Świątynia Uluwatu

  • Bilety wstępu
  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Wycieczki całodniowe
  • Atrakcje wodne
Liczba znalezionych atrakcji: 8
Sortuj według:

Świątynia Uluwatu: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Świątynia Uluwatu? Kliknij tutaj.

Świątynia Uluwatu: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 822 opinii

Dobrze się bawiliśmy na tej wycieczce, podczas której w ciągu zaledwie 6 godzin wiele zobaczyliśmy i zrobiliśmy. Nasz kierowca Fery był świetny, przybył idealnie na czas i miał zimną wodę czekającą na nas w samochodzie. Pomógł nam również uchwycić wiele wspaniałych zdjęć i filmów z naszego wieczoru, a nawet odwiózł jedną z członków naszej grupy do domu, kiedy nie czuła się dobrze w środku podróży. Zachód słońca jest wspaniały ze świątyni. Odjąłem jedną gwiazdkę, ponieważ teatr Kecak był wypełniony po brzegi, wydawało się, że sprzedano za dużo biletów, a ludzie siedzieli całkowicie blokując chodniki, co wydawało się niebezpieczne, biorąc pod uwagę, że spektakl obejmował ogień. Nie polecam udziału w przedstawieniu, jeśli masz klaustrofobię, ale zobaczenie świątyni i zjedzenie kolacji na plaży było bardzo miłym doświadczeniem. Dzięki za wspaniały czas i przyjazną gościnność, Fery!

Trasa była naprawdę świetna. Oczywiście świątynia Uluwatu jest jednym z najatrakcyjniejszych zabytków na Bali i dlatego jest bardzo chętnie odwiedzana. Nasz przewodnik Giri wykonał świetną robotę. Już po drodze opowiedział nam wiele ciekawych rzeczy. Również na miejscu Giri powiedział nam wszystko, co ważne i wskazał ważne zachowania, które powinniśmy obserwować w stosunku do małp. Ponieważ Giri już wcześniej zarezerwował bilety online, mogliśmy zwiedzić wszystko w spokoju i bez kolejek. Warto zobaczyć taniec Kecak. Na początku trzeba było dużo się przyzwyczaić, ale interaktywna wymiana z publicznością sprawiła, że taniec ożył. Następnie udaliśmy się do restauracji, w której można świeżo wyłowić ryby. Nie mogło być świeższe i bardzo smaczne. Szczególnie podobał nam się nocny widok na morze. Polecamy wycieczkę i nasz przewodnik Giri.

Komercyjnie ale zawsze lepiej niż hotelowe siedzenie

Mnóstwo ludzi, organizatorzy dobijają na max-a na widowni, atmosfera jak na meczu piłki nożnej - artyści wspaniali, stroje tancerzy super piękne! Napewno warto poświecić jedno popołudnie. Piękny zachód słońca w tle i szeptane przez 50 muzyków słowo -"Kecak" robi wrażenie ! Podstawiony samochód z kierowca j przewodnikiem punktualnie i komfortowo. Zamowienie internetem oferty spełnione w 100% Polecam !