Dodaj daty

Świątynia Gunung Kawi

Świątynia Gunung Kawi – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Bali: tarasy ryżowe w Ubud, świątynie i jednodniowa wycieczka na wulkan

1. Bali: tarasy ryżowe w Ubud, świątynie i jednodniowa wycieczka na wulkan

Wyrusz w malownicze krajobrazy środkowego Bali podczas całodniowej wycieczki po tarasach ryżowych, świątyniach i aktywnym wulkanie w malowniczym centrum wyspy. Ciesz się indonezyjskim lunchem i nie tylko. Po odebraniu z hotelu przez kierowcę, który zapewni wyjątkową satysfakcję, przejazd klimatyzowanym samochodem do wioski Batubulan, aby zobaczyć centrum ręcznie tkanego batiku. Kontynuuj podróż do wioski Celuk, aby zobaczyć pracę złotników i złotników. Następnie udaj się do domu rzemiosła rzeźbiarskiego na Bali w Mas i naucz się rozpoznawać i pracować z dobrym drewnem. Następnie udaj się do wioski artystów Batuan Ubud, a następnie podziwiaj rzeźby w drewnie w Batuan Trinity Temple. Udaj się do świętej świątyni Sebatu i świątyni świętej wody źródlanej Gunung Kawi. Zjedz lunch w Kintamani z panoramicznym widokiem na górę Batur i jezioro. Następnie odwiedź wioskę Tegalalang, aby skosztować balijskiej kawy Luwak i herbaty imbirowej. Podziwiaj ogrody przypraw i tarasy ryżowe przed popołudniową herbatą. Na koniec udaj się do Świętego Małpiego Lasu, który służy do ochrony balijskiej małpy długoogoniastej (znanej również jako makaki żywiące się krabami). Przejdź się po targu w Ubud i zobacz Pałac Królewski.

Ubud: półdniowa, częściowo dostosowana prywatna wycieczka z przewodnikiem na żywo

2. Ubud: półdniowa, częściowo dostosowana prywatna wycieczka z przewodnikiem na żywo

Ta 5-6-godzinna częściowo dostosowana prywatna wycieczka zabierze Cię do malowniczej części Ubud i okolic. Dostosuj swoją półdniową wycieczkę, aby odwiedzić zabytki Ubud z innymi interesującymi rzeczami i zdjęciami, które musisz mieć. Po odebraniu z hotelu przygotuj się na półdniowe zwiedzanie, położone na wyżynach Bali, gdzie panuje zupełnie inna atmosfera niż zuchwałe i ruchliwe obszary, takie jak Kuta czy Seminyak. Dzięki malowniczym krajobrazom, tętniącej życiem scenie artystycznej, bogatej atmosferze kulturalnej i niezliczonym atrakcjom związanym ze stylem życia, nie ma ograniczeń co do tego, co możesz robić w tym uroczym mieście. Od słynnego Małpiego Lasu w Ubud po zakupy — odkryj najważniejsze atrakcje Ubud. Lista najważniejszych rzeczy do zrobienia w Ubud i koniecznie ze zdjęciami 1. Zwiedź Małpi Las w Ubud 2. Przejdź przez słynny taras ryżowy Tegalalang 3. Idź na zakupy do Ubud Market 4. Podziwiaj ogród botaniczny w Ubud 5. Odwiedź Świątynię Świętego Źródła Tirta Empul 6. Odwiedź świątynię Goa Gajah 7. Skosztuj przysmaków na nocnym targu Gianyar 8. Odwiedź i spróbuj słynnego i unikalnego procesu parzenia kawy Luwak 9. Odwiedź Starożytny Królewski Pomnik Gunung Kawi 10. Ścigaj się z jednym z unikalnych wodospadów Kamto Lampo, Tegenungan, Tibumana lub Suwat 11. Odwiedź Pałac Ubud 12. Podziwiaj świątynię Sarawasti 13. Odwiedź jedną z wiosek rzemieślniczych w Ubud (Celuk dla wioski Silver Smith lub odwiedź Mas Village dla wioski rzeźbiarskiej w drewnie) W dniu imprezy możesz po prostu wybrać do 4 z wymienionych powyżej miejsc, które chciałbyś odwiedzić. Twój uroczy przewodnik z przyjemnością dostosuje Twój plan podróży, aby uwzględnić lub wykluczyć wszystko, co chcesz w Ubud. Zwykłą zasadą jest zagłębienie się w plan podróży, kiedy odbieramy Cię z hotelu, aby wszyscy byli zadowoleni z planu dnia. Czerpiąc z bogatego doświadczenia, udając się do wszystkich głównych miejsc turystycznych w Ubud, zapewnisz, że Twoja podróż przebiegnie tak płynnie, jak to tylko możliwe. Dostosuj swoje wrażenia dzięki dodatkom, takim jak zdjęcia z aparatu polaroid, tradycyjny masaż, huśtawki w dżungli, pokazy taneczne, paralotniarstwo, doświadczenie Sea Walker, rafting, quady, degustacja kawy Luwak lub kolacja Jimbaran (niektóre dodatki są dostępne tylko dla niektórych opcji).

