Wybierz daty
Atrakcje i wycieczki

Szkocja

Szkocja: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Szkocja? Kliknij tutaj.

Szkocja: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 64 655 opinii

Świetnie się bawiliśmy na tej trasie. Nasz kierowca Martin był zabawnym, uroczym człowiekiem, który wiózł nas na północ, nasza przewodniczka Erin też była fantastyczna! Dobrze poinformowany, zabawny i po prostu doskonały. Opowiedziała nam wiele ciekawych historii i zagrała niesamowitą szkocką muzykę. Musieliśmy zobaczyć piękne krajobrazy, Glencoe i Loch Ness były niesamowite, trzeba było dużo zobaczyć. Zdecydowanie polecam tę wycieczkę i towarzystwo. Dziękuję Ci!

Podróż była bardzo udana, może to dzięki naszemu przewodnikowi George'owi i kierowcy Johnowi. Byliśmy oprowadzani przez cały dzień, z małymi przerwami. Przewodnik znał sporo historii i był pełen humoru.To było cudowne doświadczenie natury.Na pewno wrócimy. I z przyjemnością ponownie zarezerwuję z Tobą wycieczkę. Super zadowolony

To była świetna zabawa. Kierowca Alex był bardzo przyjazny i zabawiał nas żartami i opowiadał nam historię Szkocji. Warto było nawet trochę chodzić po zamku i rejs łodzią po Loch Ness, który kosztował dodatkowe 25 funtów. Polecam każdemu kto chce zobaczyć wyżyny zarezerwować wycieczkę z tą firmą gdyż się nie zawiedziesz.

Świetny dzień z Rossem, naszym bardzo kompetentnym i przyjaznym przewodnikiem. Dla tych, którzy spędzają tydzień w Edynburgu, ta wycieczka pozwala odkryć Highlands i Loch Ness w minimalnym czasie. Wszystko jest bardzo dobrze zorganizowane!

Mieliśmy wyjątkowy dzień z naszym przewodnikiem Georgem i naszym kierowcą Johnem. Wyjaśnienia są jasne i ciągłe przez całą podróż. W ciągu dnia pokonujemy nieco ponad 500 km, a więc sporo urozmaiconych krajobrazów do obejrzenia.