Świątynia Saraswati

Świątynia Saraswati
Liczba znalezionych atrakcji: 26
Sortuj wg::

Świątynia Saraswati: najlepsze atrakcje w pobliżu

Świątynia Saraswati – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Ubud: półdniowa, częściowo dostosowana prywatna wycieczka z przewodnikiem na żywo

Ubud: półdniowa, częściowo dostosowana prywatna wycieczka z przewodnikiem na żywo

Ta 5-6-godzinna częściowo dostosowana prywatna wycieczka zabierze Cię do malowniczej części Ubud i okolic. Dostosuj swoją półdniową wycieczkę, aby odwiedzić zabytki Ubud z innymi interesującymi rzeczami i zdjęciami, które musisz mieć. Po odebraniu z hotelu przygotuj się na półdniowe zwiedzanie, położone na wyżynach Bali, gdzie panuje zupełnie inna atmosfera niż zuchwałe i ruchliwe obszary, takie jak Kuta czy Seminyak. Dzięki malowniczym krajobrazom, tętniącej życiem scenie artystycznej, bogatej atmosferze kulturalnej i niezliczonym atrakcjom związanym ze stylem życia, nie ma ograniczeń co do tego, co możesz robić w tym uroczym mieście. Od słynnego Małpiego Lasu w Ubud po zakupy — odkryj najważniejsze atrakcje Ubud. Lista najważniejszych rzeczy do zrobienia w Ubud i koniecznie ze zdjęciami 1. Zwiedź Małpi Las w Ubud 2. Przejdź przez słynny taras ryżowy Tegalalang 3. Idź na zakupy do Ubud Market 4. Podziwiaj ogród botaniczny w Ubud 5. Odwiedź Świątynię Świętego Źródła Tirta Empul 6. Odwiedź świątynię Goa Gajah 7. Skosztuj przysmaków na nocnym targu Gianyar 8. Odwiedź i spróbuj słynnego i unikalnego procesu parzenia kawy Luwak 9. Odwiedź Starożytny Królewski Pomnik Gunung Kawi 10. Ścigaj się z jednym z unikalnych wodospadów Kamto Lampo, Tegenungan, Tibumana lub Suwat 11. Odwiedź Pałac Ubud 12. Podziwiaj świątynię Sarawasti 13. Odwiedź jedną z wiosek rzemieślniczych w Ubud (Celuk dla wioski Silver Smith lub odwiedź Mas Village dla wioski rzeźbiarskiej w drewnie) W dniu imprezy możesz po prostu wybrać do 4 z wymienionych powyżej miejsc, które chciałbyś odwiedzić. Twój uroczy przewodnik z przyjemnością dostosuje Twój plan podróży, aby uwzględnić lub wykluczyć wszystko, co chcesz w Ubud. Zwykłą zasadą jest zagłębienie się w plan podróży, kiedy odbieramy Cię z hotelu, aby wszyscy byli zadowoleni z planu dnia. Czerpiąc z bogatego doświadczenia, udając się do wszystkich głównych miejsc turystycznych w Ubud, zapewnisz, że Twoja podróż przebiegnie tak płynnie, jak to tylko możliwe. Dostosuj swoje wrażenia dzięki dodatkom, takim jak zdjęcia z aparatu polaroid, tradycyjny masaż, huśtawki w dżungli, pokazy taneczne, paralotniarstwo, doświadczenie Sea Walker, rafting, quady, degustacja kawy Luwak lub kolacja Jimbaran (niektóre dodatki są dostępne tylko dla niektórych opcji).

Bali: Ubud - indywidualna wycieczka prywatnym samochodem z kierowcą

Bali: Ubud - indywidualna wycieczka prywatnym samochodem z kierowcą

Podróżuj po Bali z prywatnym kierowcą i wybierz miejsca, które chcesz odwiedzić. Zobacz świątynię Batuan, podziwiaj tarasy ryżowe w Tegallalang i spróbuj kawy Luwak. Jeśli chcesz, wybierz się na spływ rzeką, zrób zakupy na targu w Ubud, popływaj w wodospadzie Tegenungan i wiele więcej. Spotkaj się z kierowcą w miejscu zakwaterowania, aby rozpocząć wycieczkę. Wybierz plan zwiedzania i odwiedź najlepsze miejsca na Bali. Udaj się do świątyni oczyszczenia Tirta Empul, aby oczyścić ciało i duszę. Następnie odwiedź starożytną świątynię Batuan i dowiedz się o ceremoniach od miejscowych. Następnie kontynuuj podróż przez bujne zielone pola ryżowe i spaceruj wzdłuż tarasu ryżowego Tegallalang. Podziwiaj kaskadowe tarasy tego obiektu z listy UNESCO. Miej trochę czasu na zwiedzanie i robienie zdjęć. Następnie obejrzyj pokaz produkcji szkła dekoracyjnego. Następnie odwiedź lokalną plantację i skosztuj kawy Luwak. Następnie popływaj lub wykąp się w wodospadzie Tegenungan, popularnej atrakcji turystycznej znanej z czystej wody. Zakończ swoje działania, a następnie wróć do hotelu na Bali na koniec wycieczki.

