Pałac królewski w Sztokholmie

Sztokholm: Prywatna wycieczka piesza po starym mieście

Numer identyfikacyjny produktu: 49887

Od 1 455 zł Za grupę do 2 osób

Rezerwuj teraz
Najważniejsze informacje
Czas trwania
3 godz.
Akceptowane kupony elektroniczne
Akceptowane kupony papierowe
Przewodnik
hiszpański, angielski, francuski, niemiecki, włoski, polski, rosyjski

Termin i liczba uczestników:

Trwa ładowanie strony...

Nie zwlekaj!
  • Poznaj Sztokholm w trakcie pieszej wycieczki szlakiem królewskim po Starym Mieście
  • Zobacz na własne oczy historyczne zabytki sztokholmskiego Starego Miasta i Wyspy Riddarholmen
  • Odwiedź pałac królewski i katedrę sztokholmską pod opieką prywatnego przewodnika
Wycieczka w skrócie
Odkryj zabytkowe stare miasto w Sztokholmie w trakcie wycieczki pieszej. Poczuj wyjątkową atmosferę wąskich uliczek na Riddarholmen i w Gamla stan. Odwiedź zamek królewski i katedrę sztokholmską.
Tego możesz się spodziewać
Odkryj Gamla Stan (sztokholmskie Stare Miasto) w trakcie 3-godzinnej wycieczki pod opieką przewodnika. Spaceruj wąskimi uliczkami Starego Miasta, gdzie ma swój początek historia miasta i chłoń niepowtarzalną atmosferę Wyspy Riddarholmen. Ukoronowaniem wycieczki będzie wizyta w pałacu królewskim i w katedrze Sztokholmskiej.

Historia Sztokholmu ma swój początek w 1252 roku w dzielnicy Gamla Stan. W trakcie wędrówki po wybrukowanych uliczkach miasta zobacz wszystkie z jego ważniejszych atrakcji, takie jak: rynek z jego kolorowymi kamieniczkami, kamień runiczny, kościół niemiecki, najwęższą alejkę oraz Järnpojke (najmniejszy pomnik w Sztokholmie). Kiedy będziesz się przechadzać po Starym Mieście oraz Wyspie Riddarholmen, historia ożyje.

Historia Szwecji przez wieki była ściśle powiązana z rodziną królewską. Podczas zwiedzania pałacu królewskiego, odwiedź eleganckie komnaty i korytarze oraz posłuchaj opowieści o historiach królów i królowych, którzy tam mieszkali, cały czas znajdując się pod opieką przewodnika.

Storkyrka (katedra sztokholmska) przez stulecia była miejscem koronacji oraz królewskich ślubów. Najnowszym z nich był ślub dziedziczki tronu, księżniczki Wiktorii, który miał miejsce w 2010 roku.

Oszałamiające wnętrze katedry jest naprawdę warte zwiedzenia. Koniecznie obejrzyj jej skarby, do których zaliczają się między innymi XV-wieczna rzeźba św. Jerzego walczącego ze smokiem, jak również najstarszy obraz w Sztokholmie.
Wliczone w cenę
  • Przewodnik
Niewliczone w cenę
  • Bilety wstępu do zamku królewskiego i katedry sztokholmskiej
  • Bilety wstępu do innych atrakcji
  • Napoje i zakąski
Miejsce zbiórki

Köpmangatan 10, Gamla Stan (Stare Miasto), Sztokholm (Otwórz w Google Maps)

Co trzeba wiedzieć
Dostawca zastrzega sobie prawo do odwołania wizyty w pałacu królewskim, jeśli ze względu na oficjalne uroczystości będzie on zamknięty dla zwiedzających. W takim wypadku jako zamiennik zostanie zaoferowana wycieczka pod opieką przewodnika po Zbrojowni lub innym muzeum.
Jeśli Storkyrka (katedra sztokholmska) będzie zamknięta dla zwiedzających, dostawca jako zamiennik zaoferuje wizytę w kościele Riddarholmen (w miesiącach letnich) lub wizytę w Skarbcu.

Od 1 455 zł Za grupę do 2 osób

Rezerwuj teraz
Gwarantujemy
  • Błyskawiczną i pewną rezerwację
  • Najniższe ceny
To mówią inni (1 opinia)

Organizator:

stoRy touRs

Numer identyfikacyjny produktu: 49887