Wybierz daty

Atrakcje i wycieczki Szczawnica

Wycieczki dostępne w dniu

  • Atrakcje wodne
  • Wycieczki całodniowe

Szczawnica: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Szczawnica? Kliknij tutaj.

Szczawnica: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 90 opinii

Nasz przewodnik Marek Etgins był doskonałym przewodnikiem. Był bardzo pouczający, chociaż jego praca polegała głównie na podwiezieniu nas i odebraniu. Był bardzo przychylny. Pozwolił na zmianę dnia naszej wycieczki. Mieliśmy jechać na Gubałowkę, ale zamiast tego prosimy, abyśmy pojechali do Kasprawy Wiech, co było lepszym rozwiązaniem z widokiem na widoki. Zabrał nas do wspaniałej restauracji, gdzie podawali tradycyjne potrawy i poświęcił czas na wyjaśnienie potraw i kultury. Jeden z naszych współpasażerów zapomniał plecaka w tej restauracji. Poświęcił trochę czasu, aby jechać z powrotem 45 minut jazdy, aby go zdobyć. Spędził z nami dużo czasu, przypuszczalnie trasa miała być o 2-3 godziny krótsza, ale dał nam dodatkowy czas na lepsze wrażenia.

Przełom Dunajca i Zakopane: całodniowa wycieczka z Krakowa

Philip, nasz przewodnik, był świetny i towarzyszył nam na każdym kroku, pomagając, doradzając i tłumaczyć w razie potrzeby. Na trasie byliśmy tylko ja i Annie, więc mieliśmy luksus limuzyny dla siebie i oczywiście usługi Philipa na zasadzie „jeden do jednego”. Spędziliśmy naprawdę fajny dzień, wiele dowiedzieliśmy się od Philipa o życiu w Polsce, był tak kompetentny, że jest uznaniem dla grupy tournee. Bardzo polecam ten wyjazd. Dziękuję Philip

Marek uważny kierowca i bardzo pouczający przewodnik.

Długa jazda przez piękną Polskę z Markiem dającym nam „dodatkową” uwagę i informacje. Wielka pomoc dla nas, którzy jeszcze nie opanowali języka. Pokazał nam każdy szczegół towarzyszący nam przy zamówieniu biletów na tratwę i tramwaj na górze. Chmury również się podniosły w tym samym czasie, gdy chcieliśmy zobaczyć najwyższy szczyt Tetry! Cudowne 12 godzin. Dziękuję Ci Polsko.

Bardzo dobre

Odbiór punktualny, dobry samochód i bardzo przyjemny kierowca Lukas z bardzo dobrym angielskim. Spływ świetny, Zakopane nie spełniło naszych oczekiwań, zamiast zgiełku targów na Gubalonce chcielibyśmy być jedynymi uczestnikami, którzy przesiądą się na Kasprowo Wierch, ale niestety zmiana nie była możliwa.

Miałem wspaniały dzień. Marek nasz przewodnik / kierowca był świetny. 5 gwiazdek dla niego. Zapewnił nam rozrywkę i pokazał dodatkowe atrakcje, o które nie prosiliśmy. Pokochałem to.