Świątynia Lempuyang

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Świątynia Lempuyang: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Świątynia Lempuyang? Kliknij tutaj.

Świątynia Lempuyang: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.9 / 5

na podstawie 3065 opinii

Uwielbialiśmy wycieczkę. Na szczęście nasz Przewodnik napisał do nas dzień wcześniej, aby zorganizować wczesny odbiór w celu uniknięcia ruchu i szybkiego przejścia do pierwszej witryny. Byliśmy również w stanie zrobić nasze zdjęcie wcześniej i nie musieliśmy długo czekać. Przez cały dzień nasz Przewodnik wyjaśniał szczegółowo wszystkie strony i obszary Bali. Był bardzo dobrze poinformowany o historii, aktualnych informacjach i ogólnie.

Dzień był pełen wydarzeń. Przewodnik był na tyle uprzejmy, że mógł zrobić tyle zdjęć, ile mógł, naszymi aparatami. Był bardzo entuzjastyczny i kiedy tylko mógł, opowiadał nam historię o miejscach, do których jedziemy. Nieustannie upewniał się, że nic nam nie jest. Sama trasa jest dobra, jeśli Twoim celem jest robienie naprawdę dobrych zdjęć z siebie, więc upewnij się, że masz gotowe stroje i pozy.

Mój przewodnik, Opa był absolutnie cudowny, odpowiedział na wszystkie moje pytania i tak wiele mnie nauczył. Ma świetne umiejętności fotograficzne, a nawet zmusił mnie do opuszczenia linii w Lempuyang. Gdy poszliśmy do Matki Świątyni, padał deszcz, ale miał dla mnie parasol. Zwykle jestem niezręczny podczas fotografowania, ale powiedział mi, jaką pozę wziąć, a teraz mam niesamowite zdjęcia!

Chociaż mieliśmy mniej niż idealną pogodę, podobała nam się nasza podróż i poznawanie historii odwiedzanych stron. Są wciąż piękne i pełne historii, nawet w pochmurny dzień. Nasz przewodnik, Gusde, naprawdę zrobił różnicę. Nauczył nas tak wiele i sprawił, że czuliśmy się bardzo mile widziani w jego ojczyźnie.

Odbiór z hotelu o czasie. Cała wycieczka dostosowana do potrzeb podróżnych, bez pośpiechu. Troskliwy, uprzejmy przewodnik. Doskonały obiad w dobrej, pięknie polozonej restauracji.