Świątynia Tanah Lot

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Świątynia Tanah Lot: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Świątynia Tanah Lot? Kliknij tutaj.

Świątynia Tanah Lot: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 1189 opinii

Naprawdę fantastyczna wycieczka po najważniejszych atrakcjach Południowego Bali! Margon, nasz kierowca i przewodnik, był fantastyczny - przyjazny, kompetentny, punktualny i zabawny. Sprawił, że podróż była jeszcze lepsza. Taras ryżowy był absolutnie piękny, Tanah Lot zapierał dech w piersiach, a Małpi Las był naprawdę zabawny (uczciwe ostrzeżenie, skoczy na ciebie, ale jest całkowicie nieszkodliwy i sprawia, że fajne zdjęcie). Możesz również odwiedzić plantację kawy i wypróbować próbki kawy i herbaty (które są fantastyczne, i bardzo polecam posadzić kilka dodatkowych dolarów za lokalną kawę specjalną), ale uczciwe ostrzeżenie, większość rzeczy, które sprzedają w sklepie później nie jest produkowany na tej plantacji i jest dostępny w innym miejscu na Bali. Możesz również odwiedzić balijski dom, który był naprawdę fajny do zobaczenia, i studio obróbki drewna (chociaż, uczciwe ostrzeżenie, jest to w większości tylko szansa, aby sprzedać ci drewniane rzeźby). Podsumowując, bez zastrzeżeń,

Mój chłopak i ja mieliśmy przyjemność zwiedzania Bali ze wspaniałym przewodnikiem o imieniu Putra. Bez wątpienia NAJLEPSZA wycieczka z przewodnikiem, w jakiej kiedykolwiek byliśmy, w czasie podróży! Putra była tak obecna w każdym aspekcie bycia profesjonalnym przewodnikiem. Biegła znajomość języka angielskiego, humorystyka, świetne umiejętności społeczne, opieka, cierpliwość itp. Nie tylko dał nam to, za co zapłaciliśmy. Putra naprawdę bardzo się starała, aby zapewnić najlepszą możliwą obsługę. Idź z Putrą! Po prostu nie pożałujesz.

Co za niesamowite przeżycie. Odbiór był fantastyczny, mój przewodnik był tam na czas. Mój przewodnik był taki miły i łaskawy. Byłam jedyną osobą na Tripie, a on łaskawie zabrał mnie do kilku dodatkowych miejsc, których potrzebowałem, wciąż trzymając się trasy. Jestem samotną podróżniczką i przez cały czas czułem się bezpiecznie. Uwielbiałem całe doświadczenie. Dzięki Trip Guru. Zrobili dobrze.

Bardzo interesujące doświadczenie. Długi dzień i wiele przeżyliśmy. Nasz przewodnik był bardzo przyjazny i świetny kierowca. Na naszym drugim przystanku trochę więcej informacji na temat tego, co robimy i ramy czasowe byłyby pomocne. Świetnie byłoby uzyskać więcej informacji kulturowych i historycznych podczas jazdy samochodem i utknięcia w korku.

Szczęśliwie wyjechałem i zabrałem kierowcę do siebie (partnera i mnie) na cały dzień. Był doskonałym sposobem, aby zobaczyć wszystko bez kłopotów z nawigacją / jazdą. Bardzo dobry i bezpieczny kierowca.