Wybierz daty

Szczecin Wycieczki z przewodnikiem

Liczba znalezionych atrakcji: 8
Sortuj według:

Szczecin: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Szczecin? Kliknij tutaj.

Szczecin: Co mówią inni?

Andrzej nasz niesamowity przewodnik był po prostu idealny, sprawił, że nasza podróż była taka wyjątk

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że zarezerwowaliśmy tę wycieczkę z przewodnikiem, 3 godziny to za mało, nasz przewodnik pokazał nam wszystko, co chcieliśmy zobaczyć i jeszcze więcej. Jego angielski był doskonały, tyle się nauczyliśmy, tyle widzieliśmy, polecamy jego wycieczkę każdemu, kto chce odkryć historię Szczecina aż do dnia dzisiejszego. Mogliśmy chodzić śladami moich przodków, odwiedzać miejsca, w których żyli i czcili przed końcem II wojny światowej. Rozumiemy teraz życie mieszkających tu Niemców przed wojną, w jej trakcie i po niej, kiedy musieli opuścić i Szczecin stał się Polakiem. To miasto jest tak przyjazne, ale bez naszego przewodnika Andrzeja tak bardzo byśmy tęsknili. Nie mamy żadnych zastrzeżeń, aby polecić tę wycieczkę getyourguide. Warto każdego „grosza”, jak mówią w Anglii! Dziękuję Ci!

Co za wspaniała wycieczka. Nasz przewodnik Mirek był bardzo kompetentny i odpowiedział na wszystkie nasze pytania w zabawny i pouczający sposób. Wycieczka była świetnym początkiem naszego pobytu w Szczecinie. Mirek wskazał rzeczy, które sami możemy zrobić i zobaczyć. I jedzenie! Obie restauracje, które odwiedziliśmy, serwowały świetne tradycyjne polskie jedzenie (wpisy, danie główne i ciasto na deser), duży wybór miejsc! Zdecydowanie możemy polecić tę wycieczkę!

Wzbogacenie dla każdego odwiedzającego

Byliśmy grupą 10 osób i w 2 godziny nauczyliśmy się dużo o historii miasta. Wycieczkę tę polecamy również osobom, które już znają Szczecin. To najskuteczniejszy sposób na zobaczenie zabytków i uzyskanie inspiracji do szczegółowych wizyt. Dokładnie to zrobiliśmy następnego dnia w mniejszych grupach, w zależności od zainteresowań. Wszystkie ważne fakty zostały wymienione przez naszą przewodniczkę - Anitę - i uszczegółowione na życzenie. Chętnie znowu!

Jedliśmy tradycyjne polskie jedzenie i pustynię. Chodziliśmy do trzech różnych miejsc i mieliśmy edukację historyczną o Szczecinie. Nasz przewodnik mówił bardzo dobrze po angielsku. To było bardzo miłe.

Świetny przewodnik Nie widzieliśmy dużo miasta ..... ale spróbowaliśmy wielu pysznych, polskich potraw