Atrakcje i wycieczki
Szczawnica

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dotyczące: Szczawnica

Na jakich wycieczkach w: Szczawnica obowiązują dodatkowe środki bezpieczeństwa związane z COVID-19?

Szczawnica: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Szczawnica? Kliknij tutaj.

Szczawnica: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 79 opinii

Nasz przewodnik Marek Etgins był doskonałym przewodnikiem. Był bardzo pouczający, chociaż jego praca polegała głównie na podwiezieniu nas i odebraniu. Był bardzo przychylny. Pozwolił na zmianę dnia naszej wycieczki. Mieliśmy jechać na Gubałowkę, ale zamiast tego prosimy, abyśmy pojechali do Kasprawy Wiech, co było lepszym rozwiązaniem z widokiem na widoki. Zabrał nas do wspaniałej restauracji, gdzie podawali tradycyjne potrawy i poświęcił czas na wyjaśnienie potraw i kultury. Jeden z naszych współpasażerów zapomniał plecaka w tej restauracji. Poświęcił trochę czasu, aby jechać z powrotem 45 minut jazdy, aby go zdobyć. Spędził z nami dużo czasu, przypuszczalnie trasa miała być o 2-3 godziny krótsza, ale dał nam dodatkowy czas na lepsze wrażenia.

Cudowny dzień w pięknej scenerii

Mieliśmy bardzo miły dzień. Nasz kierowca wykonał doskonałą i troskliwą pracę we wszystkich sprawach organizacyjnych, jechał dobrze i bezpiecznie i opowiedział nam o kraju i jego mieszkańcach. Ścieżka w koronach drzew oferuje wspaniały widok na Tatry, a tablice informacyjne dostarczają informacji o przyrodzie i ochronie środowiska. Wycieczka tratwą po Dunajcu (pod słowem „rafting” masz nieco „dziki” pomysł na rzekę - ale jest to bardzo cicha wycieczka) prowadzi przez piękny krajobraz, a flisak wyjaśnia, jakie szczególne cechy można zobaczyć po drodze. Cały dzień sukcesu!

Przełom Dunajca i Zakopane: całodniowa wycieczka z Krakowa

Philip, nasz przewodnik, był świetny i towarzyszył nam na każdym kroku, pomagając, doradzając i tłumaczyć w razie potrzeby. Na trasie byliśmy tylko ja i Annie, więc mieliśmy luksus limuzyny dla siebie i oczywiście usługi Philipa na zasadzie „jeden do jednego”. Spędziliśmy naprawdę fajny dzień, wiele dowiedzieliśmy się od Philipa o życiu w Polsce, był tak kompetentny, że jest uznaniem dla grupy tournee. Bardzo polecam ten wyjazd. Dziękuję Philip

Bardzo dobre

Odbiór punktualny, dobry samochód i bardzo przyjemny kierowca Lukas z bardzo dobrym angielskim. Spływ świetny, Zakopane nie spełniło naszych oczekiwań, zamiast zgiełku targów na Gubalonce chcielibyśmy być jedynymi uczestnikami, którzy przesiądą się na Kasprowo Wierch, ale niestety zmiana nie była możliwa.

Przede wszystkim Pan Paweł kierowca i jednocześnie osoba o bardzo wysokiej kulturze osobistej i wiedzy historycznej sprawił, że wycieczka byla bardzo udana