Dodaj daty

Świątynia Lempuyang

Świątynia Lempuyang

Świątynia Lempuyang – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Bali: Całodniowa wycieczka Instagram Highlights Tour

1. Bali: Całodniowa wycieczka Instagram Highlights Tour

Spraw, by Twoi obserwatorzy na Instagramie zazdrościli Ci podczas zwiedzania Bali podczas jednodniowej wycieczki do najbardziej rozpoznawalnych miejsc. Wszystkie opłaty za wstęp są wliczone, a także doświadczony lokalny przewodnik, który po drodze podzieli się klejnotami historii i kultury Bali. Twoim pierwszym przystankiem jest hinduska świątynia Lempuyang. Słynie z podzielonej bramy, Bramy Niebios, będziesz mógł zrobić to samo zdjęcie, które widziałeś tyle razy na Instagramie. Następnie udasz się do Tirta Gangga, dawnego pałacu królewskiego słynącego ze świętych (i niesamowicie fotogenicznych) elementów wodnych i ogrodów. Następna w kolejce jest Tukad Cepung, jaskinia z niesamowitym naturalnym wodospadem, w której można nawet popływać. Potem jest wiejskie Ubud, gdzie znajduje się wiele pięknych, bujnych, zielonych pól ryżowych. Na koniec wypróbujesz jedną ze słynnych huśtawek w dżungli na Bali. Wybierz dokładnie takie wrażenia, jakie chcesz — od prywatnych wycieczek z odbiorem z hotelu po wycieczki w małych grupach, podczas których możesz spotkać innych żądnych przygód podróżników. Wybierz dodatek do lunchu na pyszny lunch w formie bufetu lub zabierz do domu dziesięć polaroidów, aby zapamiętać swoją podróż. Wybierz opcje premium lub prywatne dla dodatkowych dodatków. Wzbogać swój Instagram zdjęciami zrobionymi i wyedytowanymi przez fotografa, obserwuj siebie z lotu ptaka 3-4 minutami materiału z drona wysłanego do Ciebie 24 godziny po wycieczce lub po prostu odpręż się podczas relaksującego masażu.

Bali: Besakih Temple & Lempuyang Temple Gates of Heaven Tour (wycieczka do świątyni Besakih i Lempuyang)

2. Bali: Besakih Temple & Lempuyang Temple Gates of Heaven Tour (wycieczka do świątyni Besakih i Lempuyang)

Weź udział w całodniowej wycieczce z przewodnikiem do wschodniej części Bali. Odwiedź najważniejszą balijską świątynię, Pura Besakih, oraz świątynię Pura Penataran Agung Lempuyang i jej słynną Bramę Niebios. Skorzystaj z wygodnych transferów hotelowych i przystanku na lunch z widokiem na górę Agung. Po odbiorze z Twojego hotelu udaj się do majestatycznej świątyni Lempuyang we wschodniej części Bali. Podróżuj po krętych drogach, podziwiając piękne góry i niczym nieskalane pola ryżowe ciągnące się aż po horyzont. Zachwyć się magicznym widokiem na Gunung Agung wznoszący się za świątynią. Twój prywatny przewodnik zrobi dla Ciebie wspaniałe zdjęcia, a także omówi historię starożytnej świątyni oraz kulturę mieszkańców Bali. Następnie odwiedź dawny pałac królewski Tirta Gangga, uznawany za najpiękniejszy pałac wodny na wschodzie Bali. Na terenie pałacu znajdują się wielopoziomowe fontanny, ogrody i kamienne rzeźby mitycznych stworzeń wypluwające wodę do basenów, a sprzed pałacu rozciągają się widoki na pola ryżowe w północno-wschodniej części Bali. Po zwiedzeniu pałacu na wodzie zjedz wystawny lunch w formie bufetu (z opcjonalnym dodatkiem), podczas posiłku podziwiając Gunung Agung, rzekę Telaga Waja oraz pola ryżowe. Następnie udaj się do największej świątyni na Bali, Pura Besakih.  Zwiedź świątynię Pura Besakih z przewodnikiem i dowiedz się, dlaczego jest to najważniejsza, największa i najświętsza ze świątyń wyznawców hinduizmu na Bali i jedna z cyklu świątyń balijskich. Miejsce to zostało cudem zachowane podczas tragicznej w skutkach erupcji w 1963 roku. Możesz sprawić, by Twoja wycieczka była jeszcze ciekawsza, wybierając dodatki, takie jak usługi profesjonalnego fotografa, degustacja kawy i tradydycjny masaż (niektóre dodatki są dostępne tylko w przypadku prywatnych wycieczek). Wybierz opcję wycieczki prywatnej, która zapewnia najwyższy stopień elastyczności, intymności i dostosowanych do potrzeb atrakcji, lub dołącz do wycieczki w małej grupie, która dostępna jest w przystępnej cenie.

