Dodaj daty

Świątynia Debod

Świątynia Debod – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Madryt: wycieczka autobusem hop-on hop-off (1 lub 2 dni)

1. Madryt: wycieczka autobusem hop-on hop-off (1 lub 2 dni)

Poznaj Madryt podczas przejażdżki dwupiętrowym autobusem wycieczkowym z odkrytym dachem. Dzięki 1 biletowi możesz przez cały dzień wsiadać i wysiadać na dowolnych przystankach na wybranej trasie lub zmieniać trasę, podziwiając wspaniałą architekturę oraz kulturę Madrytu. Korzystaj z audioprzewodnika (system audio ze słuchawkami) z nagraniem w 14 językach. Trasa nr 1: • Muzeum Prado • Brama Puerta de Alcalá • Dzielnica Salamanca • Plac Plaza de Colón • Plac Plaza de Cibeles • Ulica Gran Vía 14 • Ulica Gran Vía 30 • Ulica Gran Vía 54 • Plac Plaza de España • Świątynia Debod • Brama Puerta de San Vicente • Brama Puerta de Toledo • Ulica Gran Vía de San Francisco • Kolegiata św. Izydora • Ulica Calle de Atocha 116 • Królewski Ogród Botaniczny • Muzeum Prado Trasa nr 2: • Plac Plaza de Neptuno • Plac Plaza de Cibeles • Plac Plaza de Colón • Muzeum Rzeźby (pod gołym niebem) • Narodowe Muzeum Nauk Przyrodniczych • Kompleks rządowy Nuevos Ministerios • Stadion piłkarski Estadio Santiago Bernabéu • Wyższa Rada Badań Naukowych • Muzeum sztuki Museo Lázaro Galdiano • Ulica Calle de Serrano 61 • Ulica Calle de Serrano 66 • Narodowe Muzeum Archeologiczne • Brama Puerta de Alcalá • Ulica Calle de Alcalá 25 • Plac Puerta del Sol • Plac Plaza de las Cortes • Plac Plaza de Neptuno Sezon wysoki: od marca do października 9.00–22.00 Poza sezonem wysokim: od listopada do lutego 10.00–18.00

Najważniejsze atrakcje Starego Miasta w Madrycie Samodzielne poszukiwanie skarbów i wycieczka

2. Najważniejsze atrakcje Starego Miasta w Madrycie Samodzielne poszukiwanie skarbów i wycieczka

Poznaj Madryt we własnym tempie podczas tej interaktywnej wycieczki pieszej, odtwarzanej na telefonie. Rozszyfruj zagadki, wejdź w interakcję z najważniejszymi atrakcjami miasta i odblokuj ciekawe fakty i legendy. Idealna aktywność na świeżym powietrzu dla osób odwiedzających ją po raz pierwszy, par, grup, rodzin i dzieci. Może być wykorzystany jako świetne ćwiczenie budowania zespołu. Rozpocznij swoją przygodę, pobierając aplikację na swój telefon. W ciągu kilku minut możesz rozpocząć dzień od zwiedzania niektórych historycznych budynków, rynków i historii królewskiej Madrytu. Na każdym przystanku poznaj atrakcję i rozwiąż zagadkę lokalizacyjną, którą można rozwiązać tylko rozwiązany, jeśli dotrzesz do określonej lokalizacji. Wykorzystaj logikę, wyobraźnię, spostrzegawczość i ducha zespołowego, aby odblokować poprawny kod i odkryć kolejny cel gry w zwiedzanie miasta. Wybierz miejsce rozpoczęcia, a następnie po prostu podążaj za mapami na swoim urządzeniu, aby znaleźć drogę w sercu Madrytu. Na każdym przystanku bądź gotowy do rozwiązywania zagadek, aby odblokować kolejną lokalizację na trasie wycieczki. Pracuj w zespole i używaj logiki, wyobraźni, obserwacji i rozwiązywania problemów, aby poruszać się po mieście. Po drodze zatrzymaj się na kawę, lokalne przekąski lub przerwę w dowolnym momencie. Ciesz się wycieczką, która jest całkowicie zgodna z Twoim harmonogramem. Rozpocznij swoją wycieczkę w Muzeum Prado! Odwiedź słynny na całym świecie Puerta Felipe IV. Rób zdjęcia w wyjątkowym parku El Retiro i podziwiaj bajkowy Puerta de Alcalá. Hiszpańskie Narodowe Muzeum Archeologiczne sprawi, że zaniemówisz, podziwiając niesamowite eksponaty. Dowiedz się o fontannie Cibeles, używanej podczas wszystkich uroczystości słynnego Realu Madryt! Wyjątkowy Edificio Metrópolis jest wart czasu i miejsca w Twojej pamięci mobilnej. Tętniący życiem i zabytkowy Plaza Mayor będzie Twoim kolejnym krokiem. Kościół San Ginés, jeden z najstarszych w Madrycie, czeka na zdjęcia, a wisienką na torcie tej wyjątkowej wycieczki będzie Plaza de Oriente z urzekającą architekturą w historycznym centrum Madrytu.

