Atrakcje i wycieczki
Szarm el-Szejk

To egipskie miasto jest nie tylko znanym rajem dla nurków, ale ma do odkrycia również wiele perełek kulturowych.

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Skorzystaj z darmowej rezygnacji do 24 godzin przed atrakcją i otrzymaj pełny zwrot kosztów.

Szarm el-Szejk: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Szarm el-Szejk? Kliknij tutaj.

Szarm el-Szejk: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.2 / 5

na podstawie 862 opinii

To była idealna wycieczka w małej grupie. Byliśmy tylko 18 osobami na pięknym jachcie. Wszyscy przewodnicy byli bardzo pomocni i bardzo mili. Wszystko było dobrze zorganizowane. Dla tych, którzy żyją z rurką, drugi przystanek po białej wyspie jest koniecznością!

Łatwy do zarejestrowania, bardzo dobrze zorganizowany, przyjazny i doświadczony personel, przewodnicy nurkowania / nurkowania z rurką byli dokładni i uprzejmi, jedzenie było wspaniałe, widoki zapierały dech w piersiach. Doświadczenie było niesamowite.

doskonale, nie po raz pierwszy robimy tę wycieczkę, pomocny personel. po raz pierwszy moja żona została ochrzczona w morzu i była bardzo szczęśliwa. entuzjastycznie nastawiony do tego, jak czuje się pod powierzchnią morza.

רב חובל מיומן ,אתרי צלילה מרהיבים, ליווי והדרכה בצלליות עומק השונית הלבנה הסבר לנס חציית ים סוף האוכל לא משהו אבל לא הגענו כדי לאכול להביא חטיפים ואבקת לקפה שמוגש סהכ היה מעולה

Niestety odwołany przedwcześnie z powodu złej pogody. Dzięki dobrej obsłudze na stronie odzyskaliśmy wszystkie pieniądze.