Świątynia Lempuyang

Świątynia Lempuyang
Liczba znalezionych atrakcji: 123
Sortuj wg::

Świątynia Lempuyang – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Bali: Całodniowa wycieczka Instagram Highlights Tour

Bali: Całodniowa wycieczka Instagram Highlights Tour

Spraw, by Twoi obserwatorzy na Instagramie zazdrościli Ci odkrywania Bali podczas 1-dniowej wycieczki do najbardziej rozpoznawalnych miejsc na wyspie. W cenę wliczone są wszystkie bilety wstępu, a także lokalny przewodnik, który podzieli się z Tobą ciekawostkami na temat historii i kultury Bali. Twoim pierwszym przystankiem jest hinduistyczna świątynia Lempuyang. Słynąca z podzielonej bramy, Bramy Niebios, będziesz mógł zrobić to samo zdjęcie, które widziałeś tak wiele razy na Instagramie. Następnie udasz się do Tirta Gangga, dawnego pałacu królewskiego słynącego ze świętych (i niezwykle fotogenicznych) elementów wodnych i ogrodów. Następnym miejscem jest Tukad Cepung, jaskinia z niesamowitym naturalnym wodospadem, w którym możesz się nawet wykąpać. Następnie znajduje się wiejskie Ubud, gdzie znajdziesz wiele pięknych, bujnych, zielonych pól ryżowych. I wreszcie, będziesz miał okazję wypróbować jedną ze słynnych huśtawek w dżungli na Bali. Wybierz dokładnie takie doświadczenie, jakie chcesz - od prywatnych wycieczek z odbiorem z hotelu po wycieczki w małej grupie, gdzie możesz spotkać innych żądnych przygód podróżników. Wybierz dodatek na lunch, aby zjeść pyszny lunch w formie bufetu lub zabrać do domu dziesięć polaroidów, aby zapamiętać swoją podróż. Wybierz opcje premium lub prywatne, aby uzyskać dodatkowe dodatki. Wzbogać swój Instagram o zdjęcia zrobione i edytowane przez fotografa, oglądaj siebie z góry dzięki 3-4 minutom nagrań z drona wysłanych do Ciebie 24 godziny po wycieczce, po prostu zrelaksuj się podczas relaksującego masażu lub alternatywnie zarezerwuj również nasze North Bali: Całodniowa wycieczka instagramowa, aby wzbogacić swoje doświadczenie na Instagramie poprzez uchwycenie najważniejszych rzeczy do zrobienia na północy Bali.

Bali: Besakih Temple & Lempuyang Temple Gates of Heaven Tour (wycieczka do świątyni Besakih i Lempuyang)

Bali: Besakih Temple & Lempuyang Temple Gates of Heaven Tour (wycieczka do świątyni Besakih i Lempuyang)