Bali: Ukryty kanion, wodospad i świątynie - wycieczka w małej grupie

3. Bali: Ukryty kanion, wodospad i świątynie - wycieczka w małej grupie

Skorzystaj z okazji, aby założyć strój kąpielowy, chodzić boso, skakać, wędrować i pływać głęboko w sercu ukrytego balijskiego kanionu. Podróżuj klimatyzowanym minibusem do wodospadu Tegenungan, rzut kamieniem od popularnego Ubud i przejdź ponad 100 stopni, aby zbliżyć się do wodospadów. Spędź pracowite popołudnie, zwiedzając jedne z najbardziej lubianych świątyń na Bali. Zacznij od Goa Gajah, znanej również jako Świątynia Słonia. W prawdziwym stylu hindi ta świątynia jest misternie ozdobiona nieziemskimi rzeźbami i przejęta przez rozłożyste korzenie drzew, podobne do Angkor Wat. Następnie odwiedź jedno z niewielu miejsc na Bali, które mogą konkurować ze świątynią Gunung Kawi. Dowiedz się, że jest to jeden z najstarszych zabytków na wyspie, niezbędny do poznania historii i kultury Indonezji. Aby się tam dostać, przejdź przez piękne tarasowe pola ryżowe, z których słynie Bali. Wróć do miejsca zakwaterowania, podziwiając przyrodę, kuchnię i architekturę wyspy.

Bali: Prywatna wycieczka do świętych świątyń i zachodu słońca

4. Bali: Prywatna wycieczka do świętych świątyń i zachodu słońca

Rozpocznij swoją całodniową wycieczkę od odbioru prywatnym pojazdem z hotelu o 9:00 i udaj się do świątyni Goa Gajah, zwanej także Świątynią Jaskini Słonia, gdzie możesz podziwiać jej unikalną kamienną strukturę i układ. Odwiedź świątynię Gunung Kawi Sebatu, XI-wieczną świątynię i kompleks grobowy rozciągający się po obu stronach rzeki Pakerisan. Następnie odwiedź świątynię Tirta Empul lub Świątynię Świętej Źródła, gdzie możesz otrzymać święte błogosławieństwo oczyszczenia. Otrzymasz sarong, aby wejść do świątyni i otrzymać błogosławieństwo. Następnym przystankiem jest Świątynia Taman Ayun, Świątynia Rodziny Królewskiej, znajdująca się w Mengwi. Dowiedz się, jak ta świątynia została zbudowana w 1634 roku przez króla z dynastii Mengwi na małej wyspie otoczonej sztucznym jeziorem. Pod koniec wycieczki odkryjesz najczęściej fotografowaną świątynię na Bali; Tana Lot. Położona na małej skalistej wysepce, która jest niedostępna podczas przypływów, świątynia jest zwykle miejscem, w którym ludzie mogą doświadczyć najbardziej dramatycznych zachodów słońca na Bali. Po tym niesamowitym zakończeniu wróć do hotelu.

