Wybierz daty
Suðurland

Wycieczki jednodniowe

Wycieczki jednodniowe: Popularne w kategorii Suðurland

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu Wycieczki jednodniowe w: Suðurland

Oprócz atrakcji typu Wycieczki jednodniowe jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Suðurland?

W: Suðurland są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu Wycieczki jednodniowe w: Suðurland obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Suðurland: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Suðurland? Kliknij tutaj.

Suðurland: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 14 876 opinii

Naprawdę podobała mi się ta trasa! Cieszę się, że zdecydowaliśmy się na opcję 5 godzin, ponieważ 3 nie wystarczyłyby. Zdecydowanie weź plecak z jedzeniem i wodą i ubierz się w warstwy – podczas naszej lipcowej wycieczki, przez większość czasu, była to najgorętsza, jaka byłam na Islandii (na lodowcu było mi trochę zimno, ale nadal nieźle). Cieszyłem się również, że przyniosłem krem do opalania, okulary przeciwsłoneczne i rękawiczki. Riccardo był świetnym przewodnikiem :) to było bardzo trudne na kolanach podczas zejścia, dla każdego, kto ma problemy z kolanem, może to nie być świetne

Fantastyczny sposób na odkrywanie południa bez obaw! Przez cały dzień Jonah dostarczał nam wszelkiego rodzaju zabawnych faktów, ciekawostek, mitów i historii Islandii. Tymczasem Michał zabrał nas wygodnie z punktu A do punktu B przyjemnym autobusem wycieczkowym. Niestety nie mieliśmy najlepszej pogody... ale dzięki skorygowanemu planowaniu przez Michała i Jonę nie mieliśmy z tym większych problemów. Ta elastyczność oszczędziła nam wielu mokrych ubrań!

Naprawdę dobra obsługa, niesamowity krajobraz i bardzo pomocny przewodnik. Pogoda nie dopisała, cały czas padało. Weź bardzo dobry długi płaszcz przeciwdeszczowy na wypadek, gdyby stało się to samo z tobą. Tysiące turystów w tych samych miejscach, ale warto je zobaczyć.

Great trip with an excellent guide Monika. I saw an impressive waterfall, geyser, and vulcanic crater during the journey. I recommend this trip to everyone.

Raaga to wspaniała osoba i niezwykły przewodnik. Niezwykle zadowolony z trasy.