Weź udział w całodniowej wycieczce z przewodnikiem do wschodniej części Bali. Odwiedź najważniejszą balijską świątynię, Pura Besakih, oraz świątynię Pura Penataran Agung Lempuyang i jej słynną Bramę Niebios. Skorzystaj z wygodnych transferów hotelowych i przystanku na lunch z widokiem na górę Agung. Po odbiorze z Twojego hotelu udaj się do majestatycznej świątyni Lempuyang we wschodniej części Bali. Podróżuj po krętych drogach, podziwiając piękne góry i niczym nieskalane pola ryżowe ciągnące się aż po horyzont. Zachwyć się magicznym widokiem na Gunung Agung wznoszący się za świątynią. Twój prywatny przewodnik zrobi dla Ciebie wspaniałe zdjęcia, a także omówi historię starożytnej świątyni oraz kulturę mieszkańców Bali. Następnie odwiedź dawny pałac królewski Tirta Gangga, uznawany za najpiękniejszy pałac wodny na wschodzie Bali. Na terenie pałacu znajdują się wielopoziomowe fontanny, ogrody i kamienne rzeźby mitycznych stworzeń wypluwające wodę do basenów, a sprzed pałacu rozciągają się widoki na pola ryżowe w północno-wschodniej części Bali. Po zwiedzeniu pałacu na wodzie zjedz wystawny lunch w formie bufetu (z opcjonalnym dodatkiem), podczas posiłku podziwiając Gunung Agung, rzekę Telaga Waja oraz pola ryżowe. Następnie udaj się do największej świątyni na Bali, Pura Besakih.  Zwiedź świątynię Pura Besakih z przewodnikiem i dowiedz się, dlaczego jest to najważniejsza, największa i najświętsza ze świątyń wyznawców hinduizmu na Bali i jedna z cyklu świątyń balijskich. Miejsce to zostało cudem zachowane podczas tragicznej w skutkach erupcji w 1963 roku. Możesz sprawić, by Twoja wycieczka była jeszcze ciekawsza, wybierając dodatki, takie jak usługi profesjonalnego fotografa, degustacja kawy i tradydycjny masaż (niektóre dodatki są dostępne tylko w przypadku prywatnych wycieczek). Wybierz opcję wycieczki prywatnej, która zapewnia najwyższy stopień elastyczności, intymności i dostosowanych do potrzeb atrakcji, lub dołącz do wycieczki w małej grupie, która dostępna jest w przystępnej cenie.

Bali: Szybki dostęp do Lempuyang, wodospadu, pałacu wodnego i nie tylko

Bali: Szybki dostęp do Lempuyang, wodospadu, pałacu wodnego i nie tylko

Trzymaj aparat w pogotowiu, odwiedzając jedne z najbardziej godnych uwagi miejsc na Bali podczas całodniowej wycieczki z przewodnikiem i transferem do hotelu. Odkryj taras ryżowy Tegalalang, wodospad Goa Raja, Pałac Świętej Wody Tirta Gangga i Bramę Niebios w świątyni Lempuyang. Po odebraniu z hotelu udaj się na taras ryżowy Tegalalang i znajdź się w morzu soczystej zieleni otoczonej palmami, ciągnącej się aż po horyzont. Zakwateruj się na malowniczych tarasach na zboczach wzgórz, na których znajdują się pola ryżowe pokryte bujną roślinnością dzięki innowacyjnemu systemowi nawadniania. Następnie wyrusz w zapierającą dech w piersiach podróż do kaskadowego raju wodospadu Goa Raja, cudu natury, który Cię oczaruje. Pośród bujnej zieleni i w otoczeniu spokojnego spokoju, ciesz się hipnotyzującą mieszanką surowej mocy i spokojnego piękna. Podziwiaj krystalicznie czystą wodę zanurzającą się w malowniczym basenie, tworząc symfonię mgły i tęczy. Niech rytmiczna melodia kaskad ukoi Twoje zmysły, a żywe kolory otaczającej roślinności malują żywy gobelin kunsztu natury. Następnie zobacz Pałac Świętej Wody Tirta Gangga i jego wygrawerowane kamienne liliowce, które plamią spokojne wody tej dawnej rezydencji królewskiej. Podziwiaj, jak zadbane ogrody, świątynie hinduistyczne oraz złote rybki, koi i karpie dodają temu miejscu nastrojowego charakteru. Na koniec udaj się do Bramy Niebios w świątyni Lempuyang. Wejdź krótszą kolejką z późnym dostępem i kliknij zdjęcia godne Instagrama, podziwiając górę Agung, najbardziej mistyczne tło. Dodaj mały trik fotograficzny (zapytaj przewodnika, jak to zrobić), aby wzbudzić zazdrość wśród obserwujących.

