Synagoga Stara

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Synagoga Stara: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Synagoga Stara? Kliknij tutaj.

Synagoga Stara: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.3 / 5

na podstawie 2244 opinii

Świetna wystawa o Krakowie w czasie okupacji, o samym Schindlerze i jego fabryce w sumie jedna salka, ale naprawdę warto, polecam wczytać się w treści i poświecić temu miejscu nieco więcej swojego czasu, lepiej zakupić bilet wcześniej przez internet gdyż kolejka do kasu bardzo długa (zajmowała całą uliczkę przed muzeum) i można odejść z kwitkiem bo jest określony limit biletów na każdy dzień.

Muzeum jest niesamowite. Ogrom informacji wręcz przytłacza,ale nie żal każdej straconej minuty. Wycieczka zajęła Nam prawie 2 godziny. Większość informacji dotyczy losów społeczności żydowskiej ogólnie i trochę mało dotyczących samego Schindlera i jego pracowników.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z funkcjonowania serwisu. Usługa przejrzysta i wygodna, bilet upoważniał do wstępu bez kolejki, zadziałało bez zarzutu, tym większe zadowolenie, że kolejka przed muzeum po bilety była gigantyczna!

Ogromny wybór możliwości. Nie sposób skorzystać ze wszystkich propozycji. Warto jednak uaktualnić rozkłady godzinowe wizyt w obiektach oraz umieścić informację o konieczności rezerwacji w niektórych.

Panie Filipie bardzo dziekujemy. Bardzo bylo nam miło, że trafiliśmy na takiego przewodnika jak Pan.