Wybierz daty

Świątynia Ulun Danu Bratan

Liczba znalezionych atrakcji: 9
Sortuj według:

Świątynia Ulun Danu Bratan: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Świątynia Ulun Danu Bratan? Kliknij tutaj.

Świątynia Ulun Danu Bratan: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 1188 opinii

Mimo, że start o 3 nad ranem był wyzwaniem, zdecydowanie było warto. Bycie częścią pościgu na delfiny na łodziach było świetną zabawą. Andi (mój przewodnik) i ja byliśmy jedynymi osobami przy wodospadzie Git Git, który zapewnił bardzo spokojny czas spędzony z naturą. Nasz ostatni przystanek - świątynia była piękna. Andi był wspaniałym przewodnikiem / kierowcą - kompetentnym i bardzo pomocnym.

Miałem fantastyczną podróż z Komang jako moim kierowcą / przewodnikiem. Cała trasa była bardzo dobrze zaplanowana. Naprawdę świetnie się bawiłem. Zobaczyłem delfiny, a także pogoda była super. Komang klikał dla mnie wiele zdjęć, a także udzielił mi informacji o wszystkich interesujących miejscach. On był wspaniały. Dziękuję Ci.

Dziękuję bardzo za to doświadczenie! Giri był niesamowitym przewodnikiem, który powiedział nam wiele o balijskiej kulturze i naturze! Zaproponował nawet oprowadzenie nas po plantacji kawy jako dodatkowe doświadczenie :) Zdecydowanie polecam tę podróż!

Great trip: we visited waterfalls and planned temples. We spent enough time everywhere. The guide was competent, drove safely, spoke English well and took us a lot of pictures. I would highly recommend!

We really enjoyed our trip and the guide was very helpful:)