Bali: Wycieczka z lunchem na plażę Blue Lagoon

Bali: Wycieczka z lunchem na plażę Blue Lagoon

Dołącz do tej wycieczki z rurką na Bali, aby spędzić dzień na spokojnej i pięknej plaży Blue Lagoon oraz kilku ukrytych miejscach do nurkowania. Jeśli wybierzesz opcję z transferami, Twój przyjazny anglojęzyczny kierowca spotka się z Tobą w Twoim miejscu i wyśle Cię na miejsce. Lub możesz przejść bezpośrednio do swojej aranżacji. Elastyczny, aby wybrać kameralną prywatną wycieczkę z maksymalną elastycznością lub niedrogą wspólną wycieczkę. Przygotuj się na krótkie instrukcje przed wypłynięciem do miejsca do nurkowania z rurką około 10 minut od plaży. Wycieczka obejmuje doświadczonego przewodnika nurkowego, który pomoże Ci w nurkowaniu z rurką podczas nurkowania w drugim miejscu do nurkowania. Twój przewodnik pomoże również założyć sprzęt do nurkowania, który jest zawarty w pakiecie wycieczki. Odkryj podwodne, krystalicznie czyste piękno plaży Błękitnej Laguny na Bali, nurkując w kuszących wodach tropikalnych, aby doświadczyć inspirujących krajobrazów i niesamowitego życia morskiego pod powierzchnią. Następnie zobaczysz wspaniałe rafy koralowe i kolorowe ryby otaczające cię podczas nurkowania na widoku. Spotkaj żółwie morskie, jeśli masz szczęście. Pływaj z setkami rodzajów kolorowych ryb, które są oszałamiające. Kontynuując podróż na plażę Tanjung Jepun, zobaczysz także pstra, homary, papugoryby, błazenki, mureny i inne piękne stworzenia morskie. Napełnij żołądek po nurkowaniu z rurką autentyczną kuchnią balijską obok plaży. Oferują pyszne kulinarne przysmaki w atmosferze prywatnej plaży, ciesząc się spokojną i piękną plażową atmosferą w kultowej restauracji Warung Blue Lagoon. Menu z owocami morza to podstawa tych kulinarnych miejsc na plaży. Od sprzętu do nurkowania, transferu łodzią i menu na lunch po prysznic, przebieralnie i szafki są all-inclusive. Gdy opłuczesz się po nurkowaniu z rurką i zjedzeniu lunchu, przygotuj się na powrót do hotelu klimatyzowanym autobusem wahadłowym lub prywatnym pojazdem. Jeśli wybrałeś opcję z prywatnymi transferami, zwiększ swoje wrażenia, dodając wycieczkę do listy miejsc, aby wykorzystać czas transferu na odkrywanie piękna Bali do Ubud, Bramy Niebios lub Wodospadów (Wodospad Tibumana i Kanto Lampo) z biletami w cenie.

Bali: Błękitna Laguna i Tanjung Jepun Snorkeling z lunchem

Bali: Błękitna Laguna i Tanjung Jepun Snorkeling z lunchem

Rozpocznij snorkeling na Bali od wygodnego odbioru bezpośrednio z miejsca zakwaterowania i udaj się do małego nadmorskiego miasteczka Padangbai. Spotkaj się z instruktorem i zbierz swój sprzęt, zanim weźmiesz udział w krótkim instruktażu bezpieczeństwa. Następnie wskocz na pokład taksówki wodnej i udaj się do pierwszego miejsca do snorkelingu, plaży Tanjung Jepun. Pływaj w płytkich wodach o średniej głębokości od dwóch do trzech metrów i odkryj kolorowe ryby, które tu żyją. Zobacz niebieskie płaszczki, ryby pilśniowate, błazenki, niebieskie tanganiki i wiele więcej. Po około godzinie spędzonej w wodzie wróć na łódź i udaj się na plażę Blue Lagoon, jedno z najlepszych miejsc do snorkelingu na Bali. Podziwiaj kolorową rafę koralową i szukaj lionfish, muren, pufferfish, longhorn cowfish i wielu innych. Przy odrobinie szczęścia możesz nawet spotkać żółwia morskiego lub dwa. Weź szybki prysznic z powrotem na lądzie i usiądź na prosty indonezyjski lunch, aby uzupełnić paliwo po przygodzie ze snorkelingiem. Po obiedzie kierowca zabierze Cię z powrotem do miejsca zakwaterowania, gdzie wycieczka dobiegnie końca. Alternatywnie możesz przedłużyć swoją wycieczkę, dodając opcjonalną wizytę w wodospadzie Tibumana przed powrotem do hotelu. Odkryj ten ukryty klejnot schowany w bujnym balijskim krajobrazie i zrób zdjęcia kaskadowych wód, zanim zostaniesz odwieziony do miejsca zakwaterowania.