Ubud: Taras ryżowy, małpi las i wodospad - wycieczka prywatna

Ubud: Taras ryżowy, małpi las i wodospad - wycieczka prywatna

Rozpocznij wycieczkę od odbioru z hotelu przez profesjonalnego kierowcę lub przewodnika. Usiądź wygodnie i zrelaksuj się podczas przejażdżki przez malowniczą okolicę Ubud. Najpierw odwiedź sanktuarium Monkey Forest. Obserwuj figlarne małpy długoogoniaste skaczące między drzewami i miej szansę zrobić sobie z nimi zdjęcia. Kontynuuj podróż do Tegalalang Rice Terrace, gdzie możesz zobaczyć, jak żyją i pracują lokalni rolnicy. Następnie odwiedź świątynię Tirta Empul w wiosce Tampa Siring. Świątynia ta znana jest ze świętej wody używanej w rytuałach samooczyszczania. Następnie odwiedź plantację kawy, gdzie poznasz cały proces produkcji kawy i herbaty. Podczas wizyty skosztujesz różnorodnych kaw i herbat. Na koniec odwiedź wodospad Tibumana, gdzie możesz wybrać się na orzeźwiającą kąpiel wśród leśnej zieleni. Po zakończeniu wycieczki zostaniesz odwieziony z powrotem do hotelu.

Ubud: targ sztuki, wodospad i świątynia z tańcem Legong

Ubud: targ sztuki, wodospad i świątynia z tańcem Legong

Spędź wieczór w głębi lądu w Ubud, artystycznym sercu Bali. Ciesz się mieszanką spektakularnych krajobrazów, historycznych świątyń, tradycyjnej sztuki i występów kulturalnych. Wybierz wycieczkę wspólną lub prywatną i wybierz dodatek taneczny Legong, aby obejrzeć występ w pałacu w Ubud. Po odbiorze z miejsca zakwaterowania rozpocznij wycieczkę od wizyty w jednym z imponujących wodospadów w Ubud. Wybierz pomiędzy wodospadem Kanto Lamto, wodospadem Cepung lub wodospadem Leke Leke. Niezależnie od tego, które miejsce odwiedzisz, poczuj się oczarowany naturalnym pięknem i zrób kilka zdjęć w swoich mediach społecznościowych. Następnie udaj się do świątyni Tirta Empul, słynącej ze świętego, świętego źródła. Poznaj tę cudowną świątynię, zanurz się w jej bogatym dziedzictwie kulturowym i podziwiaj otaczający krajobraz Tampak Siring. Jeśli masz ochotę, weź udział w rytuale duchowego oczyszczenia zwanym Melukat (jeśli wybrano dodatek). Kontynuuj wycieczkę z czasem wolnym na spacer po mieście Ubud. Odkryj rynek sztuki, odwiedź świątynię Saraswati lub zjedz wczesną kolację przed obejrzeniem występu tanecznego Legong w Pałacu Ubud, jeśli wybierzesz dodatek. Po występie wrócisz do swojego zakwaterowania.

Bali: Ubud całodniowa wycieczka prywatna

Bali: Ubud całodniowa wycieczka prywatna

Ta wycieczka będzie składać się ze świątyni, wodospadu, świętej wody źródlanej dla twojego czystego ciała i duszy, huśtawki, trekkingu po tarasie ryżowym. na początek odwiedzimy wioskę artystyczną ubud, wioska artystyczna ub ud składa się z trzech wiosek (wioska Batubulan jest bardzo znana z batiku machającego tradycyjną balijską tkaniną) (wioska Mas bardzo znana z rzeźbienia w drewnie) (wioska batuan bardzo znana z malarstwa) & (wioska celuk bardzo znana z kolekcji kowali srebra). następnie odwiedzimy bardzo dużą świątynię społeczności (pura puseh batuan) następnie prosto do Swing & Rice Terrace Następnie udajemy się do Świątyni Świętego Źródła, następna przerwa na plantację kawy (bezpłatne testowanie) ostatni jedzie do wodospadu Kanto Lampo. Odwieź z powrotem do hotelu

