Świątynia Tanah Lot

  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Wycieczki całodniowe
  • Przygody
Liczba znalezionych atrakcji: 10
Sortuj według:

Świątynia Tanah Lot: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Świątynia Tanah Lot? Kliknij tutaj.

Świątynia Tanah Lot: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8 / 5

na podstawie 1426 opinii

Mój chłopak i ja mieliśmy przyjemność zwiedzania Bali ze wspaniałym przewodnikiem o imieniu Putra. Bez wątpienia NAJLEPSZA wycieczka z przewodnikiem, w jakiej kiedykolwiek byliśmy, w czasie podróży! Putra była tak obecna w każdym aspekcie bycia profesjonalnym przewodnikiem. Biegła znajomość języka angielskiego, humorystyka, świetne umiejętności społeczne, opieka, cierpliwość itp. Nie tylko dał nam to, za co zapłaciliśmy. Putra naprawdę bardzo się starała, aby zapewnić najlepszą możliwą obsługę. Idź z Putrą! Po prostu nie pożałujesz.

Bagus took us around Ubud in an air conditioned vehicle. He gave us some background to Bali, temples, houses, economy, daily life and food etc. He was very kind, dropped us off at the shop when we needed and waited for us if we took longer than predicted for each activity. We very much recommend Bagus as the guide and driver, he knows it all and speaks English well! The whole trip was very chill, full of activities and excellent pictures that Bagus took of us!

Bardzo interesujące doświadczenie. Długi dzień i wiele przeżyliśmy. Nasz przewodnik był bardzo przyjazny i świetny kierowca. Na naszym drugim przystanku trochę więcej informacji na temat tego, co robimy i ramy czasowe byłyby pomocne. Świetnie byłoby uzyskać więcej informacji kulturowych i historycznych podczas jazdy samochodem i utknięcia w korku.

Nasz przewodnik Bisma był niesamowity. Był bardzo kompetentny i poświęcił czas na wyjaśnienie wszystkiego, a także był nami zainteresowany i bardzo chciał się uczyć. Jego angielski był doskonały. Wyszedł, aby upewnić się, że spędziliśmy wspaniały dzień, i zabrał nas do asów z dala od tłumów, o których nie wiedziałbyś

Edi był fantastycznym przewodnikiem, nie mógł bardziej polecić! Dziękuję Edi za bycie niezwykle pomocnym i podzielenie się wiedzą o tych niesamowitych miejscach!