Bali: Wycieczka z lunchem na plażę Blue Lagoon

3. Bali: Wycieczka z lunchem na plażę Blue Lagoon

Dołącz do tej wycieczki z rurką na Bali, aby spędzić dzień na spokojnej i pięknej plaży Blue Lagoon oraz kilku ukrytych miejscach do nurkowania. Jeśli wybierzesz opcję z transferami, Twój przyjazny anglojęzyczny kierowca spotka się z Tobą w Twoim miejscu i wyśle Cię na miejsce. Lub możesz przejść bezpośrednio do swojej aranżacji. Elastyczny, aby wybrać kameralną prywatną wycieczkę z maksymalną elastycznością lub niedrogą wspólną wycieczkę. Przygotuj się na krótkie instrukcje przed wypłynięciem do miejsca do nurkowania z rurką około 10 minut od plaży. Wycieczka obejmuje doświadczonego przewodnika nurkowego, który pomoże Ci w nurkowaniu z rurką podczas nurkowania w drugim miejscu do nurkowania. Twój przewodnik pomoże również założyć sprzęt do nurkowania, który jest zawarty w pakiecie wycieczki. Odkryj podwodne, krystalicznie czyste piękno plaży Błękitnej Laguny na Bali, nurkując w kuszących wodach tropikalnych, aby doświadczyć inspirujących krajobrazów i niesamowitego życia morskiego pod powierzchnią. Następnie zobaczysz wspaniałe rafy koralowe i kolorowe ryby otaczające cię podczas nurkowania na widoku. Spotkaj żółwie morskie, jeśli masz szczęście. Pływaj z setkami rodzajów kolorowych ryb, które są oszałamiające. Kontynuując podróż na plażę Tanjung Jepun, zobaczysz także pstra, homary, papugoryby, błazenki, mureny i inne piękne stworzenia morskie. Napełnij żołądek po nurkowaniu z rurką autentyczną kuchnią balijską obok plaży. Oferują pyszne kulinarne przysmaki w atmosferze prywatnej plaży, ciesząc się spokojną i piękną plażową atmosferą w kultowej restauracji Warung Blue Lagoon. Menu z owocami morza to podstawa tych kulinarnych miejsc na plaży. Od sprzętu do nurkowania, transferu łodzią i menu na lunch po prysznic, przebieralnie i szafki są all-inclusive. Gdy opłuczesz się po nurkowaniu z rurką i zjedzeniu lunchu, przygotuj się na powrót do hotelu klimatyzowanym autobusem wahadłowym lub prywatnym pojazdem. Jeśli wybrałeś opcję z prywatnymi transferami, zwiększ swoje wrażenia, dodając wycieczkę do listy miejsc, aby wykorzystać czas transferu na odkrywanie piękna Bali do Ubud, Bramy Niebios lub Wodospadów (Wodospad Tibumana i Kanto Lampo) z biletami w cenie.