Bali: Prywatna wycieczka samochodem po Ubud z kierowcą

5. Bali: Prywatna wycieczka samochodem po Ubud z kierowcą

Podróżuj po Bali z własnym prywatnym kierowcą i wybieraj miejsca, które chcesz odwiedzić. Odwiedź świątynię Batuan, podziwiaj tarasy ryżowe w Tegallalang i spróbuj kawy Luwak. Jeśli chcesz, wybierz się na rafting, zrób zakupy na targu w Ubud, popływaj przy wodospadzie Tegenungan i wiele więcej. Spotkaj się ze swoim kierowcą w miejscu zakwaterowania, aby rozpocząć podróż. Wybierz swój plan podróży i odwiedź najlepsze miejsca na Bali. Udaj się do świątyni oczyszczenia Tirta Empul, aby oczyścić swoje ciało i duszę. następnie odwiedź starożytną świątynię Batuan i dowiedz się o ceremoniach od miejscowych. Następnie kontynuuj podróż przez bujne, zielone pola ryżowe i idź wzdłuż tarasu ryżowego Tegallalang. Podziwiaj kaskadowe tarasy tego obiektu wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Znajdź trochę czasu na zwiedzanie i robienie zdjęć. Następnie obejrzyj pokaz wykwalifikowanego dekoracyjnego wyrobu szkła. Następnie odwiedź lokalną plantację i skosztuj kawy Luwak. Następnie popływaj lub wykąp się w wodospadzie Tegenungan, popularnej atrakcji turystycznej znanej z czystej wody. Zakończ swoje zajęcia, a pod koniec podróży wróć do hotelu na Bali.

Ubud; małpi las, tarasy ryżowe, świątynia i ukryte wodospady

6. Ubud; małpi las, tarasy ryżowe, świątynia i ukryte wodospady

Odkryj bujną przyrodę, bogatą kulturę i uderzającą sztukę Ubud podczas wycieczki do jego głównych atrakcji. Zanurz się w orzeźwiających wodospadach, podziwiaj panoramiczne widoki tarasów ryżowych, spróbuj lokalnej kawy i nie tylko, odkrywając przysmaki Bali. Najpierw weź orzeźwiającą kąpiel w chłodnej wodzie wodospadu Tegenungan, ukrytego klejnotu na wyspie. Następnie udaj się na plantację przyrody, aby spróbować lokalnej kawy Luwak. Następnie odwiedź świątynię Tirta Empul w wiosce Manukaya, niedaleko Tampaksiring. Oczyść się w świętej wodzie źródlanej, którą balijscy hinduiści odwiedzają w celu rytualnego oczyszczenia. Następnie udaj się na tarasy ryżowe Tegalalang, aby podziwiać panoramiczne widoki na zielone pola ryżowe. Dowiedz się, jak balijscy rolnicy nawadniają te wyjątkowe pola. Następnie odwiedź małpi las, aby z bliska zobaczyć dziką przyrodę. Na koniec zatrzymaj się przy słynnej huśtawce w dżungli, jednej z najpopularniejszych atrakcji na Bali, aby uchwycić ujęcie, jak huśtasz się w bujnej przyrodzie, zanim wrócisz do hotelu.

