Wybierz daty
Szardża

Posiłki i napoje

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu posiłki i napoje w: Szardża

Oprócz atrakcji typu posiłki i napoje jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Szardża?

W: Szardża są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

Szardża: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Szardża? Kliknij tutaj.

Szardża: Co mówią inni?

To było cudowne przeżycie doskonale. Najpierw mój wspaniały przewodnik odebrał mnie z hotelu Toyotą Land Cruiser, a potem pojechaliśmy na pustynię. Nigdy w życiu nie wyobrażałem sobie, że jeżdżę Toyotą Land Cruiser, bo tego nie potrzebuję. Jednak była absolutna konieczność. Nasz wspaniały przewodnik jeździł po pustyni tak technicznie, że bardzo nas to ekscytowało. Właściwie kilka razy krzyczeliśmy. To było jak atrakcja w świecie Disneya lub Universal Studio. Gdybym mógł, chciałbym zrobić jeszcze raz. Po tak oszołomionych doświadczeniach wybraliśmy się na przejażdżkę na wielbłądzie. Wielbłądy usiadły dla nas, potem poszliśmy na pustynię. Wielbłądy są takie słodkie, że nie mogę zapomnieć ich uroczych oczu, długich rzęs, puszystych uszu... W każdym razie jeździliśmy na wielbłądach w sumie trzy razy. Dzięki temu mogliśmy wiele pływać na pustyni wieczorem, w nocy i rano. Na obozie bawiliśmy się hena tatoo, robiliśmy zdjęcia z sokołem, super pyszną arabską kuchnię i okulary. Szczególnie koch

całe doświadczenie było niesamowite, przekroczyło wszystkie moje oczekiwania! spanie na pustyni było bardzo dobrym doświadczeniem. Obóz był bardzo czysty, personel był bardzo przyjazny, a jedzenie pyszne. Nasz przewodnik Mansoor Manz jest bardzo miłym i miłym facetem! Sprawił, że nasze doświadczenie było jeszcze lepsze. Bardzo miło było go poznać! Zawsze robił nam zdjęcia (jest dobrym fotografem) bardzo dziękuję Mansoor! Polecam wszystkim to doświadczenie!

Fantastyczne przezycia! Bardzo aktywny program. Swietna kuchnia. Noc w obozie - niezapomniane wrazenia. Zachod slonca na wielbladach. Poranny wschod i przepyszne sniadanie. Nasz przewodnik Nazeed zrobil nam swietne zdjecia. Obsluga VIP na kazdym kroku. Polecamy!

Mansoor / Manz - the best Guide ever! Helpful, careful, well prepared for every situation. Very profesional Guide :)