Wybierz daty

Atrakcje i wycieczki Szentendre

Wycieczki dostępne w dniu

Liczba znalezionych atrakcji: 20
Sortuj według:
Strona 1 z 2

Często zadawane pytania dotyczące: Szentendre

Szentendre: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Szentendre? Kliknij tutaj.

Szentendre: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.1 / 5

na podstawie 783 opinii

Taki piękny dzień na spędzenie połowy dnia, szkoda, że nie zarezerwowałem całego dnia. Na szczęście mam tylko 2 osoby na wycieczce. Nasza przewodniczka, Elizabet, była tak urocza i mówiła niesamowicie po angielsku. Wycieczka do muzeum marcepanu była świetnym dodatkiem do poranka. Tacy niesamowicie kreatywni ludzie, którzy rzeźbią ciasta. Takie fantastyczne małe miasteczko. Cieszyłem się również zakupami ubrań i bardzo smacznymi lodami. Siedzenie na ławce blisko Dunaju w ciszy i spokoju było niesamowite.

Świetna podróz. Przyjeżdżamy tu w lutym, który nie jest szczytowym czasem dla turystów, więc wszystko jest spokojne i spokojne. Przewodniczka jest bardzo miła, entuzjastyczna i niesamowita, opowiedziała nam wiele o historii tej wioski. Zdecydowanie poleć moich znajomych, aby dołączyli do niej w przyszłości.

Bardzo fajny dzień, kierowca punktualny na spotkaniu, a także wyjazd z wycieczki (było sztormowo, ale osłonięci w łodzi, nie braliśmy kropli) Attila był znakomity i poliglota, za każdym razem nawet po 2 wysiłek, aby przetłumaczyć….praktycznie wszystko. Polecam bez wahania.

Spodziewaliśmy się wycieczki z dzikiem, ale dostaliśmy FANTASTYCZNĄ wycieczkę autobusową z doświadczonym i utalentowanym przewodnikiem. Zrzucili nam skarpetki (to pozytywne amerykańskie powiedzenie!)! Bardzo mi się podobało i gorąco polecam.

La experiencia es groźny. Nadie debería de Budapest sin tomar este tour. La naturaleza es impresionante. Hilda es muy conocedora y tiene un muy buen trato