Bali: Dostosowana prywatna wycieczka z przewodnikiem dla kobiet

7. Bali: Dostosowana prywatna wycieczka z przewodnikiem dla kobiet

Obejmij swoją miłość do przygód i spędź pół dnia lub cały dzień odkrywając Bali podczas prywatnej, dostosowywanej wycieczki. Poczuj się bezpiecznie jako samotna podróżniczka lub grupa podróżujących kobiet z przewodniczką, która rozumie Twoje potrzeby i zna kraj na wylot, od najciekawszych miejsc do odwiedzenia po najwygodniejsze miejsca na pobyt. Dostosuj swoją wycieczkę do swoich zainteresowań i ciesz się pełną swobodą w tworzeniu planu podróży, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Oto 3 przykładowe propozycje tras: Wycieczka do Kintamani 1. Tradycyjny dom balijski: odwiedź tradycyjny dom, aby zapoznać się z kulturą Bali. 2. Świątynia Batuan Village: zobacz charakterystyczną architekturę i rzeźby świątyni3. Mount and Lake Batur: uchwyć malownicze widoki na góry i jezioro w jednym z najpopularniejszych miejsc na Bali. 4. Balijskie zioła i plantacja kawy: skosztuj słynnej kawy Arabica i Robusta firmy Kintamani. Odkryj tradycyjny proces parzenia kawy kopi luwak (cyweta). 5. Święta świątynia Gunung Kawi: doświadcz spokojnej i spokojnej atmosfery Świątynia Gunung Kawi, zbudowana na cześć króla Udayana i położona na brzegu rzeki. Wycieczka Tanah Lot 1. Uprawiaj sporty wodne w Tanjung Benoa. 2. Odwiedź świątynię Tanah Lot, położoną na dużej przybrzeżnej skale. 3. Zobacz zachód słońca na plaży Canggu i wybierz się na spacer po złotych piaskach. Wycieczka Bedugul i Jatiluwih 1. Odwiedź świątynię Taman Ayun, wpisaną na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Zobacz, jak królewska świątynia, zbudowana w czasach Imperium Mengwi, wydaje się dryfować po wodach dużego stawu rybnego. 2. Ciesz się górskimi krajobrazami w Bedugul. Odwiedź świątynię Ulundanu i podziwiaj lustrzane wody jeziora Beratan. 3. Doświadcz wyjątkowego piękna tarasów ryżowych Jatiluwih, które są wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Dowiedz się o metodach nawadniania stojących za tymi słynnymi polami. Wykorzystaj i dostosuj swoje wrażenia dzięki dodatkom z list dodatków: od degustacji kawy po tradycyjny masaż. (niektóre dodatki są dostępne tylko dla niektórych opcji).

Małpi las, taras ryżowy, świątynia i ukryty wodospad w Ubud

8. Małpi las, taras ryżowy, świątynia i ukryty wodospad w Ubud

Przedstawiamy wybrane miejsca, które są znane na Bali. Ciesz się najlepszymi rzeczami do zrobienia w Ubud, takimi jak zwiedzanie starożytnych świątyń hinduistycznych, degustacja lokalnej kawy i herbaty, oglądanie gęstych lasów z zielonymi zboczami, które dają początek przyjaznym małpom! spacer po polach ryżowych i pięknych naturalnych wodospadach. Ta wycieczka jest bardzo elastyczna, możesz zatrzymać naszego kierowcę i wybrać restaurację, jeśli chcesz zjeść lunch, bankomat / kantor po drodze. Testowanie kawy Ubud Degustacja kawy to bardzo dobry wybór na poranek, tutaj możesz zrozumieć, jak zrobić kawę na Bali, zobaczyć plantacje kawy i drzewa herbacianego z lokalnym przewodnikiem, czas trwania 30 minut do 45 minut. Sanktuarium Świętego Małpiego Lasu Ubud Monkey Forest ma tysiące przyjaznych małp, gatunek małpy to Macaca Fascicularis. Małpy są karmione 3 razy dziennie przez personel małpiego lasu, więc nie są niegrzeczne wobec odwiedzających turystów, ciekawą atrakcją jest to, że możesz zrobić sobie selfie z małpami! Zabierzemy Cię dookoła, aby cieszyć się tym małpim lasem przez około 40 minut do 1 godziny Tarasy ryżowe Tegalalang Zobaczysz piękne widoki na pola ryżowe ze starannie ułożonymi tarasami i otoczone majestatycznymi palmami kokosowymi. Oprowadzimy Cię po polach ryżowych, zobaczysz rolników, drzewa ryżowe, wodę do nawadniania pól i wiele pięknych miejsc do robienia zdjęć. czas trwania 40 minut do 1 godziny Pura Tirta Empul / Świątynia Świętej Wody Ta świątynia UNESCO jest popularnym miejscem w pobliżu Ubud, a także otwarta dla turystów, którzy chcą poznać strukturę balijskiej świątyni. Świątynia ta jest szczególnie używana przez balijskich hinduistów do modlitwy / rytuałów, a teraz turyści mogą również wykonywać rytuały oczyszczania / oczyszczania. zabierzemy Cię dookoła świątyni, aby zobaczyć strukturę świątyni i wyjaśnić o świątyni (opcjonalnie do rytuału oczyszczania) czas trwania 40 minut do 1 godziny Wodospad Ulu Petanu Jest to najbardziej naturalny wodospad w porównaniu do innych w pobliżu Ubud. Nie ma zbyt wielu schodów do wodospadu, co nie sprawi, że będziesz zbyt zmęczony, możesz pływać i cieszyć się pięknem bujnych drzew. czas trwania 40 minut do 1 godziny