Bali: Szybki dostęp do Lempuyang, wodospadu, pałacu wodnego i nie tylko

4. Bali: Szybki dostęp do Lempuyang, wodospadu, pałacu wodnego i nie tylko

Trzymaj aparat w pogotowiu, odwiedzając jedne z najbardziej godnych uwagi miejsc na Bali podczas całodniowej wycieczki z przewodnikiem i transferem do hotelu. Odkryj taras ryżowy Tegalalang, wodospad Goa Raja, Pałac Świętej Wody Tirta Gangga i Bramę Niebios w świątyni Lempuyang. Po odebraniu z hotelu udaj się na taras ryżowy Tegalalang i znajdź się w morzu soczystej zieleni otoczonej palmami, ciągnącej się aż po horyzont. Zakwateruj się na malowniczych tarasach na zboczach wzgórz, na których znajdują się pola ryżowe pokryte bujną roślinnością dzięki innowacyjnemu systemowi nawadniania. Następnie wyrusz w zapierającą dech w piersiach podróż do kaskadowego raju wodospadu Goa Raja, cudu natury, który Cię oczaruje. Pośród bujnej zieleni i w otoczeniu spokojnego spokoju, ciesz się hipnotyzującą mieszanką surowej mocy i spokojnego piękna. Podziwiaj krystalicznie czystą wodę zanurzającą się w malowniczym basenie, tworząc symfonię mgły i tęczy. Niech rytmiczna melodia kaskad ukoi Twoje zmysły, a żywe kolory otaczającej roślinności malują żywy gobelin kunsztu natury. Następnie zobacz Pałac Świętej Wody Tirta Gangga i jego wygrawerowane kamienne liliowce, które plamią spokojne wody tej dawnej rezydencji królewskiej. Podziwiaj, jak zadbane ogrody, świątynie hinduistyczne oraz złote rybki, koi i karpie dodają temu miejscu nastrojowego charakteru. Na koniec udaj się do Bramy Niebios w świątyni Lempuyang. Wejdź krótszą kolejką z późnym dostępem i kliknij zdjęcia godne Instagrama, podziwiając górę Agung, najbardziej mistyczne tło. Dodaj mały trik fotograficzny (zapytaj przewodnika, jak to zrobić), aby wzbudzić zazdrość wśród obserwujących.

Bali: bilet łączony all-inclusive Adventure z transferem

5. Bali: bilet łączony all-inclusive Adventure z transferem

Rozkoszuj się mnóstwem hipnotyzujących wrażeń na Bali dzięki temu kompleksowemu biletowi na atrakcje. Wybierz jedną z 2, 3 lub 4 atrakcji na Bali. Ten bilet daje Ci możliwość odkrycia najważniejszych przygód na Bali, takich jak wycieczka z przewodnikiem do Małpiego Lasu, taniec i pokaz ognia Uluwatu Kecak, rafting Ayung White Water Rafting, przejażdżka quadem, Bali Swing, Spa lub masaż tradycyjny i wiele więcej. Niektóre atrakcje mogą wymagać wcześniejszej rezerwacji, dlatego zalecamy dokonanie rezerwacji na kilka dni przed planowaną podróżą, aby mieć pewność, że dotrzesz na preferowany czas. Lista najlepszych przygód na Bali: Wycieczka z przewodnikiem po Małpim Lesie z biletem (1,5 godziny) Wycieczka z przewodnikiem po świątyni Tirta Empul z duchowym oczyszczeniem (1,5 godziny) Samotna przejażdżka ATV w Ubud (2 godziny) Rafting na rzece Ayung z lunchem (3,5 godziny) Pokaz tańca Kecak w Uluwatu (1,5 godziny) Taniec Legong w Pałacu Ubud (2 godziny) Rura po rzece Ubud (2 godziny) Parasailing Adventures w Tanjung Benoa (15 minut) Wycieczka all-inclusive z nurkowaniem w zatoce Padang (3 godziny) Wycieczka do Pałacu Wodnego Tirta Gangga i Bramy Niebios Lempuyang (6 godzin) Ubud Jungle Swing z degustacją kawy Luwak (1 raz) Elastyczna wycieczka do 2 wodospadów w Ubud (4 godziny) 2 godziny Spa w Ubud (2 godziny) Wycieczka z przewodnikiem po Tegalalang (2 godziny) Wycieczka z przewodnikiem do targu sztuki w Ubud i pałacu w Ubud Wycieczka do Cretaya Jungle Club z biletem wstępu (2 godziny) Czas trwania podany na powyższej liście nie obejmuje czasu transferu z każdego miejsca docelowego. Wystarczy wybrać opcję 2, 3 lub 4 zajęć dziennie. Zostaną one uwzględnione w prywatnym transferze przez anglojęzycznego kierowcę.