Bali: Świątynia Lempuyang i nurkowanie w Błękitnej Lagunie z lunchem

Bali: Świątynia Lempuyang i nurkowanie w Błękitnej Lagunie z lunchem

Świątynia Bali Lempuyang lub Świątynia Bramy Niebios jest jedną z ważnych świątyń dla balijskich hinduistów, ta świątynia znajduje się na szczycie wzgórza Lempuyang ze wspaniałym widokiem i chłodną atmosferą, miniesz wznoszący się odczyt za pomocą samochodu osobowego, który został zapewniony, aby zabrać wszystkich gości do świątyni. Z naszym balijskim przewodnikiem zdobędziesz wiedzę na temat świątyni Lempuyang. Aby zrobić zdjęcia w bramie niebios, zwykle wszyscy goście muszą czekać w kolejce, ale cała cierpliwość i zmęczenie zostaną opłacone niesamowitym doświadczeniem i wspaniałym zdjęciem Na snorkeling będzie 1 godzina snorkelingu na plaży Tanjung Jepun i 1 godzina snorkelingu na plaży Blue Lagoon na Bali. Plaża Tanjung Jepun to bardzo dobre miejsce do snorkelingu, które chce zobaczyć wiele kolorowych ryb Nemo! i Dori na Bali! o głębokości od 2 do 3 metrów. Blue Lagoon Beach to miejsce do snorkelingu o głębokości od 7 do 8 metrów, byłoby wspaniale, gdybyś mógł nurkować i nurkować, aby zobaczyć koralowce i żółwie!

Ubud: 4-godzinna piesza wycieczka po małpim lesie i targu z najważniejszymi atrakcjami

Ubud: 4-godzinna piesza wycieczka po małpim lesie i targu z najważniejszymi atrakcjami

Zanurz się w kulturowym i historycznym dziedzictwie prawdziwej atmosfery Ubud, zwiedzając grzbiet Tjampuhan, świątynię Taman Saraswati, pałac w Ubud, targ w Ubud i małpi las w Ubud oraz wiele innych z opcjonalnym transferem z miejsca zakwaterowania na Bali. przejdzie przez Campuhan Ridge, który jest najbardziej znaną wędrówką w Ubud, znaną z darmowej i łatwej wędrówki przyrodniczej. Spacer pozwoli Ci cieszyć się chłodnym, świeżym powietrzem i najpiękniejszymi widokami na wzgórza w regionie. Podczas spaceru Twój przyjazny prywatny przewodnik opowie Ci również historie o balijskiej kulturze i życiu codziennym. Podczas spaceru do Świętego Małpiego Lasu miniesz i odwiedzisz kilka interesujących miejsc. Następnym przystankiem będzie piękna wodna świątynia Saraswati. To pokazuje klasyczną architekturę balijskiej świątyni z pięknym foyer ze stawami wypełnionymi kwitnącymi różowymi lotosami. Świątynia jest poświęcona czci hinduskiej bogini wiedzy i sztuki, Saraswati. Miniesz także Pałac Królewski w Ubud, gdzie Twój przewodnik wyjaśni historię pałacu i rodziny królewskiej Ubud. Następnie przejdziesz się wzdłuż tradycyjnego targu sztuki w Ubud, gdzie znajdziesz piękne jedwabne szale, lekkie koszule, ręcznie tkane torby, posągi, latawce i wiele innych ręcznie robionych towarów. Na targu zjesz lokalne przekąski z kawą lub herbatą, a następnie przejdziesz kilka kroków dalej do Świętego Małpiego Lasu. Tutaj możesz obserwować figlarne małpy w ich naturalnym środowisku, huśtające się pod baldachimami, leniuchujące na ścieżkach lub żywiące się bananami. Witryna oferuje również fajne spacery brukowanymi ścieżkami przez liściasty las gałki muszkatołowej i piękne starożytne świątynie z posągami strażników porośniętymi mchem. Wykorzystaj i dostosuj swoje wrażenia dzięki dodatkom z list dodatków: od degustacji kawy po tradycyjny masaż. (niektóre dodatki są dostępne tylko dla niektórych opcji).