Ubud: Całodniowa wycieczka z prywatnym przewodnikiem

9. Ubud: Całodniowa wycieczka z prywatnym przewodnikiem

Wybierz się na specjalnie przygotowaną jednodniową wycieczkę z przewodnikiem po okolicy Ubud i sprawdź 5-6 najpopularniejszych atrakcji Ubud, takich jak małpi las, taras ryżowy, plantacja kawy i wiele innych. Ta wycieczka została zaprojektowana specjalnie dla Ciebie, więc możesz dostosować ją do swoich preferencji. Rozpocznij wycieczkę od porannego odbioru z hotelu przez osobistego kierowcę i przewodnika. Przeżyj osobistą wizytę w małpim lesie, na tarasie ryżowym i huśtawce oraz na plantacji kawy. Zobacz świątynię Tirta Empul i wodospad Tibumana oraz zjedz lunch. Wybierz spośród następujących miejsc docelowych, aby uczynić wycieczkę swoją własną: Wodospad Tegenungan Wodospad Suwat Wodospad Kato Lampo Wodospad Tukad Cepung Świątynia Saraswati Świątynia Goa Gajah Puri Saren Agung (pałac królewski) Świątynia Gunung Kawi Świątynia Batuan Spacer grzbietem Campuhan Oglądanie tańca Barong Wioska Penglipuran Wioska artystyczna Ubud Aloha Swing Widok na wulkan Kintamani Biała woda rafting Atv quad Szklany most Ubud baterfly park Zoo na Bali Park słoni Lodge

Archeologia Bali: Muzeum, Gunung Kawi i wycieczka do świątyni Goa Gajah

10. Archeologia Bali: Muzeum, Gunung Kawi i wycieczka do świątyni Goa Gajah

Dołącz do wycieczki do Tampa Siring, aby zwiedzić ruiny starożytnego królestwa Bali, w tym słynną świątynię Tirta Empul, Gunung Kawi, Yeh Pulu i Gedong Arca Museum podczas wycieczki z lokalnym przewodnikiem. Rozpoczęty od wizyty w świątyni Tirta Empul, świętej hinduskiej świątyni z X wieku. Słynie ze świętej wody źródlanej, która ma właściwości lecznicze i jest używana do rytuałów oczyszczających. W świątyni znajduje się szereg basenów kąpielowych, w których odwiedzający mogą uczestniczyć w świętym doświadczeniu oczyszczenia. Następnie odkryj Gunung Kawi, przedhinduski kompleks świątynny, który wciąż oddycha atmosferą starożytnych legend. Posłuchaj dawno zapomnianych opowieści o zapomnianych balijskich królach, którzy żyli w niejasnym, ale ważnym okresie balijskiej historii. Uważa się, że świątynie zostały zbudowane w XI wieku. Następnie udaj się na południe do Yeh Pulu, jednego z kilku fascynujących stanowisk archeologicznych, które możesz odwiedzić w górskiej wiosce Bedulu w środkowej części Bali. Podziwiaj imponującą 25-metrową ekspozycję rzeźb wyrytych w skale, przedstawiających mitologiczne postacie, hinduskich bogów, a także ludzi prowadzących normalne życie na wsi. Kontynuuj do świątyni Goa Gajah, której historia sięga IX wieku, ta popularna atrakcja turystyczna szczyci się uderzającym wejściem, które przypomina usta demona, dodając atmosferę tajemniczości i przygody. Wewnątrz odkryjesz skarbnicę kamiennych rzeźb i struktur, które przemawiają do bogatego dziedzictwa artystycznego regionu. Zanurz się w spokojnej atmosferze podczas zwiedzania tego starożytnego sanktuarium, stworzonego do medytacji i praktyk duchowych Wizyta kończy się w Bali Gedong Arca, czyli Muzeum Archeologicznym na Bali, które jest muzeum archeologicznym znajdującym się w wiosce Tampak Siring. Zwiedź kolekcję muzealnych przedmiotów dziedzictwa gromadzonych na przestrzeni wieków. Wykorzystaj i dostosuj swoje wrażenia dzięki dodatkom z list dodatków: od degustacji kawy po tradycyjny masaż. (niektóre dodatki są dostępne tylko dla niektórych opcji).

