Więcej zdjęć

Od 611,51 zł za osobę

Góry Błękitne: Wycieczka w małej grupie, posiłki i rejs

Numer identyfikacyjny produktu: 11796
Certyfikat
Najważniejsze informacje
Czas trwania
9.5 godz.
Akceptowane kupony elektroniczne
Akceptowane kupony papierowe
Natychmiastowe potwierdzenie
Przewodnik
angielski

Odbiór z miejsca zakwaterowania

Odbiór z wybranego hotelu w Sydney. Organizator poinformuje Cię o dokładnym miejscu i godzinie odbioru jeszcze przed rozpoczęciem wycieczki.

Termin i liczba uczestników:

Trwa ładowanie strony...

Nie zwlekaj!
 • Poznaj faunę, kulturę i niesamowite widoki na Góry Błękitne i okolice Sydney
 • Podziwiaj niewiarygodną górską panoramę podczas ekscytujących przejazdów w Scenic World
 • Odwiedź nieznane miejsca, położone poza utartymi szlakami
 • Odwiedź Featherdale Wildlife Park – dotknij i nakarm małego kangura lub zrób sobie zdjęcie z misiem koalą
 • Skorzystaj z wliczonego w cenę śniadania i lunchu
 • Wyrusz w rejs powrotny do Sydney po rzece Parramatta
Wycieczka w skrócie
Weź udział w całodniowej wyprawie w Góry Błękitne. Odwiedź park safari, w którym możesz potrzymać misia koala i pogłaskać kangura. Zejdź z utartego szlaku i przejedź się kolejką linowo-torową, a na koniec weź udział w rejsie po Sydney Harbour.
Tego możesz się spodziewać
Przeżyj prawdziwą przygodę podczas całodniowej wycieczki po znajdujących się na obrzeżach Sydney oszałamiających Górach Błękitnych. Jeszcze zanim opuścisz miasto, odwiedzisz popularną wśród miejscowych zatokę Canada Bay. Następnie zrelaksujesz się podczas trwającego 90 minut przejazdu aż do samego serca Gór Błękitnych.

Zatrzymasz się na śniadanie i skosztujesz świeżych scones, czyli herbatników z dżemem i śmietaną oraz domowych deserów, popijając herbatę, kawę lub gorącą czekoladę i podziwiając panoramę doliny Jamison Valley. Kolejny przystanek stanowić będzie park Scenic World. Znajdziesz tam mnóstwo atrakcji, które pomogą Ci dostrzec prawdziwe piękno Gór Błękitnych.

Będziesz mieć okazję wybrać się na spacer po Scenic Skyway – szklanym pomoście, zawieszonym ponad 200 metrów nad dnem doliny oraz przejechać się kolejką linowo-terenową Mountain Devil, poruszającą się po najbardziej stromym torowisku na świecie. Wagony poruszają się w nachyleniu od 52 do 64 stopni, ale widoki ze szczytu są niesamowite! Najlepszą panoramę tego przepięknego pasma górskiego oraz „Trzech Sióstr”, wyjątkowo rzadkiej formacji skalnej, ujrzysz po dotarciu do punktu obserwacyjnego Echo Point. Stamtąd będziesz podziwiać niezmierzoną przestrzeń doliny Jamison Valley i unoszącą się nad nią błękitną poświatę (opłaty za korzystanie z atrakcji w Scenic World nie są wliczone w cenę wycieczki).

Zapierający dech w piersiach widok na Jamison Valley pozwoli Ci na chwilę oderwać się od tłumów i zgiełku miasta.

Gdy napatrzysz się już na ten symbol Australii, na pewno będziesz mieć ochotę na gorący, syty lunch. Będziesz mieć do wyboru aż 6 różnych dań, pośród których znajdziesz posiłki wegetariańskie, jak również australijskie piwo, wino, napoje bezalkoholowe, herbatę i kawę.

W drodze powrotnej zatrzymasz się w Doonside na obrzeżach Sydney, aby odwiedzić uhonorowany licznymi nagrodami park safari. Featherdale Wildlife Park posiada największą na świecie liczbę zwierząt pochodzących z Australii, w tym emu, wombaty, diabły tasmańskie, krokodyle i niezliczone gatunki ptaków. Będziesz tam mieć okazję przytulić misia koala lub nakarmić małego kangura.

Na zakończenie wycieczki wyruszysz w rejs wzdłuż rzeki Parramatta, aż do znajdującego się w Sydney portu Circular Quay. Rejs to nie tylko sposób na relaks – przy niewielkim natężeniu ruchu i dobrych warunkach pogodowych zobaczysz gmach opery w Sydney oraz most Harbor Bridge.
Wliczone w cenę
 • Odbiór z hotelu
 • Śniadanie: świeży scone z dżemem i śmietaną oraz domowy deser z herbatą, kawą lub gorącą czekoladą
 • Gorący lunch (6 różnych posiłków do wyboru, w tym opcje wegetariańskie) z piwem, winem, napojem bezalkoholowym, herbatą lub kawą
 • Wstęp do Featherdale Wildlife Park
 • Rejs do portu Circular Quay, w którym o godzinie 17.00 nastąpi zakończenie wycieczki (w zależności od natężenia ruchu i warunków pogodowych)
 • Profesjonalne zdjęcie w albumie (o wartości 20 AUD) na parę
Niewliczone w cenę
 • 3 przejażdżki w parku Scenic World (Skyway, Scenic Railway i Cableway) w cenie 35 AUD za osobę; w czasie przeznaczonym na pobyt w parku Scenic World możesz korzystać z dowolnej liczby przejazdów
Warunki anulowania
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 1 dzień przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów
Co trzeba wiedzieć
• Koniecznie zabierz ze sobą wygodne buty i kurtkę.
• Latem koniecznie zabierz ze sobą spray owadobójczy i nakrycie głowy.
• W wycieczce może wziąć udział maksymalnie 14 osób.
Gwarantujemy
 • Błyskawiczną i pewną rezerwację
 • Najniższe ceny
To mówią inni (Opinie: 141)

Organizator:

Blue Diamond Tours

Numer identyfikacyjny produktu: 11796