Szczyt wieży Eiffla

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Szczyt wieży Eiffla: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.3 / 5

na podstawie 10 971 opinii

Szczyt wieży to obowiązkowy punkt wycieczki w Paryżu. WARTO ! Myślę, że także osoby z lękiem wysokości nie mają się czego bać. Wszystko jest bardzo stabilne i bezpieczne. Polecam wejścia priorytetowe - kolejki są gigantyczne. Jeśli korzystasz z opcji z przewodnikiem, a nie bardzo Cię interesuje co ma do powiedzenia, to na II poziomie zwiedzasz na własną rękę. Aby dostać się na szczyt na II poziomie wchodzisz po schodkach (kilkanaście) na platformę do windy szczytowej. Czeka na Cię ogromna kolejka - ale dość sprawnie idzie. NA TEJ PLATFORMIE JEST NIEOKRATOWANY WIDOK NA PANORAMĘ PARYŻA. W drodze powrotnej możesz zatrzymać się na I poziomie i połazić po szklanych podłogach - nie robi wrażenia. Plastikowa stożek/rożek szampana na szczycie 15 euro - można kartą.

Wycieczka fajna, widoki ładne natomiast cena 2 razy większa niż cena przy kasie. Najdroższy bilet przy kasie kosztuje 25 euro. Niby miało być bez kolejki, dlatego tez zapłaciliśmy tyle za wycieczkę, a przewodnicy i tak stali z nasza grupa w kolejce po bilety, bo nie przygotowali ich wcześniej. Cale to czekanie zajęło naszej grupie mniej więcej 1h. Wycieczka okej, ale nie za te cenę.

Bilet wstępu przez firmę GetYourGuide zakupiony przez internet skraca czas oczekiwania na wstęp na wieże eifel . Zakupiony voucher trzeba wymienić na e-bilet w miejscu zbiórki na rogu dwóch ulic .Trzeba być punktualnie .przewodnik towarzyszy do momentu wejścia na wieże eifel .Profesjonalna obsługa klienta ,

Super przygoda, szybko i sprawnie poszło wejście do samej góry.Bilety na ich stronie zawsze dostępne a z oficjalnej strony wieży Eiffel bilety były dostępne dopiero za miesiąc. Pani ktora na nas czekała wszystko dobrze wyjaśniła. Na pewno z tej firmy znów skorzystamy.

Duże zaoszczędzenie czasu. Dostaliśmy co prawda dwa bilety, jeden na 18 godzinę czyli tak jak miało być a drugi na 18.30, i musieliśmy czekać ale potem wszystko poszło sprawnie.