Madryt: Wycieczka segwayem po monumentalnym centrum miasta

3. Madryt: Wycieczka segwayem po monumentalnym centrum miasta

Dołącz do kompleksowej wycieczki segwayem, która zabierze Cię do najwspanialszych miejsc i zabytków w historycznym centrum Madrytu. Ciesz się wycieczką z przewodnikiem dla swojej grupy. Zacznij od krótkiego wprowadzenia na temat manewrowania segwayem. Gdy już poczujesz się komfortowo, rozpocznij wycieczkę po Madrycie. Pierwszym przystankiem będzie Plaza de Ópera, a następnie przejazd do tętniącego życiem Plaza Mayor, symbolu miasta i jednego z najbardziej rozpoznawalnych punktów orientacyjnych Madrytu. Kontynuuj do Plaza de la Villa, oszałamiającego Pałacu Królewskiego i katedry Almudena obok niego. Przelecisz także obok Plaza de Oriente, Plaza de España i Świątyni Debod, starożytnej egipskiej świątyni. Po drodze słuchaj ciekawych faktów i opowieści o stolicy Hiszpanii i jej zabytkach z przewodnika. Na koniec wróć do punktu początkowego i zwróć swój Segway. Niezapomniane przeżycie, podczas którego można poznać w krótkim czasie najważniejsze miejsca w centrum Madrytu. nasi doświadczeni przewodnicy będą również w stanie polecić najlepsze miejsca do odwiedzenia w Madrycie. Dostarczymy Ci mapę, bezpłatną wodę mineralną i możesz skorzystać z naszej bezpłatnej przechowalni bagażu. Tylko dla klientów Getyourguide.

Madryt: 3-godzinna wycieczka krajoznawcza rowerem elektrycznym

4. Madryt: 3-godzinna wycieczka krajoznawcza rowerem elektrycznym

Wsiądź na wygodny rower elektryczny ze wspomaganiem pedałowania i z łatwością podróżuj po historii Madrytu. Poznaj historię stolicy Hiszpanii, od czasów Habsburgów po XXI wiek. Odkryj atrakcje, takie jak Plaza de Puerta Cerrada w miejscu chrześcijańskiego muru zbudowanego w średniowieczu. Wyjdź z Plaza San Miguel i szybuj wąskimi uliczkami do Calle Toledo i Plaza del Conde de Barajas, aby znaleźć wiele sklepów rzemieślniczych. Odkryj jedno z miejskich centrów gastronomicznych na ozdobnym rynku San Miguel, a następnie poruszaj się po bruku Plaza Mayor w sercu XVII-wiecznego centrum miasta. Podziwiaj Casa y Torre de los Lujanes, najstarszy cywilny budynek w mieście. Podziwiaj niesamowity widok na Plaza de Oriente między Pałacem Królewskim a Royal Opera Theatre. Udaj się na Plaza de la Armeria, aby zobaczyć główne wejście do pałacu i katedrę Almudena. Odwiedź ogrody Sabatini w kompleksie pałacowym i zobacz wspaniałą florę Campo del Moro. Ucieknij od ruchu ulicznego i podróżuj wzdłuż brzegów rzeki Manzanares. Ciesz się spokojem okolicy i swobodą jazdy tam, gdzie chcesz. Zakończ w Templo de Debod, podarowanym Madrytowi przez rząd egipski po budowie Wielkiej Tamy Asuańskiej.