Bali: Całodniowa wycieczka prywatna na zamówienie

6. Bali: Całodniowa wycieczka prywatna na zamówienie

Odwiedzimy najlepsze miejsca turystyczne na Bali! Ta wycieczka jest interaktywna i interesująca dzięki przewodnikowi, który ma wieloletnie doświadczenie na wyspie Bali. Weź ze sobą aparat, ponieważ z przyjemnością zrobimy dla Ciebie świetne zdjęcia. Możesz wybrać jedną z naszych rekomendowanych atrakcji, a czas trwania wycieczki wynosi 10 godzin. A. Wycieczka do Bramy Niebios - Brama niebios - Tirta gangga - Wodospad Tukad cepung - Taras widokowy Tegalalang - Huśtawka Aloha B. Ubud Higlight tour - Świątynia Małp - Taras ryżowy Tegalalang - Tirta empul (rytuał oczyszczający) - Plantacja kawy - Wodospad Tibumana - Wodospad Kanto lampo C. Romantyczna wycieczka na Bali - Taras ryżowy Tegalalang - Huśtawka Junggle - Tirta empul - Widok na wulkan z lunchem - Naturalne gorące źródło D. Plaże i taniec ognia Kecak - Sporty wodne [opcjonalnie] - Wodny podmuch nusa dua - Plaża Dreamland - Plaża Padang-padang - Taniec ognia Kecak z zachodem słońca E. Wycieczka po północnej części Bali - Wodospad Banyumala - Niebiańska brama Handara - Lunch - Świątynia Ulundanu Beratan - Zachód słońca w Tanah lot F. Najlepsze wodospady w Ubud - Wodospad Tegenungan - Wodospad Tibumana - Wodospad Kanto Lampo - Zjedz lunch - Plantacja kawy - Taras ryżowy/huśtawka dżungli Aktywność G.Bali [możesz dodać jedną z nich, jeśli chcesz zrobić wycieczkę po Ubud] - Spływ białą wodą w Ubud - Quad bike [Atv solo & tundem] - Huśtawka na Bali

Bali: Małpi Las Ubud, tarasy ryżowe, świątynia, wodospad

7. Bali: Małpi Las Ubud, tarasy ryżowe, świątynia, wodospad

Jest to jeden z najpopularniejszych pakietów jednodniowych wycieczek Ubud na tej wyspie, która od dawna znana jest jako jej kulturalna stolica i odkryjesz piękną przyrodę z unikalnymi balijskimi tradycjami życia na wsi i przyjazną miejscową ludnością. Nasz balijski przewodnik/kierowca, który mówi dobrze po angielsku, zabierze Cię w całodniową podróż wygodnym prywatnym samochodem, aby odwiedzić niesamowite miejsca turystyczne. Towarzyszyć Ci będzie przewodnik, który z przyjemnością wyjaśni każde miejsce docelowe i odpowie na Twoje pytania, a głównym priorytetem jest bezpieczeństwo gości i elastyczność. Poniżej przedstawiamy najpopularniejsze miejsca w Ubud na Twoją wycieczkę: - Sacred Monkey Forest Sanctuary - Taras ryżowy Tegalalang - Świątynia Tirta Empul - Wodospady Tegenungan

Lempuyang Gate of Heaven: jednodniowa wycieczka z fotografem

8. Lempuyang Gate of Heaven: jednodniowa wycieczka z fotografem

Odwiedź najpopularniejsze miejsca do robienia zdjęć na Bali: świątynię Lempuyang, wodę Tirta Gangga i wodospady Tukad Cepung. Skorzystaj z usług kierowcy, który jest również Twoim osobistym fotografem, który będzie towarzyszył Ci i odbierał Twoją najlepszą pozę, gdy dotrzesz do celu. Odbierz i wyjdź wcześniej, aby uniknąć korków. Udaj się do odwiedzenia jednego z najbardziej kultowych miejsc na Bali, zwanej świątynią Lempuyang (Brama Niebios). Poświęć trochę czasu i zrób kilka zdjęć, podziwiając królewski ogród wodny Imperium Karangasem zwany Tirta Gangga. Zjedz lunch na własny koszt w d'Yoni / d'Alas, zanim przejdziesz przez dżunglę, rzekę i jaskinię, aby odwiedzić wodospad Cepung. Twój ostatni przystanek będzie na plantacji kawy, aby dowiedzieć się o przetwarzaniu kawy przed powrotem do hotelu.

Ubud: Całodniowa wycieczka z prywatnym przewodnikiem

9. Ubud: Całodniowa wycieczka z prywatnym przewodnikiem

Wybierz się na specjalnie przygotowaną jednodniową wycieczkę z przewodnikiem po okolicy Ubud i sprawdź 5-6 najpopularniejszych atrakcji Ubud, takich jak małpi las, taras ryżowy, plantacja kawy i wiele innych. Ta wycieczka została zaprojektowana specjalnie dla Ciebie, więc możesz dostosować ją do swoich preferencji. Rozpocznij wycieczkę od porannego odbioru z hotelu przez osobistego kierowcę i przewodnika. Przeżyj osobistą wizytę w małpim lesie, na tarasie ryżowym i huśtawce oraz na plantacji kawy. Zobacz świątynię Tirta Empul i wodospad Tibumana oraz zjedz lunch. Wybierz spośród następujących miejsc docelowych, aby uczynić wycieczkę swoją własną: Wodospad Tegenungan Wodospad Suwat Wodospad Kato Lampo Wodospad Tukad Cepung Świątynia Saraswati Świątynia Goa Gajah Puri Saren Agung (pałac królewski) Świątynia Gunung Kawi Świątynia Batuan Spacer grzbietem Campuhan Oglądanie tańca Barong Wioska Penglipuran Wioska artystyczna Ubud Aloha Swing Widok na wulkan Kintamani Biała woda rafting Atv quad Szklany most Ubud baterfly park Zoo na Bali Park słoni Lodge