Ubud: Wycieczka all inclusive po tarasach ryżowych, świątyniach i wodospadach

Ubud: Wycieczka all inclusive po tarasach ryżowych, świątyniach i wodospadach

Rozpocznij wycieczkę od wygodnego odbioru z hotelu. Spotkaj się z kierowcą, który będzie również Twoim przewodnikiem przez cały dzień. Wybierz jedną z 2 opcji, które najlepiej odpowiadają Twoim zainteresowaniom i harmonogramowi wakacji. Wycieczka półdniowa do Ubud Rozpocznij półdniową wycieczkę od przystanku na wpisanym na listę dziedzictwa UNESCO tarasie ryżowym Tegallalang i huśtawce. Następnie udaj się na plantację kawy. Zakończ wycieczkę zatrzymując się przy wodospadzie Kanto Lampo. Całodniowa wycieczka po ikonicznym Ubud Po odbiorze z hotelu udaj się do sanktuarium Sacred Monkey Forest. Następnie odkryj Taras Ryżowy tegallalang i Swin. Odwiedź świątynię Tirta Empul (Świątynia Świętej Wody). Zjedz szybki lunch (nie wliczony w cenę), a następnie udaj się na plantację kawy. Zakończ dzień przystankiem przy malowniczym wodospadzie Kanto Lampo przed powrotem do hotelu.

Bali: bilet łączony all-inclusive Adventure z transferem

Bali: bilet łączony all-inclusive Adventure z transferem

Rozkoszuj się mnóstwem hipnotyzujących wrażeń na Bali dzięki temu kompleksowemu biletowi na atrakcje. Wybierz jedną z 2, 3 lub 4 atrakcji na Bali. Ten bilet daje Ci możliwość odkrycia najważniejszych przygód na Bali, takich jak wycieczka z przewodnikiem do Małpiego Lasu, taniec i pokaz ognia Uluwatu Kecak, rafting Ayung White Water Rafting, przejażdżka quadem, Bali Swing, Spa lub masaż tradycyjny i wiele więcej. Niektóre atrakcje mogą wymagać wcześniejszej rezerwacji, dlatego zalecamy dokonanie rezerwacji na kilka dni przed planowaną podróżą, aby mieć pewność, że dotrzesz na preferowany czas. Lista najlepszych przygód na Bali: Wycieczka z przewodnikiem po Małpim Lesie z biletem (1,5 godziny) Wycieczka z przewodnikiem po świątyni Tirta Empul z duchowym oczyszczeniem (1,5 godziny) Samotna przejażdżka ATV w Ubud (2 godziny) Rafting na rzece Ayung z lunchem (3,5 godziny) Pokaz tańca Kecak w Uluwatu (1,5 godziny) Taniec Legong w Pałacu Ubud (2 godziny) Rura po rzece Ubud (2 godziny) Parasailing Adventures w Tanjung Benoa (15 minut) Wycieczka all-inclusive z nurkowaniem w zatoce Padang (3 godziny) Wycieczka do Pałacu Wodnego Tirta Gangga i Bramy Niebios Lempuyang (6 godzin) Ubud Jungle Swing z degustacją kawy Luwak (1 raz) Elastyczna wycieczka do 2 wodospadów w Ubud (4 godziny) 2 godziny Spa w Ubud (2 godziny) Wycieczka z przewodnikiem po Tegalalang (2 godziny) Wycieczka z przewodnikiem do targu sztuki w Ubud i pałacu w Ubud Wycieczka do Cretaya Jungle Club z biletem wstępu (2 godziny) Czas trwania podany na powyższej liście nie obejmuje czasu transferu z każdego miejsca docelowego. Wystarczy wybrać opcję 2, 3 lub 4 zajęć dziennie. Zostaną one uwzględnione w prywatnym transferze przez anglojęzycznego kierowcę.

