Szallalat Uzud

Szallalat Uzud: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Szallalat Uzud? Kliknij tutaj.

Szallalat Uzud: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 5999 opinii

Było cudownie. Nasz przewodnik Youssef był niesamowicie miły, był w stanie odpowiedzieć na każde pytanie i opowiedział nam wiele ciekawych szczegółów na temat ludzi i przyrody Maroka. Ponadto posługuje się wszystkimi językami świata. Gorąco polecam tę wycieczkę każdemu, kto chce doświadczyć pięknej przyrody Maroka. Wielkie podziękowania dla naszego kierowcy i przewodnika. To było wspaniałe doświadczenie!

Cudowna wizyta z niespodzianką zakończona makakami (na wolności). Bardzo miły i zabawny przewodnik, który wyjaśnił historię wodospadów i towarzyszył nam przez całą drogę. Sugerujemy! Uwaga, jeśli chodzi o lunch, piszą, żeby go przynieść, ale w rzeczywistości, jeśli chcesz, po przyjeździe jest pełno stoisk, na których można zjeść lunch.

Fantastyczna podróż po bardzo, bardzo długiej jeździe! Przejażdżka łodzią była niesamowita, a mężczyzna wiosłujący zrobił kilka wspaniałych filmów z nami. Poleciłbym w 100%. Obiad był ok. godz. 220 dirhamów na osobę, więc przygotuj się i może spakuj przekąski na przejażdżkę tam iz powrotem.

Wodospad faktycznie robi wrażenie. Warto się tam tłuc przez pół dnia

Super zorganizowana wycieczka i wspaniały przewodnik