Madryt: 2-godzinna wycieczka krajoznawcza segwayem

5. Madryt: 2-godzinna wycieczka krajoznawcza segwayem

Wejdź na pokład futurystycznego, samobalansującego Segwaya i wybierz się na 2-godzinną wycieczkę, podczas której poznasz historię Madrytu, stolicy Hiszpanii od 1561 roku. Przeżyj ekologiczną podróż z Domu Habsburgów do XXI wieku. Przeglądaj zabytki, w tym willę Plaza de La, jeden z pierwszych placów w centrum Madrytu. Wyjazd z Plaza San Miguel, naprzeciwko jednego z miejskich centrów gastronomicznych na bogato zdobionym targu San Miguel. Będziesz ślizgać się wąskimi uliczkami do Calle del Codo i Plaza del Conde de Barajas. Poruszaj się po bruku Plaza Mayor, sercu XVII-wiecznego centrum miasta, i podziwiaj Casa y Torre de los Lujanes, najstarszy budynek w mieście. Jedź swoim Segwayem wzdłuż rzeki Manzanares, z dala od ruchu ulicznego i tłumów, ciesząc się spokojem okolicy i swobodą jeżdżenia tam, gdzie chcesz. Ostatnim przystankiem wycieczki jest wizyta w egipskiej świątyni w Madrycie, Templo de Debod.

Cała wycieczka segwayem po Madrycie

6. Cała wycieczka segwayem po Madrycie

Najbardziej kompletna wycieczka segwayem w Madrycie. Poznaj to wspaniałe miasto za pomocą naszych przewodników. 3-godzinna wycieczka, która poprowadzi Cię przez główne atrakcje turystyczne miasta. Wyjeżdżając z naszego sklepu w Operze, w sercu Madrytu, odwiedzimy Plaza Mayor. Nasz przewodnik opowie Ci o jego historii, tajemnicach i legendach. Kontynuuj zwiedzanie miasta, odwiedzając katedrę Almudena i majestatyczny Pałac Królewski. Zapierający dech w piersiach widok, który wprawi Cię w zachwyt. Stamtąd udamy się do jednego z najbardziej imponujących miejsc turystycznych w Madrycie, Świątyni Debod. Egipska świątynia w sercu miasta! Podarowany Hiszpanii przez Egipt w 1968 roku, jest jedną z najpiękniejszych atrakcji miasta i zrobi na Tobie wrażenie. Stąd kierujemy się do Parku Retiro przez popularną dzielnicę Barrio de las Letras. Nazwa Barrio de las Letras jest hołdem złożonym wielkim pisarzom, którzy żyli na jego ulicach podczas hiszpańskiego Złotego Wieku. Cervantes, Lope de Vega i Quevedo nadają swoje nazwy niektórym z najważniejszych ulic. Odkryj poniżej tak zwane Paseo del Arte. Thyssen Museum, Reina Sofia i Muzeum Prado. Przejdziemy obok nich, aby przejść do Parku Retiro. Najbardziej ukochany park w Madrycie. Odkryj jego historię, posągi i legendy tego wspaniałego zielonego obszaru miasta. Kryształowy Pałac, staw, pomnik Upadłego Anioła. Setki lat opowieści i legend o tym magicznym parku. 3-godzinna wycieczka, aby odkryć całe miasto. Cały Madryt, najbardziej kompletna wycieczka segwayem po Madrycie.

