Synagoga Stara

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Synagoga Stara: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Synagoga Stara? Kliknij tutaj.

Synagoga Stara: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.3 / 5

na podstawie 2359 opinii

Przewodnik, którego mieliśmy, nazywał się Phil i był naprawdę dobry, oprowadził nas po muzeum i opowiedział historię wojny między Niemcami a Krakowem. Tyle tłumaczył o kwaterach getta i powieszeniach ludności żydowskiej. Stemplowanie kart i wiele innych był bardzo dobry i sprawił, że doświadczenie było dla nas tak przyjemne, pomimo wielu ludzi, którzy zginęli z rąk Hitlera. Następnie wyjaśnił nam, kim był Schindler i listę istnień wielu osób, które uratował przez całą wojnę i gdzie został pochowany oraz ilu ludzi udaje się do Jerozolimy na jego grobowiec, aby oddać tam szacunek.

Bardzo ciekawa wycieczka z przewodnikiem po francusku. Odkrywamy nie tylko fabrykę Oscara Schindlera, ale także stałą wystawę dotyczącą nazistowskiego barbarzyństwa. To prawdziwe zanurzenie się w ciemności II wojny światowej...

Mieliśmy Philipa za przewodnika. Był niesamowity! Był bardzo pouczający, odpowiadał na każde nasze pytanie i był naprawdę angażujący! Polecamy tę wycieczkę wszystkim, a także przewodnikowi. Naprawdę nam się podobało!

Było bardzo ciekawie, dużo się dowiaduje się, jak było w Krakowie w czasie wojny.

Super przejrzysty przewodnik, specjalne historie. Wysoce polecany.