Liczba znalezionych atrakcji: 31
Sortuj wg::

Świątynia Gunung Kawi: najlepsze atrakcje w pobliżu

Świątynia Gunung Kawi: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Świątynia Gunung Kawi? Kliknij tutaj.

Świątynia Gunung Kawi: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8
(2043 recenzji)

Zajęcia były świetne - spędziliśmy idealną ilość czasu na każdym działaniu, zanim przystąpiliśmy do następnego. To był wspaniały, szybki dzień. Arya była NIESAMOWITYM przewodnikiem. Sympatyczny, wesoły facet ze świetnym podejściem i dobrą rozmową. W każdym miejscu przekazał nam odpowiednią ilość informacji - nie za dużo i nie za mało. Świetny kierowca i świetny ogólny przewodnik, który można mieć za towarzysza przez cały dzień! Ogólnie jestem bardzo zadowolony, nie mam żadnych skarg. Jeśli chcesz wspaniałych wrażeń, poproś o Aryę! !

Ukryty kanion był naprawdę dobrą niespodzianką. Bałem się czegoś bardzo turystycznego, byliśmy prawie sami. Spacer w kanionach jest bardzo piękny, a następnie pola ryżowe. Przewodnicy byli wspaniali, a lunch pyszny! Samodzielne zwiedzanie świątyń. Tylko wodospad jest bardzo turystyczny i nie cieszy się (jak na mój gust) dużym zainteresowaniem, ale miejsce jest ładne. Zaplanuj wspiąć się / zejść 800 stopni w ciągu dnia! Świątynie są zasłużone!

Chcę tylko bardzo podziękować waszej firmie i mojemu kierowcy Aryi za zorganizowanie mi dzisiejszej wycieczki po okolicy Ubud. Było wspaniale i bardzo mi się podobało. Arya była bardzo pomocna, cierpliwa, miła i kompetentna w zakresie dzisiejszych zajęć. Gorąco polecam go innym podróżnikom, którzy szukają kierowcy. Mam nadzieję, że ta recenzja pomoże mu w Twojej firmie, ponieważ zdobył dziś 5/5 gwiazdek.

Margot! Najbardziej przyjazny, najbardziej kompetentny i gościnny przewodnik, jakiego kiedykolwiek spotkałeś! Zarezerwowaliśmy Bali: Ubud Rice Terrace, Temples and Volcano Day Trip. Margot była punktualna, profesjonalna i miała świetne poczucie humoru, dzięki czemu dzień był jeszcze przyjemniejszy. Jest też świetnym fotografem! Doskonały przewodnik, świetna wycieczka! Wysoce polecany!

Wspaniały dzień! Sumu i Ali sprawili, że nasza podróż była wyjątkowym przeżyciem. Mogliśmy się wiele nauczyć o kulturze, ludziach i przyrodzie i zawsze mieliśmy wrażenie, że Sumu bardzo się o nas stara i że kocha swoją pracę! Dziękuję za niezapomniane przeżycie