Szardża
transport

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Szardża: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Szardża? Kliknij tutaj.

Szardża: Co mówią inni?

Doskonałe wsparcie

Po przybyciu do hali lotniska otrzymaliśmy spersonalizowane powitanie. Następnie zabrano nas do samochodu, w którym zatrzymał nas kierowca ... z bezpłatnymi butelkami wody ... co uczyniło nam największe dobro. Jadąc do naszego hotelu, dał nam pewne wyjaśnienie Dubaju. Po przybyciu do hotelu upewnił się, że tragarz zatroszczy się o nas. Co powiedzieć, jeśli tylko ta usługa jest doskonała i polecić.

Niezawodna obsługa

Kiedy dotarliśmy na międzynarodowe lotnisko w Dubaju, musieliśmy czekać ponad godzinę, aby przejść przez imigrację. Myśleliśmy, że do tego czasu nasz kierowca zniknie, ale wciąż czekał. Jechaliśmy do hotelu, ale niestety nie wiedział dokładnie, gdzie jest hotel, mimo że było dość blisko lotniska. Po około 30 minutach jazdy samochodem tam iz powrotem, w końcu go znaleźliśmy.

Święty spokój

Po przybyciu po 23:00, udanie się do sklepu wolnocłowego i zgubienie się. Wciąż czekaliście na nas. Po północy na lotnisku było wielu ludzi, którzy starali się zabezpieczyć przejazd z lotniska, ale zadbano o nas bardzo dobrze. Dziękuję Ci. Żałuję tylko, że nie zarezerwowałem cię, abyś zabrał nas z powrotem na lotnisko, kiedy mieliśmy zaplanowany wyjazd.

Kierowca pojawił się zgodnie z oczekiwaniami. Pojazd był bardzo wygodny i gościnny. Nasz kierowca nie tylko przybył na lotnisko w sposób bezpieczny i terminowy, ale dostarczył nam informacje potrzebne do znalezienia naszego stanowiska odprawy.

gładka, bezpieczna jazda na lotnisko

zostaliśmy zabrani z hotelu na czas - kierowca bezpiecznie wysadził nas na terminalu + nawet pomógł nam wejść - był bardzo przyjazny. Z pewnością polecam tę wspaniałą usługę i skorzystam z niej ponownie! dzięki!