Ubud: Całodniowa wycieczka z prywatnym przewodnikiem

Ubud: Całodniowa wycieczka z prywatnym przewodnikiem

Wybierz się na specjalnie przygotowaną jednodniową wycieczkę z przewodnikiem po okolicy Ubud i sprawdź 5-6 najpopularniejszych atrakcji Ubud, takich jak małpi las, taras ryżowy, plantacja kawy i wiele innych. Ta wycieczka została zaprojektowana specjalnie dla Ciebie, więc możesz dostosować ją do swoich preferencji. Rozpocznij wycieczkę od porannego odbioru z hotelu przez osobistego kierowcę i przewodnika. Przeżyj osobistą wizytę w małpim lesie, na tarasie ryżowym i huśtawce oraz na plantacji kawy. Zobacz świątynię Tirta Empul i wodospad Tibumana oraz zjedz lunch. Wybierz spośród następujących miejsc docelowych, aby uczynić wycieczkę swoją własną: Wodospad Tegenungan Wodospad Suwat Wodospad Kato Lampo Wodospad Tukad Cepung Świątynia Saraswati Świątynia Goa Gajah Puri Saren Agung (pałac królewski) Świątynia Gunung Kawi Świątynia Batuan Spacer grzbietem Campuhan Oglądanie tańca Barong Wioska Penglipuran Wioska artystyczna Ubud Aloha Swing Widok na wulkan Kintamani Biała woda rafting Atv quad Szklany most Ubud baterfly park Zoo na Bali Park słoni Lodge

Bali: Świątynia Bramy Niebios Lempuyang na cały dzień

Bali: Świątynia Bramy Niebios Lempuyang na cały dzień

Spotkaj się ze swoim przewodnikiem w hotelu i udaj się do świątyni Lempuyang, znanej jako Brama do Nieba. Dowiedz się od przewodnika o świętym hinduistycznym kompleksie świątynnym położonym na malowniczych zboczach górskich. Następnie przejdź przez kultową świątynię, znaną z inspirującej architektury i zapierających dech w piersiach widoków na otaczający krajobraz. Wejdź po wielkich schodach świątyni i przywitaj się z serią ozdobnych bram, z których każda oferuje wyjątkową perspektywę na górujący wulkan i bujną zieleń. Po zwiedzeniu świątyni udaj się do Tirta Gangga. Daj się oczarować spokojowi i bogactwu kulturowemu dawnych pałaców. Tirta Gangga prezentuje harmonijne połączenie naturalnego piękna i ludzkiej kreatywności. Zobacz starannie zagospodarowany teren, podziwiaj kamienne rzeźby i posągi oraz ciesz się spokojną atmosferą stworzoną przez świętą wodę źródlaną, która przepływa przez baseny. Tirta Gangga oferuje spokojne odosobnienie dla tych, którzy szukają spokojnej ucieczki i wglądu w dziedzictwo kulturowe Bali. Z pałacu udaj się na plantację kawy, aby zrobić sobie przerwę. Skosztuj różnych rodzajów balijskiej kawy i przypraw. Twoim ostatnim przystankiem jest Virgin Beach. Poświęć czas dla siebie na tej ukrytej plaży z białym piaskiem, wracając do hotelu.