Madryt: Spacer po Starym Mieście z przewodnikiem

7. Madryt: Spacer po Starym Mieście z przewodnikiem

Odwiedź najważniejsze zabytki Madrytu podczas pieszej wycieczki z przewodnikiem po historycznym centrum. Odwiedź Plaza de España, podziwiaj Pałac Królewski, wybierz się na spacer Calle Mayor i nie tylko. Spotkaj się ze swoim przewodnikiem w dzielnicy historycznej i rozpocznij wycieczkę po najważniejszych lokalnych atrakcjach. Odwiedź Templo de Debod, 2200-letnią egipską świątynię, która została podarowana Hiszpanii i przywieziona do Madrytu, kamień po kamieniu. Następnie podziwiaj panoramę Madrytu z Parque del Oeste. Następnie odwiedź jeden z najważniejszych placów miasta przy Plaza de España. Sprawdź pomnik Cervantesa, słynnego pisarza, który napisał Don Kichota. Jedź dalej do Plaza de Oriente, spektakularnego placu ogrodowego, na którym znajduje się kolekcja 20 rzeźb przedstawiających historycznych królów Hiszpanii. Podziwiaj konną rzeźbę z brązu króla Filipa IV, zaprojektowaną przez Galileusza i Velázqueza. Zobacz zewnętrzną część Catedral de la Almedena i podziwiaj jej majestatyczną architekturę gotycką. Odwiedź zewnętrzną część Pałacu Królewskiego w Madrycie, tuż obok katedry. Dowiedz się o historycznym i artystycznym znaczeniu tej bogatej budowli. Następnie wybierz się na spacer Calle Mayor, starej głównej ulicy Madrytu. Przenieś się do XV wieku wśród brukowanych uliczek, wąskich uliczek i placów. Odwiedź Plaza de la Villa, serce starego Madrytu i siedzibę ratusza. Odkryj historyczne budynki i pomnik Álvaro de Bazána, Wielkiego Admirała Hiszpańskiej Armady. Wybierz się na spacer po Mercado San Miguel, słynącym z tapas i delikatesów. Zakończ wycieczkę na Plaza Mayor, głównym placu Madrytu. Zanurz się w historycznej atmosferze, stojąc wśród najstarszych tawern na świecie.

Wycieczka rowerowa z przewodnikiem po Madrycie dla małych grup

8. Wycieczka rowerowa z przewodnikiem po Madrycie dla małych grup

Podziwiaj zabytki Madrytu podczas 3-godzinnej wycieczki z profesjonalnym przewodnikiem. Wycieczka rozpoczyna się w naszym biurze zlokalizowanym w pobliżu Plaza de España, przy stacji metra linii 3. Naszym pierwszym przystankiem jest egipska świątynia Debod. Stamtąd jedziemy dalej, mijając Pałac Królewski, kontynuując do katedry La Almudena, Plaza de la Villa, targu San Miguel, aby dotrzeć do serca Madrytu Plaza Mayor. Z Plaza Mayor jedziemy do centralnego punktu Puerta del Sol i dalej do Plaza de Santa Ana w sercu madryckiej dzielnicy literackiej. Następnie udajemy się do kolejnego ważnego punktu orientacyjnego Las Cortes, w którym mieści się niższa izba hiszpańskiego parlamentu. Następnie czeka nas łagodna wspinaczka pod górę, która doprowadzi nas do parku Retiro, gdzie zatrzymamy się przy różnych zabytkach, takich jak jezioro do pływania łódką, pałac Cristal i ogród różany wiosną. Później opuszczamy park przy imponującej bramie Alcalá i kontynuujemy wycieczkę wzdłuż calle Serrano, przecinając aleję Recoletos do tętniącego życiem targu San Anton w dzielnicy Chueca. Następnie kierujemy się przez tętniące życiem ulice, mijając butiki i kawiarnie dzielnicy Malsaña, a następnie wracamy do Plaza de España i naszego biura. Ta wycieczka jest zalecana dla rowerzystów, którzy swobodnie poruszają się po mieście. Niemniej jednak nie jest to płaska trasa, a na trasie znajduje się kilka łagodnych podjazdów. Sugerujemy, aby młodsi uczestnicy mieli co najmniej 13 lat i dobrze władali rowerem. Ta wycieczka nie jest przeznaczona dla początkujących lub tych, którzy nie są regularnymi rowerzystami. Za dodatkową opłatą w wysokości 10 euro oferujemy możliwość zabrania jednego z naszych wysokiej jakości rowerów elektrycznych.

