Wybierz daty

Szczyt wieży Eiffla

  • Bilety wstępu z opiekunem
  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Pakiety
  • Inne atrakcje
  • Atrakcje wodne
Liczba znalezionych atrakcji: 24
Sortuj według:
1 - 16 / 24

Szczyt wieży Eiffla: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Szczyt wieży Eiffla? Kliknij tutaj.

Szczyt wieży Eiffla: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.3 / 5

na podstawie 22 916 opinii

Dotarliśmy na miejsce spotkania około 30 minut wcześniej, łatwo było go znaleźć. Na początku było trochę zamieszania, ponieważ kazali nam podążać za niewłaściwą grupą z przewodnikiem, który oprowadzał po jednej atrakcji, chociaż nasz bilet zawierał więcej niż jedną. Przynajmniej zdaliśmy sobie z tego sprawę wcześnie i wróciliśmy, aby znaleźć odpowiednią grupę, w przeciwnym razie w tak zatłoczonym miejscu może być frustrujące. Zaczęliśmy naszą wycieczkę od Wieży Eiffla, było niesamowicie, chociaż dotarcie na najwyższe piętro zajęło nam prawie 30 minut. Mieliśmy 5-10 minut na podziwianie widoków, aż do następnego spotkania. Rejs był przyjemny w słoneczny dzień. Nasza droga do Luwru miała nieoczekiwany spacer, ponieważ transport publiczny był w tym czasie zamknięty z powodu Tour de France. Jednak nasz przewodnik sprawił, że wyglądało to na dłuższą wycieczkę, było miło. Pominęliśmy kolejkę przy wejściu do Luwru, a potem nasz przewodnik zostawił nas tam, aby obejrzeć eksponaty. Do zamknięci

Wszystko było dobrze zaplanowane. Nasz przewodnik Jorge był miły, uprzejmy i łatwo mówił w każdym języku. Bardzo romantyczna kolacja wysublimowana wieża Eiffla w nocy zapiera dech w piersiach, a Le Moulin Rouge zapiera dech w piersiach. Dziękuję za tę imprezę. Zrób to jeszcze raz dla nas

Nasza przewodniczka, Catalina, była niesamowita! Super słodki i opiekuńczy. Podał wiele informacji o Paryżu w Eifflu. Byłeś bez przewodnika na łodzi iw Luwrze. Straciliśmy dużo pieniędzy, ale jeśli nigdy wcześniej nie byłeś w Paryżu, posiadanie przewodnika jest bardzo miłe!

Przewodniczka nieprawidłowo poinformowała nas, że szczyt jest nieczynny ze względu na pogodę i że musimy kontaktować się z biurem w celu zwrotu ceny wjazdu. na szczęście w porę zorientowaliśmy się, że szczyt jest czynny dla osób, które posiadają bilety.

Polecam wszystkim podroz z tym biurem. Super!!.Wszystko zorganizowane perfekt .To jest to czego potrzebują turyści w Paryżu . Dziekujemy bardzo.!!!