjemne. Trasa wycieczki prowadzi wzdłuż wybrzeża morskiego, brzegów jezior, przez mosty i obok takich zabytków jak budynek parlamentu czy Królewski Teatr Dramatyczny. W trakcie tej wycieczki będziesz mieć okazję podziwiać wspaniałe ogrody znajdujące się na terenie Sztokholmu, malownicze drewniane domy z XVII wieku oraz pierwszy na świecie Narodowy Park Miejski.

Sztokholm jest dobrze zaplanowanym i bezpiecznym dla rowerzystów miastem, z wieloma ścieżkami rowerowymi i ścieżkami zieleni niedostępnymi dla samochodów.
Wliczone w cenę
  • Wykwalifikowany przewodnik
  • Łatwe w użyciu rowery i kaski
  • Ponczo przeciwdeszczowe (jeśli zanosi się na deszcz)
Warunki anulowania
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 1 dzień przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów
Miejsce zbiórki

Wycieczka rozpoczyna się przy Kungsbrostrand 21. Bądź na miejscu zbiórki na co najmniej 15 minut przed rozpoczęciem wycieczki, tak abyśmy mogli dopasować do Ciebie odpowiedni rower oraz kask! (Otwórz w Google Maps)

Co trzeba wiedzieć
• Udział w wycieczce może wziąć każdy każdy, kto potrafi jeździć na rowerze. Na trasie będzie wiele przystanków, co oznacza, że za każdym razem będziesz pokonywać krótki dystans.
• Rowery są łatwe w obsłudze, mają 7 przerzutek i nadają się zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Na niektórych rowerach zamontowany jest koszyk, w którym możesz przewozić swoją torbę.
• W wycieczce mogą wziąć udział tylko dzieci, które ukończyły 12. rok życia lub mierzą ponad 140 cm wzrostu.
• Minimalna liczba uczestników wycieczki to 2 osoby. W przypadku zbyt małej liczby uczestników otrzymasz zwrot poniesionych kosztów lub propozycję udziału w innej wycieczce.

Od 183,55 zł za osobę

Rezerwuj teraz
Gwarantujemy
  • Błyskawiczną i pewną rezerwację
  • Najniższe ceny
To mówią inni (Opinie: 58)

Organizator:

Stockholm Adventures

Numer identyfikacyjny produktu: 3717