Wybierz daty

Świątynia Tirta Empul

Liczba znalezionych atrakcji: 10
Sortuj według:

Świątynia Tirta Empul: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Świątynia Tirta Empul? Kliknij tutaj.

Świątynia Tirta Empul: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8 / 5

na podstawie 974 opinii

Mój partner i ja wybraliśmy to doświadczenie, ponieważ chcieliśmy wejść w duchowość balijską, dodając z tego powodu opcję oczyszczenia z szamanem. Nie mogliśmy dokonać lepszego wyboru.. to był wspaniały dzień, który na zawsze pozostanie w naszych sercach! Specjalne podziękowania kierujemy do naszego przewodnika Dahrmy, który wszystko nam wytłumaczył z cierpliwością i oddaniem, z pewnością czyniąc różnicę w tym, jak mogliśmy przeżyć ten dzień i robiąc piękne zdjęcia, które zostaną z nami na zawsze!

Doskonała wycieczka dzięki Wayan mojemu przewodnikowi. Dużo opowiadał o lokalnym życiu religijnym i codziennym. Poranek rozpoczął się od miejscowego szamana, który wykonał rytuał uwolnienia stresu i oczyszczenia aury, następnie poszliśmy zobaczyć świątynię z XI wieku, a ostatnim ekscytującym przystankiem była świątynia Titra Empur na ceremonię oczyszczenia w basenach ze świętą wodą. Wspaniale było być częścią tak starożytnego rytuału i świetnie się czułem na wylot! Polecam pełny pakiet :)

Cudowny dzień spędzony na oglądaniu pięknych zabytków, które są przesiąknięte historią. Jazda po okolicy dała nam zajrzeć do „prawdziwego” Bali. Korzystanie z przewodnika z pewnością pomogło nam w przeskoczeniu kolejek gdyż tego dnia w świątyni było bardzo tłoczno. Pomoc Julies była świetna w poruszaniu się po procesie o wiele łatwiej i szybciej. Zwieńczenie dnia masażem było słuszną rzeczą po tych wszystkich schodach.

Nasza przewodniczka Julie była cudowna przez cały dzień. Posiadała doskonałą znajomość lokalnych zwyczajów i tradycji, co pozwoliło nam z ufnością szanować doświadczenie kulturowe. Była doskonałą nauczycielką i pomogła nam przeżyć to doświadczenie. Zrobiłbym to ponownie.

To był piękny dzień, nasz przewodnik Made Sandy Yasa był tak przyjazny i inspirujący. To było niezapomniane przeżycie.