Wybierz daty

Świątynia Gunung Kawi

Świątynia Gunung Kawi: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Świątynia Gunung Kawi? Kliknij tutaj.

Świątynia Gunung Kawi: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8 / 5

na podstawie 2043 opinii

Szczerze mówiąc, nie mogłem tego winić! ! To była nasza pierwsza podróż na Bali i nie wiedzieliśmy, czego się spodziewać. Ta trasa obejmowała wszystko, od świątyń, tarasów ryżowych, lunchu na wulkanie, wodospadu i małpiego lasu, które są obowiązkowymi atrakcjami na Bali. Podobało mi się również organizowanie kulturalnej części trasy z biżuterią i tworzeniem dzieł sztuki. A nasz przewodnik Antik był niesamowity, był świetny w języku angielskim i naprawdę odpowiadał na wszelkie pytania, które mieliśmy. Mówił tak szczegółowo o kulturze i tradycjach, szczególnie dotyczących świątyń. Świetnie się bawiłem na tej wycieczce i polecam ją każdemu, kto był na Bali wcześniej lub przyjeżdża na pierwszy pobyt 5/5 gwiazdek, ponieważ jest to również cały dzień i jest to najlepsza wycieczka na Bali w stosunku jakości do ceny

Nie wahaj się zarezerwować! Mój przewodnik nazywał się Nuri i był doskonały. W prawie każdej ważnej witrynie był wystarczająco szybki, aby dostarczyć mi dokładnych faktów statystycznych i historycznych. Z powodu niespotykanych warunków nie mogłem wejść do świątyń, ale to nie powstrzymało Nuri przed uczynieniem tej jednodniowej wycieczki niezapomnianą. Był na tyle miły, że zabierał mnie do innych turystycznych miejsc i oferował robienie zdjęć w każdej chwili. Jeśli ktoś ma szansę spotkać się z tym przewodnikiem lub po prostu zarezerwować w tej firmie turystycznej, po prostu wiedz, że czeka Cię wspaniałe przeżycie.

Naprawdę fajny dzień, byłem tylko ja i kierowca, który był świetny, Komang był doskonały. Jedyne, o czym chciałbym wspomnieć, to to, że musisz zapłacić za wszystko dodatkowo, więc w zasadzie płacisz tylko za kierowcę na dzień, a nie za rzeczywistą wycieczkę, więc upewnij się, że masz gotówkę!

We had a perfect day with our guide-driver Arlan. He did for us even more than we expected. Every step of the tour was worth seeing. Arlan explains everything with perfect English and takes magnificiant photos. We highly recommend this trip!!!

It was amazing trip with memorable moments. Thanks to awesome driver Gusti I had a really nice time.