Świątynia Lempuyang, Tirta gangga, Besakih - matka wszystkich świątyń,

Świątynia Lempuyang, Tirta gangga, Besakih - matka wszystkich świątyń,

Poznaj starożytną kulturę niektórych z najbardziej fantastycznych świątyń na Bali: Besakih, Lempuyang i Tirta Gangga. Twój lokalny, anglojęzyczny przewodnik podzieli się z Tobą historią, tradycjami i folklorem tych niesamowitych zabytków. 100% gwarancja zwrotu pieniędzy - jeśli Ci się nie spodoba, nic nie płacisz. Besakih, matka wszystkich świątyń Lempuyang, Bramy Niebios Popływaj w pałacu wodnym Tirta Gangga Malownicza przejażdżka przez góry, pola ryżowe i bujną dżunglę Ciesz się tradycyjnym balijskim lunchem przygotowanym przez naszego szefa kuchni Anglojęzyczny przewodnik, który wyjaśni Ci lokalną kulturę i historię Świątynia Lempuyang Zrób sobie zdjęcie w malowniczej świątyni Bramy Niebios w Lempuyang. Malownicza przejażdżka przez góry, pola ryżowe i bujną dżunglę Tirta gangga Stamtąd wyruszymy w kolejną wspaniałą przejażdżkę przez bujne pola ryżowe i dżunglę do słynnej świątyni wodnej Tirta Gangga, gdzie zobaczysz starożytne kamienne rzeźby mitycznych stworzeń, wielopoziomową fontannę i piękne ogrody. Świątynia Besakih Świątynia Besakih jest znana jako matka wszystkich świątyń, ponieważ jest największa na Bali. Jest to również najświętsza świątynia w całym regionie. Twój przewodnik przedstawi Ci historię i kulturę każdego miejsca, a także zwyczaje i tradycje lokalnej wioski.

Karangasem: Najciekawsze atrakcje

Świątynia Lempuyang: Wycieczki i bilety

Indonezja: Ciekawe miejsca

Świątynia Lempuyang: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Świątynia Lempuyang? Kliknij tutaj.

Świątynia Lempuyang: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.9
(3752 recenzji)

Nasz przewodnik, Andi, był najlepszym przewodnikiem. Był cierpliwy, dał nam świetne porady, gdzie się udać i zrobił dla nas niesamowite zdjęcia. Był skłonny zostać tak długo, jak chcieliśmy, w dowolnym miejscu i nigdy nie czuliśmy się pospieszani. Był bardzo kompetentny i przyjazny, jeden z najlepszych przewodników, jakich mieliśmy. Ta wycieczka była świetnym sposobem na zobaczenie wielu miejsc w krótkim czasie. Ogólnie rzecz biorąc, było to wspaniałe doświadczenie!

Świetnie się bawiliśmy z naszym przewodnikiem Jonym Bali. Jest osobą troskliwą, dbającą o swoich gości, doskonale znającą swoją wyspę. Bardzo dobry kierowca, ale przede wszystkim świetny fotograf... Był po prostu genialny. Polecamy go z zamkniętymi oczami, więc nie wahaj się, w jego towarzystwie będziesz się świetnie bawić. Jeszcze raz dziękuję, Jony.

Gorąco polecam przewodnika Joni. Przyjemna i troskliwa Joni bardzo dobrze zna swoją wyspę. Dzięki niemu mieliśmy wspaniały dzień pełen odkryć (świątynia, wodospad, piony itp.). Cała grupa poleca tę wycieczkę i Joni jako przewodnika.

Wycieczka przeszła nasze oczekiwania - cudowne wrażenia, wszystko punktualne i Pan Adika bardzo miły , pomocny i wykazywał duża inicjatywę. Polecamy!!!

Karba John był doskonałym kierowcą i przewodnikiem, zrobił wiele pięknych zdjęć i świetnie się bawiliśmy! ! Wysoce polecany!!!