Prywatne wycieczki na Bali z usługą szofera

10. Prywatne wycieczki na Bali z usługą szofera

Rozpocznij wycieczkę od odbioru z hotelu / willi z profesjonalnym kierowcą i klimatyzowanym samochodem, a następnie rozpocznij zwiedzanie miejsc historycznych i mediów społecznościowych. Spersonalizowana wycieczka na Bali oznacza, że możesz wybrać własny pakiet wycieczkowy w zależności od tego, czego chcesz. Poniżej znajduje się kilka pakietów wycieczek, które mogą odpowiadać Twoim życzeniom. Pozwól nam wybrać Twoje wycieczki! 1. Najlepsza wycieczka do Ubud -Małpi Las -Jaskinia słoni -Wodospad Tegenungan -Świątynia Tirta Empul -Plantacja Coffe -Taras ryżowy i huśtawka Tegalalang 2. Wycieczka do świątyni Lempuyang / wycieczka po wschodniej części Bali -Świątynia Lempuyang -Tirta Gangga -Pałac Ujung -Plantacja Coffe -dziewicza plaża 3. Ubud Waterfall Tour -Wodospad Kanto Lampo -Wodospad Tibumana -Wodospad Tukad Cepung -Wodospad Tegenungan -Plantacja Coffe -Swing 4. Wycieczka na północ i Unesco -Świątynia Taman Ayun -Świątynia nad jeziorem Beratan -Taras ryżowy Jatiluwih -Brama Handara -Plantacja Coffe -Świątynia Tanah Lot o zachodzie słońca 4. Południowe wybrzeże i Uluwatu Sunset Tour -Park kulturowy Garuda Wisnu Kencana -Plaża Padang -Plaża Suluban -Świątynia Uluwatu Sunset -Obejrzyj występy tańca Kecak i tańca ognia -Kolacja z owocami morza na plaży Jimbaran Jeśli masz plan podróży lub pomysł, który różni się od powyższego pakietu wycieczek, daj mi znać, połączę wszystko, co możesz!

Liczba znalezionych atrakcji: 58
Sortuj wg::

Świątynia Lempuyang: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Świątynia Lempuyang? Kliknij tutaj.

Świątynia Lempuyang: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.9 / 5

na podstawie 3752 opinii

Nasza jednodniowa wycieczka była zdecydowanie główną atrakcją naszego miesiąca miodowego na Bali. Nasz kierowca i przewodnik Riki, który był absolutnie niesamowity. Riki dołożył wszelkich starań, aby zapewnić nam naprawdę zabawną, przyjemną i wygodną podróż i dzień. Był bardzo miły, pomocny i naprawdę kompetentny w każdym miejscu, w którym się zatrzymaliśmy. Zdecydowanie polecamy Riki jako kierowcę i/lub przewodnika każdemu, kto odwiedza Bali! Dziękuję za tak niesamowity i niezapomniany dzień Riki. Mamy nadzieję, że jeszcze się spotkamy!!

Wycieczka, fantastyczna, bardzo bogata, doskonaly wybor miejsc podczas jednego objazdu, a dodatki dooelniają caly efekt. Gorąco pozdrawiam kierowce/przewodnika i od teraz dobrego znajomego Budi.. jak wycieczki to tylko z nim! Mam nadzieję że do zobaczenia jeszcze kiedyś:) pozdrawiam Łukasz

To był bardzo miły dzień, Andy był bardzo miły, proaktywny, to było naprawdę miłe doświadczenie. Polecam tę jednodniową wycieczkę i mojego przewodnika Andy'ego.

Dobra wycieczka. Bardzo responsywna agencja, rezerwacja dzień wcześniej o 23:00. Dziękuję Johnny, podobał mi się ten dzień :)

To było niesamowite i warto było to zrobić. Mieliśmy świetne towarzystwo z inną parą i oczywiście naszym przewodnikiem