Suðurland
zorza polarna

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

zorza polarna: Popularne w kategorii Suðurland

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu zorza polarna w: Suðurland

Oprócz atrakcji typu zorza polarna jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Suðurland?

Suðurland: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Suðurland? Kliknij tutaj.

Suðurland: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.2 / 5

na podstawie 19 opinii

Hershey lub jej miała charakter informacyjny. Wart swojej ceny pomimo śniegu w ciągu dnia. Pani, która zaprowadziła nas na zorzę polarną, była niesamowita. Mieliśmy szczęście być tam pierwszym autobusem i zobaczyć zorzę polarną. Ta firma ma niesamowitych przewodników. Pod wielkim wrażeniem!

Mieliśmy wspaniały dzień, a atrakcje były niesamowite - chociaż bardziej podobała mi się trasa po południu wyspy. Informacyjny i dobrze przygotowany przewodnik. Byliśmy trochę rozczarowani, że nie mogliśmy prawidłowo zobaczyć zorzy polarnej. Ale to nie zależało od trasy.

pouczające i urzekające.

Mieliśmy doskonałego przewodnika, który był pomocny, kompetentny i zabawny podczas obu tras. Zarezerwowaliśmy inne wycieczki z innymi firmami i gorąco polecam tę firmę. Dziękuję za piękny dzień i noc. Najlepsze miejsce do zobaczenia zorzy polarnej. Magiczny.

Dzienna część wycieczki była niesamowita. Przewodnicy jesteśmy wspaniali - naprawdę przyjaźni, kompetentni, a ich angielski był świetny. Niestety zorza polarna była „bez pokazu”, ale spędziliśmy fantastyczny dzień. Absolutnie polecam.

Ta trasa jest świetna na pierwszy raz w Reykjaviku. Przewodnik, Eric, podzielił się wieloma interesującymi faktami na temat Islandii.