Madryt: Prywatna wycieczka po najważniejszych atrakcjach miasta Tuk-Tuk

9. Madryt: Prywatna wycieczka po najważniejszych atrakcjach miasta Tuk-Tuk

Przeżyj 90 minut wrażeń w najbardziej pożądanym Madrycie elektrycznym tuk tukiem. Wycieczka z najważniejszymi atrakcjami przeznaczona jest dla najbardziej wymagających gości. Stanowi połączenie zwiedzania średniowiecznego Madrytu z nowoczesnym Madrytem. Przygoda, która pozwoli Ci cofnąć się w czasie w stolicy Hiszpanii, składającej się z wąskich uliczek w historycznym centrum i dużych alei w nowoczesnych dzielnicach, w których znajdują się najważniejsze atrakcje, muzea i luksusowe sklepy. Odwiedź świątynię Debod wpisaną na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO

Panoramiczna wycieczka po Madrycie z degustacją tapas

10. Panoramiczna wycieczka po Madrycie z degustacją tapas

Odkryj Madryt podczas panoramicznej wycieczki „wszystko w jednym” z przewodnikiem na żywo, panoramicznym autobusem klasy Vip, przystankami na zdjęcia i degustacją tapas. Ciesz się najlepszymi widokami stolicy Hiszpanii podczas wyjątkowej wycieczki. Poznasz najbardziej charakterystyczne miejsca Madrytu Historycznego, Gastronomicznego Madrytu i Nowoczesnego Madrytu, w tym 4 przystanki fotograficzne (bez wysiadania z pojazdu), aby móc zrobić najlepsze zdjęcia w najwybitniejszych zabytkach miasta. Uwzględniono również 2 przystanki z wysiadaniem pojazdu; przystanek na degustację tapas z napojem w cenie w tradycyjnej tawernie i kolejny przystanek na arenie walk byków Las Ventas, aby zrobić najlepsze zdjęcia z zewnątrz pojazdu. Wycieczka rozpoczyna się i kończy na Plaza de España.

Dostępne atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 25
Sortuj wg:
Strona 1 z 2

Świątynia Debod: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Świątynia Debod? Kliknij tutaj.

Świątynia Debod: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.2 / 5

na podstawie 4720 opinii

To najlepszy sposób na szybką wycieczkę, a następnie zdecyduj, co chcesz zobaczyć. Zarezerwuj bilety online, znacznie ułatwia życie. Gorąco polecam również rezerwację muzeów lub atrakcji online. W ten sposób nie będziesz musiał stać godzinami w kolejce.

2 obwody w cenie jednego. Wyjątkowe w tej cenie jest możliwość wykonania drugiego obiegu. Podczas wszystkich moich podróży po całym świecie korzystam z autobusów hop-on hop-off, aby odkryć atrakcje i historię każdego większego miasta.

Od kilku lat zwiedzanie miasta rozpoczyna się od jednej lub kilku podróży w obie strony czerwonym autobusem. W ten sposób zawsze mam najlepszy przegląd. Bardzo pouczające wyjaśnienia. Następnie przejdź do szczegółów.

Wycieczka była świetna, bardzo pouczająca i można było usłyszeć, co zostało powiedziane. Personel był bardzo chętny do współpracy i pomocny. Polecam wycieczkę innym.

Trasa była na najwyższym poziomie, z wyjątkiem miejsc, w których wykonywali prace. Wyjaśnienie było bardzo zrozumiałe.