Atrakcje i wycieczki
Sydney Gardens

Sydney Gardens

Sydney Gardens – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Bath: 2-godzinna prywatna wycieczka piesza Bridgerton Experience

1. Bath: 2-godzinna prywatna wycieczka piesza Bridgerton Experience

Poznaj miejsca, sceny i historię adaptacji bestsellerowej powieści Julii Quinn „Bridgerton” w serwisie Netflix z przewodnikiem z certyfikatem Blue Badge. Odwiedź główne lokalizacje serialu w obu sezonach 1 i 2 i uzyskaj głębszy wgląd w społeczeństwo i życie arystokracji na początku XIX wieku. Rozpocznij swoją wycieczkę na cmentarzu opactwa. Znajdź się głęboko w swojej wiedzy o Bridgerton, próbując powiązać rzeczywiste lokalizacje ze scenami i wydarzeniami z serialu. Możesz zadać swojemu przewodnikowi wszelkie pytania dotyczące odwiedzanych serii lub miejsc. Zobacz zewnętrzne domy zbyt ambitnych Featheringtonów i przebiegłej, ale sympatycznej Lady Danbury, krawcowych Modiste, osobliwy herbaciarnia Gunter's i oczywiście światowej sławy Royal Crescent, aby uzyskać idealną okazję do zrobienia zdjęcia . Podczas wycieczki poznaj historię prezentowanych budynków i lokalizacji oraz dowiedz się, jak dokładnie Bridgerton przedstawił życie w regencyjnej Anglii. Posłuchaj zakulisowych fragmentów kręcenia i znajdź lokalizacje innych znanych filmów i programów telewizyjnych nakręconych w Bath. Zakończ w Muzeum Holburne, znanym również jako dom Lady Danbury. Po tym spacerze zrelaksuj się przy filiżance herbaty lub kawy i ciastku w kawiarni i zwiedź muzeum lub odkryj Sydney Gardens.

Holburne Museum: Bridgerton location

2. Holburne Museum: Bridgerton location

Odwiedź Muzeum Holburne, znane również jako "dom Lady Danbury" w popularnym Bridgerton w Netflix, i poznaj jego kolekcję włoskich i holenderskich obrazów z XVI i XVII wieku, srebra, rzeźby, mebli, porcelany i różnych przedmiotów sztuki o znaczeniu krajowym i międzynarodowym. Założone w 1882 roku dzięki darowi kolekcji Sir Williama Holburne'a, muzeum zostało uzupełnione przez lata o kolekcję XVIII-wiecznych obrazów takich artystów jak Gainsborough, Lawrence, Ramsay, Stubbs i Zoffany. Położone w historycznych ogrodach Sydney Pleasure Gardens, muzeum dodało ambitną współczesną szklaną rozbudowę w 2011 roku i od tego czasu zyskało krajową reputację jako wybitne muzeum, które organizuje chwalone przez krytyków wystawy, przynosząc do Bath wspaniałą sztukę wszystkich epok i z całego świata. Holburne stara się łączyć sztukę przeszłości ze współczesną praktyką w ekscytujący i dynamiczny sposób. Wystawy w ostatnich latach obejmowały ceramikę Graysona Perry'ego i rysunki Davida Hockneya, a także przebojowe pokazy sztuki Tudorów i renesansowych portretów małżeńskich.

Wycieczka Stonehenge, Windsor i Bath - łatwe tempo z hotelem w Bath

3. Wycieczka Stonehenge, Windsor i Bath - łatwe tempo z hotelem w Bath

Dzień 1 (wtorek) Londyn - Stonehenge - Salisbury - Bath Spotkaj się z dyrektorem wycieczki na poziomie 1 hotelu Thistle Marble Arch o 8:15, a następnie wyrusz z hotelu o 8:30. Twoim pierwszym przystankiem jest Stonehenge - obowiązkowy symbol Wielkiej Brytanii i jeden z prawdziwych cudów świata. Twoja wycieczka daje Ci czas na zwiedzenie pomnika i cieszenie się światowej klasy centrum dla zwiedzających. Po przybyciu do Salisbury będziesz zachwycony rozmiarem i spektakularnością katedry. Ciesz się pieszą wycieczką po mieście z przewodnikiem i wolnym czasem na lunch. Późnym popołudniem odwiedzimy oszałamiającą scenerię Bath i dom na następne dwie noce podczas Twojej wycieczki. Zamelduj się w 4* hotelu położonym w samym sercu miasta i ciesz się wolnym wieczorem. Dzień 2 (środa) Bath - cały dzień Po śniadaniu wybierz się na spokojny spacer z przewodnikiem, aby odwiedzić Łaźnie Rzymskie - w najspokojniejszej porze dnia, przed tłumami. Podążaj śladami Rzymian i odkryj jedno z najlepszych uzdrowisk starożytnego świata. Znajdując się poniżej poziomu ulicy, zejdziesz do miejsca świętego źródła. Naturalnie gorąca woda o temperaturze do 46 stopni Celsjusza unosi się tutaj każdego dnia, tak jak przez ponad 2000 lat. Następnie wyrusz na pieszą wycieczkę po Bath z przewodnikiem, aby zobaczyć główne atrakcje, w tym Pulteney Bridge, Sydney Gardens i miejsca wykorzystane w serialu telewizyjnym Bridgerton. Popołudnie i wieczór spędzisz w Bath w wolnym czasie. Dzień 3 (czwartek) Bath - Lacock - Windsor - Londyn Ostatni dzień Twojej wycieczki rozpoczyna się od wyjazdu z Bath do wioski Lacock - miejsca, które zainspirowało wiele produkcji filmowych i telewizyjnych. Ciesz się pieszą wycieczką z przewodnikiem po niektórych z jego atrakcji, w tym XIV-wiecznej stodole Tithe Barn i XVIII-wiecznym wiejskim zamknięciu, niegdyś używanym do przetrzymywania lokalnych pijaków i osób oczekujących na proces. Do Windsor dotrzesz w samą porę na lunch. Odwiedź jedną z wielu kawiarni i restauracji w urokliwych brukowanych uliczkach, serwujących wszystko, od kremowych herbat po gorące lunche. Następnie ciesz się pełnym popołudniem w majestatycznym zamku Windsor, mając czas na zwiedzanie apartamentów państwowych, kaplicy św. Zamek jest najstarszym i największym zamkiem na świecie i był domem dla 40 monarchów. Podziwiaj jego dekoracyjne wnętrze, zobacz oryginalny obraz Van Dycka, odkryj życie w miniaturze z Domem Lalek Królowej Marii... i wiele więcej. Czy kiedykolwiek chciałeś wziąć udział w królewskim ślubie? Na terenie zamku znajduje się kaplica św. Jerzego, 500-letni średniowieczny cud i miejsce wielu królewskich ślubów. Jest to również miejsce spoczynku wielu królów i królowych, w tym Henryka VIII, Karola I i królowej Elżbiety II. Opuszczając Windsor około 17:15, dotrzemy z powrotem do Thistle Marble Arch w Londynie około 18:30. Twoja wycieczka kończy się po przyjeździe do Londynu

Sydney Gardens: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Sydney Gardens? Kliknij tutaj.