Bali: 3-10-godzinna prywatna wycieczka Kuta/Seminyak/Ubud/Nusadua

Bali: 3-10-godzinna prywatna wycieczka Kuta/Seminyak/Ubud/Nusadua

Jest to idealny wybór dla tych, którzy nie mają zbyt wiele czasu podczas wakacji, ale chcą odwiedzić piękno miejsc turystycznych na Bali. Nasze wycieczki półdniowe i całodniowe na Bali oferują wycieczki popołudniowe i poranne w zależności od wybranych przez Ciebie pakietów. Podczas wycieczek nie musisz się martwić, ponieważ nasz profesjonalny kierowca zapewni doskonałe usługi, aby Twoje wakacje były wygodniejsze i zawsze upewnij się, że ta krótka wycieczka będzie niezapomniana. jeśli chcesz dodać inne miejsca, możesz poinformować o tym naszego kierowcę, a on zapewni najlepszą obsługę i informacje podczas wycieczki z nami. W tym pakiecie możesz również określić, ile czasu zajmie Ci wycieczka. Upewnij się, że (DODAJ ODPOWIEDNI CZAS) na każde zadanie i weź pod uwagę wszelkie potencjalne opóźnienia lub przerwy, aby zapewnić płynny i wydajny proces.

Bali: Ubud całodniowa wycieczka prywatna

Bali: Ubud całodniowa wycieczka prywatna

Ciesz się wycieczką na Bali z nami, ta wycieczka będzie składać się z największej świątyni społeczności, tarasu ryżowego i wodospadu najpierw odbierz naszych gości z miejsca odbioru, które wybrali, bezpośrednio odwiedź jedną z największych świątyń społeczności, którą nazwaliśmy "Pura Puseh Batuan" podczas wycieczki mijamy również wioskę artystyczną Ubud, którą możesz odwiedzić, jeśli jesteś zainteresowany, wioska batubulan jest bardzo znana z machania batikiem (ręcznie robiona balijska bawełna), wioska Celuk bardzo znana z kolekcji kowali srebra, wioska Batuan bardzo znana z kolekcji malarstwa, wioska Mas bardzo znana z kolekcji rzeźbienia w drewnie, następnie prosto do dziedzictwa UNESCO tegallalang taras ryżowy z wieloma zajęciami, które możesz wybrać w miejscu docelowym, następnie odwiedź jedną świętą świątynię źródlaną, którą nazywamy "pura thirta empul", możesz zrobić błogosławieństwo i oczyścić ciało i duszę, następnie odwiedź tradycyjny balijski dom z plantacją kawy, a na koniec możesz wybrać jeden z wodospadów w okolicy Ubud "Wodospad Kanto Lampo lub Wodospad Tegenungan" ciesz się wodą do pływania.

Bali: Best of Ubud Tour

Bali: Best of Ubud Tour

Ubud Tour to jednodniowa wycieczka, podczas której odwiedzisz najlepsze atrakcje w Ubud na Bali, takie jak Ubud Monkey Forest (Sanktuarium Świętego Małpiego Lasu), wioskę Celuk, pałac Ubud i świątynię Saraswati. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak spędzić dzień w Ubud lub co robić w Ubud przez 1 dzień, ten całodniowy plan podróży do Ubud może znaleźć się na Twojej liście rzeczy do zrobienia. Całodniowa wycieczka do Ubud to jedna z najlepszych jednodniowych wycieczek na Bali, która trwa od 9 do 10 godzin, aby poznać najpopularniejsze i najlepsze miejsca w Ubud na Bali w Indonezji. Jednodniowa wycieczka do Ubud to wybór niektórych z najlepszych atrakcji w Ubud, które podsumowujemy w jednodniowej wycieczce, aby uzupełnić Twoje wakacje na wyspie Bali. Ubud to miasto i część terytorium regencji Gianyar na wyspie Bali w Indonezji, znajduje się wśród pól ryżowych i stromych wąwozów, w większości u podnóża regencji Gianyar. Ubud jest uznawane za najważniejsze miejsce sztuki i kultury na Bali oraz jedno z największych miejsc turystycznych na wyspie Bali. Ubud rozwinął główny sektor turystyczny. W związku z tym istnieje wiele łatwo dostępnych czasopism i artykułów lub recenzji związanych z przewodnikiem turystycznym po Ubud, aby zachęcić wczasowiczów do odkrywania ciekawych miejsc i najlepszych rzeczy do zrobienia w Ubud na Bali w Indonezji.

Ubud: Najciekawsze atrakcje

Świątynia Saraswati: Wycieczki i bilety

Indonezja: Ciekawe miejsca

Świątynia Saraswati: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Świątynia Saraswati? Kliknij tutaj.

Świątynia Saraswati: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.9
(61 recenzji)